ВЕЛИКИЙ ЛЕВ Скавзер

На прохання Фінфокса

Певний експеремент. Я в біатлоні порівняно зі Стасіком і бабушкою(саме бабушкою,а не бабусею) повний "нуль", проте вирішив дещо написати. Чекаю вашої критики. Особливо від фанів біатлону. 

Всі знають, що найпопулярніший зимовий спорт в Україні – це біатлон. Багато хто мені заперечить і відповість, що хокей найпопулярніший, але НХЛ це не український хокей, тому говорити про український хокей смішно, бо «Сокіл» на грані вимирання, а ХК «Будівельник» про який багато розповідали, так і не заявився в КХЛ. Фігурне катання також  поступається біатлон в популярності, вже не кажучи про лижні гонки, лижні двоєборство, стрибки з трампліну, фрістайл та інші. А ось біатлон в Україні дійсно розвивається.  Чи могли ми думати два-три роки тому, що в нас будуть спортсмени в десятці, чи були ми засмучені четвертим місцям в естафеті? Ні!  Зараз для нас місця в десятці – це нормально, кілька років тому це було б прекрасно! А хотів би я поговорити саме про перспективи нашої улюбленої збірної на Чемпіонаті Світу 2011 по біатлону,який пройде в російському місті Ханти-Мансійську з 3 по 13 березня.

Розпочнеться Чемпіонат Світу змішаною естафетою, де у нашої збірної є гарні шанси поборотися за нагороди. На етапах Кубку Світу було тільки дві гонки змішаної естафети і якщо врахувати, що в Штатах ми в цій дисципліні виступали «дублюючим» складом, то в Поклюці ми виступили основним складом, де здобули срібну медаль, і відстали від лідерів шведів на 0.3 секунди, тому в цій дисципліні, я вважаю, в нас прекрасні шанси на граний результат, можливо ,навіть, найкращі, тим більше, що деякі гранди, такі як Норвегія, скоріш  за все,  не виставлять всіх своїх лідерів, тому, що для таких країн, як Норвегія,Німеччина та Росія головна гонка – це спринт, гонка переслідування та мас-старт. Мій прогноз – срібло.

Далі спринт та гонка переслідування. Гадаю, що в спринті та в гонці переслідування наша збірна  обійдеться  без медалей. На жаль, в цих гонках нам треба розраховувати не так на себе,як на  провал інших, але на такому турнірі такого собі ніхто не дозволить, тому нагорода в цих дисциплінах буде для нас неабияким досягненням! Звісно, бувають сенсації, як на Олімпійських Іграх 2010 року, коли Венсан Жей виграв, Яков Фак посів третє місце, а наш Андрій Дериземля з двома промахами заняв п’яте місце, а у жінок словачка Аннастасія Кузьміна взяла золото. Звісно, ми будемо розраховувати, що Сєднєв стане на Чемпіонаті Світу «Венсаном Жей», а Валя чи Віта Семеренко стануть «Кузьміною», але це малой ймовірно, тому мій прогноз – десятка.

Індивідуальна гонка. Гонка, де виграються люди з «нульовою» стрільбою(не завжди,звісно). А знаючи, що Сєднєв та Бережний в чоловічій збірній та майже усі жінки(Валя Семеренко, Віта Семеренко, Наталя Бурдига, Оксана Хвостенко, Олена Підгрушна) можуть постаратись відстріляти на «нуль», вони знають, як це робити. Звісно ж,безглуздо розраховувати на те, що вся збірна України відстріляється чисто, але на те, що хоча б хтось  один(чи одна) «вистрілить», то це дуже ймовірно. У Сєднєва шанси класні. В цьому сезоні він вже мав бронзу в Індивідуалці, а рік тому в Антхольці він здобув першу перемогу в своєму житті і зараз Сергій на ходу, і підходить до Чемпіонату Світу в оптимальній формі. Бережному, навіть, при чисті стрільбі буде тяжко розраховувати на медаль, із-за низької швидкості, а Андрій Дериземля і Сергій Семенов  рідко стріляють чисто, але і за них ми будемо тримати кулаки. А ось у жіночій збірній п’ять людей претендує на чотири місця(так, як нашій та більшості збірних не можна на гонках Чемпіонату Світу та Олімпійських Ігор виставляти більше чотирьох людей). Кожна з цієї п’ятірки може вистрілити, але якщо сестри Семеренко чисто відстріляються, то медаль буде майже в кишені,а ось якщо Бурдига ,Хвостенко чи Підгрушна відстріляються на «нуль», то буде важко розраховувати на медаль із-за тих самих проблем, що і у Бережного. Тому будемо вболівати, в першу чергу, за Сергія Сєднєва та сестер Семеренко. Мій прогноз – бронзова медаль.

Мас-старт. Звичайно, це найцікавіший серед усіх дисциплін вид програми. Але, не для нашої збірної. Тут у нас шансів на медалі практично немає. На жаль, наші хлопці та дівчата не дистанційні бійці, та й буде в нас в цій гонці лишень Сєднєв у чоловіків, та сестри Семеренко у жінок(якщо хтось інший не зробить сенсації,хотілось би, щоб зробили!). На жаль, буде все так,як часто буває: Віта чи Валя до останнього будуть боротися за перемогу, а в кінці їх обженуть і буде в нас лиш четверте місце. Звісно, змінилось багато чого і сестри стали більш досвідченими,  але стереотипи лишились, а зруйнувати стереотипи дуже складно. Сєднєв, на жаль, в мас-старті в переслідуванні себе проявляє погано, тому для нього потрапляння в десятку буде гарним досягненням. Я буду надзвичайно радий ,якщо я виявлюсь неправим. Мій прогноз – четверте місце Валі чи Віти Семеренко.

