andrey  29.01.2008 21:26:57
| Подписаться на комментарии | Отписаться

А у нас в Жабокричах!!!!!! (Блог - Ліга. Тур №1)

   На Україні в кожному селі своя футбольна команда! В кожному селі є центральний стадіон (для проведення матчів району та області) та 2-3 (в залежності від розміру насеного пункту) невеликих поля, щоб дітвора та просто чоловіки могли вечором мячик поганяти.  В кожній школі 2 рази на тиждень проводиться урок футболу. Кожну неділю проводяться матчі на чемпіонат району ( бої на полях ідуть ще ті!!! переможцю районних змагань путівка на всю команду літом на море)........ Це в тій Україні, що на Марсі.

   А як же справи з розвитком спорту №1 в Україні Земній??? Адже це надзвичайно футбольна нація, подумати , скільки футбольних геніїв дала ця земля : Лобановський! Блохін! Протасов! Литовченко! Буряк! Шевченко! - це лише крапля серед всіх талантів!! Збірна цієї країни грала в 1/4 Чемпіонату Світу, клуби постійно грають в Лізі Чемпіонів. Людині , яка нічого не розуміє на футболі і яка з Нової Зеландії може здатися повне благополуччя , перспективність та розвиток цього виду спорту в Україні! Але це тільки видимість!!!! Як не прикро це констатувати.

Збірна України, "Динамо", "Шахтар", "Дніпро", "Металіст"....... - вершина футбольної піраміди, ми всі дивимося на цю вершину - воня сяє, купається в благополуччі, а що під нею?? БОЛОТО!!!! Під вершиною - гнилі опори!!!! В провінції футбол ВМИРАЄ!!! А про Коллос з гнилими ногами , я вважаю, всі чули, всі знають його долю. Всі знають, але не роблять нічого!

 Розвиток спорту - розвиток нації! Розвиток футболу в масах ( на правах самого популярного та одного з самих доступних видів спорту футбол має бути домінантом) - шлях до здоров"я , а значить і благополуччя Держави. Розвиток футболу в регіонах - підняття нації з колін. Невже нашим можновладцям краще спостерігати за наркоманами в підїздах, повіями на дорогах, бандитами на вулицях, ніж за чемпіонатами та кубками районів? Ще в регіонах Сходу та Півдня на Закарпатті та Львіщині щось робиться, є ініціатори , є гроші, а в Житомирщині, Рівненщині, Тернопільщині? Там не люди живуть? Там м"яча люди бояться? А скоро й справді боятимуться! Адже він для них такий дорогий!

 Звідки візьмуться нові Шевченки, Реброви, Блохіни? Лише з Києва та обласних центрів? Де брати нові таланти в збірну? Бразильців натуралізовувати?

Гроші, гроші, гроші... щож ви наробили? Навіщо ви вбили "Темп"(Шепетівка), "Ниву"(Шепетівка), "Полісся"(Житомир), Спартак(Івано-Франківськ) список продовжувати??

У нас на Жабокричах була своя команда! Займала перші місця в чемпіонаті району, вигравала двічі Кубок колгоспника! Мала багату футбольну історію. Хлопці з нашої команди грали за команди області, 2-ї ліги, а одному навіть вдалося пробитися в "Динамо" та зіграти 5 матчів за збірну!!! Було діло!! Зараз на полі (футбольному - хоч, що воно футбольне вже ніхто й не памятає) коні пасуться... А діти "Момент" нюхають, а тих двох ненормальних, що круги по стадіону мотають, та на турніку висять "чмирять" - бо не такі як всі!  Вам фотку в текст вставити? Я вважаю це зайвим, вийдіть на вулицю та озирніться!!!

Вибачте за песимізм, можливо я все надумав? Можливо не все так погано?....Хочеться вірити!!... Хочеться кричати в екстазі "ГООООЛЛЛ!!!!!" . Хояеться вболівати за українців на фіналах світових та євро форумів! Хочеться повболівати за наших на "нашому", а не на італійському чи ще будь-якому іншому ЄВРО-2012! Хочеться у Львові,Києві,Донецьку, у нас в Жабокричах, по всій Україні на площах,стадіонах ,просто біля телевізора вболівати  за наших та годитися, що то є "НАШІ"!!!! Це наші порвали в фіналі італійців, камня на камні не залишили від французів, бачити сльози розпачу на обличчі Роналдіньйо, Кака, Рібері...и сміятися з їх сліз!!! Гордо носити на плечах УКРАЇНСЬКИЙ прапор!!! Гордитися нашою державою та нашими людьми... І бачити наших пацанів з Жабокрич на врученні золотого мяча , кращому футболісту року!

Р.S.Жабокричі та все що зими пов"язано видумка автора, будя які співпадіння випадкові... Чи не зовсім???


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 32

8 баллов. Плюс балл за эмоциональность. Еще плюс один за актуальность темы. "А діти "Момент" нюхають, а тих двох ненормальних, що круги по стадіону мотають, та на турніку висять "чмирять" - бо не такі як всі!" (с) - аж за душу взяло. Но ведь это чистейшая правда!
Спасибо! Но как ни грусто, но это правда!
Дуже гарно, крик душі, самомо тошто стає від того що у нас твориться (я виріс в таких ще Забокричах)
Супер!!!!!! Хоть в моем дворе клей не нюхали. Стоп. Это ж было пять лет назад,может уже и начали. Завтра еду домой. Узнаю:)
++++++
Рекомендовал эту запись

Отличная статья :)

На Україні - сразу отпугивает!!!!! Мы - не придаток чей-то. поэтому В УКРАїНі!!!!!! Первая фраза почти сразу убила желание читать дальше, ану-ка исправь!!! + придумай синоним к слову "кожний" "А як же справи" - не самое удачное начало абзаца! "серед всіх" - серед усіх)) "Людині , яка нічого не розуміє на футболі і яка з Нової Зеландії може здатися повне благополуччя , перспективність та розвиток цього виду спорту в Україні!" - при такой постановке предложения теряется его суть. "Людина, яка нічого не тямить у футболі, або яка приїхала з Нової Зеландії, може повірити, що в Україні неабиякі перспективи розвитку цього виду спорту" - что-то вроде этого должно быть.... По поводу слова "здатися" - оно имеет значение более как сдаться на войне, в плен. например... А если вы о "кажется" - то, думаю, не мне рассказывать, что при этом делать нужно. Обратитесь в церковь))) "а що під нею?? БОЛОТО!!!! Під вершиною - гнилі опори!!!! В провінції футбол ВМИРАЄ!!! А про Коллос з гнилими ногами , я вважаю, всі чули, всі знають його долю. Всі знають, але не роблять нічого!" - а вот эта фраза ОЧЕНЬ СИЛЬНА, за нее огромный + "на правах самого популярного та одного з самих доступних видів спорту футбол має бути домінантом" - ну нету в украинском выражения "самого популярного", "самого"...калька с русского! ""НАШІ"!!!! Це наші порвали в фіналі італійців, камня на камні не залишили від французів, бачити сльози розпачу на обличчі Роналдіньйо, Кака, Рібері...и сміятися з їх сліз!!! Гордо носити на плечах УКРАЇНСЬКИЙ прапор!!!" - СИЛЬНО!!!!!!!!!! В итоге - 7.Спасибо за эмоции, но поработайте над текстом))))
Извини за ошибки, впредь постараюсь быть грамотнее:))
Удачи))) Просто вічитівай перед тем ,как залить текст))) Или кому-то давай))
?
Что непонятного?
Спасибо всем! Стараться не пришловь - реалии:((
Могу подтвердить. Когда приезджаю к родителям вижу тоже самое..
Хорошо! давно замечено, когда пишешь и волнуешься, тебя за душу затрагивает, так и воспринимать будут - неравнодушно, с волнением. А если тебе по барабану, то читателю - тем более. Один из неписанных законов журналистики. Дерзай, понимание есть у тебя с уважением
Огромное спасибо, Вас почитывал.... 10- как-то даже несправедливо! Нужно 12!!!!!:))
:) даная реплика была адресована члену жюри.Сristy поставила мне 6 за те же минусы что встречаются и у вас.При этом поставила кой-кому 9 и 10 имея похожие проблеммы в некоторых других материалах, их мало но все же есть По поводу обид эт кто должон обижаться? :)водовозом быть не собираюсь
Жюри тоже люди.. с антипатиями и антипатиями, с не говорю, что ко мне антипатия, даже надеюсь наоборот:) Может Кристи не желая злого умысла задела в тебе натянувшуюся струну... Так бывает.
Все о балах ни слова. Меня начало заносить не в ту степь. Удачи в конкурсе.
Кхе-кхе... Ну не знаю не знаю. Интересно, эмоционально, но не зацепило... 5 баллов.
"7". Тема,конечно, заезжена, но видно, что парень действительно ПЕРЕЖИВАЕТ!!!! (:
Спасибо!
7. А меня зацепило! Грамотность хромает, но вцелом статья понравилась.
Спасибо, Лена. А граммотность подправим в следующих турах...
вот и хорошо:)
6 баллов. Эмоциональность-то эмоциональностью, но тут она слишком излишня для именно материала
Оценка - 7. Иногда эмоциональность переход в чушь...Например, там, где ты говоришь о гениях, которых дала эта земля. Слишком ты преувеличиваешь достижение украинского футбола
7. Уже отписали почему.http://football.ua/i/user_45x45/8c9bf854-60fa-4cef-8e0c-bd8afa15ce9c.jpg andrey

Навигация по блогу
Антиинтересы


Календарь

Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua