aguero

Наш вітчизняний футбол

Я хотів би поговорити про наш вітчизняний футбол, а саме про ставлення людей які керують футболом до нас - вболівальників.Ну я просто згадав декілька інтересних обіцянок для вболівальників . Не знаю чи вся ця моя інформація вірна ,але може дехто з блогерів мені підскаже.

Все почалось з того як Олег Лужий пообіцяв провести свій прощальний матч у Львові. І у цьому матчі грали б лондонський Арсенал і київське Динамо. Може для когось це не дуже цікавий матч , але для Львова це б була дійсно подія , так як Карпати не грають в Європі , і вболівальники не можуть дивитись на європейських грандів вживу , так як це можливо в Києві чи Донецьку. Цей матч чекали як ніколи . Але Лужний раз у раз переносив цей матч , і зараз фактично всі вже забули про цей матч. Десь я чув що Лужний проведе цей матч перед Євро-2012 . Це смішно !!!!!Карьеру закінчив , і прощальний матч провів через 10 років????

Знову Львів. Президент Карпат Петро Диминьский обіцяв товариську гру  Бока Хуніорс- Карпати Львів  .  Ясно , що ніякої гри не було. І ось ше один львівський розвод згадав . Хтось може пригадує як керівництво Карпат пообіцяло одному з власників абонементу на матчі Карпат зіграти у складі львівського клубу проти команди вищої ліги.Пояснюю: багато людей купляли клубну картку Карпат(ну ніби абонемент), і між всіма власниками цих карток розігрувався приз. Призом мало бути вихід на матч у складі Карпат. Да це дійсно смішно .......Цікаво як воно би виглядало ?Виграла б якась дівчина , або дідуля якийсь . І шо? Вийшов би дідуля в матчі протів  Закарпаття наприклад, і забив би гол? Ну кароче це дійсно класний розвод ,для того щоб продати багато абонементів .А про цей приз вже давно всі забули. Вот такий в нас у Львові футбол . Так в нас ставляться до вболівальників .

Да вот ше згадую , як два тижня тому на футбол.юа хтось дав інформацію що Мегаспорт буде показувати Італійську Серію А . Ну і де італійський футбол на Мегаспорті. А супер піар хід Рябиновича?Ну про трансфер Кафу..... Ну не знаю про Кафу вже теж багато хто забув ...А може і дійсно Рябинович казав правду ? Правду про те що Кафу приїде в Київ літом. Все може бути....

P.S. Тільки що подивився у ПРОФУТБОЛі відео з Охтиркі . Торба , я в шоці .......Там зі стадіону дійсно нічого не лишилось .....  До чого котиться наш футбол? А може це і на краще?    Михалику респект  у моменті ,коли він заспокоював вболівальників. А , іше класно дивилось як Шацьких втікав від літающих крісел .......Ладно шось понаписував ....сильно не критикуйте , спати вже хочеться...

Мега трансфер київського Арсенала

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы

Комментариев: 22

ппц))) не дают поспать со своими постами про - кротовскими ...)))

ню-ню, ще Києвофобськими =)

Тест на реакцию

Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы

Опрос

Какой из чемпионатов стран вам больше всех нравится?

Опрос

За какой клуб вы болеете?

Опрос

Какие чемпионаты вам важнее?

Опрос

Молодежь какого клуба самая талантливая?

Опрос

Кого вы считаете самым сильным нападающим в Английской Премьер Лиге

Календарь
Февраль
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7