Непутёвые заметки полтавского ковбоя

Непутёвые заметки полтавского журналиста

Сичеславский вояж (типа пилотная глава от Соникссона)

Глава первая

Акт первый. Дофутболье

Акт второй. С.Х.К., или Шашлыки

Акт третий. Ночь и еще раз ночь

Глава вторая

Сливовица от Тостера

Глава третья

О змее-искусителе и печеночном торте

Глава четвертая

Харьков - Полтава - Кремень - никуда

Глава пятая

Одесса. Антивыезд

Глава шестая (она же четвертая хронологически)

Собакам собачье всё (in process...)

Глава седьмая

Дойче, дойче, юбер аллес или Шашлыки-2

Глава восьмая

Дикий запад? Запорожье!


Непутевые заметки американского журналиста

Немного о футболе (избранное)

Кумиры, что ли


Дурилко Картоновичъ

Недолугі нотатки американського репортера. Глава третя. Полтава - Харків - транзит. Продовження

Для тих, хто трохи загубився у часі та просторі - перша частина "Подорожі з Петербурга до Москви з Полтави до Харкова" знаходиться ось тут. А тих, хто не заплутався у розкладах, ласкаво просимо продовжувати.

Отже, траса Полтава - Харків. Сріблястий Ланус обережно мчить дорогою, з якої сонце вже геть зігнало ожеледицю. Після жартів та історії про нечестивих підлеглих та фільм Пункт призначення усі зненацька згадали, що через кільканадцять кілометрів треба підібрати п`ятого пасажира - Арсенальця, який домовився із Сонікссоном і сказав, что буде чекати біля вишки. Але ж, трясця його матері, вишка була там не одна, а багато (Сонік підказує, що чотири). І проїжджаючи кожну, водій змушений був передзвонювати потенційному пасажирові, який вже хвилин двадцять мерз на узбіччі, вийшовши назустріч занадто рано... Підібрали, коротше кажучи. Товаришам на задньому сидінні передбачуванно довелося потіснитися.

Ще хвилин двадцать у дорозі - і ось він, Харків, перша столиця! "План місцевості" у редакції Дредда, який Сонік роздрукував заздалегідь, вирішено було відкласти подалі у кишеню. Арсеналець як людина, що найкраще з усього квінтету знала місто, зауважив, що на шляху до стадіону ми неминуче потрапимо у кращому випадку до тягнучки. Тож Ланус був залишений на Холодній горі неподалік від станції метро, а п`ятеро сміливих попрямували до підземки. Перед цим Віталій став автором справжнісінького мему, обізвавши Арсенальця у телефонній розмові з Дрьомою "корінним аборигеном".

Власне у метро Сонні, що звик до підстаркуватих білетерок у Січеславі, здивувала наявність автоматів для придбання жетонів. Ні, вони не просто висіли на стіні - вони працювали! Сонікссон одразу пожартував з приводу того, що полтавське метро декому сподобалось більше. Яке метро, запитаєте ви, адже у Полтаві його не було зроду? А ось таке. На одному з підземних переходів було встановлено кулясті ліхтарі, на яких червоним по білому намальована літера "М". Зізнаюсь честно, навіть я купився на цю тонку витівку мешканців культурної столиці.

Десь за годину до початку матчу компанія у складі двох Євгенів, Віталія, Олександра та вашого покірного слуги вже була біля стадіону. Більшість зайнялася пошуками зручного місця для розпиття придбанної ще у Полтаві пляшки коньяку, а меншість направилася до прес-служби, аби забрати свою аккредитацію. Там довелося познайомитися та приємно поспілкуватися з колегою на ім`я Михайло, який працює по нафтовій тематиці, а на матч приїхав за запрошенням старого товариша Максима, який, власне, й віддав меня до рук завітні папірці. Після цього мій шлях лежав безпосередньо на трибуни, де почалося головне дійство. Хлопці тим часом пили коньяк, не маючи змоги закусити, адже єдиний ніж лишився у машині.

Наступні дві години пройшли за спогляданням зрозуміло чого, а потім відбулася довгоочікувана зустріч. До сміливих полтавчан та "громадянину світу" приєдналася четвірка справжніх "корінних аборигенів" - істинний адвокат Дрьома, "спеціаліст по канадцях" Сербодевіч, інтелігентний тролль Сашко, також відомий як AVR, і дівчина на ім`я Наталі, яку широке коло блогерів знає під ніком encat. Після нетривалих роздумів щасливий натовп віришив прямувати до Порталу. Ні, до Харрогату на битву з Ваалом ніхто летіти не збирався - просто так називається торгівельно-розважальний центр у двадцяти хвилинах неквапливої прогулянки від ОСК.

До фуд-корту на другий поверх потрапити вдалося з боями - місцева охорона відсіювала дурисвітів напідпитку, які, в свою чергу, не розуміли причини відмови і починали скаженіти. Титанічними зусиллями блогерам таки вдалося потрапити на другий поверх. Другою проблемою стала відсутність поруч стільців при наявності вільного столу - її вирішили за лічені хвилини. У їжі "обмежуватися" не стали: узяли чотири тарілки різноманітних салатів не просто з гіркою, а, можна сказати, "з Еверестом". На додачу до десяти пляшок пива, пляшки Кока-Коли для Соніка та чашки чаю з лісовими ягодами для прекрасної леді компанії це коштувало аж ... сто шістдесят гривень (у киян зараз нервово тече слинка). А дешево ж таки, побий вас грім! У Січеславі за подібне задоволення середньостатистичний заводський бухгалтер виклав би половину своєї чесної місячної зарплатні.

За столом розмови були переважно про деревообробну промисловість України. А точніше про Шацьких, Ярмоленка та аргентинських новачків МХ. Паралельно монітори транслювали Варфоломеївську ніч, яку Динамо влаштувало у Стамбулі. Що цікаво, найбільше радів розгрому Бешикташа справжній суркісохейтер Дрьома, який на здивовані погляди оточуючих відповідав лише одне: "А що, тепер ми можемо поборотися за друге місце!"

Близько одинадцятої вечора "аборигени" покинули гостей, які в цей момент вже знаходилися на Холодній горі та грузилися назад до машини. Після затяжних філософських розмов про сенс життя, родину та наркозалежність близько першої години ночі компанія прибула до Полтави (Арсеналець, зрозуміло, залишив квінтет значно раніше). Автор припустився фейлу, розраховуючи на рейсовий автобус Ромни - Дніпропетровськ, що зазвичай проходить через місцевий автовокзал, але переплутав парні та непарні числа. Довелося знімати ліжко у кімнаті відпочинку на автостанції та їхати додому найпершим ранковим рейсом.

Комусь не вистачило романтики? Тримайте. Разом зі мною назад їхала та сама дівчинка-бухгалтер (ба навіть більше - виявилося, що у кімнаті відпочинку нас де-факто розділяла лише стіна), що по дорозі до Полтави мирно погрілася на моєму плечі. Але цього разу я не став розмінюватися на якусь там романтику і ... пішов у хвіст відсипатися далі. Старий я вже по дівках бігати, що правда, то правда.

Маю надію, що й надалі ми будемо зустрічатися. У Харкові я буду тринадцятого березня  на матчі Металіст - Січеслав Дніпро, а у Полтаві.... Не знаю коли, але щонайменше на шашлики разок вилізти треба. Всім бажаю щастя, прибутку та безпечного сексу.

Микола Сокира-Стенлі, пройдисвіт, п`янделига та продажний писака 

Фотоматеріал люб`язно наданий СонікссономРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 46

Рекомендовал эту запись

мб и я когда нибудь))

Рекомендував цей запис

Круто. А по Дрьомі одразу видно, що юрист)

доставляет, когда успеха хотят добиться не своими силами, а благодаря еще посторонним факторам!!! ("А що, тепер ми можемо поборотися за друге місце!")

ну а що? як там казав класик: "що не заборонено - те дозволено" хоча мені особисто фіолетово, хто яке місце цього сезону посяде.
так нахер они там нужны на этом втором месте, если хотят его именно так?!
Рекомендував цей запис

го в Ужгород)

лучше ты на выезд приезжай, нехуй дома сидеть
нунах. я цього сезону мб жодного виїзда і не проб"ю)
Рекомендовал эту запись

С одной стороны Дрема прав - у Семина ротации будет минимум. С другой стороны, если бы ДК с треском влетело Бешикташу, то в таком состоянии киевлян у МХ наверняка даже больше шансов было бы.

старий вже... ох ох ох... до речі, якого дідька я став "інтелігентним троллем"?

дивись:

1. Ти вміло атакуєш ТП.

2. Ти інтелігентно тролиш Скавзера та йому подібних.

Висновок: я правий *trollface*

оке :)
Рекомендовал эту запись
дядьку, мед любите?
мене ж наче не Віктором Андрійовичем звати. хоча взагалі люблю за війнятком травневого - в мене на нього щось на зразок алергії.

Рекомендовал эту запись

Діабло 2!!!!

ага. я знав, що професійний варвар це одразу помітить:)
мій улюблений персонаж)
Рекомендовал эту запись
На первой фотке Маруся Чурай пытается исполнить фейспалм)))
то пам"ятник мобільному) ну і фейспалм в майбутньому)
"Маруся Чурай реагує на рішення Маркевича".
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

=)ну тиап взаиморекомендатели

сто сколько там денег за три нарезанных блина и пиво=0...фейсконтроль бычий ,говорю дай футбол посмотреть ,я не лить за воротник пришел- пропустили со второй попытки,стулья в принципе налегке добывались ...
ну эти самые три нарезанные блина с пивом в Днепре тянут сотни на две с половиной как минимум. проверено. а из таких охранников в итоге и получаются стеценки и кондратьевы:)
верю...вчера смотрел почем метр жилья по Украине и аренда...Днепр сцука дорогой
Рекомендовал эту запись
зы:Кстати я знаю кто продал ТЕ шары с буквой "М"
я тоже догадываюсь. не тот ли это товарищ, который только что всухую слил Сонику в квиз?:)
неа,мимо...=)мои из Польши им не подошли противоударные -антиванадльные =)ими играть в баскет можно ,диаметр там помоему 300 мм ...эти купили ,клоуны,дешево и сердито,главное чтобы в срок обьект сдать,а какая там буква налеплена то...

 
ОБОЗ.ua