28

ФК «Карпати» презентував нову-стару традиційну форму із зелено-білими вертикальними смугами (ДОДАНО ФОТО)

63% уболівальників львівських «Карпат» на офіційному сайті клубу висловились за повернення ігрової форми із зелено-білими вертикальними смугами.

ФК «Карпати», що завжди славився шаною переможних традицій, міцним зв’язком поколінь легенд клубу й діючих футболістів, повертає уболівальникам форму, про яку вони так довго мріяли. Досягти цього «Карпатам» вдалося завдяки підписанню угоди з новим технічним партнером – відомою іспанською компанією «Joma» – світовим виробником спортивного інвентарю. «Карпати» - перший клуб Прем’єр-ліги України, який підписав угоду з компанією «Joma».

Таким чином, у другій частині нинішнього чемпіонату вся структура ФК «Карпати», а це три професійні команди («Карпати», «Карпати-2», молодіжний склад), а також 8 юнацьких команд, що представляють ФК «Карпати» у турнірах ДЮФЛ, отримають у своє розпорядження нові, якісні та стильні колекції ігрової, тренувальної та вихідної екіпіровки. Також клуб замовив товари для реалізації у торговій мережі. Нова колекція "Joma" надійде у продаж з 10 лютого, придбати товари можна буде у клубному магазині «Фанат» (вул. І.Франка, 32).

Форма «Карпат» в 2009 році

Перший (основний) варіант форми – легендарна смугаста форма (вертикальні зелено-білі смуги). На спині у відповідності до положень Регламенту Прем’єр-ліги України, спеціально залишено достатньо місця для нанесення номеру і прізвища футболіста.

Другий варіант – зелена форма з фрагментами білого кольору.

Третій варіант – біла форма з фрагментами зеленого кольору.

Також ФК «Карпати» уклав угоду з генеральним медіапартнером клубу. Ним стала Західна Інформаційна Корпорація, найвпливовіше та найбільш рейтингове інформагентство Західної України. За умовами договору абревіатуру «ЗІК» буде розміщено на ігровій формі футболістів «Карпат».

Довідка

«Західна інформаційна корпорація» — інформаційне агентство, яке ставить за мету максимально широко та об’єктивно відображати інформаційні процеси у Львові та області, в західному регіоні України. «Західна інформаційна корпорація» – незалежна, позапартійна медіа-структура, яка у своїй діяльності додержує принципів відкритості та прозорості, неупередженої і збалансованої подачі інформації. «Західна інформаційна корпорація» додержуватиме у своїй роботі чотирьох ключових принципів інформаційної діяльності – оперативність, ексклюзивність, акцентованість, тематична збалансованість поширюваної інформації.

«Joma» - це відносно молода, але стрімко прогресуюча компанія, що активно розвивається. Її центром є стародавнє іспанське місто Толедо. На даний момент компанія має дочірні підприємства у США, Мексиці, Панамі, Бразилії, Гонгконзі, Італії, Німеччині, Англії і мережу представництв у 72 країнах.

ФК «Севілья» (Іспанія) екіпірується у продукцію «Joma» останні 5 років. За цей час клуб виборов Кубок УЄФА (двічі: 2006, 2007), Суперкубок УЄФА (2006), Кубок Іспанії (2007). Такі відомі футболісти як Іван Ельгера, Павон, Портільйо (всі - Іспанія), Вентола (Італія), Ванчопе (Коста-Ріка), Рікардіньо (Бразилія), Скотт Паркер (Англія), кращий гравець Африки 2007 р. Кануте (Малі), та багато інших мають персональні контракти з «Joma».

Открыть | Комментариев 2

Карпати в міжсезоння

fckarpaty.org.ua

Все про Карпати в міжсезоння. Що буде нового і цікавого на трансферному ринку, товариські матчі, і т. д.

Открыть

Карпати - Металург (Запоріжжя)

Все про наступний матч Карпат

Пишем, обговорюєм...

Открыть

Проблеми Карпат

Описуєм проблеми в Карпатах, через які клуб так погано виступає в ПЛ.

Залишайте свої коментарі, хто що думає. Допоможіть знайти розв'язку!!!

Открыть | Комментариев 1

Карпати - Металіст

Завтра Карпати зіграють з харківським Металістом свій матч в 8 турі. Нам потрібна перемога як повітря, і надіюсь на перемогу своєї команди.

Робим ставки на перемогу тої чи іншої команди

Всім фанам Карпат прошу зареєструватись на сайті.

І взагалі чи подобається вам сайт?

Реєструйтесь кому не важко

Открыть | Комментариев 6

ФК Харків - Карпати 1:1

Суми. Стадіон "Ювілейний". Хмарно, перед матчем дощ, +14°С.

Судді: Дердо (Іллічівськ), Возняк (Миколаївська обл.), Пономаренко (Миколаїв)
Делегат ФФУ: Челишев (Севастополь)

Голи: Батіста 66 - Фурта 83

"Харків": Стойко, Городов, Комарницький, Соколенко, Панковець, Козоріз (Касьянов 58), Мілько, Іванов, Сучков (Платон 84), Рібейро (Білий 79), Батіста.
Запасні: Налєпа, Гунчак, Піхур.
Головний тренер: Михайло Стельмах

"Карпати": Романенко, Федорів, Петрівський, Мілошевіч, Пшеничних (Голодюк 46), Кобін, Годвін, Ощипко, Ткачук, Худоб"як (Фурта 74), Фещук (Зеньов 64)
Запасні: Когут, Кополовець, Тарасенко Є., Бідловський.
Головний тренер: Олег Кононов

Попередження: Мілько 14, Стойко 80 - Ткачук 2, Годвін 71, Голодюк 88

Гол Юрія Фурти в його дебютному матчі за "Карпати" приносить львів’янам нічию в гостьовому простистоянні з ФК "Харків"

"Карпати" та ФК "Харків" до суботнього матчу в Сумах, в якому номінальним господарем була друга команда зі столиці Слобожанщини, в чемпіонатах України зіграли між собою чотири матчі. Всі ці зустрічі пройшли в запеклій, хоча й не надто видовищній боротьбі і відзначалися низькою результативністю. В жодній з них суперники на двох не змогли забити більше одного м’яча, а одного разу глядачі голів взагалі так і не дочекалися. Здавалося, що й цього разу, на полі стадіону „Ювілейний” в Сумах ми станемо свідками цієї традиції. Однак за сім хвилин до фінального свистка своє вагоме слово сказав форвард "Карпат" Юрій Фурта, який вперше вийшов на поле в матчі національного чемпіонату.

І ФК "Харків", і "Карпати" перший сезон під егідою Прем’єр-ліги розпочали невдало. Так після шести турів в активі "зелено-білих" була лише одна перемога, шість очок і 12-ий рядок в турнірній таблиці. І навряд чи галичан та їхню багаточисельну армію вболівальників могло втішити те, що аналогічні показники мав і чинний чемпіон країни "Шахтар". Ще гіршими були справи у "малиново-зелених": "0" в графі перемог, чотири нічиї і місце в зоні вильоту. Тож обидві команди в очній зустрічі прагнули за будь-що покращити своє турнірне становище.

Свої серед чужих

Додаткової інтриги протистоянню на "Ювілейному" додавала наявність у складі та в тренерському штабі номінальних господарів цілої колонії екс-карпатівців. Нині ФК "Харків" на посаді головного тренера очолює вихованець львівського футболу Михайло Стельмах, одним з помічників якого є Сергій Мізін, улюбленець трибун стадіону "Україна" упродовж не одного сезону. Ще зовсім недавно виходили на поле в зелено-білих строях Аляксєй Сучков, Роша Батіста, Мацей Налєпа та Руслан Платон, а сьогодні всі вони є „малиново-зеленими”. Грав свого часу в "Карпатах" і правий хавбек господарів Олексій Іванов. Напевно для кожного з них поєдинок проти своєї колишньої команди був особливим.

Обидві команди розпочали гру дещо нервово і вже на 2-ій хвилині арбітр матчу Олександр Дердо з Іллічівська за затримку суперника руками показав жовту картку центральному хавбеку "Карпат" Ткачуку. А за 13 хвилин побачив перед собою жовте світло і наймолодший гравець команди господарів Мілько, який грубо атакував ззаду Кобіна.

Що ж стосується суто футбольних дій суперників, то в першому таймі на полі точилася рівна боротьба. Можливо, завдяки трохи більшому бажанню одержати нарешті першу перемогу в сезоні, територіальною перевагою володіли "малиново-зелені", в складі яких, як і слід було очікувати, особливою активністю вирізнялися екс-карпатівці Батіста і Сучков. Білорус не раз стрімко проходив своїм улюбленим лівим флангом, намагаючись виконати точну передачу на когось з партнерів у карний майданчик, але захисники "зелено-білих", добре знаючи манеру гри Аляксєя, діяли дисципліновано і кожен раз виносили м’яч подалі від власних воріт. Намагався проявити себе з якнайкращої сторони і Батіста. Бразилець в атаці діяв значно цікавіше за свого співвітчизника Рібейро. Хоча останній на 39-ій хвилині міг стати автором першого голу в матчі. Після його удару зі штрафного метрів з 22-ох м’яч летів у дев’ятку, але Романенко в стрибку перевів його на кутовий. Зазначимо. що й в інших епізодах наш воротар діяв надійно, залишивши до перерви свої ворота в недоторканості.

Не змогли в першому таймі забити і "Карпати". Хоча нагоди для цього підопічні Олега Кононова мали. А найкращий момент на 31-ій хвилині був у Кобіна. Василь вже майже вискочив на очне побачення зі Стойко, але в останній момент Соколенко у відчайдушному підкаті зумів вибити м’яч на кутовий.

Тренерська інтуїція

Після відпочинку рисунок гри дещо змінився. І змінився він не на користь номінальних гостей. Господарі додали в швидкості і напруга у володіннях Романенка хоч і поступово, але почала зростати. Намагаючись вирівняти гру, Кононов прийняв рішення замість інертного Фещука випустити Зеньова, який в минулому турі в матчі з "Дніпром" через мікроушкодження так і не з’явився на полі. На жаль, ця заміна жодних дивідентів "зелено-білим" не принесла. Більше того, щойно росіянин з естонським паспортом з’явився на полі, як м’яч опинився у сітці наших воріт. На 66-ій хвилині Мілько виконав діагональну передачу з правого флангу на Батісту. Бразилець, знаходячись на куті штрафного майданчика, прийняв м’яч на груди, скинув його собі під удар і прицільно пробив у дальній кут. Романенко м’яч зачепив кінчиками пальців, але врятувати команду від пропущеного голу не зумів – 1:0. Батіста насправді забив красивий м’яч, але не зрозуміло лише, чим в цьому епізоді займалися наші оборонці.

Подальші події на полі аж ніяк не додавали віри в те, що "Карпати" зуміють відігратися. Хоча потрібно віддати належне нашим хлопцям: в старанності їм відмовити не можна. Але ж лише цього одного в футболі для досягнення позитивного результату явно замало. І тут керманич "зелено-білих" прийняв рішення, яке зіграло для нашої команди рятівну роль у матчі. На 74-ій хвилині на полі вперше в матчі такого рівня з’явився молодий форвард Фурта, який в шести стартових матчах нинішнього сезону за молодіжний склад лише одного разу залишав поле без забитого м’яча.

Звісно, молодіжний склад та головна команда – це далеко не одне і теж, але Юрко довів, що йому до снаги приносити користь і за основу. Вже на дев’ятій хвилині свого перебування на полі він зміг відзначитися голом. Після подачі кутового м’яч відлетів на Фурту і форвард ударом з близької відстані зрівняв рахунок – 1:1, а заодно відкрив лік своїм м’ячам у Прем’єр-лізі. Дай Боже, щоб тепер він це робив якомога частіше.