Чехія U-21 - Україна U-21

Сьогодні вдалось поїхати з Праги в Угерске Градіштє, щоб підтримати нашу молодіжку. Дорога дальня (300км), але не жалію, що поїхав. Знали, що наших буде мало, бо містечко маленьке, проживає тут лише 25 тисяч людей, але місцева команд Словацко грає у вищій лізі і стадіон досить таки пристойний, і вміщає 8200 глядачів.

Сам матч для нас склався вкрай погано. Звісно ніхто не очікував чудової гри від синьо-жовтих, але такого провалу в першому таймі також... Перші хвилини наші контролювали м'яч, створили один момент, але це все. Господарі поля швидко прибрали м'яч до своїх ніг і практично його нашим гравцям не віддавали. Перша швидка контратака і після подачі з лівого флангу, а Вошаглік замикає, 1-0. Другий гол був досить подібним, цього разу відзначився Кадлец. Між цими моментами у чехів було 5-6 чудових моментів нарощувати перевагу в рахунку, але десь підстрахував карказ воріт, а в інших моментах чудово зіграв Максим Коваль! До перерви не дограв Прийма, повний проваль позиції, м'яч розігрував вкрай необачно та неточно, одного разу вивів суперника один на один із нашим голкіпером, а також відзначився жовтою карткою.

В другому таймі господарі просто контролювали хід гри. Обидві сторони  зробили сім та шість замін відповідно. Наші гравці старались щось створити в нападі, але нічого не вдавалось. Було помітно, що "левенята" були старшими по віку і перегравали наших гравців у верховій та силовій боротьбі. І все ж таки наші гравці добились свого. Ідентичний гол, який нам забили чехи в першому таймі, хороший навіз зліва і головою забиває Петров. Відзначимо, що це був перший удар українців у площину воріт! За кілька хвилин була чудова нагода зрівняти рахунок, але за чехів зіграла стійка воріт. Отже, матч так і закінчився з рахунком 2-1 на користь пивоварів.

Найвищу оцінку можна поставити Ковалю та Віценцю.

Чехія U-21 – Україна U-21 2:1
Голи: Вошаглік, 8, Кадлец, 40 – Петров, 82

Глядачів: 2042

Чехія: Вацлік (Гануш, 46), Хошек(Мазух, 63), Ржезнік(Челустка, 72), Хейда, Лечак, Ґецов(Чений, 63), Горжава(Ваха, 63), Кадлец, Вошаглік(Дочкал, 78), Козак(Пекгарт, 63), Коваржік

Україна: Коваль, Опанасенко (Єременко, 72), Кривцов, Пластун (Парцванія,46 ), Чайковський (Гречінкін, 66), Прийма (Бутко, 42), Богданов (Петров, 46), Віценець (Каверін, 78), Гармаш, Западня, Безус (Павлов, 66)

Читать дальше...

Открыть | Комментариев 13

Італія - Сербія. Незабутнє шоу від сербів! Слава слов'янам!

Открыть | Комментариев 18

Поразка з присмаком перемоги!

Відіграли жахливо, особливо в нападі. Мабуть все ж таки розслабились після матчу в Голандії, та й втома далась взнаки. Але витримали і пробились на ЄВРО. Востаннє так переживав, коли був на матчі Карпат із Боруссією, але тут все закінчилось добре.

Вітаю всіх фанів України!

Открыть | Комментариев 16

"Чарівники" все ж таки виграють...

Ех, подивився матч... спершу боявся, бо думав, що 4-0, або 5-0 з таким захистом практично гарантовані... Але, Бразилія просто грала стоячи і лише час від часу рвала наших. Було видно, що мандраж був майже у всіх, що й очікували...

Якщо пройтись по грі, то результат відповідає діям, які відбувались на полі. Могли і наші забивати, але одого разу бразильців врятував рефері, а наступного разу вже штанга зіграла за "канарейок".

Зі складу би відзначив, мабуть, лише 3 гравців: Федецький - відіграв без особливо великих помилок, але школота, вважає, що мандражив, як маленька незаймана дівчинка... от такі в нас "експерти"... Гусєв - старався найбільше з усіх, грав, як в нападі, так і в захисті допомагав нашим "деревам" Кучеру і Мандзюку. Ну і Дикань - голи точно не на його вині, спершу рикошет, а потім помилка захисника. В інших випадках виглядав досить впевнено.

Ну, а тепер про тренера. Що далі? Калітвінцев не показав нічого особливого, але і повного провалу не було... До ЄВРО залишається менше 2 років і пора вже формувати кістяк команди. Думаю, варто залишити тренера, бо стиль гри команди формується і тут вже не помилка Калітки, що в команді 70% гравців годяться лише подавати м'ячі...

А от на завтра побажаємо молодіжці удачі в грі з Голіндією. Залишити перемогу позаду, і виходити з чистою думкою та рахунком 0-0. ЩАСТИ!

Открыть | Комментариев 28

Україна - Канада

Відіграли один з не найкращих матчів, але ще перед матчем відбулось кілька цікавих та приємний дійств. А саме: сьогодні Андрій Шевченко виходив на свій СОТИЙ матч в футболці із Тризубом на серці! Така подія дуже важлива у кожній із збірних, тому без урочистостей не обійшлось. Також було названо ще кількох друзів Євро - 2012 та вибито на трибуни з два десятки пам'ятних м'ячів.

Щодо матчу.

З перших хвилин було зрозуміло, що першим номером гратиме саме наша команда, але впевненості все ж не вистачало. Найбільші проблеми були в захисті, адже ця лінія вийшла в експериментальному складі, окрім Артема Федецького. Кучер та Мандзюк не так часто грають за Синьо-жовтих, але довелося при відсутності Михалика та Чигринського, а Ракицький зараз знаходиться в складі молодіжки, яка гратиме в раунді плей-офф із командою Голандії. Лівий фланг "контролював" Романчук.

Канадці практично були стовідсоткові у своїх діях у першому таймі. Дві вдалі атаки і два голи, а також жодного пропущеного. Українці тримали м'яч, але багато браку в центрі поля та відсутність фінального пасу до взяття воріт не привели. Можна лише відзначити дальній удар Кулакова, який цілився в "шістку" воріт, але Кіпер перевів "круглого" на кутовий.

В другому таймі були проведені передбачувані заміни. Вийшли перевіреній бійці, серед яких: Алієв, Гусєв, Тимощук, Мілевський а також Олійник. Гра трішки змінилась, але браку менше не стало. Знову не йшла гра Олегу Гусєву, моменти є, але реалізація підводить Українця. Сьогодні влучив в штангу воріт суперника, здавалось момент знову втрачений, але м'яч відскочив до Мілевського і той скоротив рахунок до одного голу. Команда на куражі хотіла забити і другий гол, але не вдалося. Канада всіма силами оборонялась, але втримати перемогу не змогли. При розіграші одного з кутових, Алієв відкотим м'яч під удар Тимощуку і той красивим та сильним ударом метрів з 25 зрівняв рахунок в матчі. Потрібно відмітити, що Толік зміг пробити практично всіх одинадцять гравців Канади, адже ті всім складом знаходились в штрафному майданчику. Вирвати перемогу все ж не вдалось, матч так і закінчився з рахунком 2-2.

Наступний матч Україна зіграє із збірною Бразилії на стадіоні в Дербі(Англія).

Голи: Мілевський, 59, Тимощук, 80 - Джексон, 12, Хатчинсон, 29

Склад України: Пятов, Федецький, Мандзюк, Кучер, Романчук, Кулаков (Тимощук, 46), Гай (Гусєв, 46), Ротань (Аліев, 46), Воронін (Олійник, 46), Шевченко (Худоб'як, 90), Селезньов (Мілевський, 46)