Karpaty-Lviv

Волинь-Карпати: Пиво, дартс і шось поїсти (+фото)

То така афіша метрах в 100-200 від стадіону .  Я шось собі слабо уявляю як можна завалитися в бар і дивитися там футбол по ТВ, якшо за паро метрів то можна побачити в живу , але як то кажуть кожному своє.

Луцьк таке враження готувався до війни, навіть один з місцевих депутатів сказанув шо Луцьку загрожує небезпека в  лиці фанатів карпат. На приблизно 600 чоловік фанатів було більше тисячі ментів, а луцька міліція то взагалі окрема тема, я просто офігів коли до нас підійшов майор  і запитав чи то не ми тамтого разу додумалися поставити машину майже під гостьовим сектором, і чи не нас випадково, він спасав від беркутні? То був таки він, ми його також впізнали).  Поговорили хвилин пятнадцять, побажали друг другу удачі і розійшлися своїми дорогами, ми на сектор а вони охороняти наш спокій).

 Гостьовий сектор стадіону "Авангард" то взагалі окрема тема. Мало того шо до поля метрів пятдесять так ше й кут нахилу такий маленький шо дальніх воріт майже не видно, тому ше й сприяють тупо розставлені освітлювальні мачти, які розсташовані ближче воріт.   Зато "адекватна ціна" згладила всі негативні враження від стадіо дел авангард. Бля шо за обкурений уйобок встановив ціну 50 грн в гостьовий сектор, та ше й в такий (див.фото)? Але не за комфортом ми їхали, а їхали дивитися на чергове галицько-волинське дербі яке знову вдалося, були і голи,  і вилучення , і чудова шиза, а саме головне була перемога .

Тим хто приїхав на басах , а таких було значно більше половини влаштували мега сервіс в виді транспорту прямо під сектор, тих хто був своїм ходом ( я в їх числі) акуратно вивели через центральні трибуни шоб не було кіпішу так як в попередньому дербі.  Порадував ше дєд на стоянці(сторож), який нас зустрів словами" Ну шо вломили нашим піздюхам? молодці, приїжджайте ще)"На наше питання за шо він так своїх любить сказав , а за шо їх немічних любити?

Як завжди не обійшлося без якогось мозгойобства, того разу веселе життя нам влаштували даїшники які перекрили єдину відому нам дорогу з міста, і як вони думали гарно пояснили нам як обїхати. Звісно заїхали ми хер знає куда , і кружляли по нічному Луцьки добрих пів години, не допомагав і навігатор який звісно  кидав нас на саму коротшу дорогу, він же не знав шо ті олені в погонах її перекрили. але всьо добре шо добре закінчується, по дорозі ми вклинилися в колону авто фанів, і спокійнго без пригод і під хіти 80-х доїхали до дому. Виїзд вдався на славу.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 33

хе, в луцке красавчики, для гостей стараюцца
Рекомендовал эту запись
дяк.
останнім часом полюбив виїзди в луцьк)

Рекомендував цей запис
спасибі
львовские хулиганс знают английский, походу - carful.
ахах, еще бы одну букву Л в конце и вообще отлично.
да тут простор для ошибок очень обширен - и фул с двумя о и л, и к вместо с, е вместо а)
Рекомендував цей запис
дякую
Рекомендовал эту запись

хороший виїзд

дяк Луцьк фартовий
Рекомендовал эту запись

Хех

спс.
Рекомендовал эту запись

за виїзд! а за 59 грн можна було купити абонемент років на 10 на такий убитий сектор...

спс. то нам по блату, для своїх на центральні сектора по 25-30 грн
Рекомендовал эту запись
спс
Рекомендував цей запис
дяк
Рекомендовал эту запись
спс
be carful????
похуй, не я писав і суть понятна
Рекомендовал эту запись

Кульно!

спс
Маты Кварца слышал?))))))
Рекомендовал эту запись

ух ты ж. недурно.

спс
Рекомендував цей запис
дяк

 назавжди


Команда мого міста

 


№ 1 після Карпат:)


 


 


Кеп


flag counter

 

Free counters!


Погода

GISMETEO: Погода по г.Львов

ОБОЗ.ua