Важливо!


Я вас усіх ненавиджу. Ви суки невдячні. У мене День Народження, а мене ніхто не поздоровив :-(


Открыть | Комментариев 25

Карпати виграють 5:0


Ваші прогнози друки?


Открыть | Комментариев 10

Карпатівський характер


Красені! По ходу гри програвали 2:0, але таки зіграли 2:2, причому на останніїх хвилинах забили. Усі наші конкуренти також втратили очки. 

Вперед Карпати!


Открыть | Комментариев 34

Я повертаюсь


Але, якщо хтось буде казати про мене щось вульгарне - забаню нахій! Зрозуміло? Сподіваюсь, що так. Я хочу спілкуватись з вихованими людьми. Я не буду від вас залежати


Открыть | Комментариев 15

На прохання Фінфокса


Певний експеремент. Я в біатлоні порівняно зі Стасіком і бабушкою(саме бабушкою,а не бабусею) повний "нуль", проте вирішив дещо написати. Чекаю вашої критики. Особливо від фанів біатлону. 

Всі знають, що найпопулярніший зимовий спорт в Україні – це біатлон. Багато хто мені заперечить і відповість, що хокей найпопулярніший, але НХЛ це не український хокей, тому говорити про український хокей смішно, бо «Сокіл» на грані вимирання, а ХК «Будівельник» про який багато розповідали, так і не заявився в КХЛ. Фігурне катання також  поступається біатлон в популярності, вже не кажучи про лижні гонки, лижні двоєборство, стрибки з трампліну, фрістайл та інші. А ось біатлон в Україні дійсно розвивається.  Чи могли ми думати два-три роки тому, що в нас будуть спортсмени в десятці, чи були ми засмучені четвертим місцям в естафеті? Ні!  Зараз для нас місця в десятці – це нормально, кілька років тому це було б прекрасно! А хотів би я поговорити саме про перспективи нашої улюбленої збірної на Чемпіонаті Світу 2011 по біатлону,який пройде в російському місті Ханти-Мансійську з 3 по 13 березня.

Розпочнеться Чемпіонат Світу змішаною естафетою, де у нашої збірної є гарні шанси поборотися за нагороди. На етапах Кубку Світу було тільки дві гонки змішаної естафети і якщо врахувати, що в Штатах ми в цій дисципліні виступали «дублюючим» складом, то в Поклюці ми виступили основним складом, де здобули срібну медаль, і відстали від лідерів шведів на 0.3 секунди, тому в цій дисципліні, я вважаю, в нас прекрасні шанси на граний результат, можливо ,навіть, найкращі, тим більше, що деякі гранди, такі як Норвегія, скоріш  за все,  не виставлять всіх своїх лідерів, тому, що для таких країн, як Норвегія,Німеччина та Росія головна гонка – це спринт, гонка переслідування та мас-старт. Мій прогноз – срібло.

Далі спринт та гонка переслідування. Гадаю, що в спринті та в гонці переслідування наша збірна  обійдеться  без медалей. На жаль, в цих гонках нам треба розраховувати не так на себе,як на  провал інших, але на такому турнірі такого собі ніхто не дозволить, тому нагорода в цих дисциплінах буде для нас неабияким досягненням! Звісно, бувають сенсації, як на Олімпійських Іграх 2010 року, коли Венсан Жей виграв, Яков Фак посів третє місце, а наш Андрій Дериземля з двома промахами заняв п’яте місце, а у жінок словачка Аннастасія Кузьміна взяла золото. Звісно, ми будемо розраховувати, що Сєднєв стане на Чемпіонаті Світу «Венсаном Жей», а Валя чи Віта Семеренко стануть «Кузьміною», але це малой ймовірно, тому мій прогноз – десятка.

