Хто хоче виграти 3400 гривень майже на халяву???


Вам сюди!!!


Открыть | Комментариев 3

КПІ. UPD


Питання до киян.

Хто з вас вчиться/вчився в КПІ?

Як думаєте, наскільки реально перевестись з московського ВУЗу в Київський?

Навіть не важливо КПІ чи ні. Зараз питання стоїть так: наскільки реально перевестись з московського ВУЗу в український?


Открыть | Комментариев 27

Янукович не будет президентом України в 2015!!!


Президент Віктор Янукович не зміг би обратися на цю посаду, якби вибори проходили найближчої неділі.

Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного групою Рейтинг.

Якби вибори Президента України відбувались найближчої неділі, то 20,2% (серед усіх опитаних) підтримали би Віктора Януковича, 18,6% - Віталія Кличка.

Ще 9,4% проголосували б за Арсенія Яценюка, 7,1%  за Петра Порошенка, 5,1% - Олега Тягнибока, 4,5% - Петра Симоненка, 0,9% - Віктора Медведчука.

Інших кандидатів підтримали б 4,7% опитаних. Не брали би участі у виборах – 14,7%, не визначились – 14,9%.

При цьому, якби Ю.Тимошенко змогла прийняти участь у виборах, то підтримка кандидатів виглядала б наступним чином: Віктор Янукович – 20,1% (серед усіх опитаних), Юлія Тимошенко – 16,6%, Віталій Кличко – 16,2%, Порошенко – 5,7%, Симоненко - 4,5%, Тягнибок – 3,9%, Медведчук – 0,9%.

Якби до другого туру президентських виборів вийшли Янукович і Кличко, то за нинішнього президента проголосували б 25,2% (серед усіх опитаних), а за В.Кличка – 42,7%. При цьому, 19,6% - не брали би участі у другому турі виборів, а 12,5% - не визначилися.

Результат другого туру серед тих хто братиме участь у виборах і визначився з вибором становив би 63,3 % проти 36,7 % на користь Кличка.

Якби до другого туру вийшли Янукович і Яценюк, то за Януковича проголосували б 25,8% (серед усіх опитаних), а за  Яценюка – 35%. 

При цьому, 24,4% - не брали би участі у другому турі виборів, а 14,8% - не визначилися. Результат другого туру – 58,2 % на 41,8 % на користь Яценюка.

Якби до другого туру президентських виборів вийшли Янукович і Порошенко, то за В.Януковича проголосували б 25% (серед усіх опитаних), а за Порошенка – 33%. При цьому, 25,7% - не брали би участі у другому турі виборів, а 16,3% - не визначилися. Результат другого туру – 57,5% на 42,5 % на користь Порошенка.

Якби до другого туру президентських виборів вийшли Янукович і Тимошенко, то за Януковича проголосували б 26,6% (серед усіх опитаних), а за Ю.Тимошенко – 32,1%. При цьому, 25,8% - не брали би участі у другому турі виборів, а 15,5% - не визначилися. Результат другого туру - 55,8 % на 44,2 % на користь Тимошенко.

Якби до другого туру президентських виборів вийшли Янукович і Тягнибок, то за Януковича проголосували б 27,1% (серед усіх опитаних), а за Тягнибока – 28,8%. При цьому, 27,6% - не брали би участі у другому турі виборів, а 16,5% - не визначилися. Результат другого туру – 52,9 на 47,1 на користь Тягнибока.

Дослідження проводилось 7 – 17 грудня 2013 року. Вибіркова сукупність: квотна вибірка 3200 респондентів (по 1600 респондентів для кожного із соціологічних центрів) в усіх регіонах України

Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал):  не більше 1,8%

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/25/7008348/


Открыть | Комментариев 35

Браво Одеса!!!


Так, співають люди, м'яко кажучи не дуже добре, зате як щиро!!!

Браво Одеса!!!

Справжнє українське місто!!!


Открыть | Комментариев 12

Гімн Євромайдану


Аж плакати хочеться, коли чую цю пісню...


Открыть | Комментариев 28

Вчорашній треш на Громадському: Чечетов vs Скрипін!!!


Це був треш!!!


Открыть | Комментариев 9

Громадське ONLINE. 2 грудня


Єдиний чесний канал


Открыть | Комментариев 2

Що коїться з цією країною...


В Донецьку вже в дітей стріляють...

А на Миколаївщині що коїться...


Открыть | Комментариев 29

Фінал ЛЧ!!! Потріба допомога!!!


Друзі, потрібна допомога.

Хто коментував всі фінали Ліги Чемпіонів починаючи з першого фіналу в Незалежній Україні (здається, 1994) до нинішніх днів???

