Блог фана ФК Прикарпаття


З поверненням.... Мене! =)


 
 
Ось звіти про два матчі нашого Прикарпаття у новому сезоні:
 
"Прикарпаття" 0:0 "Десна"


Івано-Франківськ, стадіон "Рух", 2000 глядачів.

«Прикарпаття»: Локатир, Р.Мостовий, Гребинський (Іванишин, 83), Корнутяк, Канюк, Данищук, Чуприна (Ревуцький, 55), Курята (Страховський, 90), Микуляк (Боришкевич, 74), Копча, Худоб’як (Щеглюк, 75).
«Десна»: Сиротюк, Маклаков, Боровков, Чуланов, Щедраков (Рудий, 89), Євстафієв, Бабор (Комягін, 72), Кобець (Старенький, 65), Кучеренко-мл. (Сангаре, 81), Гребінюк, Буленок (Буняк, 81).
Попереджені: Чуприна, 29, Худоб’як, 69 – Бабор, 12, Кобець, 62, Сиротюк, 75, Чуланов, 88.

Ну от, нарешті, футбол дістався й до обласного центру Прикарпаття. Дістався з пригодами, оскільки чернігівську «Десну», першого суперника іванофранківців, у понеділок не пускали (як, зрештою, і всіх інших) на підтоплений у Нижневі міст через Дністер. Блукати ж манівцями у пошуках об’їзної дороги (вона забрала б немало часу) чернігівчани не хотіли. Зрештою, за допомогою футбольних керівників Івано-Франківщини та Чернігівщини проблему владнали. «Десна» таки проїхали найкоротшим шляхом. Саме зі слів подяки за сприяння у розв’язанні згаданої ситуації розпочав свій виступ на післяматчевій прес-конференції Кучеренко-старший.

У складі «Прикарпаття» уболівальники побачили одразу сім новачків з числа тих дев’яти, котрих керівники клубу презентували напередодні. Поза грою залишилися тільки воротар Мусієнко та юний Семчій. З числа старожилів місце в «основі» зберегли Локатир, Гребинський, Худоб’як і Микуляк. Останній поступився капітанською пов’язкою Руслану Мостовому, котрий повернувся у «Прикарпаття» після тривалого перебування в Росії.

Вибираючи склад на гру, наставники франківців, певна річ, змушені були рахуватися з тією обставиною, що кістяк торішнього колективу тільки-но повернувся з студентського єврофоруму у Києві (третє місце), де отримав відчутне навантаження – шість матчів за сім днів. Нехай більшість з них і пройшла за скороченим регламентом (два тайми по 35 хвилин). Однак по завершенні поєдинку новий керманич франківців Степан Матвіїв стверджував, що «основа» все одно залишилася б майже незмінною.

Щодо гри. На двох суперники створили два з половиною моменти. Гості – два, господарі – половину. «Прикарпаття» хоч і тисло на захисні редути деснянців, так і не змусило Сиротюка демонструвати свою майстерність. «Десна» розрізала захист франківців двічі. На 39-й хвилині після каруселі, що її закрутили Кучеренко, Бабор і Гребінюк, на вістрі атаки опинився Євстафієв, однак у боротьбі з оборонцем пробив вище воріт. А за п’ять хвилин до фінального свистка Старенький на високій швидкості, обігравшись з Сангаре, вийшов віч-на-віч з Локатирем, однак замість удару зробив безадресну передачу…

Сергій Кучеренко (головний тренер «Десни»):
«Якість гри мене не задовольнила. Маю претензії до півоборонців, гравців атаки. Лише за кілька годин до матчу заявили нападника Гребінюка. Не реалізувавши свої моменти, могли нарватися на результативну контратаку…
- Які плани у «Десни» на сезон?
- Ніхто з керівників жодних планів нам не доводив. Поміж собою постановили зіграти не гірше, ніж у попередній першості. Підтягуємо інфраструктуру клубу. Заявили «Десну-2» до участі у другій лізі, наші юнаки вибороли місце у вищому дивізіоні ДЮФЛУ. На жаль, керівництво клубу не може віднайти точок дотику з міською владою. Наш президент готовий інвестувати гроші у новий стадіон, базу, однак порозуміння у можновладців не знаходить. Команда й далі мешкає в готелі на стадіоні, має проблеми з тренувальними полями…

Степан Матвіїв (головний тренер «Прикарпаття»):
«Грою своїх підопічних – задоволений, результатом – ні, адже прагнули перемогти. Не було гостроти в атаці. По суті, ми не створили жодного гольового моменту. З іншого боку, очко на старті – це теж непогано. Ми лише 12 днів разом, тож зіграності ще бракує. Роботи непочатий край. Продовжуємо пошук гравців для посилення команди».
 

"Динамо-2" 0:3 "Прикарпаття"
250 глядачів, +34 С
Головний арбітр: Вакс Ю.Я.
Асистенти: Альохін І.М, Приймак А.М.
Делегат ФФУ: Даньковський С.В.
 
«Динамо-2»: Бойко, Родина, Парцванія, Бутенін, Фартушняк, Кушніров (Назарчук, 63), Коркішко (Сокіл, 35), Воронков, Диєго Суарес, Довгий (Рибалка, 46), Гармаш (Морозенко, 35).
«Прикарпаття»: Локатир, Мостовий, Гребінський (Коцаб'юк, 70), Корнутяк, Канюк, Данищук, Боришкевич (Чуприна, 55), Курята (Страховський, 63), Микуляк (Ревуцький, 45), Копча (Іванишин, 66), Худобяк.
Попередження: Кушніров 21.
Голи: Боришкевич (28), Страховский (73, 88).
 
Звіт про матч із офіційного сайту "Динамо" (рос.)
Для «Динамо-2» старт в новом сезоне складывается не вполне удачно. Уже третий матч кряду подопечные Геннадия Литовченко и Юрия Калитвинцева не могут справиться со своими соперниками. На этот раз динамовцы проиграли гостям из ивано-франковского «Прикарпатья».
В первом тайме хозяевам еще удавалось на равных противостоять сопернику. Хорошие моменты были у Довгого и Воронкова, который опасно пробивал с левого фланга, а также отличился дальним ударом из-за пределов штрафной площадки, неточно пробил по воротам Парцвания после подачи с углового Коркишко, но мяч упорно не шел в ворота.
А вот гости больше преуспели. На 28-й минуте Борышкевич с правого фланга отправил мяч точно в дальний угол ворот Бойко. Реакция тренера была незамедлительной. Не дожидаясь перерыва, наставники «Динамо-2» провели две замены, а в начале второго тайма еще одну. Отметим, что всю вторую половину встречи на поле провел новичок «Динамо-2» Рыбалка.
Но, к сожалению, эти меры результата не принесли. Два неплохих момента отличиться имел Сокол, но сначала пробил мимо, а затем защитники гостей отобрали у него мяч. Тем временем преимущество «Прикарпатья» стало подавляющим, и гости умело воплотили его в забитые мячи. На 73-й минуте вышедший на замену Страховский обыграл Бойко и отправил мяч в пустые ворота, а за две минуты до финального свистка довел счет до крупного, оформив дубль.
После этого Игорь и Григорий Суркисы, которые наблюдали за поединком, покинули стадион, и не увидели, как гости уже в компенсированное арбитром время попали в перекладину, а вот главный тренер основной команды Юрий Семин и генеральный директор Резо Чохонелидзе продолжали следить за матчем до самого конца.
 
Висловлювання після матчу.
Дмитрий Коркишко, нападающий «Динамо-2»:
- Сегодня счет по игре. Не знаю, в чем причина поражения. Чего-то нам не хватает, возможно, более взрослых и опытных игроков.
- В первом тайме удавалось на равных противостоять сопернику. Почему во второй половине матча у гостей было значительно больше моментов?
- У них были моменты из-за наших ошибок.
- Замены не помогли?
- Как видите, нет. Конечно, хотели что-то изменить, но не получилось.
- Что тренер сказал в перерыве?
- Что ничего страшного, нужно забыть о том, что было в первом тайме и выходить, забивать и играть только на победу.
- Вы проигрываете уже третий матч подряд. С чем связаны неудачи?
- Не знаю, наверное, с неопытностью и молодостью.
- Как планируете улучшать положение в дальнейшем?
- С завтрашнего дня будем что-то менять.
- Тренер уже что-то говорил по этому поводу?
- Нам еще после первого матча сказали, что нужно выходить на каждую игру максимально собранными и доказывать, что мы чего-то стоим.
 
* * *
Евгений Морозенко, полузащитник «Динамо-2»:
- Наш сегодняшний соперник был намного более опытным, но, скорее всего, в этом поражении виноваты мы сами. Сначала, вроде бы, удалось завладеть инициативой, но потом мы ее отдали сопернику. Несколько замен наши тренеры провели уже в первом тайме, так как их не устраивала игра некоторых исполнителей, но ничего страшного, будем работать и дальше, и, возможно, для усиления заявлять ребят постарше. Вы видели, сегодня мы могли пропустить и больше.
- Когда нам забивали третий гол, ошиблась оборона?
- Да, один защитник остался, когда ребята делали положение «вне игры», это подтвердил и судья.
- Вам тренер сказал что-то после матча?
- Нет, ничего не говорил.
 
З.І Оскільки я повернувся, то буду кожен тиждень писати звіти про матчі.

Відкрити | Коментарів: 14


http://football.ua/i/user_45x45/adfd8696-f21d-41e9-8962-3b14a7eb6181.jpg fcprykarpattya

Навигация по блогу
Зміст сторінки


Кнопки


Last FM


Календар

Август
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua