Блог фана ФК Прикарпаття

fcprykarpattya  09.06.2008 18:33:33
| Подписаться на комментарии | Отписаться

А тепер перейдем до суперників

Я знову напишу про матч на мою думку нашого найголовнішого суперника по виживанню -  ФК "Дніпро" Черкаси:

ФК "Оболонь" Київ - ФК "Дніпро" Черкаси 1:1

Київ. Стадіон «Оболонь». 1100 глядачів. +23оС. Початок о 18.00.

Судді: В.Жуков (м.Донецьк), І.Староста (м.Ужгород), С.Беккер (м.Харків).

Делегат ФФУ: В.Мельничук (м.Сімферополь).

«Оболонь»: Чангелія, Кармаліта, Гурка (Демченко, 72), Лень, Клименко (Свінціцький, 46), Лозінський, Онисько, Малиш (Куценко, 23), Коваленко, Кандауров (Іващенко, 10), Пластун (Заварін, 12).

«Дніпро»: Михайлов, Стоян, Єлісєєв, Тарасенко, Кіцута, Козир, Гонщик, Данченко, Одінцов (Селезньов, 80), Деркач (Хромцов, 46; Притуляк, 90+2), Мостовий.

Голи: Іващенко (75) - Козир (66).

Попередження: Кармаліта (38), Коваленко (64) - Гонщик (62).

Наразі кожен матч для черкаського «Дніпра» як і для "Прикарпаття" є  вирішальним, кожне здобуте турнірне очко на вагу золота.

Виїзна нічия проти одного з лідерів першолігових перегонів не принесла радості ні команді, а ні вболівальникам, адже, конкуренти в боротьбі за виживання - «Енергетик» Бурштин, наше «Прикарпаття» Івано-Франкіськ і «Фенікс-Іллічівець» Калініне, здобувши перемоги, значно погіршили життя «червоно-біло-синім».

Гра зі стартового свистка відразу набула високого темпу. Перші хвилини звітного матчу були за приїжджої командою, а потім «Оболонь», застосовуючи пресинг спробу-вала заволодіти ініціативою в центрі поля. Налаштованість обох команд на перемоги, втім, не призводила до гострих моментів біля воріт обох суперників. У першій половині матчу можна відзначити лише дальній постріл «пивовара» Євгена Кармаліти.

Інформація у перерві матчу про поразку ФК «Львів» - конкурента киян за другу перепустку до прем’єр ліги  підняла напругу до максимуму.

Два голи у зустрічі стали наслідком грубих помилок захисту. Спочатку, на 67-ій хвилині Сергій Козир, прослизнувши поміж двох захисників, з кута карного майданчику поцілив у дальній кут воріт господарів; а потім на 75-ій хвилині Валерій Іващенко, «розрізавши» центр захисту «дніпрян», реалізував вихід один в один.

Забитому голу «Оболоні» передував небезпечний удар киянина Івана Леня – шкіряна куля пролетіла в лічених сантиметрах від володінь Михайлова-молодшого, який вперше після тривалої перерви, пов’язаної з травмою коліна,  з’явився в стартовому складі черкасців.

Реальний шанс, на 79-ій хвилині, принести перемогу приїжджій команді втратив Мостовий  - пройшовши пів-поля Артем не зміг пробити кіпера  Владислава Чангелію.

Останні хвилини матчу пройшли за облоги воріт «Дніпра». Численні кутові та навіси до карного майданчику не принесли дивідендів господарям поля.

По завершенні матчу футболісти черкаського «Дніпра» оплесками подякували  за підтримку групу вболівальників, що приїхала до столиці нашої країни.