Може хтось знає...


Открыть | Комментариев 31

Украина на «Украине». Как будут показывать матчи сборной


Вирішив і сюди викласти свій текст про те, як і хто будуть показувати кваліфікацію до Євро-2016 та ЧС-2018.

Вчера стало известно, что все матчи сборной Украины, а также лучшие матчи отбора к Евро-2016 и ЧМ-2018 покажет медиа-группа "Украина" в которую входят ТРК "Украина", "Футбол", "Футбол +".

Сейчас попробуем разобраться, как повлияет эта новость на украинских зрителей.

Во первых, УЕФА пошла на радикальное решения и разбила матчи сборных на несколько дней а-ля Лига Чемпионов. Теперь матчи будут разделены на три игровых дня: четверг-субботу и воскресенье-вторник. Кроме того в будние дни (четверг, пятница, понедельник, вторник) все игры будут проведены в одно время - в 21:45, а в выходные дни добавится еще один временной промежуток - 19:30. Что это дает телезрителям? Теперь можно будет увидеть 4 игры в прямом эфире, а с учетом того, что есть "Футбол +", то можно будет увидеть целых 8 игр! Стало ли лучше?

Давайте рассмотрим один из последних туров квалификация к ЧМ-2014, а именно матчи, которые игрались 22-23 марта. Так вот, на канале "Футбол" были показаны те же 4 игры! Но здесь нужно учитывать, что матч Израиль - Португалия был показан в 14:40. А вот уже вторник зрители "Футбола" смогли посмотреть всего 2 игры. Если дополнить информацию трансляциями "Футбол+", то в пятницу-субботу зрители могли увидеть на канале 4 игры, а во вторник 3, поэтому по количеству здесь получается примерно то же, но здесь стоит, отметит, что теперь "пустых" дней между матчами сборными не будет, как это было раньше, когда в воскресенье и понедельник приходилось обходится без футболу. Конечно, выводы будем делать, когда все это увидим воочию, но, на первый взгляд, это решение УЕФА выглядит очень даже симпатично.

Во вторых, сборная Украины переезжает на "Украину". Напомню, что сейчас мы смотрим сборную на "Интере". А хорошо ли это для украинских болельщиков? Если судить по покрытию, то это непременно минус, т.к покрытие "Интера" составляет 99,7 %, а покрытие "Украины" около 95 %. Понятно, что на городах это никак не скажется, а вот в селах, особенно в Западной Украине, ТРК "Украина" ловит, мягко говоря, не очень хорошо, поэтому тысячи украинцев теперь не смогут наблюдать за играми национальной сборной. Подобная ситуация была на Евро-2012, когда решающий матч Англия - Украина был показан на "Украине", и многие не смогли посмотреть игру из-за того, что на спутнике канал был заблокирован, а на домашнюю антенну канал ловил плохо. Хотя с 2015 года, когда Украина полностью должна перейти на цифровое телевидение зона покрытия "Интера" и "Украины" должна быть, по идеи, одинаковой, но вот общее покрытие по Украине будет еще меньшим, да и покупка оборудования для приема цифрового сигнала в Украине стоит 600 грн! Не знаю, как в других странах, но говорят, что в той же России никакого дополнительного оборудования покупать не надо будет, если телевизор принимает цифровой сигнал.

Если судить по комментаторам, то преимущество, конечно, у ТРК. Напомню, что сейчас на "Интере" матчи сборной комментируют Роман Кадемин и Александр Сукманский. Комментаторы, конечно, неплохие, но тому же Панасюку они уступают. Также у ТРК будет, скорее всего, предматчевая студия, но на "Футболе", а также трансляция матча в HD на "Футбол +", чего на "Интере" нет, поэтому здесь преимущество я отдаю "Украине".

В третьих, а кто мог составить конкуренцию медиа-группе "Украина"? Тот же "Интер" спортивного канала не имеет, чтобы транслировать другие матчи помимо сборной, у "Поверхности" сейчас не очень хорошее финансирование положение, и к тому же, надо было бы как-то решать вопрос с Казахстаном, Беларусью, где они также вещают. Возможно, группа "1+1" могла бы вклинится в борьбу, но видимо им это было тоже не очень интересно. О "Першому національному" вообще говорить не приходится, т.к собственного спортивного канала нет, поэтому вполне логично выглядит то, что именно "Украина" будет показывать квалификацию.

Источник: http://ua.tribuna.com/tribuna/blogs/sport_tv/1217.html


Открыть | Комментариев 8

Конкурс коментаторів на «Поверхності». Як це було...


Вирішив розмістити це і тут.

Я впевнений, що більшість читачів блогу навіть не знало про існування конкурсу коментаторів від "Поверхності", тому я вирішив вам розповісти про те, як відбувався конкурс. 

Отже, 15 грудня 2012 року "Поверхность" сенсаційно для усіх оголосила, що відбудеться конкурс спортивних коментаторів.

Чим конкурс, на перший погляд, відрізнявся від аналогічного конкурсу на "Футболі"? По перше, учасники мали змогу коментувати п'ятнадцятихвилинний відрізок будь-якого матчу (спортивного змагання) за останній календарний рік на відміну від "Футболу", який дає на вибір всього 5 матчів, причому Української прем'єр-ліги, хоча переможець попередньому конкурсу Дмитро Гавриленко, якщо я не помиляюсь, ще жодного матчу УПЛ не коментував. Так і хочеться спитати: де логіка? Щось я забагато про "Футбол". Сьогоднішня тема - це конкурс коментаторів на "Поверхності" :)

Так ось, ще одна відмінність конкурсу, і на цей раз негативна, що конкурс був закритим в той час, як на "Футболі" ми можемо спостерігати за усіма перипетіями конкурсу, а також послухати думки експертів про конкурсантів, а на "Поверхності" такої можливості не було, а шкода. Ще одна відмінність - це віковий ценз. На "Поверхності" він був від 20 до 50 років, а на "Футболі" від 23 до 35. Зараз цю тему чіпляти не буду. До неї ми більш детально повернусь, коли писатиму про конкурс коментаторів на "Футболі". І ще одна відмінність - це можливість коментувати не тільки українською, а й російською, а для конкурсантів зі східний регіонів України та Білорусі, Молдови, Казахстану це дуже суттєво, бо тепер і вони можуть стати коментатором, не знаючи української мови.

Одразу хочу сказати шанувальникам українською мови, що нас це ніяк не зачепило, бо у "Поверхності" з недавніх пір існує дві звукові доріжки: українська і російська, яку запустили для глядачів з Казахстану, Молдови і Білорусі у яких власних спортивних каналів, здається, немає, тому на них і "виходять" іноземні компанії. Окрім "Поверхності" це ще "Сетанта", де коментують наші Дмитро Джулай та Олексій Іванов. Також величезний плюс "Поверхності" був в тому, що треба було надіслати лишень аудіофайл, а не накладати звук на відео, як на "Футболі", що одразу відлякує багатьох потенційних конкурсантів.

Перший етап тривав до 20 січня, хоча спочатку планувалось, що він триватиме до 13 січня, але це, мені здається, навпаки плюс, бо на свята було явно не до конкурсу :)

А ось найцікавіше почалось через кілька днів, а саме 25 січня, коли в офіційній групі "Поверхності" з'явилась така інформація: 

"Добрий день, шановні учасники конкурсу спортивних коментаторів!Ми висловлюємо величезну подяку всім, хто взяв участь у першому турі.

Ми отримали близько 350 робіт не лише з України, але й Білорусі, Молдови, Росії та Казахстану.Наша відбіркова комісія прийняла рішення допустити абсолютно всіх учасників до другого туру нашого конкурсу. Нижче події з видів спорту (згідно із заявками), яке потрібно прокоментувати в режимі "живого" (прямій трансляції).

...

Якщо Ви можете коментувати на двох мовах, на українській і російській, то запишіть першу частину події на українському, другу частину російською. Всім удачі!"

Не знаю, як вас, але мене дуже збентежила ця інформація: "Наша відбіркова комісія прийняла рішення допустити абсолютно всіх учасників до другого туру нашого конкурсу.". Чесно кажучи, склалось таке враження, що так званій комісії було ліньки слухати робити усіх конкурсантів та вони вирішили усіх автоматично перевести у другий етап по логіці "хто та відпаде". Я розумію, що це надто радикальна думка, але враження склалось саме таке!

Остання подія, яку конкурсанти мали прокоментувати закінчилась 25 лютого, але новин від "Поверхності" не було чути довго, що також насторожило, але під кінець березня почали з'являтись деякі новини, хоча нічого ясно не було, а питань було безліч.