Індивідуальна гонка. Гонка, де виграються люди з «нульовою» стрільбою(не завжди,звісно). А знаючи, що Сєднєв та Бережний в чоловічій збірній та майже усі жінки(Валя Семеренко, Віта Семеренко, Наталя Бурдига, Оксана Хвостенко, Олена Підгрушна) можуть постаратись відстріляти на «нуль», вони знають, як це робити. Звісно ж,безглуздо розраховувати на те, що вся збірна України відстріляється чисто, але на те, що хоча б хтось  один(чи одна) «вистрілить», то це дуже ймовірно. У Сєднєва шанси класні. В цьому сезоні він вже мав бронзу в Індивідуалці, а рік тому в Антхольці він здобув першу перемогу в своєму житті і зараз Сергій на ходу, і підходить до Чемпіонату Світу в оптимальній формі. Бережному, навіть, при чисті стрільбі буде тяжко розраховувати на медаль, із-за низької швидкості, а Андрій Дериземля і Сергій Семенов  рідко стріляють чисто, але і за них ми будемо тримати кулаки. А ось у жіночій збірній п’ять людей претендує на чотири місця(так, як нашій та більшості збірних не можна на гонках Чемпіонату Світу та Олімпійських Ігор виставляти більше чотирьох людей). Кожна з цієї п’ятірки може вистрілити, але якщо сестри Семеренко чисто відстріляються, то медаль буде майже в кишені,а ось якщо Бурдига ,Хвостенко чи Підгрушна відстріляються на «нуль», то буде важко розраховувати на медаль із-за тих самих проблем, що і у Бережного. Тому будемо вболівати, в першу чергу, за Сергія Сєднєва та сестер Семеренко. Мій прогноз – бронзова медаль.

Мас-старт. Звичайно, це найцікавіший серед усіх дисциплін вид програми. Але, не для нашої збірної. Тут у нас шансів на медалі практично немає. На жаль, наші хлопці та дівчата не дистанційні бійці, та й буде в нас в цій гонці лишень Сєднєв у чоловіків, та сестри Семеренко у жінок(якщо хтось інший не зробить сенсації,хотілось би, щоб зробили!). На жаль, буде все так,як часто буває: Віта чи Валя до останнього будуть боротися за перемогу, а в кінці їх обженуть і буде в нас лиш четверте місце. Звісно, змінилось багато чого і сестри стали більш досвідченими,  але стереотипи лишились, а зруйнувати стереотипи дуже складно. Сєднєв, на жаль, в мас-старті в переслідуванні себе проявляє погано, тому для нього потрапляння в десятку буде гарним досягненням. Я буду надзвичайно радий ,якщо я виявлюсь неправим. Мій прогноз – четверте місце Валі чи Віти Семеренко.

Естафета. Гадаю, що про чоловічу збірну говорити не треба. Тут в нас шансів мало, тут є свої фаворити: Росія, Норвегія, Австрія, Німеччина, тому я не розраховую ні на що добре у цій гонці. А ось у жінок наша збірна – один з фаворитів. Ми вже бачили в цьому сезоні, що ми можемо на рівних боротися з німками, росіянками, шведками, француженками. Ми, чи не єдина, збірна, яка має повністю обкатану четвірку, цей фактор додає нашу збірну в фаворити гонки. Золото, на мою думку, нам не дістанеться(дістанеться Росії, яка може налаштуватись на гонку дуже сильно), а ось за срібло і бронзу ми боротися можемо, ми вже в цьому сезоні вигравали срібло, та в Обергофі до четвертого етапу з великим відривом лідирували, і якщо збірна після Обергофу все правильно обдумала, то  нагороду ми візьмемо точно. Мій прогноз – срібло у жінок, 5-6 місце у чоловіків.

Підсумок. Наша збірна з голими руками не має поїхати із Ханти-Мансійську. Гадаю, що одна-дві медальки ми повинні взяти. Найкращі шанси на медалі  в нас в «міксі»(змішана естафета) та у жіночій естафеті. В індивідуальній гонці ми можемо розраховувати також на щось, а ось в спринті та переслідуванні ми будемо розраховувати тільки на випадковість,  а в мас-старті скоріш за все будемо мати медаль, але дерев’янного ґатунку.  Чи буде воно так? Побачимо з 3 по 13 березня на телеканалах: Євроспорт, Спорт 1, Перший, Росія 2.

І наостанок, скалад нашої збірної: Валя Семеренко, Віта Семеренко, Оксана Хвостенко, Олена Підгрушна, Наталя Бурдига(екс-росіянка), Інна Супрун, Андрій Дериземля, Сергій Сєднєв, Сергій Семенов, Олег Бережний, Олександр Біланенко, Артем Прима.

                                                                                                 Якубовський Владислав.

P.S Насправді, я цю статтю посилав на один ресурс разом з резюме, але, вони мені навіть відповіді не дали :-( Гади!

