Vor SKLA

Меткиofftopic

Полтава-3

Мирослав Ступар: Гол зарахований помилково, але звинувачував би не стільки Жабченка, який цього моменту не бачив, скільки додаткового асистента за ворітьми. Зрештою, Жабченко, як колишній воротар, теж міг би розібратися в деталях цього епізоду і захистити свого колегу за амплуа Непогодова. Порушення з боку Казаряна було ненавмисне – Ґеворґ, пролітаючи проовз воротаря суперників, зачепив його ліву руку. Проте свідомо чи ні, але вірменин збив координаційну структуру руху голкіпера. Непогодов через це втратив просторову орієнтацію і не влучив кулаком у м’яч. Деталі цього порушення міг побачити тільки асистент арбітра, який цей момент, на відміну від Жабченка, спостерігав з хорошої позиції. Стосовно розмов про положення поза грою, то вони не мають під собою жодного сенсу, бо Казарян вибігав з глибини. Положення поза грою Воловика в момент передачі було пасивним. Коли ж м’яч відскочив до Олександра, він завдавав результативного удару, вже вийшовши з офсайду.(c)

Сергій Шебек: Арбітр, звичайно, помилився. Чому? Жабченко обрав оптимальну, як для схожих стандартних положень, позицію. Але в момент передачі велика група гравців перекривала судді видимість. Відповідно, рефері не міг чітко бачити, було то порушення чи воротар промахнувся мимо м’яча. Але ж зверніть увагу, що порушення відбувається перед носом арітра за ворітьми Дмитра Кутакова. Він останній цю картинку бачив ідеально, адже видимості Дмитру ніхто не перекривав. Кутаков мав вмішатися і відразу, щойно м’яч відскакував до Воловика, повідомити радіозв’язком: «Порушення проти воротаря».

Якщо ж розбирати цей момент у деталях, то спершу варто зауважити, що про офсайд не може бути мови, адже втрапляння у положення поза грою в момент передачі Морозюка, на мій погляд, уникнув навіть Воловик, не кажучи вже про Казаряна, який вибіг з глибини. Далі ж Ґеворґ лівою рукою заплів руку Непогодова і не дав воротареві винести вгору лівицю. Безперечно, це порушення.(c)...У слепых есть вопросы?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 68

та кому ти доводиш? якби дк таке пропустило чи мх, то тут було стопіццот постів із теоріями шуб, дамірів і тд. А так ніхто нічого не бачив
я ничего никому не доказываю, просто констатирую факт=)увы и ах, многим хотелось бы баттхерта от полтавской части фхб и баттхерт был достигнут, мной так точно...я пару дней плевался
нічого не вирішуючий матч... мені якось і пофіг би було, якби не така фігня. Емоції... Мене це радує
ну реально с токго видео не похоже на фол
чувак стрибає у воротарському без шансів дістатися до м"яча, при цьому чіпляє за руку кіпера, внаслідок чого той втрачає рівновагу і не може забрати м"яч. Навіть на відео видно як розвертає Непогодова.
я просто считаю, что бабаев ваш не прав. портит репу адекватов. а то, что ворскла в большей половине матчей забить не может тоже вина жабченко?
та бабааев не прав, тут и говорить не о чем, кто бабая защищает?
бабаєв неправий 100 відсотків, які питання? В атаці є проблеми, вина в першу чергу селекції, яка не взяла форварда, розраховуючи на Янузі і епізодичне підтягування Баранніка. Швидше за все Свистун запевнив Бабаєва взимку, що до літа дотягнуть на своїх, попутно відкриваючи молодь. Янузі поламався, Баранннік забухав і забивати стало нікому. А Вовченка і Рябушка віддали в аренду. От і все.
Чистый гол, имхо. Игрок МД просто выпрыгнул перед вратарем; там даже и касания не было как такового
*баттхерт*мой...ну как читсый, не совсем чтобы вообще кристальдо читсый
А вот оффсайд кажись таки был
общественность против оффсайда, но за фол в нападении
Еп... ну короче, гол не чистый, но не из-за нарушения на вратаре (которого не было), а из-за оффсайда
вчера впервые увидел эпизод. фола скорее не было - даже после условного столкновения вратарь никак не поменял свою координацию в пространстве, просто махнул мимо мяча и все. оффсайда тоже не было. точнее, он был, только у игрока, который в этом эпизоде ничего не решил. если кто-то видел последнее мерсисайдское дерби, то там у эвертона чистый гол отобрали за якобы похожий фол.
два главных судейский пиздуна признают ошибки судьи и раскатывают момент по полкам
Как то после отменённого гола Девича после нарушения на Пятове, мне стыдно за то что вам засчитали гол)))
совесть хуевый советчик

Я остался при своём мнении. Имхо, это не фол против вратаря. 

По офсайду - не знаю. Там сейчас такие странные трактовки. Типа при подаче пассивный, а после первого касания - то вроде уже другой эпизод, поэтому офсайда нет. Вроде этот момент под такое описание подходит. Хотя я не согласен и считаю, что такое нудно считать офсайдом.

а если вы считаете, что был фол - прошу прокомментировать гол Шевы Барселоне в 1997

ну хоть так: http://youtu.be/Iy6JH-L5akg
ну а это - старый прикол http://youtu.be/VQSbt2r6pgg
а ничо, шо борьба шевы и байи была вне вратарской?
помнится, кто-то из судей рассказывал, что вратарская никаких преимуществ не даёт. И что все разговоры про вратарскую - миф. я неправ? где описывается в правилах невозможность атаки во вратарской?
ну так і там був фол
Так с Шевченко - всё в порядке. И никто ничего не говорит. Хотя Шева как раз с разбега в кипера влетел.
я тобі не перестаю дивуватись, як можна в моменті, де на відео чітко помітне порушення, продовжувати бути таким твердолобим
Я вовсе не уверен, что есть нарушение. я вижу борьбу вверху. Нападающий борется за мяч, кипер в него влетает? Почему это автоматом фол?
вопросы есть у восстановивших зрение: так почему козлом отпущения оказался Жабченко?
тому що Кашшаі
вот увидел бы ты фол, тогда бы я поверил, что ты "прозрел"...он главный, потому и выгреб
Хотел было что-то прокомментировать. Стыдно признаться но в футболе я профан!

 Мое видео

Случайное видео со мной


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Опрос

назовите наиболее принципиальное "настоящее дерби"ЧУКРа всех времёнОпросОпрос

Кто или что мешает Ворскле прогрессировать?Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

переношу с трудом

криштиано Роналду(именно с маленькой буквы),алкоголь(ненавижу),пижонство на футбольном поле (по мере собственных возможностей караю),ток-шоу и реалити (терплю телевизор один и жена одна)

ОБОЗ.ua