І ось 6 квітня, коли більшість вже зневірились у конкурсі ми дізнались, що переможця, виявляється, вже обрали! Переможцем став Максим Верхових з Донецька, який коментуватиме на російській звуковій доріжці, а усім хто приймав участь у конкурсі надіслали лист у якому говорилось, що всі дані збережені в базі, і при першій можливості з конкурсантами зв'яжуться. До речі, на вихідних його вже можна було почути на матчах чемпіонату Бельгії. Виявилось, що в нього ще до "Поверхності" був коментаторський досвід, а саме робота на "Ера-ФМ" та журналістом на "Футболі", тому нічого дивного в тому, що саме він став переможцем немає. Мене здивувало, що нічого не взяли на українську доріжку, адже два футбольних коментатори це надто мало для каналу. А потім виявилось, що коментаторів на українську звукову доріжку і не шукали...бо один з конкурсантів, який пройшов в фінал написав, що йому сказали коментувати російською, хоча заявку на конкурс від надсилав українською. Ось так. Схоже, що українську доріжку скоро можуть взагалі прикрити, тим більше, що після прийняття закону про регіональні мови, українська мова тепер не є обов'язковою для отримання ліцензії на мовлення, що дуже прикро.

Ось так двояко завершився перший конкурс коментаторів на "Поверхності". Дякую усім, хто читав. Це мій перший запис у блозі. Чекаю на конструктивну критику!

Джерело: http://ua.tribuna.com/tribuna/blogs/sport_tv/1164.html


Открыть | Комментариев 7

Ми нація чи як???


Якщо Ви вважаєте себе справжній патріотом України або просто чесною людиною, тоді, будь ласка, прочитайте наступне повідомлення та зробіть усе, як написано нижче:

РЕБЯТА,УДЕЛИТЕ ЭТОМУ ВНИМАНИЕ!!!
ПОСИДИТЕ НЕМНОГО НАД ЭТИМ,ЗАТО ВМЕСТЕ МЫ СМОЖЕШЬ ДОБИТЬСЯ ЖЕЛАЕМОГО РЕЗУЛЬТАТА! СПАСИБО ВСЕМ, КТО С НАМИ!

ВАЖНО!!
Полезная информация к теме Павличенко и петиции на сайте Белого Дома!

На одном не малоизвестном ресурсе наткнулась на ссылку с полезным сайтом который создает почтовые ящики на 10 минут.
Так вот, все кто сидит вк и впустую обновляет свою страницу в ожидании апокалипсиса, советую уделить пару минут времени (а может и не пару) этому сервису.
Понятное дело, что до 26 февраля 100000 голосов набрать без хитростей не получится. Так что все кому действительно не безразлична судьба СЕМЬИ ПАВЛИЧЕНКО сделайте как описано ниже:

1. переходим по ссылке 10minutemail.net и копируем адрес ящика который предлагает сайт (рис. шаг №1)
2. затем на петицию https://petitions.whitehouse.gov/petition/free-wrongf..
3. на сайте Белого Дома нажимаем Create an Account
4. заполняем все поля кроме ZIP . вставляем ранее скопированный e-mail (рис. шаг №2)
5. через пару минут на сайте где вы брали ссылку, внизу во входящих, появится письмо, которое вы открываете и переходите по предложенной ссылке
6. голосуем за петицию!
7. ОБЯЗАТЕЛЬНО —- LOG OUT
8. ПОВТОРЯЕМ ВСЁ ЗАНОВО


Открыть | Комментариев 22

Питання про дорогу


Мені скоро повертатись до України на Новорічні та Різдвянні свята.

Добираюсь я машиною, але з дорогами в Україні зараз, кажуть, проблеми, тому спитаю у Вас поради, яким маршрутом краще поїхати?

Їду я від Москви до Івано-Франківську.

Варіант 1:

Через Білорусь, потім Ковель - Нововолинськ - Червоноград - Львів- Івано-Франківськ

Плюси:

В Білорусі файна дорога)))

Мінуси: в нас лайно, а не дорога.

Варіант 2:

Їхати по Росії через Брянськ потім, далі з українського боку їхати на Глухів - Кіпті - Київ - Житомир - Рівне - Дубно - Івано-Франківськ

Плюси: Дорога від кордону до Києву

Мінуси: Дорога від Калуги до Брянську(Росія) та від Дубно до Івано-Франківську

Варіант 3:

Майже усе, як в другому варіантів тільки після Житомира їхати по Хмельницькій області, далі Терпнопіль - Івано-Франківськ.

Плюси: найменший кілометраж

мінуси: найгірша дорога.

Якщо хтось знає інші варіант кажіть. Для мене в першу чергу важливо, щоб дороги були розчищені від снігу, бо в новинах сказали, що уся траса Київ-Чоп засипана снігом...


Открыть | Комментариев 30

Кто хорошо знает программирование???


Как сделать такую задачку в Си???

Вводятся размеры матрицы, состоящей из целых чисел, и её элементы. С этой матрицей произвести указанные действия и вывести результаты. Если используется «заданное число», то оно тоже вводится.

Программа должна корректно работать в случае, когда интересующих чисел в матрице нет (например, выдавать в этом случае соответствующее сообщение). Текст программы должен быть оформлен с использованием единообразных отступов.

Действие:

удалить столбцы, в которых все числа оканчиваются на 1;


Открыть | Комментариев 19

Samsung Galaxy Note N7000


Хочу собі купити Samsung Galaxy Note N7000. Скажіть, чи слід його купувати? Які плюси, мінуси він має?


Открыть | Комментариев 37

А я колись за цих гандонів вболівав...Открыть | Комментариев 11

Народний екзит-пол від укр.нетуОткрыть

Microsoft PowerPoint 2010


Де можна скачати Microsoft PowerPoint 2010, бо  в мене є тільки Ворд та Ексель.


Открыть | Комментариев 8

Фіфа 2013


Де можна скачати нормальну Фіфа 2013???


Открыть | Комментариев 11

pes 2013


Де можна скачати нормальний PES 2013?


Открыть | Комментариев 13

ЦікавоОткрыть | Комментариев 3

Білоруська двомовність.


Натрапив сьогодні на новину, яка просто приголомшила мене!!!!

Читаємо:

Двомовність: Досвід сусідів – У Білорусі телевізійникам заборонили коментувати олімпійські ігри білоруською

Усіх спортивних коментаторів Білорусії зобов'язали коментувати Олімпійські Ігри, які зараз проходять в Лондоні, російською мовою.

Офіційна версія керівництва «Белтелерадіокомпанії» (володар ексклюзивного права на трансляцію Ігор у Білорусії) така: коментатори занадто погано знають білоруську мову.

Проте головний директор головної дирекції спортивного мовлення «Белтелерадіокомпанії» Зінаїда Рунц зізналася «Радіо« Свобода », що багато спортивних фанатів просто не розумію білоруську мову.

«Тут є фанати, які дзвонять мені так часто, що неможливо працювати. Вони лаються, кричать, що давайте їм трансляції російською, так як вони не зовсім розуміють білоруську мову », - розповіла Рунц.

У числі тих, що перейшли на російську мову виявився відомий спортивний коментатор Дмитро Герчиков, який завжди висвітлював баскетбольні змагання по-білоруськи.

«Хлопці, вибачте, це не моє рішення. До кінця Олімпіади трансляції будуть вестися російською. Більше нічого не можу додати - таке рішення начальства », - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі« ВКонтакте »

Джерело: Газета.Ру

 

 


Открыть | Комментариев 6

Підсумки


Такими були б результатами виборів до Верховної Ради, якби вони проходили в попередню неділю, і голосували тільки користувачі зареєстровані на ФХБ/ХБ.

Себто до Верховної Ради пройшла б партія Віталія Кличка "УДАР", Об'єднана опозиція "За Батьківщину!" та Комуністична партія України.

Немає нічого дивного, що рівно половина підтримала УДАР тому, що країні потрібна нова людина, а Кличко саме такою людиною в політиці є.

Об'єднана опозиція десь приблизно стільки і набере, може трішки більше.

За КПУ голосуватиме переважно електорат, який розчарувався в "Партії Регіонів" або ті, хто мріють про повернення Радянського Союзу. Переважно такі люди живуть у Кривому Розі :-)

"Свободу" підтримало 3,85 %, але на виборах вони наберуть прохідний бар'єр. Цікаво, що проголосував за "Свободу" далеко не уродженець Західної України!

За новостворену партію Королевською голосують виключно із-за назви. Сумніваюсь, що вона пройде у Верховну Раду. Особисто я б не хотів!

Найцікавіше, що ПР, яка, буцімто, по рейтингах йде на першому місці в нас ніхто не підтримує!!! Ви ще вірите у чесність наступних виборів? Я ні!


Открыть | Комментариев 22

Політика


Якщо б вибори відбувались сьогодні, кому Ви б віддали свій голос?


Открыть | Комментариев 38

Браво Динамо!!! Браво Дніпро!!!


Динамо:

Дніпро:


Открыть | Комментариев 6
Назад | ВпередОпрос

Якщо б вибори відбувались сьогодні, кому Ви б віддали свій голос?Тест на украинскость от "КП" в Украине"

Ваш индекс
украинскости: 73

«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»

 

100.gif0.gifПройти тест!


Опрос

Достоин ли Левчик быть модератором ХБ или ФХБ?


Каким странам я интересен

free countersИнтересы
Комментатор, НТВ, футбол

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Содержание страницы
ОБОЗ.ua