P.S.S Якщо ви мене вважаєте за клоуна, ви помиляєтесь. Клоунів вистачапає.Стас, Москальский скавзер для чогось зареєструвались, мабудь. З них і приколюйтесь, а не з мене. 


Открыть | Комментариев 33

Найкращий захисник Скандинавії


Добрий день, пане Луїджи. Думаю, ви вже десь чули про мене, про Владислава Якубовського aka Великий Левчик! Мене дуже хвалило керівництво "Ліверпуля" та "Динамо"(Київ). Тому, тепер я прийшов до Вас!

А хочу я Вам запропунувати Сімона К'яера! Гравця, котрий вже має досвід гри в Італії. Гравця, котрий був найкращий в збрній Данії на Чемпіонаті Світу-2010.

Сімон просто неперевершений гравець. Його удари на 70 метрів можуть збити з пантелику любу команду. ВІн зачаровує публіку своєю грою. Йому, лишень, 21 рік, а він найталановитіший датський захисник! Це буде гріх, якщо ви не   подивитеся в сторону цього талановитого гравця.  Він отримував звання найкращого гравця країни до 19 років. і до 21 року. Серед його ровесників в нього не має конкурентів. Це говорить не про слабість футболу Данії, а про силу Сімона!  

Чому він потрібен "Ювентусу"? Зараз скажу. А ну скажать мені сильно центрального  захисника "Ювентусу" без гуглу і інших сайтів, вболівальники "Ювентусу" також не рахуються. А нема сильних.НЕМА!  Тільки К'єльні сильний. Бонуччі і Траоре підтягуються. А "Ювентусу" вже потрібен сильрих захисник! Сімон К'яер - ідеал! Його удар, його техніка, його знання італійського футболу допоможуть "Ювентсу" вибратися з ями. Ви можливо не знаєте, а з ударом К'яера і ростом Луки Тоні можна ударами з 70 метрів забивати голи! Я не жартую. Я кажу правжу. Ви купите і самі це перевірите. 

Купуйте швидше, а то не сьогодні-завтра його вже купить "Реал" або "Манчестер Сіті"! Ви від цього трансфера тільки виграєте. Ви уявіть, я його ні з ким не порівнюю, бо гравців, який мають такий талант у світі не існує,а ось з ним я порівнюю багато товаришів старших за нього!  Одним словом - покваптесь! Від цього трансферу виграють усі:

"Ювентсу" буде мати сильного, бойовитиго, технічного гравця з сильним ударом!

Сімон буде грати в улюбленому чемпіонаті!

"Вольфсбург" буде мати гроші!

Досьє:

Ім'я:  Сімон К'яер(або Сімон К'єр)

Національність: Данія

Клуб: "Вольфсбург"

Дата народження: 26 березня 1989 року

Ріст/вага: 190 см/86 кг

Нинішня вартість: 10 000 000 євро

Майбутня вартість:  25 000 000 євро

Оцінки його майстреності(12-бальна система):

Техніка : 10

Швидкість : 9

Удар: 12

Гра головою: 9

Потенціал: 11

Відбір: 10

Якщо Ви, пане Луїджи, його купите, я Вас запевняю, ви від цього тільки виграєте! А для "Ювентса" сума в 10 млн. я вважаю не є великою!


Открыть | Комментариев 13

Факундо в квардраті - це крутто.брутто


Добрий день, пане Ігоре! З вами розмовляю, молодий і переспективний агент Якубовський Владислав, в народі більше відомий, як Великий Левчик.  Мій перший трансфер, на жаль, був не найкращиім,  але молодим треба довіряти і тоді буде з ким "у неділю до міста вийти", скажімо так : "перший млинець грудкою"!

Давайте перейдемо до самого гравця. Я хочу вам презентувати Факундо Ронкалья. Я не здивуюсь, якщо у вас одразу ж виникнуць ассоція з іншим Факундо - Бертольо! Але, я вас запевняю, якщо ви візьмете Ронкалью,  то ви  від цього лишень виграєте. По своїй ігровій харизмі Ронкалья зовмім не  схожий на Бертольо. Він "боєць", і "трудяга"! І це - великий плюс! Йому 23 роки, а він вже основний захисник "Естудіантеса", одної з найсильніших команді Південної Америки. Він дуже технічний, і прекрасно грає у відборах. Він вже грав у Європі, і це також великий плюс, він у попередньому сезоні грав за Еспаньол, і грав досить непогано, а це класний досвід. Він вихованець школи "Бока Хуніорс", а це безперечно найкраща футбольна школа в Аргентині. Він двічі виграва Апертуру, що не так просто.  Він ніколи не грав роль останньої скрипки, він завжди боровся за місце під сонцем. Також його непогане вміння, це удари зі своєї половини поля на 50-60 метрів "аля-К'яер" збірної Данії на Чемпіонаті Світу 2010.  Якщо купувати Факундо, то найкращий час - це зима 2011. Зараз починається його справжній розквіт, і зараз ціна доволі дешева, якщо ви його зараз не купити, то ви зрозумієте вашу помилку, бо через кілька років його ціна виросте і ви себе відчуєте селянином, який хоче купити квартиру в новубодові у Київі! Щоправда, треба сказати, що у нього є мінус - це гра головою, але тут немає нічого страшного, тому, що в "Динамо" є Хачеріді, який головою грає прекрасно, а ось технічного захисники в "Динамо" дійсно нема, і якщо ви купите Факундо Ронкалью, то у вас з'явиться такий гравець. Моя вам порада. Збирайтеся та купуйте Ронкалью, поки його не перекупили конкуренти, а конкуренти є, це: Малага, Еспаньол, Порто та інші європейські клуби. Покваптесь. ВІн поки продається  по гарній ціні! Від цього трансферу виграють усі:

"Динамо" буде мати технічного і "бойовитого" центрального захисника(а з захистом у "Динамо" погано).

"Естудіантес" заробить.

Факундо Ронкалья зможе грати в Лізі Європі, а вже в серпні дебютувати у Лізі Чемпіонів( з таким захисником "Динамо" не поступить друге місце).

Досьє:

Ім'я:  Факундо Ронкалья

Національність: Аргентина/Італія

Клуб: "Естудіантес" Ла-Плата

Дата народження: 2 жовтня 1987 року

Ріст/вага: 179 см/72 кг

Нинішня вартість: 2 000 000 євро

Майбутня вартість:  10 000 000 євро

Оцінки його майстреності(12-бальна система):

Техніка : 10

Швидкість : 9

Удар: 11

Гра головою: 6

Потенціал: 10

Відбір: 10

Якщо, Ви, пане Ігоре, підпишите мого гравця, то в "Динамо" накінець за довгі роки пропаде проблема захисту. Для того, щоби це зробити треба заплатити всього 2-3 млн. євро!


Открыть | Комментариев 17

Майбутній лідер


Стівен Дефур! 

Про нього чуло мало людей, проте це дійсно талант, талантище! 

Незважаючи на його молодий вік він вже добився деяких висот. Він виграв в 2007 році(а йому тоді було 19 років) "золоту бутсу"(турнір найціннішого гравця Бельгійської ліги).Завдяки його таланту "Стандарт" виграв Чемпіонат Бельгії - 2008,2009, а також вивів "Стандарт" до фіналу Кубку Бельгії-2007.

Деякі кажуть, що він пережив свій пік, але це не так. він просто переріс бельгійський чемпіонат, і найкращим варіантом для нього було б цією зимою перейти в один з європейських клубів, але давайте, на секундочку, подумаємо : "А якому клубу він дійсно потрібен?". Я вважаю, що цим клубом мусить бути - "Ліверпуль"! Зараз поясню чому. 

Він  - швидкий.

Він - гарно гармоніює між атакою і захистом.

ВІн - технічний.

Він - маленький, а тому й часто на нього мало звертають увагу, а він як пацюк підбігає і робить свою роботу! 

Він - комунікабельний. З ним мікроклімат в "Ліверпулі"(де потрібен гарний мікроклімат) буде просто відмінним!

Він - має лідерьскі якості, і після того, як Джерард піде на "пенсію" може його замінти, бо він вже в 20 років був капітаном "Стандарту"!

Він - непогано б'є "ножицями" через себе.

І ось наостанок відео про нього:


Открыть | Комментариев 24

Ролик для патріотів


Я коли на Євроспорті побачив цю реклами це було ахуєнно!


Открыть | Комментариев 14

Увага!Всім сюди!


Хто найкращий КоДер?
 

П.С Рекомендуймо, шоб ні атвісла!


Открыть | Комментариев 49

Давайте зробимо рейтинг КоДу


А що? Прикольно! Давайте в коментарях напишіть 15  найкращих гравців на ваш погляд(по спадаючій). Список гравців ось

Ashton_UA
 
brasco
 
Dennisio
 
Di Stefano
 
Dnepr1918
 
Druk
 
Druzebo
 
Eldar4k
 
Eugene
 
Indie
 
Ivanich
 
JOSEV
 
Kirka
 
KlaSeN
 
linkoln
 
Levchik
 
Makky
 
Martines
 
Mishko
 
Mygame
 
Pele
 
Pingvin
 
-=Sasha=-
 
Stasik94
 
Syndicat
 
Volex
 
Wiper
 
Yehorka
 
Zlatan
 
 
П.С Рекомендуймо, шоб ні атвісла!

Открыть | Комментариев 16

Го го трололо


Значить так! 

Йдемо на москальські рублоги по цьому http://blogs.futbol-1960.ru/community/rbl/1047837.html посиланню  і голосуємо за цей варіант:

Левчик "Ивано-Франковский футбол" http://blogs.futbol-1960.ru/authors/levchik/918155.html

Дякую, Вам!


Открыть | Комментариев 21

Помер відомий коментатор Володимир Маслаченко


 

 

Сьогодні вранці у віці 74 років пішов з життя коментатор "НТВ-Плюс" і колишній голкіпер збірної СРСР Володимир Маслаченко.

На минулому тижні він був госпіталізований з важким інсультом.

Володимир Микитович Маслаченконародився 5 березня 1936 року в селіВасильківка Дніпропетровської області.Під час футбольної кар'єри Володимир захищав кольори криворізького "Спартака", дніпропетровського "Металурга", московських "Спартака" і "Локомотива". У 1962 році став чемпіоном СРСР, крім того, тричі вигравав Кубок СРСР. У складі збірної Радянського Союзу провів 8 матчів. На чемпіонаті Європи-1960 був другим воротарем команди і завоював у її складі золоті медалі.

Після завершення спортивної кар'єри присвятив себе роботі на телебаченні. В якості коментатораВсесоюзного радіо і Центрального телебачення пропрацював з невеликою перервою з 1970 по 1991 роки (в 1972-1973 роках Маслаченко намагався знайти себе як тренер). З 1973 по 1990 роки був спортивним коментатором програми "Час" на Центральному телебаченні. Пізніше був футбольним коментатором телеканалу "НТВ-Плюс Футбол". Крім НТВ, коментував ще й на Першому каналі, а також на телеканалі НТВ.

18 листопада 2010 Маслаченко був доставлений в лікарню з гострим гіпертонічним кризом, пізніше у нього був діагностований інсульт. Помер вранці 28 листопада 2010 року.

Джерело Вести


Открыть | Комментариев 13

http://blogs.futbol-1960.ru/authors/derzkiy/Открыть | Комментариев 12

Я паржал ат души


Зайшов подивтися на дії модераторів і бачу таку штуку

Скаузер що "животнає"? Дрьома, я тебе поважаю, але хоч правила нормальні придумай.


Открыть | Комментариев 20

Заздріть мені задроти


ось

 


Открыть | Комментариев 21

Го го трололоОткрыть | Комментариев 4

Го го трололоОткрыть

Пост дня


1) Рекомендуйте "шоб нє атвісла".

2) Читайте

ХБшний пост дня(дубляж) http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_khb/2010-10-29-36

РБшний пост дня(7-40) http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_rb/2010-10-29-37

ФХБшний пост дня(думки француза) http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_fkhb/2010-10-29-38


Открыть | Комментариев 24

Рубрика


Ось і наша нова рубрика.Ржіть з мого сайту. 

http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_khb_vid_26_10/2010-10-26-27

відверта історія рудої

http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_rublogakh_vid_26_10/2010-10-26-28

Що це? Звісно ж 7-40.

http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_fkhb_vid_26_1/2010-10-26-29

Дрьома про своє.


Открыть | Комментариев 6

Нова рубрика на суперсайті


Мій сайт приблизно відвідує в день десь так 10 чоловік.

Тому я запускаю нову рубрику.

Пост дня на ФХБ,ХБ і рублогах!

ось перший випуск.

http://vseprovse.ucoz.ua/news/nova_rubrika/2010-10-24-20

http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_khb/2010-10-24-21

http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_rublogakh/2010-10-24-22

http://vseprovse.ucoz.ua/news/post_dnja_na_fkhb/2010-10-24-23

 


Открыть | Комментариев 15

флешмоб


задіть сюди  http://blogs.futbol-1960.ru/community/rbl/919770.html

і збоку проголосуйте за «Ивано-Франковский футбол».

Буду дуже вдячним!


Открыть | Комментариев 13

Івано-Франківський футбол(РБЛ)


Для багатьох Івано-Франківський футболе - це справжня екзотика.

Виник футбол на Івано-Франківщині ращом з командою "Ревера". Перші клуби :  «Ревера», «Станіславовія», «Пролом», «Буй-Тур», «Гакоах», «Маккабі», «Раз-два-три», «Гурка».

Першим чемпіоном стала "Ревера" Першими хто зніс з пристолу чемпіона стала Стрийська команда(зараз це місто у Львівській області) "Погонь" у 1936 році. Данних про перші чемпіонати надзвичайно мало. Окрім чемпіонів ми нікого не знаємо. Але з приходом окупаційної влади у місті залишається тільки один клуб - "Черник".Після війни - "Медик", проте всі вони не змогли витримати конкуренці зі "Спартаком" який зародився у 1940 році і проіснував до 2007 року, хоча молодіжні команди "Спартака" ще існують. Звісно чемпіонати міста і області проводилися,але головною командою міста був "Спартак". 

З 1945 року знову почав проводитися чемпіонат області і першим післявоєнним чемпіоном став клуб "Блискавка" з Коломиї.

Серед відомих команд чемпіонати області вигрвали(усюди вказано перше і останнє чемпіонство відомих команд):

1946,1953 - "Спартак"

1964,1997 - "Нафтовик"(Долина),яка донедавна грала у другій лізі.

1992 - "Хутровик"(Тисмениця)

1998 - "Енергетик"(Бурштин), який зараз грає в першій лізі.

2007-2009 чемпіоном був клуб "Карпати"(Яремче),Який недавно грав в Кубку України дивовижний матч з "Волинню"(4:5).

Хто кіко раз був чемпіоном

13 разів) - «Хімік» (Калуш)

9 разів - «Нафтовик» (Долина)

7 разів - «Електрон» (Івано-Франківськ)

5 разів - «Покуття» (Коломия)

4 рази - «Ревера» (Станіславів)

 

«Спартак» (Станіславів)
3 рази - «Бистриця» (Надвірна)
«Дельта» (Гвіздець)
«Карпати» (Яремче)
2 рази - «Колос» (Голинь)

«Лімниця» (Перегінське)
«Локомотив» (Івано-Франківськ)
«Пробій» (Городенка)
1 раз - «Автоливмаш» (Івано-Франківськ)
«Будівельник» (Калуш)
«Динамо» (Станіславів)
ДТСАРМ (Станіславів)
«Енергетик» (Бурштин)
збірна Калуша
«Погонь» (Стрий)
«Стшелєц-Гурка» (Станіславів)
«Тепловик» (Івано-Франківськ)
«Техно-Центр» (Рогатин)
ФК «Королівка»
«Хутровик» (Тисмениця)
«Цементник» (Ямниця)«

«Покуття» (Коломия)
«Спартак» (Станіславів)

4 рази - «Бескид» (Надвірна)
3 рази - «Динамо» (Станіславів)

«Тепловик» (Івано-Франківськ)
2 рази - «Дельта» (Гвіздець)

««Карпати» (Брошнів)
«Карпати» (Яремче)
1 раз - «Автомобіліст» (Івано-Франківськ)
«Гвардієць» (Станіславів)
«Енергетик» (Бурштин)
«Іскра» (Станіславів)
«Колос» (Голинь)
«Корона» (Івано-Франківськ)
«Локомотив» (Івано-Франківськ)
«Машинобудівник» (Івано-Франківськ)
«Маяк» (Підгір'я)
«Пробій» (Городенка)
ФК «Тужилів»
«Цементник» (Ямниця) 


  • 1940—1981: «Спартак»
  • 1981—2003: «Прикарпаття»
  • 2003—2007: «Спартак» 
 НФК Спартак (Івано-Франківськ).

Матчі команда проводить на стадіоні «Енергетик» (4000 глядачів).

Кольори клубу — помаранчево-чорні.