Естафета. Гадаю, що про чоловічу збірну говорити не треба. Тут в нас шансів мало, тут є свої фаворити: Росія, Норвегія, Австрія, Німеччина, тому я не розраховую ні на що добре у цій гонці. А ось у жінок наша збірна – один з фаворитів. Ми вже бачили в цьому сезоні, що ми можемо на рівних боротися з німками, росіянками, шведками, француженками. Ми, чи не єдина, збірна, яка має повністю обкатану четвірку, цей фактор додає нашу збірну в фаворити гонки. Золото, на мою думку, нам не дістанеться(дістанеться Росії, яка може налаштуватись на гонку дуже сильно), а ось за срібло і бронзу ми боротися можемо, ми вже в цьому сезоні вигравали срібло, та в Обергофі до четвертого етапу з великим відривом лідирували, і якщо збірна після Обергофу все правильно обдумала, то  нагороду ми візьмемо точно. Мій прогноз – срібло у жінок, 5-6 місце у чоловіків.

Підсумок. Наша збірна з голими руками не має поїхати із Ханти-Мансійську. Гадаю, що одна-дві медальки ми повинні взяти. Найкращі шанси на медалі  в нас в «міксі»(змішана естафета) та у жіночій естафеті. В індивідуальній гонці ми можемо розраховувати також на щось, а ось в спринті та переслідуванні ми будемо розраховувати тільки на випадковість,  а в мас-старті скоріш за все будемо мати медаль, але дерев’янного ґатунку.  Чи буде воно так? Побачимо з 3 по 13 березня на телеканалах: Євроспорт, Спорт 1, Перший, Росія 2.

І наостанок, скалад нашої збірної: Валя Семеренко, Віта Семеренко, Оксана Хвостенко, Олена Підгрушна, Наталя Бурдига(екс-росіянка), Інна Супрун, Андрій Дериземля, Сергій Сєднєв, Сергій Семенов, Олег Бережний, Олександр Біланенко, Артем Прима.

                                                                                                 Якубовський Владислав.

P.S Насправді, я цю статтю посилав на один ресурс разом з резюме, але, вони мені навіть відповіді не дали :-( Гади!

P.S.S Якщо ви мене вважаєте за клоуна, ви помиляєтесь. Клоунів вистачапає.Стас, Москальский скавзер для чогось зареєструвались, мабудь. З них і приколюйтесь, а не з мене. Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 33

Стас, ты определись, за кого ты глоришь. Или за Днепр или за Карпаты.
это не стас
Ти повернувся?
А он уходил?
"на прохання", млять. грамотей. по сабжу - не читал
Дякую, що побачив. Я вже пів року вчуся в Росії. І ось ефект
Часом не сюда? http://isport.ua/
Тогда бы взяли.
фин мудак
фин мудак
А потом будешь опять меня осуждать за Олли Кана?
авжеж!
Рекомендував цей запис

візьмемо медалі в "міксії"

Дякую, що побачив помилку.
обожаю битлон. смотреть еще больше чем футбол).Ресурс у нас только один хороший наверное туда и отправлял. рекламить не буду все и так знают. прогнозы рулят.) А что касается твоих прогнозов, то вполне реальный вариант. Но я бы наделся только на индив и женскую эстафету в остальных гонках шансов мало. Конкуренция больно высока
Много ошибок, в следующий раз сначала напиши в Ворде, а уж потом выкладывай.
В мене ворд не перевіряє помилок(
ф7
Одолжити ружьйо?
У вас семья дебилов каких-то
Вибачився швидко перед моїми батьками!
ты знаком со всеми члеками его семьи что делаешь какие-то выводы?лол...
Двух увидел. То, что 16-летний парень не умеет писать и выражается как аутист... Это что-то означает
+
Оригинально, хуле...
Рекомендовал эту запись

давно я не читал такой толковой аналитики, Лева

Рекомендовал эту запись

Весьма неплохо

Рекомендовал эту запись

ожидал хуже )

Наша збірна з голими руками не має поїхати з Ханти-Мансійську/// чето тут не так
Рекомендовал эту запись

за старание

Рекомендовал эту запись

За труды (с)


 Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 98
«Ну, ты жжешь!.. Ой, вибачте, вельмишановний пане… ВИ ЩЕ ТОЙ ЗНАВЕЦЬ РІДНОЇ НЕНЬКИ! Хильнемо по чарці за вашу розумну голову і порадіємо: ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНИ НІ СЛАВА НІ ВОЛЯ!!!»
 
100.gif 0.gif Пройти тест!

Метки

Опрос

За яку ви мову?


Опрос

Хто найкращий КоДер?


Ай лав бля

I Love

Ukraine:

Карпати

Прикарпаття;

Львів

Дніпро

___________

EPL:

Man. City;

Ліверпуль

___________

Serie A:

Сієна

___________

РПЛ:

хай свки трахаються
___________

Bundesliga:

Хоффенхайм


рідні місця

але я нет


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыИнтересы
Бандера, Віа-Гра, Седокова Анна, Тьолки

Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua