9000

Міткиволинь

Волинь громить суперника

«Волинь» (Луцьк) — «Динамо-2» (Київ) — 5:1 (1:0 — Карковський, 18; 1:1 — Дедечко, 28; 2:1 — Піщур, 52; 3:1 — Піщур, 56; 4:1 — Лісовий, 71; 5:1 — Власко, 88). На 78-ій хвилині Лісовий не реалізував пенальті (воротар).

Прихильники «Волині» сподівались побачити у складі киян таких відомих футболістів, як Алієв, Рибка, Ярмоленко, Допілка, Морозюк, Герасим'юк, Хачериді. Однак з невідомих причин усі вони залишились у столиці, а у Луцьк тренери Геннадій Литовченко і Сергій Шматоваленко привезли зовсім, як кажуть, необстріляну молодь, за винятком хіба що Дедечка, який вже декілька разів з'являвся в динамівській «основі». Зрозуміло, що такий склад господарі зуміли легко обіграти, образно кажучи, на одній нозі.
     Уже на 19-ій хвилині технічний Ярослав Кінаш дав ефективний пас на правий фланг Богдану Карковському, і той, увірвавшись у штрафний майданчик, сильно пробив у нижній кут — 1:0. Та не минуло і десяти хвилин, як «Динамо-2» зрівняло рахунок у схожій ситуації. Націлену передачу партнера використав Денис Дедечко. У першому таймі ще запам'ятались два дальніх удари — Ярослава Кінаша і Богдана Карковського, які парирував на кутові голкіпер киян Ярослав Годзюр.
     Другий тайм приніс величезне задоволення місцевим уболівальникам. І не лише тому, що господарі забили чотири «сухі» м'ячі у ворота столичного клубу. Глядачі переконались, що є у «Волині» здібна молодь, яка при старанні може вирости у класних футболістів. Які красені-голи влітали у сітку воріт гостей! Так, після відпочинку волиняни отримали право на пробиття вільного удару у штрафному майданчику динамівців. Кияни на лінії воріт вишикували «стінку» з одинадцяти гравців. Усі чекали, що м'яч під удар буде відпасовано Максиму Лісовому, але подача послідувала на Олександра Піщура, який і вивів вдруге лучан вперед. А ще за декілька хвилин капітан «Волині» відзначився вдруге, пославши головою м'яч, поданий з кутового, під перекладину — 3:1.
     Дещо несподіваним виявився четвертий гол. Максим Лісовий виконував штрафний метрів з 35. Після гарматного удару м'яч зачепив «стінку» і зрикошетив у дальній від голкіпера кут воріт. А завершив розгром киян юний Андрій Власко, який буквально грудьми вніс м'яч у сітку суперника після прострільної передачі від кутового прапорця. Динамівці мали чудову нагоду відквитати один м'яч на 90-ій хвилині, коли четверо (!) вийшли проти воротаря нашої команди, але її не використали. «Волинь» за відсутності на лаві запасних свого головного тренера Віталія Кварцяного, який відбував двоматчеву дискваліфікацію, здобула свою найпереконливішу перемогу за останні роки.