В Радянському футболі команда не добивалась вершин.

А ось починаючи з 1998 року команда виступає в Другі лізі, а з 2005 року - у першій,де виступає і зараз.

Найуспішніший сезон команди - 2006/07,8 місце.

В Кубку Україні команда доходила максимум до 1/16 у 2006/07 і 2007/08 роках.

Досягнення команди:

Срібний призер турніру команд другої ліги, група «А» (2002/2003, 2004/2005).

Бронзовий призер турніру команд другої ліги, група «А» (1999/2000).

Чемпіон України серед аматорських команд 1997/1998

Чемпіон Івано-Франківщини 1997/1998

Срібний призер обласної першості 1990, 1994/1995, 1996/1997

Бронзовий призер обласної першості 1967

Володар Кубка області 1996/1997

Півфіналіст Кубка України серед аматорів 1997/1998

Найбільші перемоги:

у чемпіонатах України: 7:2 («Чорногора», 3 вересня 2001, Бурштин); 5:0 («Борисфен-2», 23 травня 2004, Бурштин)

у кубках України: 4:2 («Волинь», 8 серпня 2007, Бурштин); 2:0 («Кремінь», 11 серпня 2006, Кременчук)

у кубках другої ліги: 5:0 («Динамо» Л, 6 серпня 2000, Бурштин)

в чемпіонаті ААФУ: 4:0 («Харчовик» П, 1997/1998, Бурштин)

в кубку ААФУ: 4:0 («Інтеркас», 1997/1998, Бурштин)

Найбільша поразка:

у чемпіонатах України: 1:7 («Динамо-ІгроСервіс», 14 квітня 2006, Сімферополь)

у кубках України: 0:3 («Динамо» Л, 25 серпня 2001, Львів)

у кубках другої ліги: 0:1 («Буковина», 22 вересня 1999, Чернівці; «Сокіл» З, 30 серпня 2000, Золочів)

в чемпіонаті ААФУ: команда не програла жодної гри

в кубку ААФУ: 0:3 («Зоря» Х, 1997/1998, Хоростків)

"Чорногора"(Івано-Франківськ)

З 2001 по 2006 рік команда грала в другій лізі.В 2006 команди не стало.

Якубовський Владислав


Открыть | Комментариев 16

Домашнє завдання


Я хочу отримати секрети гри в КОД сам.Щоби Стасік їх не знав,тому і сам заве в 22.00 по Київу викладаю цей запис.Ось.Читайте:

 

Як з усього світу коучів 
Всіх докупи позбирати, 
А тоді мене спитати:
— Котрий найдорожчий тренер?

— Мій, — скажу я без запинки, 
І то буде правда чиста,
Як з юначої сльозинки 
Крапелиночка іскриста.

Ви своїх коучів хваліте, 
Величайте, — я не дбаю — 
Та за всі скарби на світі 
Я свого не проміняю.


* * *
Сьомін, рідний, мусиш знати – 
Ти найкращий в світі тренер!!
Тактик, псіхолог та добряк::
Хіба є де ще такий?

Будь упевненим, мій тренер,
Що тебе я буду вартий.
Все робитиму, як ти,
Треба тільки постаріти!!
С. Гордієнко або Алієв про Сьоміна.Открыть | Комментариев 18

Не лініться.Коментуйте і рекоментудйте все


http://velykyylevchik.hiblogger.net/

ось тут.хай зажруться


Открыть
Назад | ВпередТест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 98
«Ну, ты жжешь!.. Ой, вибачте, вельмишановний пане… ВИ ЩЕ ТОЙ ЗНАВЕЦЬ РІДНОЇ НЕНЬКИ! Хильнемо по чарці за вашу розумну голову і порадіємо: ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНИ НІ СЛАВА НІ ВОЛЯ!!!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!

Метки

Опрос

За яку ви мову?


Опрос

Хто найкращий КоДер?


Ай лав бля

I Love

Ukraine:

Карпати

Прикарпаття;

Львів

Дніпро

___________

EPL:

Man. City;

Ліверпуль

___________

Serie A:

Сієна

___________

РПЛ:

хай свки трахаються
___________

Bundesliga:

Хоффенхайм


рідні місця

але я нет


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыИнтересы
Бандера, Віа-Гра, Седокова Анна, Тьолки

Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Содержание страницы
ОБОЗ.ua