Слава Україні!!!

Тут про Динамо і не тільки!


Одеська ганьба.


Інцидент, що трапився на матчі останнього туру, виявився для мене абсолютно дивним. Не буду переказувати події, а хочу зупинитися лише на двох аспектах.

1. Оцінка дій фанів "Дніпра" та "Чорноморця".

2. Оцінка дій служб стадіону.

1.

Якщо не брати до уваги правову сторону дій фанів "Дніпра" (а це виключна компетенція правоохороних органів), то з точки зору фанівської етики претензій до дніпропетровців майже немає. Вони не вдерлись до секторів з простими вболівальниками, а направились до фан-суктору, де думали зустріти справжніх ультрас, але з подивом побачили втікаюче стадо. Фани "Чорноморця", якщо після такого їх можна назвати фанами, пррекли себе на вічну ганьбу. Ні навіть так ГАНЬБУ !!!. На власному стадіоні, у власному фан секторі, без бою втратити свою символіку це нечувано. Це ще раз довело, що ФАНІВ в Одесі немає. Таку ситуацію і в кошмарному сні не побачиш в Києві, Львові, Донецьку чи Харкові. Шановні, як кажуть, положення зобов'язує. Легко вважати себе крутим ультрас, ховаючись за спинами міліції та тичучи звідти "факи". Якщо ти фан, то веди себе відповідно, а не як "кузьма". Виправдання одеситам нема і не може бути. Краще програти в бою, ніж з соромом втікти. Словосполучення "фанат "Чорноморця" має шанс стати насмішкою і за таке визначення скоро будуть бити пику. Тобто висновок: Фанів в Одесі нема і невідомо коли будуть. Єдине зауваження до дніпрян - банер, присвячений Прокопенко, знищувати було негарно, краще б залишили, як трофей.

2.

Служби стадіону не справились зі своїм завданням. Це ще раз довело, що система стюартів в наших умовах поки не є ефективною. Безпеку повинні забезпечувати професіонали. Як альтернатива міліції можна використати приватні охоронні фірми, хоча б для охорони фан-секторів. Так це дорого, але окупиться відсутністю штрафів та дискваліфікацій. Також є запитання до служби безпеки клубу. Зрозуміло, що їх завдання насамперед охорона команди та ВІПів, але про можливі проблеми мали б подумати саме вони, адже про прибуття фанів, їх кількість та настрій було відомо за кілька годин до гри і вже перед грою траплялись певні інциденти, які вдалося розрядити саме міліції, яку зараз прийнято звинувачувати у всіх проблемах на стадіонах. А поки чекаємо вироку УПЛ.

І як підсумок: якими миротворцями та пацмфістами зараз намагаються себе подати одесити, аж смішно.


Відкрити | Коментарів: 99

Чорне майбутнє європейського футболу.


Даний текст не є пропагандою расизму, а є приводом замислитись.

Ти- Білий, і ти це знай,

Ти - Білий, запам'ятай,

За свої заслуги ти попадеш у рай.

Гурт "Сейтар"

Насьогодні ми можемо спостерігати факт, який особисто для мене є досить неприємним. Європейські збірні поступово починають нагадувати африканські за кольором шкіри своїх гравців. передусім звичайно мова йде про збірну Франції, але не лише про неї. Голландія, Англія, молодіжні збірні Німеччини та багато інших.

Таке становище тягне за собою небезпеку втрати національної самоідентифікації Національних збірних. Хоча ніби все відповідає нормам ФІФА та УЄФА і негри є громадянами цих країн, проте чи є вони етнічними французами, німцями, іспанцями - звичайно ні. Така ситуація є небезпечною для самого існування інституту національних збірних, які і так постійно зазнають тиску від провідних  клубів Європи. Чи багатьом вболівальникам подобається бачити в лавах своїх збірних чорношкірих гравців? Напевно, ні. А що можна сказати про збірну Франції, де поява в складі етнічного француза вважається святом. Чи буде негр грати за честь Франції чи Німеччини, а не за гроші? Дуже сумніваюсь. Чи Біла Раса не може виростити футболістів, які б могли скласти конкуренцію чорним? Не вірю. І маю для цього підстави, адже Білі збірні Росії, Німеччини, Хорватії та й майже біла збірна Іспанії довели свою силу на щойно минулому Євро 2008.  Чому ж тоді до національних збірних стало модно залучати чорних гравців? Можливо, легше переманити до себе молодого та й дешевого Гравця з Нігерії чи Того, аніж виховувати своїх молодих хлопців. Тут, нажаль, мало залежить від тренерів та менеджерів збірної, а впирається в політику  "мегаклубів", які масово везуть футбольний непотріб із Африки, в надії, що одиниці з них заграють, що дешевше ніж провадити виважену та копітку працю по вихованню власних молодих талантів. Проте керівництво всіх збірних могло б з самого юного віку підтримувати своїх співвітчизників, ширше залуати їх до таборів юнацьких збірних.  Проте цього не відбувається. Натомість запроваджується абсолютно ганебна політика залучення до лав збірних, а простіше кажучи купівлі, натуралізованих африканців, бразильців, аргентиців та просто іноземців. Стає соромно. Чи Європа не може виховати влсні таланти, власних зірок, а вимушена забирати собі те, що не знадобилось Бразилії та Аргентині.

Турбує й те, що ця ганебна тенденція докотилась і до України. Чи потрібен нам Марко Девіч, чи ми вже не можемо виховувати Блохіних, Заварових, Бєланових, Шевченків, Воронніних, Тимощуків? Девіч безперечно гарний гравець, але він має грати у рідній збірній і я щиро буду радіти його успіхам, як вболівав за Срну, Раца та інших представників нашого чемпіонату. Я вболівав за Німеччину, але при цьому, не бажав би бачити німця в лавах нашої збірної.

Крім того, потрібно зрозуміти, що тим самим Європа, яка так дбає на словах про бідні та нерозвинені африканські колонії вбиває африканський футбол, адже не можуть розвиватись африканські збірні, знкровлені відтіком талановитої молоді до  Європи. Коли востаннє добивалися значних успіхів, колись сильні збірні Нігерії, Камеруну і т. д.

Я вважаю, що чорні футболісти не гірші за білих, але грати вони мають в африканських збірних. Негр в збірній Німеччини такеж неприроднє явище, як наприклад Баллак в збірній Того.

 


Відкрити | Коментарів: 132

Рівень Чемпіонату україни зростає? Невже?


Щоденник командира партизанського загону:

День 1.

 Ми в хатинці лісника, німці атакують.

День 2.

Німці в хатинці лісника, ми атакуємо.

День 3.

Прийшов лісник і вигнав нас всіх нафіг.

Анекдот

 

Після закінчення осінньої частини першості України, коли всі з радістю говорили про зростання рівня нашого футболу, про можливість чотирьох команд боротись за зону Ліги Чемпіонів, деякі більш песимістично (або реалістично J) налаштовані вболівальникі та журналісти висловлювали припущення, що таке становище викликано не зростанням рівня команд, скажемо так, другого ешелону, а проблемами наших грандів. В це не хотілося вірити, але прийшла весна, і найгірші сподівання виправдалися. Гранди почали виносити претендентів на Лігу Чемпіонів, але найгірше, що ні Дніпро, ні Металіст не показали серйозної гри не лише з грандами, але й суперниками, яких команди, що претендують на щось більше за місце в Кубку Інтертото, повинні обігрувати без питань. І насьогодні ми можемо бачити в таблиці звичну картину, з тими самими двома командами зверху і солідним відривом від третього місця. Отже напрошується невтішний висновок: осіннім загостренням інтриги в верхній частині таблиці ми зобов’язанні насамперед відомим подіям в «Динамо», та психологічній ямі «Шахтаря» після провалу в єврокубках.   Претенденти на наближення до грандів не витримали випробування часом, бо хоча народна мудрість радить рахувати курчат восени, в чемпіонаті навпаки показовою є саме весна. Невже казка закінчилася, прийшли лісники в біло-синіх та помаранчевих футболках і всіх вигнали? Не хочеться так думати, але все йде до того і це напевно не радує навіть вболівальників клубів-грандів. Мене так точно.


Відкрити | Коментарів: 5

Київське Динамо на переламі?


 Сьогоднішній стан київського Динамо, на мою думку, досить неоднозначний. З одного боку при Сьоміні команда виграла всі матчі чемпіонату, суттєво покращились стосунки в команді, що стало видно, навіть простим вболівальникам, і що ще раз підтвердила підтримка Ващука командою в протистоянні з вболівальниками (я не намагаюсь виправдати Ващука, а лише констатую факт).  З іншого боку, незважаючи на виграні матчі,  залишається ряд питань, а саме:

1. Наскільки Ю.Сьомін є незалежною фігурою? Не може не турбувати та обставина, що йому нав'язали (або скажемо м'якше - порекомендували) Олега Лужного , я не впевнений, що наявність в команді помічника тренера, якого сприймають як наступника, полегшує роботу Сьоміна.

2. У світлі останніх років гостро стоїть питання: Чому Динамо так мало оновило свій склад? Не для кого не таємниця, що в складі команди утримується значна кількість гравців, які невідомим чином потрапили до клубу, і невідомо для чого утримуються. Тим часом останні "подвиги"  Шовковського поставили питання про його наступника, конфлікт навколо Ващука підняв проблему відсутності йому (в його віці !!!) гідної заміни.

3. Чому зміни не торкнулися медичної служби клубу, адже знову ми бачимо значну кількість травм гравців, часто на рівному місці?

4 Селекційна служба! Я думаю зайві слова тут не потрібні.

5. Робота клубу з вболівальниками залишає бажати кращого, адже вона не повинна обмежуватись підгодовуванням наближених до клубу фанклубів. проблема Ващука підняла питання нехтування керівництвом досить зваженою позицією більшості динамівських вболівальників.

Це, а також багато іншого, що стовується Динамо, підводить нас до думки, що клуб переживає переламний момент і від його керівництва залежить напрямок подальшого руху: Прогрес або регрес.


Відкрити | Коментарів: 19
Зміст сторінки

Календар
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы
ОБОЗ.ua