Блог фана ФК Прикарпаття


fcprykarpattya  25.06.2008 19:13:51
Настрій: гут
| Подписаться на комментарии | Отписаться

Старі-нові імена

На початку цього тижня НФК "Ураган" зустрівся з місцевими ЗМІ для того, щоби представити нових тренерів та гравців франківського клубу, а також окреслити плани команди на міжсезоння…
 

До нового сезону "ураганівців" знову готуватиме тандем наставників. Отож, відтепер головним тренером івано-фран-
    ківської команди буде 38-річний Сергій Гупаленко, який провів минулий сезон у якості граючого тренера команди. У новому сезоні йому допомагатиме добре відомий місцевим шанувальникам футболу Юрій Костишин, що керував командою з часу її створення, а після відставки наприкінці 2006 року очолив дитячо-юнацьку секцію НФК "Ураган". Контракти з обома тренерами підписані терміном на один рік. За фізичну готовність футболістів відповідатиме тренер з фізпідготовки, 27-річна Евеліна Мамчур — майстер спорту зі спортивної ходьби. Також у штаті команди з'явиться лікар-масажист Ігор Драбчук, який працюватиме разом з лікарем клубу Михайлом Даньківим.
 

Надбання та втрати
Щодо кадрових втрат, їх чотири. В Олександра Даниленка закінчився контракт (вільний агент), Валерій Брожко виставлений на трансфер (можлива оренда), Сергій Гупаленко очолив команду, а 33-річному Івану Скіцку, у якого діючий контракт ще на рік, запропоновано очолити дитячо-юнацьку секцію клубу. Натомість команда отримала досить суттєве підсилення. Склад команди у новому чемпіонаті вже поповнили чотири новачки: Федір Пилипів, Едуард Кулик (обидва — "Шахтар" Донецьк), Андрій Паршиков ("Енергія" Львів) та Андрій Ткачук ("Тайм" Львів). До того ж, керівництво івано-франківського клубу наразі у пошуках ще одного досвідченого виконавця атакуючого плану.
 

Все за графіком
Окрім цього, стали відомі строки зборів івано-франківської команди у міжсезонні. 5 липня усі гравці "Урагану" повертаються з відпустки, після чого вирушать на перший збір, що пройде у Карпатах. З 24 липня відбудеться другий тренувальний збір у Польщі, після чого 6-10 серпня (за попередньою інформацією) "Ураган" візьме участь у міжнародному турнірі "Green Ball Cup" в чеському Кладно. Одразу після повернення з Чехії іванофранківці відправляться до Харкова на традиційний "Кубок визволення", що пройде 13-17 серпня. До старту нового сезону "ураганівці" проведуть заключний збір в Івано-Франківську вже на новому покритті (паркет), яке до кінця липня мають встановити у місцевому манежі Коледжу фізвиховання.
 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

крутой клуб

Команда усилилась игроками европейского класса. Всех порвут!

бугага)) так Андрухович не гнал)) "Ураган" это реальность!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Йопт, прочитавши перше речення, почав згадувати, з яких пір в Івано-Франківську команда під такою назвою - чи не перейменування знов? І лише потім дойшло, що мова про футзал (це ж футзальна команда, так?) :-) Що ж, успіхів!
http://football.ua/i/user_45x45/adfd8696-f21d-41e9-8962-3b14a7eb6181.jpg fcprykarpattya

Навигация по блогу
Кнопки


Last FM


Календар

Август
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua