Error 404

:)


Inamorazia

Фінал Кубку Київщини (КК) по футболу

(Збирався написати цей пост ще тижні три тому, але в цю суботу відбувся матч цих же команд, а ХБ зберігає чернетки, тому.. =) )

Відбувся цей матч в Демидові на стадіоні Діназ. Милий такий стадіончик, поле, як на мене, в ідеальному стані (ну так в 2012 році відбулося його відкриття, так що це зрозуміло).

Зустрічалися в цьому матчі дворазові володарі КК ФК Буча (за яку я з дружиною й приїхав вболівати) та Колос з Ковалівки, для якої, наскільки я знаю, це був перший фінал. Тренує, до речі, цю команду славнозвісний Руслан Костишин (в цій команді він і завершував кар'єру гравця).

Ну а тепер щодо самого матчу. Арбітром (власне, саме з-за нього й пишу цей пост) був славно/сумнозвісний Сергій Берізка (аналітика про нього - ось тут - http://www.ua-football.com/ukrainian/news/4ecf94ff.html). І, плять, я розумію, що Колос і так сильніший, що він весь матч володів і територіальною перевагою, і ініціативою, і гольові моменти створював, але ж навіщо так нагло підсужувати Колосу? Всі огріхи (однобічні, в бік Колосу) цього арбітра описувати не буду, бо вони були лише до приблизно 75 хвилини , коли Колос забив гол. Рукою. Після голу Колоса Берізка навіть примудрився дати жовту карточку гравцю ФК Буча, який не порушував правила, аби не дати другу жовту картку гравцю ФК Буча, який вже мав жовту картку і якраз і порушував правила...

ПС, сьогоденний... Я й так був впевнений, що ФК Буча нічого в фіналі не світить, але коли після фіналу хтось там з віце-президентів КОФФ (Київська обласна федерація футболу) побіг обійматися з одним з тренерів Колоса, вітати, цілувати, "лобзатися" - мені стало противно. Розумію, що це доволі особисте, тому що БУЧАНАШЕВСЕ, але все ж  єдине, що останнім часом (за місяць) перевершило цю суддівську несправедливість - вирішальний матч пляжної Збірної України проти іспанців http://football.sport.ua/news/235708 , там взагалі пі..ць...

_____________________

ППС. Два дні тому був центральний матч туру Чемпіонату Київської області, ФК Буча - Колос (чому й згадав про бажання написати про фінал КК, де грали ці ж команди. Ну, не так про фінал, як про Берізку). Господарі вели в рахунку 2-0. Але примудрились програти 2-3, пропустивши 3 м"яч на 90+3 хвилині. Зважаючи на виграш Колоса у одного з безпосереднїх конкурентів ФК Буча, (див. табл.), вважаю, що золотий дубль Колоса таки відбудеться. Абідна, абідна(((

ПППС. Якщо комусь цікаво, наступний центральний матч туру Чемпіонату Київської Області - Чайка - Буча. Про Чайку ви ж чули, навіть Карпатам програла в 1/16 кубку всього лиш 0-4. А грала в Кубку України як переможець Аматорського Кубку України. Гугліть, якщо цікаво)

ППППС. табл:Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись

в областных чемпах нормально, когда чемпиона тупо тянут судьи

 • (0/0)
и вот реально тянут. Помню, играла Буча дома против... Ну не помню я уже, судил небезызвестный Шебек, так народ с трибун кричал: "хватит засвистывать, будь мужиком, бля!" (с) Так что да. не то, что тянут, но так, неприметно затягивают: чего-то не увидел, чего-то переувидел, ну и вот.
 • (0/0)
если у команды реально не идет игра, реально именно что ТУПО тянут. Видел, знаю:)
абыдна, абыдна) причём, опять же, не так мне, как женЕ, которая в футболе пока ещё не понимает и "матерится" на судью. а я не матерюсь, знаю, что без толку.(
 • (0/0)
хотя сравнивать финансово обеспеченный киевский чемп и другие как-то нелогично
 • (0/0)
ну один из самых обеспеченных) Хотя вот "мой" ОДЕК (Ровенская обл) и выиграл последний аматорский чемпионат Украины))
 • (0/0)
"Нове життя" еле на область пылит , а тоже выигрывал аматоров
Ну так я посмотрел счас на тех, кто задаёт тон в аматорском футболе - так в основном все команды молодые, недавно созданные.
 • (0/0)
Ото в тебе дружина файна дівчина! На такий пердяївський футбол не кожна жінка наважиться йти!
 • (0/0)
Пффф, це вона мене тягне, а не я її)))))
 • (+1/0)
Золотце! Храни ее как зеницу ока!
Этим и занимаюсь)
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
кстати, в облчемпе Нафком болеет за другую команду) надеюсь увидеться с ним на матче Буча - Бровары в октябре)
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)

 
Мітки

Календар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua