Dynamo vs Shakhtar: Preview & LiveLIVE: dynamotv.com

Открыть | Комментариев 1

Динамо - ФК Харків: ВІДЕООткрыть | Комментариев 10

Динамо - Арсенал ВІДЕООткрыть | Комментариев 3

Dynamo vs Valencia liveОткрыть | Комментариев 15

Прес-конференція перед матчем з "Валенсією"


Відеo: fcdynamo.kiev.ua


Открыть | Комментариев 1

Serie A: Всі голи 19-го туруОткрыть

Арсенал станет сборной беспризорников?


Черновецкий жжёт :)

Открыть | Комментариев 35

Динамо 1-0 Фенербахче. ВІДЕО.Открыть | Комментариев 4

Динамо - Дніпро. Відео.


Динамо - Дніпро. Відео.

Открыть | Комментариев 6

Тренування Динамо в Лондоні: відео (фото)


фото: www.dynamo.kiev.ua


Открыть | Комментариев 3

Відео гола Селезньова


Україна 1-0 Норвегія

Открыть | Комментариев 3

Італія: Стриптиз заради голу


Італійці - законодавці мод в світовому футболі. Найновіше віяння - забивати голи за допомогою... стриптизу. У матчі між Катанією та Торіно сицілійці продемонстрували, як саме це робиться, під час виконання штрафного удару.

Поки Джузеппе Маскара розбігався, троє гравців в стінці зпустили свої шорти майже до колін, аби завадити голкіперу спостерігати за ударом. В результаті гол Маскари виявився переможним - матч закінчився з рахунком 3:2 на користь Катанії.

Катанію тренує Дзенга, в минулому голкіпер збірної Італії.

"Це стратегія, яку Дзенга постійно відпрацьовує на тренуваннях" - сказав Пєтро Ло Монако, один з керівників клубу, в інтервю РАІ в понеділок.

Бувший керівник колегії арбітрів Паоло Касарін назвав цей випадок "неспортивною поведінкою і поганим смаком". Ло Монако відповів, що тільки арбітр вирішує, що має каратися, а добрий смак - поняття відносне.

http://sportsillustrated.cnn.com/2008/soccer/11/17/bc.soc.italy.shortsdown.ap/index.html


Открыть | Комментариев 37

Для поднятия насторения...


Классика :)

Открыть | Комментариев 18

Шахтар - Динамо: Відео.


Гол Вілліана і небезпечні моменти...


Открыть | Комментариев 17

Українське дербі зблизька


Репортаж з останнього поєдинку Шахтаря і Динамо в Донецьку...


Открыть | Комментариев 18

Сталь - Динамо: Відео.


Сталь - Динамо: Відео.


Открыть | Комментариев 35

Пройшло вже 11 років...


з того дня, коли Динамо-машина Лобановського не залишила жодного шансу грізній Барселоні.


Открыть | Комментариев 20

Сёмин: "Удача была на нашей стороне"


После уверенной выездной победы над одесским Черноморцем, тренер киевлян Юрий Сёмин поделился своими впечатлениями от игры с корреспондентом Мегаспорта.

Видео

"Мы удачно забили быстрый первый мяч, и, я думаю, он сыграл большую роль, потому что после этого мы больше играли в контр-атакующих действиях, игроки достаточно хорошо контролировали мяч. На мой взгляд, в какие-то периоды команда играла достаточно неплохо.  Имею в виду то, что мы провели тяжёлый матч с Арсеналом (Лондон)".

Сёмин не согласился с предположением, что Динамо играло в пол-силы. "Нет, мы играли в полную силу, и, ещё раз повторяю, сыграло большую роль то, что мы забили два быстрых мяча. Черноморец тоже имел 2-3 момента, и, наверное, они могли сравнять счёт в первом тайме, но удача была на нашей стороне."
 


Открыть | Комментариев 1

Адебайор радий очку


Нападник Арсеналу подiлився своїми думками з приводу київської гри.

Вiдео

Я думаю у нас були кращi шанси на перемогу. Ми добре грали, але нам не пощастило. Можливо ми були трохи втомленi. Це була дуже важка гра, адже ми грали проти сильної команди. Але ми радi, що заробили очко, i тепер для того, щоб мати добрi шанси на вихiд в наступний раунд, нам треба обiгрувати Порто вдома.


 


Открыть | Комментариев 3

Iнтерв'ю Венгера пiсля перемоги над Блекберном


Наставник лондонського Арсеналу Арсен Венгер вiдповiв на запитання Sky Sports. пiсля переконливої перемоги канонiрiв над Блекберном.

Вiдео

- Арсене, що ви скажете про перемогу з рахунком 4-0?
- Я думаю, що ми добре зiграли в захистi. Дивлячись на рахунок, можна подумать, що на полi був тiльки Арсенал, але насправдi Блекберн грав добре. Їх атаки були небезпечними, тому нам довелося добре захищатися, особливо пiд час навiсiв. Другий гол перед перервою їх зламав, i пiсля цього 3-й i 4-й були логiчними.
 
- А що ви скажете про ваших форвардiв? Вони виглядали зiграними, Адебайор зробив хет-трiк. Що ви сказали своїм гравцям пiсля гри?
- Звичайно, я їх привiтав. Я вважаю, що зiгранiсть є однiєю з наших переваг. Ми поступово знайшли свiй ритм: ми забили 4 проти Твенте, 3 - Ньюкаслу, 4 сьогоднi. Ми поступово набираємо впевненостi i додаємо в фiзицi.

- Тео Уолкотт був в центрi уваги перед грою, у вас не було спокуси приберегти його сьогоднi?
- Так, я використовую ротацiю, наприклад, сьогоднi я надав вiдпочинку Нiкласу Бендтнеру. У нього була навелика травма i вiн вiдiграв 2 гри за Данiю. Ми дали трохи пограти 16-рiчному Джеку Уiлшеру i 17-рiчному Аарону Рамсею. Це добре, що у нас така молода але талановита команда.

- Ви говорили про те, що дуже важливо, щоб мoлодi гравцi почувалися впевнено. Як би ви оцiнили дiї Уолкотта та iнших молодих гравцiв в сьогоднiшнiй грi?
- Вони добре працюють i є дуже талановитими, тому вони ще будуть прогресувати. З поверненням травмованих гравцiв, у нас буде дуже сильний склад. У нас дружня команда, адже гравцi довго грали разом. Вони ростуть разом, i я думаю в цьому наша велика перевага.

- Очевидно, 3 виїздних гри на протязi тижня будуть нелегким випробуванням для вас. Напередоднi гри з Динамо Київ, що ви можете сказати з приводу гравцiв, що зазнали пошкоджень, Ебуе i Клiшi?
- Зараз важко сказати щось конкретне, але завтра у нас буде бiльше iнформацiї.

- Тобто застосування ротацiї в середу не уникнути?
- Так, я думаю, ми знайдемо баланс для цiєї великої гри в лiзi чемпiонiв. Адже перша гра, та ще й на виїздi, завжди дуже важлива.

- Взагалi, ви задоволенi початком сезону?
- Звичайно, у нас була осiчка з Фулхемом, та загалом ми непогано стартували.


Открыть | Комментариев 1

Бетао: Бетон або ...?


Вашiй увазi пропонується пiдбiрка вiдео за участю новачка київського Динамо за прiзвиськом Бетао, що в перекладi з португальської означає "бетон". Перше вiдео йде пiд заголовком: "Бетао добре зiграв проти свиней??? Уявiть що б було, якби вiн зiграв погано..." i показує нарiзку фрагментiв матчу Палмейрас - Корiнтiанс за участю Бетао. Ось про що йдеться в текстовому оформленнi вiдео: "Багато хто вважає цю гру Бетао класичною... спочатку про те, що вiн зробив добре. Приблизно 3 вiдбора! Цього достатньо для того, щоб ввести в оману тих, хто спав пiд час гри i не бачив наступного..." Далi показуєтся 8 iгрових епiзодiв за участю Бетао, в яких вiн припускається дитячих помилок у захистi i при виконаннi передач, а в одному з епiзодiв його навiть саркастично порiвнюють з Бекенбауером...

У другому вiдео пiд заголовком "А хто 3-й номер?" показується, як 3-й номер Корiнтiанса вiддає результативну передачу нападнику ... Iнтера. Думаю, ви вже здогадалися, хто саме грав пiд 3-м номером...

Йдемо далi... Наступне вiдео має оптимiстичний заголовок "Бетао назавжди", але опис вiдео розвiює всi iлюзiї: "Батао з Корiнтiанс i його вiдмiннi фiнти, жарт." Далi йде пролог до трейлера: "Програш - це частина гри, якби команда вигравала все, вона б втратила витонченiсть." Наступнi епiтети на адресу нашого героя перекладати не будемо - у вболiвальникiв Шахтаря, напевне, i так вже непоганий настрiй... Скажемо тiльки, що це вiдео було переглянуто понад 77000 разiв, але, звичайно, селекцiонерiв Динамо серед них не було...

Не показали їм i наступне вiдео з нашого списку, в якому Батао без зайвої полiткоректностi називають найгiршим гравцем в iсторiї Корiнтiанс. Цiкаво, що ця 10-хвилинна стрiчка починається з показу вирiзок з газет, в яких розповiдається про трансфер Бетао у французський Сошо, що стався 6 серпня 2007 року. Сума трансферу склала мiлiон євро, але найцiкавiше те, що вже 14 серпня того ж 2007 року Сошо вирiшило вiдмовитись вiд послуг захисника, i вiн повернувся в Корiнтiанс. Цiлий тиждень знадобився босам Сошо, щоб здобути iнформацiю, яку наш сайт (http://dynamotv.com) роздобув для вас майже миттєво! Цiкаво, скiльки часу знадобится керiвництву київського Динамо, щоб зрозумiти, якого таланта вони придбали пiд Лiгу Чемпiонiв? Напевне селекцiонерам Динамо показали тiльки останнi 3 вiдео з нашого хiт-параду, включаючи "Бетао назавжди II - реванш", в якому наш герой дiйсно виглядає супер-гравцем. Що ж, з придбанням, Iгоре Михайловичу...


Открыть | Комментариев 14

Цiкава iграшка :)


Удачi! soccer.ru Mail.ru bigmir)net TOP 100

Открыть | Комментариев 7

DynamoTv.com представляет: Футбольное Евровидение. Финал.


Нажмите на флаг для просмотра клипа соответствующей страны. Песня какой страны вам больше всего понравилась? Голосуем!

soccer.ru Mail.ru bigmir)net TOP 100


Открыть | Комментариев 6

Евро: превью 4-го дня


Смотрите более подробную видео-ленту новостей, классические матчи киевского Динамо и сборной Украины (СССР) и многое другое на http://www.dynamotv.com.

Mail.ru bigmir)net TOP 100

Открыть

Oбзоры всех матчей Евро на данный момент


Здесь можно посмотреть обзоры всех матчей Евро на данный момент (начиная с последнего). Список будет регулярно обновляться.


Открыть | Комментариев 3
Назад | ВпередОпрос

Кто сегодня забьёт первым?


Реклама - рушiй прогресу :)

Реклама - рушiй прогресу :)

Щось знайдеш :)


Календарь
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Содержание страницы

Ratings

soccer.ru Mail.ru bigmir)net TOP 100

ОБОЗ.ua