48555765_homo_veritas.jpg
Rls91  22.05.2014 00:03:47

Заявка

... на перемогу в номінації "НеГлор року"

Далі йде копіпаста з мого ФБ, ліньки окремо для ФХБ корегувати.

Золотий домашній сезон офіційно закрито. 

Починаючи з минулого літа і до цього моменту, я не пропустив жодного домашнього матчу Динамо. А враховуючи, як пройшов цей сезон, то сміливо можна сказати, що був з командою в горі і в радості. І це дійсно моя особиста гордість, і я дійсно цим пишаюсь.

Іноді було непросто підлаштуватись під свій життєвий ритм, жертвуючи чимось, що було не завжди зрозумілим для близьких. Але зрештою, насправді, нічого складного в цьомунемає. Просто це вже і для мене, і для оточуючих було константою, що в суботу чи неділю я йду на футболі хай там що.

Хотілось би відмітити, що з понад 20 матчів на п'яти я був сам на стадіоні. Що характерно, всі 5 завершились перемогою над не завжди простими суперниками(МД 8-1, Металіст, Рапід, Зоря, Чорноморець). 8-1 над МетаДоном - це взагалі щось. Я повірив у силу справедливості, коли всі друзі обламались, з тих чи інших причин, вперше в житті йду на стадіон один, а тут мертва на той час команда Блохіна забиває вісім м"ячів. Король по життю, просто-таки!:)

За ці десять місяців я спостерігав за фанатським рухом ДК, ультрасами. Хлопці за цей короткий період зробили просто фантастичний крок вперед. Від тегу 'малолєтки агалтєлие', до однієї з найбільш шанованих громадских структур в Україні. Вони своїм внеском змінили країну і це не перебільшення. 
Новий сезон чекаю з оптимізмом. Я все ж маю невеличкий промінь надії, що мій улюблений гравець стане крутим розумним тренером. На підтримку Ребров точно може розраховувати. Головне, щоб новий чемпіонат взагалі розпочався, дивлячись на нинішні перетурбації в країні. 

І найголовніше, хотілось би, щоб таких дурників як я було більше, тоді набагато цікавіше. Тому, звертаюсь до всіх вас, друзі! Якщо в наступному сезоні з'явиться неконтрольоване бажання сходити на футбол, - ви завжди мене можете знайти в районі 23 сектора:)

Тільки Київ! Тільки Динамо!

П.С. а як у вас? є чим похвалитись?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 27

Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

Да пребудет с тобой сила! Я ориентирвоочно на 60-70% матчей был. И билетами особо не похвастаешь, ибо покупались они в виде квитанции в терминале Привата)) Вот только на последний матч с Зарей что-то система не работала, пришлось под стадионом у шкетов каких-то мелких купить билеты по 10 грн., на которых номинал "приглашение" =)))

я з самого початку поставив ціль бути на всіх матчах, тому, звісно, збирав, хоча три квитки все одно посіяв) На наступний сезон обов"язково треба абонемент брати - набагато зручніше.
а чего на этот не брал?
Якось спочатку сезону затупили, а потім вже сенсу не було.
Рекомендовал эту запись

Весной только на Шахтёр сходил. Небыло желания на это говновозилово смотреть.

Рекомендовал эту запись

красава. Хотя когда читал про золотой сезон, сразу и за выезда подумал

ну, я ж сразу підкреслив, що тільки домашні. Я просто хз як це ще назвати)
Рекомендовал эту запись

Весной только стал регулярно ходить. Зарекался, что при Блохине не буду, но пошел на стадион. Кстати, чаще всего один ходил и так мне больше нравится, а то в толпе кто-то постоянно опоздает, пока дождешься его, то припрешься под стартовый свисток. А одному можно спокойно за полчаса до матча явиться на стадион. А Ультрасы действительно красавцы... Радует атмосфера, как весь стадион поет гимз, раньше такого не было.

Ну и билеты почти всегда в 40 беру. ЗЫ: На сборную идёшь сегодня?
йду, з друзями.
Последний раз был на футболе 3 мая в прошлом году. Позор на мою седую голову
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

Абон бери на наступний сезон - вигідніше)

Рекомендовал эту запись

крут-крут

смысл ходить если не нравится?
Ти це кому?
тебе
Завжди вражало твое вміння робити висновки. Я не казав, що мені це не подолбалось.
Рекомендовал эту запись

Рівень!

Рекомендував цей запис

Цей сезон у плані відвідування для мене став надзвичайно провальним. Тут справа не в команді, просто був надто заклопотаний. А тобі респект, продовжуй в тому ж дусі!

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
я був десь на половині домашок і одному виїзді в чемпіонаті, на ЛЄ жодного разу. зате можу похвалитись, що був на всіх домашніх іграх збірної в цьому відборі.
Рекомендовал эту запись

Респект! Ходити на кожен матч, не дивлячись на суперника - от до цього треба прагнути клубу в роботы з вболівальниками. Жаль таких свідомих мало... А з МД 9 накидали!

Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

Харош. Я пропустил: Волынь в первом туре, Генк, Карпаты, разгром Метадона(, Ильичевец, Говерлу и Шахтер ... на следующий сезон буду брать абон)


Опрос
Тренер


Опрос
Нападник


Опрос
Атакувальні флангові півзахисники(2)


Опрос
Центральні півзахисники(2)


Опрос
Лівий захисник


Опрос
Опорний півзахисник


Опрос
Центральний захисник(2)


Опрос
Правий захисник


Опрос
Голкіпер


Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua