When summer's gone where will we be...

Первая заметка датирована 13.12.2007


ЛЧ


Канеш не евро но все равно круто, пока тусил только с испанцами, просто они ближе к моему офису на олимпийской. Из бритов одни арабы пока попадались. Вангую 3—1 мб 3—2

dynamomaniа | открыть | Комментариев 24

вебмани


обьясните, кто нибудь, зачем?
ну реально вобще не пойму как оно  мешало процветать стране


Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 4

британские ученные совсем куку


как вобще могло прийти в голову такое исследователь?

http://champions.football.ua/news/362807-ehffekt-12-go-igroka-mastercard-issledovala-psikhologiju-futbolnojj-pobedy.html


Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 4

Роналдиньо


Экс-нападающий сборной Бразилии Роналдиньо собирается жениться одновременно на двух девушках

dynamomaniа | открыть | Комментариев 7

арановский


Вот хорошо что заранее проверили, все таки есть ещё судьи которые решают не за деньги,а для души

Tyler Durden пишет в twitter | открыть

ФК "Львів" - живи (НІ!)


Напевно можна провести аналогії із моїм поверненням на бложики і темою даного псто:).

ФК Львів займе місце Вереса. Грубо кажучи футболісти обміняються футболками. І таким чином керівники ФКЛ у своїй біографії поставлять галочку, і відзначать, що керували (тренували) команду УПЛ. Відповідно складатиметься хибне враження здобутку командою такого результату, як особисте досягнення в тому числі. Звичайно, факт залишається фактом: є клуб УПЛ, є його керівники, які домоглися присутності даного клубу у чемпіонаті УПЛ. Але одна справа пройти усі щаблі з низів, і досягти успіху за рахунок спортивного аспекту, і зовсім інша - зайняти місце команди, яка не спроможна далі існувати. До речі це вже вдруге ФКЛ стає таким собі "нахльобніком".

З іншого боку не бачу в даній ситуації нічого поганого. Ба навпаки це користь не лише для ФКЛ і Вереса, але і для Карпат. Здорова конкуренція за головну команду міста, львівське дербі, жаркі холівари - все це круто! Однак чи зможе керівництво клубу витримати фінансове навантеження протягом тривалого часу? Інтерв"ю президента ФКЛ, який жаліється на відсутність будь-якої підтримки від влади виглядає не зовсім обнадійливо. Чи потягне клуб витрати на оренду Ашан-Арени? Чи повернеться в Добромиль у свої сільські пенати?...

Тим не менше, було б цікаво поспостерігати за місцевим дербі. Чи зможе ФКЛ скласти конкуренцію Карпатам? - Звичано! Будуть на ФКЛ ходити більше люду ніж на Карпати? - Звичайно, все залежить від успіхів команди. Наша (та й не тільки) кузьма глори ще ті.

І все таки круте рішення, щодо переформатування УПЛ прийняли, нє? Набридли сперечання щодо кількості команд у вищому дивізіоні. А так маємо і небагато команд і багато матчів, більша половина з яких грається із командами одинакового рівня. Цьогоріч вкотре у цьому переконуюсь.

Радий за вболівальників Вереса, тепер ця команда гратиме саме для них. І не потрібно буде фігачити за 200 км, аби підтримати улюблену команду. Навіть пох у якій лізі вона гратиме.

Одним словом ФКЛ звичайно гімно, але такий розклад мені подобається.

Всім привіт.


Десант | открыть | Комментариев 16

Мои поздравления болельщикам Эльдарчику!


Ну, теперь то чашка АПЛ не за горами


Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 25

35 футбольных клубов


Даже не знал что у нас столько есть:)

Там треть УПЛ, два клуба будут играть в ЛЕ - интересно, как УЕФА реагирует - пока же это только подозрение, если я правильно понимаю.

Ну и самое грустное что ничего ведь толком не изменится, пусть там 500 человек признают виновными. Ставить 600К на мариуполь, конечно, весело, но найдут другой способ, выкрутятся


dynamomaniа | открыть | Комментариев 12

Смотрю Реброва у Вацко


ну шото там рассказывает скучновато уже прокручиваю тут бац - два года назад была возможность взять васкеса и асенсио у реала в ареду

и тут я ШТА

ну ладно мб не два года назад, васкес уже два года назад в финале лч играл, но просто шутки ради представьте себе это. сейчас такой асенсио - а прикинь поехал бы в аренду))))


dynamomaniа | открыть | Комментариев 2

Буржую, Вождю, и прочим адекватным ...


Возродить совок , как это происходит на России, в Украине - не получится ..... И не получится по чисто объективным причинам: ну вот нет у нас, в Украине , столько природных ресурсов, как на России... . Их тупо - нет !

Отсюда - вывод: или мы пройдем путь Польши, Чехии, Словакии, Прибалтики, и станем более- менее развитой страной Европы, либо останемся и дальше в том дерьме, в котором находимся сейчас. Кстати, в этом и заключается цель России, что бы мы и дальше оставались в дерьме. И для этого Россией поощряются и спонсируются все эти " дни победы", бессмертные полки, почитание дедовкоторыетипавоевали, и прочая хуйня .... 

В чем успех Польши ( и прочих постсоветских стран) ??? 

А в том, что там ОБЩЕСТВО - ЕДИНО !!!!! 

Там нет такой хуйни, как у нас, когда одни кончают от  совка, другие дрочат на Бандеру 


запроданець звичайний | открыть | Комментариев 141

а это как?


Теперь же руководство Вереса сообщило о делении клуба на два, один из которых вернется в Ровно и начнет выступать во Второй лиге, а второй будет играть в УПЛ под названием ФК Львов.

такой хуйни неприком не было


Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 13

это прекрасноTyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 5

Ворскла. 21 год ждали "бронзу"


Дождались! Раздолбали "Зорьку" по делу...

Бухает вся Полтава!


VorsklaPoltava | открыть | Комментариев 17

Мурчик


Моуриньо: Я мог бы быть успешным учителем физкультуры

Где-то одному Дердену стало легче на душе


dynamomaniа | открыть | Комментариев 12

Эволюция турнира нуля команд (аналитика)


Итак, как вы все помните из моих предыдущих аналитических статей, еще пару назад баблолига была унылым турниром без команд (по аналогии с турниром одной команды сериала и двора) в котором взять чемпионство мог любой ноунейм. Но с появлением в баблолиге тренера дела не сразу, но потихоньку начали менятся.

Взглянем на турнирную таблицу

LZhEq9Q1DVKbFQJw6UNrFklW4jUnKJ.png

На первый взгляд, казалось бы типичный ничем не примечательный турнир одной команды вроде Лиги 1 без дополнительного интереса.
Но взгляните на колонку забитых/пропущенных. Как несложно заметить, у нас сформировалась элита, все попавшее в топ -6 - это и есть средний класс, которые решают серьезные задачи и определяют уровень лиги. Все остальное - печальные аутсайдеры, чей вылет или взлет зависит от обстоятельств и случайностей, а интерес к ним проявляют только упоротые члены секты "в апл даже за гонкой за выживание интересно следить"
Согласитесь, это гораздо привычней видеть в условном дворе http://football.ua/germany/table.html но там то привыкли играть весело и вылетать с музыкой - что боятся, доходы во второй бундес не намного ниже. В баблолиге же разница колоссальна, и за нее готовы грызть и убивать, какой тут футбол.

Что из этого следует - ТОП-6 не хуже меня понимают, что они и есть баблолига, и не намерены больше делится. Думаю, у них все выйдет, куда деваться то https://sportarena.com/football/apl/top-6-klubov-apl-namereny-poluchat-bolshuyu-chast/ В дальнейшем при просмотре АПЛ нас ждет примерно та же разница в уровне, что мы видим в упл во время первого этапа.

Но, тут есть грустный момент, что баблолига это та элита, в которую трудно войти в эпоху фейр-плей, зато запросто вылететь. А, например, Арсенал очень старается. В таком случае баблолига может деградировать по уровню соперничества до лиги сагреш

LeeOuFtpfbe5zFMUEMQ2YR10HfGzU8.png

жду благодарностей за аналитику


Tyler Durden | открыть | Комментариев 39

состав Бразилии


кто там шарит, каких норм игроков отсеяли? или даже не так - кто-то лучше тайсона есть? просто интересно

забавно что теперь думает Марлос)) кста, они принципиально игнорят игроков со своего чемпа? Вообще глянул состав - им бы туда Клоппа и готово. среди полузащитников все костоломы, можно играть, как ливерпуль по схеме 7-3.

Каземиро, Фернандиньо, Паулиньо - отбирают выгрызают отдают, неймар-фирмино-(и кому повезет) убегают только так


dynamomaniа | открыть | Комментариев 8

зинченко


закончился сезон в баблолиге, давайте предскажем судьбу чемпиона и главной надежды сборной.

Он успешно набил стату достаточную для медали, но не думаю что есть шансы попасть в заявку на следующий год.

в этом сезоне он проходил по расширеному списку, как дите, в этом году подрос и больше так не пройдет (хотя не факт, что и в список Б он бы понадобился).

В список А попасть вобще нереально - мало того что накупят новых защитников по 50 лямов, так еще и жесус вырос и надо как старика оформить.

Шо вы ему посоветуете дальше?

Имхо - он куда больше прокачал свою репутацию, чем уровень, слева в защите и браво смог бы бегать.
Аренда - это будет самая большая глупость, посидит на лавке как в псв, и пойдет по дублям.
Сейчас ему нужен прямой переход, но не во всяике наполи, сидеть под инсинье, а куда то в баблолигу

Туда трудно попасть, но если уже попал, то можно стричь бабло до пенсии в аутсайдере или в шипе, плюс из-за кучи игр и травм всегда что то сыграет. ну и в авторитете у павелки будет.

ваше мнение?


Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 19

Итоги второго дополнительного матча финала Кубка. Хуткі Цягнік - обладатель Кубка!


Всё! Эпичный финал Кубка завершён!

Пара:

ledyGrata (2,2,2,2,1,2,2,2) - Хуткі Цягнік (2,1,2,2,1,2,1,2) 3:4

 

Матчи на прогноз (12.05-13.05):

1. ”Зирка” - ”Карпаты” Х

2. ”Хоффенхайм” - ”Боруссия Дортмунд” 1

3. ”Олимпик” - ”Черноморец” 1

4. ”Сталь” - ”Александрия” 2

5. ”Шахтёр” - ”Верес” 1

6. ”Заря” - ”Динамо” 2

7. ”Мариуполь” - ”Ворскла” X

8. ”Рома” - ”Ювентус” Х

 

На этот раз судьбу Кубка решали два матча прогноз-тура - второй и предпоследний, так как только на них соперники подали разные прогнозы. Уже в субботу в счёте повёл Хуткі Цягнік, угадавший победу "Хоффенхайма". Так мы и дошли до воскресного вечера, где действующему обладателю Кубка нужно было, чтобы "Мариуполь" не проиграл дома. И сначала всё шло не по его плану - "Ворскла" вела в счёте с 30-ой по 52-ую минуту, а ведь победа полтавчан приводила бы к очередному овертайму! Но нет. Гол приазовца Игоря Тищенко в начале второй части игры стал роковым для ledyGrata. В концовке матча не раз могла забить "Ворскла", не раз спасал ворота Рустам Худжамов. Да и "Мариуполь" мог окончательно снять вопросы... Но финальный свисток принёс ничью. ledyGrata, которая в ответном матче финала как минимум дважды была в шаге от победы, закрывает лицо руками и застывает в прострации. А Хуткі Цягнік вскидывает вверх руки и кричит от радости - он становится первым участником в истории Лиги Ставок ФХБ, который смог защитить добытый в предыдущем сезоне трофей! Хуткі Цягнік - двукратный обладатель Кубка, обладатель Суперкубка, и двукратный бронзовый призёр Чемпионата Лиги Ставок ФХБ. Подборчик, однако! Поздравляем одного из самых успешных участников в истории Лиги Ставок ФХБ!

 

А вот теперь всё. Финал, который продолжался почти месяц, стал историей. Встретимся в августе - именно тогда мы снова соберёмся вместе и начнём четвёртый сезон Лиги Ставок ФХБ. Сезон же начнут =Борисыч= и Хуткі Цягнік матчем за Суперкубок. Уже двукратный обладатель Кубка будет защищать свой другой трофей в борьбе с новоиспечённым чемпионом.

 

Всем удачи и спасибо за участие!


=Борисыч= пишет в betting_league | открыть | Комментариев 15

судари, вы лохи


Вальверде таки нетопчик

Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 22

рашкочемп


единственный чемп с бешенной интригой


Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 6

баварка


забавные традиции празднования чемпионтва во дворе, последний матч сезона, свято пиво ковбаса и 1-4 норм


dynamomaniа | открыть | Комментариев 14

фриулец, если ты еще заходишь, поздравляю


Всем двором бухаем

Tyler Durden пишет в twitter | открыть | Комментариев 7

Англійські замітки. Квітень 2018


В кінці квітня побував в Англії, і так вийшло, що кожного дня в Лондоні відбувався бодай один футбольний матч. Вдалося побувати аж на 3 матчах, а враження від побаченого зібрав докупи.

28 квітня. КПР - Бірмінгем 3:1

Читаю книгу про мільярдерів-власників футбольних клубів, і в одному з останніх розділів познайомився з історіями про азійських власників. Зокрема, КПР, яким володіє група з Таїланду, та Бірмінгем, який контролюється китайцями.

І от випала можливість побачити гру цих клубів наживо, у Чемпіошипі. Найбагатша ліга серед других дивізіонів у світі, і 7 у Європі.

Ще кілька сезонів тому обидва клуби грали в АПЛ, а тренери у них досить відомі Ян Холовей і Гарі Монк.

Кілька спостережень:

 1. Стадіон «Лофтус Роад» знаходиться просто серед приватного сектору. Навколо будинки, які майже впираються у трибуни стадіону.
 2. Футбол - це сім’я. За 30 хвилин до матчу на трибуні почали з’являтися вітання з днем народження, одруженням, та іншими важливими подіями у житті вболівальники. А один з вболівальників серйозно хворіє, і його фото вивели перед матчем на поле, а протягом матчу показували інфо як допомогти.
 3. Всі хто купив абонемент на сезон - отримують іменне сидіння.
 4. У клубу КПР прикольний талісман - чорний кіт. До матчу ходить перед стадіоном, під час навколо поля, розважає вболівальників і особливо дітей!
 5. Кожен хто придбав квиток - може додатково взяти участь в лотереї. 
 6. Діти. Багато дітей! Ціла команда, що подає м’ячі. Діти, які виносять прапор клубу. І команда дівчат, яка вітає гравців при виході на поле. А в перерві всі вони ще змагаються у пробитті пенальті талісману)
 7. Стадіону був представлений вболівальник, який минулої неділі пробіг марафон.
 8. Табло працює в режимі нон-стоп. Трансляція під час матчу, реклама, оголошення і т.д.
 9. Дивна штука. В Англії майже будь-де можна розрахуватися карткою. Немає оплати картками тільки у фудкортах стадіонів. Є якесь логічне пояснення?
 10. Одна з трибун дозволяє себе відчути на стадіоні Баннікова в Києві. У нас добре видно як йдуть на посадку в Жулянах. Тут літаки сідають в аеропорт Хітроу. В середньому літак раз на 2 хвилини)
 11. Взяв квиток в один з перших рядів на центральній трибуні, в кількох метрах від тренерської лави з суттєвою знижкою. Знаєте чого? Бо ці місця не накриті дахом. Дощ таки трохи накрапував, але всього кілька хвилин.
 12. Трибуни настільки близькі до поля, а у гравців настільки мало вільного місця за полем, що запасні розминаються на полі під час матчу.
 13. Перед матчем з вболівальниками вітався і фотографувався темношкірий азіат. Лише опісля згадав звідки знаю його - це ж власник клубу Тоні Фернандес і екс-власник команди Ф1.

П.С. Сподобалось, вражень отримав вдосталь. А в іншому кінці Лондона паралельно грали Кристал Пелес і екс-чемпіон Англії Лестер - 5:0!

29 квітня. Вест Хем - Манчестер Сіті

Основний висновок після походу на ”London Stadium” - стадіон в моєму рейтингу однозначно в ТОП-позиціях. По деяким пунктам вище, ніж "Олд Траффорд".  Ще кілька спостережень нижче:

 1. Як перед стадіоном, так і в середині можна в будь-якому фуд-корті розрахуватися карткою. Більше того, в деяких приймають лише картки. Перший стадіон, де нарешті побачив таку можливість. В Україні таких ще немає.
 2. Абонементи продають під час матчу. Табло стадіону систематично показувало рекламу, з дедлайнами по найбільш вигідній ціні.
 3. На алеї навколо стадіону викарбувані в камені імена всіх футболістів, які грали за клуб.
 4. Не відчувається взагалі, що стадіон будувався не для команди Вест Хем, а до Олімпіади в Лондоні 2012. Від масштабного брендування, аж до дрібниць - асоціації з «Irons» всюди. Спробуйте сходити на Олімпійський в Києві - крім кількох банерів, «присутність» Динамо непомітна. 
 5. Бульбашки розпиляють з гармат, як для снігу на лижних трасах. Запускають перед самим виходом команд на поле.
 6. Хвилині на 80-й четверта, а то й третя, частина глядачів масово почала покидати чашу стадіону. 1:4 програвали.
 7. Фан-шоп вражає масштабом і асортиментом - 2 поверхи різноманітної атрибутики і одягу. До речі, зайти після матчу за покупкою популярна практика - вільно пройтись магазином не вийшло через велику кількість людей.

30 квітня. Тотенхем - Уотфорд 2:0

 1. Загальне враження - наче побував на НСК Олімпійському. Різниця в тому, що стадіон в дуже хорошому стані і з прекрасним сервісом. Як і в Києві, присутність клубу відчувається мінімальна. У Києві це кілька банерів і фан-шоп клубу, у Лондоні - банери Тотенхема вздовж Олімпійської алеї, фан-шоп, та сувенірні точки клубу в чаші стадіону. А так навколо стадіону статуя Боббі Мура, статуя регбійної команди, на дорозі викладені імена команд і переможців Кубка Англії. І банерів багато, по яким розумієш, що скоро тут відбудеться фінал Кубка.
 2. Якщо бачите під час трансляції матчу вболівальників Тотенхема з прапорами - скоріш за все їх отримали перед матчем. Вздовж шляху до підходу на стадіон вболівальникам роздають спеціальні рекламні клубні програмки та прапорці.
 3. Після проходу турнікетів, у яких нормально реалізовано зчитування квитків, йде перевірка сумок. Перевіряють всіх. Якщо у вас знайшли їжу - її не викидають. Пляшка з водою - знімають кришку, і повертають і дають пластиковий стакан. І на кожну сумку клеять бірку, що перевірено. Цивілізовано, так?
 4. Підйом на яруси стадіону - по есклалатору. Не сходами, хоча вони теж є. Вперше таке бачу на всьому стадіоні.
 5. Якщо ви гурман - похід Уемблі для вас. Нарахував 6 різних видів фудкортів, від бургерів/курки/картоплі і напоїв, до хот-догів, ласощів та мексиканської кухні. В більшості можна розрахуватися банківською карткою.
 6. Сувенірні лотки розташовані в розрахунку один на кілька секторів. Не зустрічав такої комерційної активності клубу на інших стадіонах.
 7. Проблема Уемблі - черги. Нехай нічого і не закривали, але вистояти хвилин 10-15 довелось. Можливо вплинула холодна погода, 8 градусів під час гри, що переважна частина вболівальників пішли за гарячим. Тільки підійшла моя черга - як почався тайм. Вже вистояв ті кілька хвилин і пропустив гол Кейна. Мінус стадіону - у галереї стадіону немає екранів, які б транслювали матч.
 8. Метро після матчу не перекривають. Але на підході до станції живий коридор зі стюардів та поліцейських, які на кілька хвилин виставляють кордон, щоб не утворювати тисняви на станції. Потяги їздили кожні 2 хвилини, хоча матч не з розряду ТОП.

П.С. Фото не вантажаться :)


sergiy | открыть | Комментариев 10

Англійські замітки. Квітень 2018


В кінці квітня побував в Англії, і так вийшло, що кожного дня в Лондоні відбувався бодай один футбольний матч. Вдалося побувати аж на 3 матчах, а враження від побаченого зібрав докупи.

28 квітня. КПР - Бірмінгем 3:1

Читаю книгу про мільярдерів-власників футбольних клубів, і в одному з останніх розділів познайомився з історіями про азійських власників. Зокрема, КПР, яким володіє група з Таїланду, та Бірмінгем, який контролюється китайцями.

І от випала можливість побачити гру цих клубів наживо, у Чемпіошипі. Найбагатша ліга серед других дивізіонів у світі, і 7 у Європі.

Ще кілька сезонів тому обидва клуби грали в АПЛ, а тренери у них досить відомі Ян Холовей і Гарі Монк.

Кілька спостережень:

 1. Стадіон «Лофтус Роад» знаходиться просто серед приватного сектору. Навколо будинки, які майже впираються у трибуни стадіону.
 2. Футбол - це сім’я. За 30 хвилин до матчу на трибуні почали з’являтися вітання з днем народження, одруженням, та іншими важливими подіями у житті вболівальники. А один з вболівальників серйозно хворіє, і його фото вивели перед матчем на поле, а протягом матчу показували інфо як допомогти.
 3. Всі хто купив абонемент на сезон - отримують іменне сидіння.
 4. У клубу КПР прикольний талісман - чорний кіт. До матчу ходить перед стадіоном, під час навколо поля, розважає вболівальників і особливо дітей!
 5. Кожен хто придбав квиток - може додатково взяти участь в лотереї. 
 6. Діти. Багато дітей! Ціла команда, що подає м’ячі. Діти, які виносять прапор клубу. І команда дівчат, яка вітає гравців при виході на поле. А в перерві всі вони ще змагаються у пробитті пенальті талісману)
 7. Стадіону був представлений вболівальник, який минулої неділі пробіг марафон.
 8. Табло працює в режимі нон-стоп. Трансляція під час матчу, реклама, оголошення і т.д.
 9. Дивна штука. В Англії майже будь-де можна розрахуватися карткою. Немає оплати картками тільки у фудкортах стадіонів. Є якесь логічне пояснення?
 10. Одна з трибун дозволяє себе відчути на стадіоні Баннікова в Києві. У нас добре видно як йдуть на посадку в Жулянах. Тут літаки сідають в аеропорт Хітроу. В середньому літак раз на 2 хвилини)
 11. Взяв квиток в один з перших рядів на центральній трибуні, в кількох метрах від тренерської лави з суттєвою знижкою. Знаєте чого? Бо ці місця не накриті дахом. Дощ таки трохи накрапував, але всього кілька хвилин.
 12. Трибуни настільки близькі до поля, а у гравців настільки мало вільного місця за полем, що запасні розминаються на полі під час матчу.
 13. Перед матчем з вболівальниками вітався і фотографувався темношкірий азіат. Лише опісля згадав звідки знаю його - це ж власник клубу Тоні Фернандес і екс-власник команди Ф1.

П.С. Сподобалось, вражень отримав вдосталь. А в іншому кінці Лондона паралельно грали Кристал Пелес і екс-чемпіон Англії Лестер - 5:0!

29 квітня. Вест Хем - Манчестер Сіті

Основний висновок після походу на ”London Stadium” - стадіон в моєму рейтингу однозначно в ТОП-позиціях. По деяким пунктам вище, ніж "Олд Траффорд".  Ще кілька спостережень нижче:

 1. Як перед стадіоном, так і в середині можна в будь-якому фуд-корті розрахуватися карткою. Більше того, в деяких приймають лише картки. Перший стадіон, де нарешті побачив таку можливість. В Україні таких ще немає.
 2. Абонементи продають під час матчу. Табло стадіону систематично показувало рекламу, з дедлайнами по найбільш вигідній ціні.
 3. На алеї навколо стадіону викарбувані в камені імена всіх футболістів, які грали за клуб.
 4. Не відчувається взагалі, що стадіон будувався не для команди Вест Хем, а до Олімпіади в Лондоні 2012. Від масштабного брендування, аж до дрібниць - асоціації з «Irons» всюди. Спробуйте сходити на Олімпійський в Києві - крім кількох банерів, «присутність» Динамо непомітна. 
 5. Бульбашки розпиляють з гармат, як для снігу на лижних трасах. Запускають перед самим виходом команд на поле.
 6. Хвилині на 80-й четверта, а то й третя, частина глядачів масово почала покидати чашу стадіону. 1:4 програвали.
 7. Фан-шоп вражає масштабом і асортиментом - 2 поверхи різноманітної атрибутики і одягу. До речі, зайти після матчу за покупкою популярна практика - вільно пройтись магазином не вийшло через велику кількість людей.

30 квітня. Тотенхем - Уотфорд 2:0

 1. Загальне враження - наче побував на НСК Олімпійському. Різниця в тому, що стадіон в дуже хорошому стані і з прекрасним сервісом. Як і в Києві, присутність клубу відчувається мінімальна. У Києві це кілька банерів і фан-шоп клубу, у Лондоні - банери Тотенхема вздовж Олімпійської алеї, фан-шоп, та сувенірні точки клубу в чаші стадіону. А так навколо стадіону статуя Боббі Мура, статуя регбійної команди, на дорозі викладені імена команд і переможців Кубка Англії. І банерів багато, по яким розумієш, що скоро тут відбудеться фінал Кубка.
 2. Якщо бачите під час трансляції матчу вболівальників Тотенхема з прапорами - скоріш за все їх отримали перед матчем. Вздовж шляху до підходу на стадіон вболівальникам роздають спеціальні рекламні клубні програмки та прапорці.
 3. Після проходу турнікетів, у яких нормально реалізовано зчитування квитків, йде перевірка сумок. Перевіряють всіх. Якщо у вас знайшли їжу - її не викидають. Пляшка з водою - знімають кришку, і повертають і дають пластиковий стакан. І на кожну сумку клеять бірку, що перевірено. Цивілізовано, так?
 4. Підйом на яруси стадіону - по есклалатору. Не сходами, хоча вони теж є. Вперше таке бачу на всьому стадіоні.
 5. Якщо ви гурман - похід Уемблі для вас. Нарахував 6 різних видів фудкортів, від бургерів/курки/картоплі і напоїв, до хот-догів, ласощів та мексиканської кухні. В більшості можна розрахуватися банківською карткою.
 6. Сувенірні лотки розташовані в розрахунку один на кілька секторів. Не зустрічав такої комерційної активності клубу на інших стадіонах.
 7. Проблема Уемблі - черги. Нехай нічого і не закривали, але вистояти хвилин 10-15 довелось. Можливо вплинула холодна погода, 8 градусів під час гри, що переважна частина вболівальників пішли за гарячим. Тільки підійшла моя черга - як почався тайм. Вже вистояв ті кілька хвилин і пропустив гол Кейна. Мінус стадіону - у галереї стадіону немає екранів, які б транслювали матч.
 8. Метро після матчу не перекривають. Але на підході до станції живий коридор зі стюардів та поліцейських, які на кілька хвилин виставляють кордон, щоб не утворювати тисняви на станції. Потяги їздили кожні 2 хвилини, хоча матч не з розряду ТОП.

sergiy | открыть

Англійські замітки. Квітень 2018


В кінці квітня побував в Англії, і так вийшло, що кожного дня в Лондоні відбувався бодай один футбольний матч. Вдалося побувати аж на 3 матчах, а враження від побаченого зібрав докупи.

28 квітня. КПР - Бірмінгем 3:1

Читаю книгу про мільярдерів-власників футбольних клубів, і в одному з останніх розділів познайомився з історіями про азійських власників. Зокрема, КПР, яким володіє група з Таїланду, та Бірмінгем, який контролюється китайцями.

І от випала можливість побачити гру цих клубів наживо, у Чемпіошипі. Найбагатша ліга серед других дивізіонів у світі, і 7 у Європі.

Ще кілька сезонів тому обидва клуби грали в АПЛ, а тренери у них досить відомі Ян Холовей і Гарі Монк.

Кілька спостережень:

 1. Стадіон «Лофтус Роад» знаходиться просто серед приватного сектору. Навколо будинки, які майже впираються у трибуни стадіону.
 2. Футбол - це сім’я. За 30 хвилин до матчу на трибуні почали з’являтися вітання з днем народження, одруженням, та іншими важливими подіями у житті вболівальники. А один з вболівальників серйозно хворіє, і його фото вивели перед матчем на поле, а протягом матчу показували інфо як допомогти.
 3. Всі хто купив абонемент на сезон - отримують іменне сидіння.
 4. У клубу КПР прикольний талісман - чорний кіт. До матчу ходить перед стадіоном, під час навколо поля, розважає вболівальників і особливо дітей!
 5. Кожен хто придбав квиток - може додатково взяти участь в лотереї. 
 6. Діти. Багато дітей! Ціла команда, що подає м’ячі. Діти, які виносять прапор клубу. І команда дівчат, яка вітає гравців при виході на поле. А в перерві всі вони ще змагаються у пробитті пенальті талісману)
 7. Стадіону був представлений вболівальник, який минулої неділі пробіг марафон.
 8. Табло працює в режимі нон-стоп. Трансляція під час матчу, реклама, оголошення і т.д.
 9. Дивна штука. В Англії майже будь-де можна розрахуватися карткою. Немає оплати картками тільки у фудкортах стадіонів. Є якесь логічне пояснення?
 10. Одна з трибун дозволяє себе відчути на стадіоні Баннікова в Києві. У нас добре видно як йдуть на посадку в Жулянах. Тут літаки сідають в аеропорт Хітроу. В середньому літак раз на 2 хвилини)
 11. Взяв квиток в один з перших рядів на центральній трибуні, в кількох метрах від тренерської лави з суттєвою знижкою. Знаєте чого? Бо ці місця не накриті дахом. Дощ таки трохи накрапував, але всього кілька хвилин.
 12. Трибуни настільки близькі до поля, а у гравців настільки мало вільного місця за полем, що запасні розминаються на полі під час матчу.
 13. Перед матчем з вболівальниками вітався і фотографувався темношкірий азіат. Лише опісля згадав звідки знаю його - це ж власник клубу Тоні Фернандес і екс-власник команди Ф1.

П.С. Сподобалось, вражень отримав вдосталь. А в іншому кінці Лондона паралельно грали Кристал Пелес і екс-чемпіон Англії Лестер - 5:0!

29 квітня. Вест Хем - Манчестер Сіті

Основний висновок після походу на ”London Stadium” - стадіон в моєму рейтингу однозначно в ТОП-позиціях. По деяким пунктам вище, ніж "Олд Траффорд".  Ще кілька спостережень нижче:

 1. Як перед стадіоном, так і в середині можна в будь-якому фуд-корті розрахуватися карткою. Більше того, в деяких приймають лише картки. Перший стадіон, де нарешті побачив таку можливість. В Україні таких ще немає.
 2. Абонементи продають під час матчу. Табло стадіону систематично показувало рекламу, з дедлайнами по найбільш вигідній ціні.
 3. На алеї навколо стадіону викарбувані в камені імена всіх футболістів, які грали за клуб.
 4. Не відчувається взагалі, що стадіон будувався не для команди Вест Хем, а до Олімпіади в Лондоні 2012. Від масштабного брендування, аж до дрібниць - асоціації з «Irons» всюди. Спробуйте сходити на Олімпійський в Києві - крім кількох банерів, «присутність» Динамо непомітна. 
 5. Бульбашки розпиляють з гармат, як для снігу на лижних трасах. Запускають перед самим виходом команд на поле.
 6. Хвилині на 80-й четверта, а то й третя, частина глядачів масово почала покидати чашу стадіону. 1:4 програвали.
 7. Фан-шоп вражає масштабом і асортиментом - 2 поверхи різноманітної атрибутики і одягу. До речі, зайти після матчу за покупкою популярна практика - вільно пройтись магазином не вийшло через велику кількість людей.

30 квітня. Тотенхем - Уотфорд 2:0

 1. Загальне враження - наче побував на НСК Олімпійському. Різниця в тому, що стадіон в дуже хорошому стані і з прекрасним сервісом. Як і в Києві, присутність клубу відчувається мінімальна. У Києві це кілька банерів і фан-шоп клубу, у Лондоні - банери Тотенхема вздовж Олімпійської алеї, фан-шоп, та сувенірні точки клубу в чаші стадіону. А так навколо стадіону статуя Боббі Мура, статуя регбійної команди, на дорозі викладені імена команд і переможців Кубка Англії. І банерів багато, по яким розумієш, що скоро тут відбудеться фінал Кубка.
 2. Якщо бачите під час трансляції матчу вболівальників Тотенхема з прапорами - скоріш за все їх отримали перед матчем. Вздовж шляху до підходу на стадіон вболівальникам роздають спеціальні рекламні клубні програмки та прапорці.
 3. Після проходу турнікетів, у яких нормально реалізовано зчитування квитків, йде перевірка сумок. Перевіряють всіх. Якщо у вас знайшли їжу - її не викидають. Пляшка з водою - знімають кришку, і повертають і дають пластиковий стакан. І на кожну сумку клеять бірку, що перевірено. Цивілізовано, так?
 4. Підйом на яруси стадіону - по есклалатору. Не сходами, хоча вони теж є. Вперше таке бачу на всьому стадіоні.
 5. Якщо ви гурман - похід Уемблі для вас. Нарахував 6 різних видів фудкортів, від бургерів/курки/картоплі і напоїв, до хот-догів, ласощів та мексиканської кухні. В більшості можна розрахуватися банківською карткою.
 6. Сувенірні лотки розташовані в розрахунку один на кілька секторів. Не зустрічав такої комерційної активності клубу на інших стадіонах.
 7. Проблема Уемблі - черги. Нехай нічого і не закривали, але вистояти хвилин 10-15 довелось. Можливо вплинула холодна погода, 8 градусів під час гри, що переважна частина вболівальників пішли за гарячим. Тільки підійшла моя черга - як почався тайм. Вже вистояв ті кілька хвилин і пропустив гол Кейна. Мінус стадіону - у галереї стадіону немає екранів, які б транслювали матч.
 8. Метро після матчу не перекривають. Але на підході до станції живий коридор зі стюардів та поліцейських, які на кілька хвилин виставляють кордон, щоб не утворювати тисняви на станції. Потяги їздили кожні 2 хвилини, хоча матч не з розряду ТОП.

sergiy | открыть
Назад | ВпередЧто здесь?

Здесь отображаются последние записи тех блоггеров, которых вы добавили в друзья. Список друзей вы можете просмотреть здесь. Редактировать список и разбивать друзей на группы можно здесь.


Два по пятьдесят!


Опрос

С какого года увлекаетесь футболом?Пес Дець!Интересы

Антиинтересы
Спартак Москва, Шахтер Донецк

Содержание страницы

Blog Live

1 час 45 мин назад Омлет делает запись Кариус


9 дн назад Омлет комментирует свою запись - Гузиця


9 дн назад Омлет комментирует свою запись - Гузиця


9 дн назад Tyler Durden комментирует запись - Гузиця


10 дн назад =Борисыч= комментирует запись - Гузиця


10 дн назад Омлет комментирует свою запись - Гузиця


10 дн назад Омлет комментирует свою запись - ГузицяОБОЗ.ua