Без сюрпризів))


Ну як всі і очікували,на останньому засіданні виконкому ФФУ було прийняте рішення про назанченя головним тренером найіональної збірної з футболу))О.Михайличенка.

З чим вас і вітаю.))

Думаю збірна вийде з відбірної групи до ЧС 2010 року.))


Відкрити | Коментарів: 3

Михайличенко,Маркевич,Протасов...


Ну на скільки мені відомо,то на пост керманича збірної "сватають" трьох вітчизняних фахівців,а саме:

1.Мирон Маркевич(Металіст,харків)

2.Олег Протасов(Дніпро,Дніпропетровськ)

3.Олексій Михайличенко(молодіжка)))

Як на мене,то на цю посаду найбільше підходить кандедатура №3 - Олексій Михайличенко,бо він має досвід роботи зі збірною,привів її(молодіжку) до срібних медалів минувшого молодіжного ЧЄ,і,погодьтесь,це заслуговую на повагу.Тим більш збірну потрібно омоложувати,а хто крім нього знає краще молододіжку?

Щодо Мирона Маркевича.Його перевага над О.Михайличенком і О.Протасвим - це досвід,як життєвій так і футбольний,як не як,але найстарший серед усіх трьох.І враховуючи те,що він зробив з Металістом))...привів до бронзи чемпіонату)),і думаю він буде старатись досягти з харківчанами більшого.

А Олексій Протасов,безперечно,дуже кваліфікований спеціаліст,але,знову ж таки,як на мене,то йому буде цікавіше працювати з Дніпром.

І взагалі,особисто,я поділяю тренерів на дві групи:

Перша - "Збірники";Друга - емм...як сказати,ну ті котрим імпонує робота з клубами))

До другої групи я відношу Протасова і Маркевича,а до першої - "збірників" - Михайличенка.

Так що...якщо у когось є інші думки,то будь ласка,пишіть))

Вище сказане це ціком і повністю ІМХО!))


Відкрити | Коментарів: 28

AgainstModernFootball


http://white-blue.kiev.ua/articles/509.htm - непогана стаття.


Відкрити

Перший запис - "Фубольна Україна".


Оскільки потрібно роботи перший запис,то потрібно з чогось починати!

Ну почну своє"блоггерство" з теми "Футбольна Україна".

Давно,з осені)), вже точаться розмови про виступ українських клубів в Єврокубках.Про шахтар,який "начал за здравье,а кончил за упокой",про Динамо,яке вже давно непоказувало результатів поза межами Батьківщини,про Металіст з чудовою грою проти Евертона,але з провальною кінцівкою домашноього матчу,про противостояння Дніпро - абердін ,здавалось би з ясною кінцівкою,але несудилось...І,звичайно ж,про кваліфікацію збірної до финальної частини Евро 2008.

Як на мене,то проблема Динамо і шахтаря - легіонери і недосконала робота селекцій клубів в пошуках українських талантів,у Динамо ця проблема більша виражена ніж у шахтаря.Щодо Металіста і Дніпра,то це,як на мене,брак досвіду гри на всоку рівні,а наша збірна не вийшла з групи не через те,що "зазвезделись",а через те що в нас в групі були чемпіони і віце-чемпіони світу,так,що єдине,що нас може радувати в "футбольній Укрїні",то це сама збірна.))


Відкрити | Коментарів: 4Опрос

Прем*єр ліга - це
Календар
Январь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua