Продавец кошмаров

Фосфорные краски - Я спектакль вам устрою!


Ekstrasens
Настроение: розслабон

Меткиofftopic, розслабон

Розслабон по п'ятницям. Рокриваємо карти.

Не секрет, що футбол - тема, що об'єднує нас усіх. Також не секрет, що ми тут, на затишних блогах, цікавимося не тільки футболом. У всіх, безумовно, є маска експерта, і з цією маскою ми можемо дати коментар на будь-яку футбольну тему - від іспанізації "Баварії" то ненормальності факту відсутності твіттера в журналу Футбол. Але в реальності ми цікавимося не тільки футболом. Підтвердженням цьому є часта поява записів з проханням допомоги.

Що я зробив, коли опинився на межі катастрофи, з супутниковим гавном на даху, але без доступу до нормальних футбольних каналів? Правильно, попросив допомоги у вас. Пройшло декілька годин, і я вже замовляв спеціальну карточку, прислухавшись поради Вождя. Що зараз? Я лежу на дивані і переключаю з Футболу на Футбол+. В житті настала біла полоса.

Я пропоную відкрити карти. За якою допомогою до вас можна звертатися? Чим ви займаєтесь? На яку тему можете говорити годинами? Можливо, у вас є хобі, яке може зарадити блогеру, якому потрібна допомога? В чому ви експерт?

Я, наприклад, фармацевт. Якщо вас цікавить фармбізнес, якщо є питання по якості ліків, по різниці між нашими та закордонними (наприклад, в ціні), по регулюванню їх виробництва і продажу, коротше кажучи, будь-яке запитання, пов'язане з ліками - я вас уважно слухаю.

Це моя робота, цим я заробляю на життя. Ще у мене є хобі. З корисних: я читаю багато ділової літератури і багато літератури, що призвана допомагати в написанні художніх речей (романи, повісті, новели і т.д.) Якщо вас цікавить щось на цю тему (побачити список прочитаних книг можна тут, http://www.livelib.ru/reader/Ekstrasens, рецензії на деякі є на моєму блозі про самоосвіту (бокова панель підкаже дорогу)), можу порадити, яку книжку варто почитати і на що звернути увагу. Київським блогерам можу позичити книги для прочитання (якщо обіцяєте повернути:-)

Прошу в коменти. На першому рівні - коменти тільки по темі.

______________________________________________________

userinfo.gifmygame студент 4-го курсу юридичного факультету КНУ. Допоможе охочим отримати базову юридичну допомогу (звичайно не глобальну).

Цікавиться НБА, може порадити все - від музики до книги (радить тільки те, що самому сподобалось, намагаючись бути об'єктивним).

З його допомогою можна купити квитки на київські музичні концерти.

______________________________________________________

userinfo.giflaziosuperteam Може порадити, в що пограти на ПК

______________________________________________________

userinfo.gifДирк ван дер Болт Web: инет-магазины, шаблоны для них

______________________________________________________

userinfo.gifЦиганык Особливості сейфів, сигналки, відеоспостереження спеціалізованих об"єктів. А також все пов"язане з касовими сортувальниками, банкоматами, пос-терміналами, вакууматорами - від залізяк і принципу роботи до ПЗ (не любить жартівників з неоригінальними жартами щодо його професії:-).

Хобі: авторулювання, дівчата, фотографування, подорожі

______________________________________________________

userinfo.gifФинфокс Переводы с английского и французского, программы и методы обучения ин. языкам. Математические методы в экономике и моделирование бизнес-процессов.

______________________________________________________

userinfo.gifoliferIV Реєстрація лікарських засобів

______________________________________________________

userinfo.gifАрсеналец 

userinfo.gifdnepr_1918

Залізничники

______________________________________________________

userinfo.gifmr. Fairplay Юридический английский, право ЕС, международное право, общие знания национального права

_____________________________________________________

userinfo.gifЛегенда Норшелана Постарається допомогти всім, у кого проблеми з компами (магістратура кібернетики КНУ ім. Шевченка).

______________________________________________________

userinfo.gifVorsklaPoltava Допоможе з будь-якими питаннями грошового характеру (може позичити тисячу євро. Під проценти). Банківська сфера.

______________________________________________________

userinfo.gifВсе будет Донбасс Викладач з економіки. Може надати консультацію з питання прийому в ВНЗ (була членом приймальної комісії)

______________________________________________________

userinfo.gifkoh1991 Вопросы по комп играм, частично по экономике, можно еще по бирже, ежели кто хочет торговать

______________________________________________________

userinfo.gifeldar4k

userinfo.gifAbed 

Спеціалісти по фільмам і серіалам

______________________________________________________

userinfo.gifEkstrasens Фармацевт. Якщо вас цікавить фармбізнес, якщо є питання по якості ліків, по різниці між нашими та закордонними (наприклад, в ціні), по регулюванню їх виробництва і продажу, коротше кажучи, будь-яке запитання, пов'язане з ліками - я вас уважно слухаю.

Хобі: читаю багато ділової літератури і багато літератури, що призвана допомагати в написанні художніх речей (романи, повісті, новели і т.д.)Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 79

 Раз пішла така гулянка, то я уже студент 4-го курсу юридичного факультету КНУ, тому якщо комусь треба буде якась базова юридична допомога (звичайно не глобальна), щось підказати - я завжди радий, в принципі більшість блоггерів можуть це підтвердити.

 Щодо інтересів, то тут зараз на перше місце, обганяючи футбол, поступово виходить НБА, і я залюбки обговорю всі перипетії ліги, поговорити я мастак. Не назвав би себе експертом в сфері культури, але порадити можу все - від музики до книги, при чому раджу тільки те, що самому сподобалось, намагаюся бути об'єктивним.

 Ну і так, Ростик, Йося і Льоша-Інді знають, що через мене можна купити квитки на київські концерти ( концерти Ноеля і РХЧП тому підтвердження), я залюбки зустріну їх, проведу невелику екскурсію по Києву для таких гостей або зустрінусь з ними якщо є вільний час ( тут, окрім зазначених, підтвердить ще чимало людей - Лаціале, Аспергер, ФКЗУ).

Спс, дуже корисно, щодо квитків буду звертатися при нагоді)
Всё забываю спросить, как ты ЗНО сдал? А то сам факт поступления выдающийся.
хз даже, сложно сказать в чём я лучше других блоггеров, ну мб я могу посоветовать во что поиграть на ПК, но вряд ли это сильно полезные советы для блоггеров)
Все ок) Інколи, буває, лежиш на дивані і думаєш, щоб пограти/подивитися/почитати. А в наш час можна довіряти порадам тільки перевірених людей)
Я в таком отчаянии от отсутствия нормально работающей фифы 13, что посоветуй.
А какие проблемы с фифой?
Web: инет-магазины, шаблоны для них.
Друк, а что за хуйня происходит с вакциной от бешенства?(кокав, индират) У нас вот в городе собаки людей кусают, а вакцины тупо нет, с такими боями пришлось выбивать...

Не знаю конкретно за ці препарати, але таке часто буває.

Якщо препарат зарубіжний, він має пройти процедуру реєстрації і отримати від українських органів ліцензійне посвідчення. Це посвідчення має термін придатності, і коли воно закінчується і починається процедура перереєстрації, починаються проблеми. Ліки зникають з аптек, з"являється контрафакт (якщо препарат дефіцитний), привозять маленькими кількостями з-за кордону.

Не знаю чи тут це мало місце бути, але можливо.

мало кому знадобляться особливості сейфів, сигналки, відеоспостереження спеціалізованих об"єктів. А також все пов"язане з касовими сортувальниками, банкоматами, пос-терміналами, вакууматорами... від залізяк і принципу роботи до ПЗ
в хороших вещах шаришь) с тобой можно идти банки грабить:)
Ну хоть би хтось оригінально пожартував дізнаючись про мою роботу((
А по хобі - авторулювання, дівчата, фотографування, подорожі
А по подорожам звити пишеш? Що цикавого, що не цикавого?
пишу звичайно. кажуть, найкращим є звіт на сім постів про поїздку на матч Ганновер-Ворскла. пошукай, якщо цікаво. у мене в блозі. Там звітів немало
В якій мережі аптек мінімальний відсоток підробок широковживаних ліків?

Широковживані ліки рідко підробляють (якщо ти про ліки типу корвалолу, валідолоу, цитрамону, анальгіну). Вони настільки дешеві, що їх підпільне виробництво просто не окоповується. Треба ж не тільки мати зв"язки (впарити дистрибютору, аптекам), а і виготовити їх. А це сам засіб і упаковка.

Тому зазвичай підробляють дорогі ліки, продавши які можна норм заробити. А від аптек не так і багато залежить, тут скоріше дистрибютори винні. Заводи продаються ліки дистрибюторам, а ті вже аптекам. Серед укр дистрибюторів є Фалбі - тіпа крутий і сертифікований - а є всі інші. Якщо говорити про аптеки, то я б купував в аптеках при заводах, там натяжче щось впарити.

є ще одне хобі, пов"язане з історією та поїздками

Переводы с английского и французского, программы и методы обучения ин. языкам. Математические методы в экономике и моделирование бизнес-процессов.

а немецкий?
Общаться на нём не могу ещё, читаю только, и то больше спортивные статьи/обзоры/онлайны.
частково колега, теж фармсектор, реєстрація ЛЗ
О, супер. А ти на пидприемстви, в представництви чи на сторони держави?)
Працював на вітчизняного виробника, зараз у представництві
Мой шеф - спец по испанскому футболу. Все вопросы сюда http://www.ua-football.com/conferences/VitalyPasichniy
спецы - рынкевич, маннанов, но никак не пасичный)
железнодорожник. Предвкушая вопросы, в пасс.сфере не работал и насчет продаж билетов не спец, всё в пределах общего курса и общения со спецами=)
А правда, що укрзалізниця жахливо збиткове підприємство? Якщо правда, яка основна причина? Розкрадають, погано керують, платіжоздатність пасажирів просто не може перекрити витрати на машинний парк?

неправда. В теории УЗ прибыльное предприятие. И довольно-таки серьезно прибыльное в целом.

Пассажирские перевозки для УЗ - не основной приоритет деятельности. Больше скажу, пассажиры для нее - нагрузка от государства, которое, по идее, должно покрывать убытки от перевозок льготного контингента, но в реальности болт ложило на свои обязательства. В целом пассы убыточные, это факт.

Основной доход идет грузовых перевозок. Украина - страна с выгодным расположением, поэтому мани от транзита по маршруту Россия - Европа/украинские порты, наличие крупных предприятий на территории Украины с огромным объемом перевозок покрывают все растраты, в том числе и убытки от пассов и вполне хватало бы на обновление того же парка вагонов и локов.

Но то, что хорошо в теории, плохо в практике, особенно с нашим "пакращенням". Поэтому "розкрадають" - это факт. И нехило так, правда не напрямую, а через закупки по заоблачным ценам у предприятий, принадлежащих, как думаешь, кому?:)

юридический англ

право ЕС

международное право

общие знания национального права

В ФХБ привлекает то что тут собрались люди разных професий и взглядов на жизнь. Совсем разных, и никто не стесняется высказать свои мысли. И слова на счёт закрытого клуба это правда, здесь тяжело влится новичку. Когда-то здесь было очень много людей, а сейчас здесь осталась горстка людей которые могут написать своё мнение практически на любую тему.  И нам это нравится. 

А если по теме - магистратура кибернетики КНУ им. Шевченка. Если есть проблемы с компьютером - постараюсь помочь.

Дедовщина) якщо чесно, не помичав щоб когось гнобили) хоча якщо тупить хтось дико, то грих не вказати на помилки. Я за те, щоб тут було бильше людей
мои хобби тут все уже знают 150 раз. ну еще может кто не знает я на теннис большой уже 15 лет как хожу. могу помочь с денежными вопросами любого характера. банковская сфера.
долгани косарь плиз, желательно евро
под % ))
в каком банке сейчас лучше всего открывать гривневые депозиты? чтоб и выгодно было, и беспалевно (в плане гарантии возврата вклада).
в дельте )))
а вообще в первом топ-5 по обьему депозитного портфеля можно запросто оставлять. но в плане вариаций депозитных дельта впереди планеты
дельта, ибо их собственник сейчас скупает все - а это значит, что через год начнет все продавать. поэтому, на полгода клади, не дольше)) ну и рашкинский сбербанк
препод, экономика. в этом году еще и в приемке сижу, поэтому - могу проконсультировать)
Почему в КПИ на экономических специальностях не дают выбора третьего предмета, а только география?
потому что начальника кпи в правилах приема четко застолбили, что только география. логика, как я себе думаю, - єкономическую географию в школе учат, а вот єкон.иностранный язык - нет

см. Арсеналец

да и студент я еще, с меня взятки гладки)

ты ж боксер!!111
Курсовая в ДИИТе это- канидидатская в любом из Севастопольских "прицепов", так что попрошу на Вы.
Заканчиваю геофак, так что говорить со мной неочем:) по чемпам отслеживаю всякий шлак разве. с рядом блоггеров представляю Харьков, если че
вопросы по комп играм, частично по экономике, можно еще по бирже, ежели кто хочет торговать)
сам торгуешь?
щас нет)
Прямо Фуршет Лебедевский
В нас тут набагато домашніша атмосфера) Ціль поста - шпаргалка на майбутнє, якщо у когось будуть питання по депозитам чи кредитам, то він не буде тупити в неті чи писати на головній "Пацани, допоможіть", а звернеться до Ворскли)

 
Мій блог про творчість і самоосвіту


МОЇ СТАТТІ

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Хто з жінок-лікарів в "Докторі Хаусі" симпатичніша і сексуальніша?


ОБОЗ.ua