komentatori

Сергей Дерепа есть такой коментатор

Многие наверное смотрели матч  Евро-2008 Италия - Руминия который закончился со счетом 1 - 1 коментрировал етот матч Сергей Дерепа, многие наверное высказали очень лестние слова етому коментатору когда Муту пробивал пенальти и когда коментатор сказал что ето "100%" гол, как вообще коментатор может говорить такие вещи, когда гол еще не забили.

 перлы Сергея Дерепы нельзя

Дерепа комментирует матч Германия-Чехия!

- Добрий вечір, шановні вболівальники - прихильники футболу! Починаємо репортаж про матч заключного туру групового турніру чемпіонату Європи з футболу між збірними командами Німеччини та Чехіі. Цей матч проходитиме у містечку Лісбос (на экране рекламный щит с надписью LISBOA - Лиссабон), на стадіоні ...ееееее... мабуть, Да луші.

Збірній Німеччини сьогодні потрібна лише перемога, отже всі ми розуміємо, що атакувати в першу чергу будуть саме вони. Чехи ж, мабуть, не дуже сподіваються сьогодні здобути очки, тому й їхній тренер Карел Брукер випустив на поле номінально другий склад своєі команди. Німці гратимуть у білій формі, іх ворота сьогодні будуть ліворуч, чехи - червоні, а ворота, відповідно, ліворуч. Гру судитиме Тері Хуг з Норвегіі.

Отже, гра почалась, і відразу ж впадає в око бажання французів...ееее... вірніше німців перемогти. і ось вже перший опасний момент (мяч после дальнего навеса по высокой дуге летит за ворота чехов), Кураний мав замикати цю передачу, але його трошки забракло (метров пять на самом деле). Але погодьтесь, бундестаг був близьким до успіху.

До речі, наш репортаж буде проходити в режимі радіопереклику - разом із звітною грою проходить матч цієї ж групи Д між збірними Голландіі та Латвіі, за яку грає гравець киівського «Динамо» Маріс Верпаковскис. Отже, якщо у паралельній грі виникатиме небезпека - ми це побачимо, завдяки моєму колезі Миколі Рябову.

(В этот момент на поле лежит футболист Чехии, его выносят за поле, оказывают помощь, и он просит у судьи разрешения вернуться в игру).

Ось ми бачимо, що вже на перших хвилинах матчу в складі збірноі Чехіі проводиться  заміна, замість Марека Хайнца на поле виходить (в это время на экране появляется титр с названием стадиона Жозе Альваладе и количеством зрителей 46500) Джозеф Альваладе (!!!). Мабуть це футболіст з португальським корінням, що натуралізували чехи. Він зіграв за збірну Чехіі вже цілих...ееее...зараз подивлюсь (шелест бумаги, естественно не

находит такого футболиста в заявке)...ви знаєте, шановні глядачі, - це його перший матч за чехів. Отже, привітаімо Джозефа з дебютом за свою команду, та ще й у такому відповідальному матчі! Чесно кажучи, я не пригадаю яке амплуа в цього чудового форварда збірноі Чехіі, але, думаю, по ходу зустрічі ми це разом з вами з'ясуємо.

(Пауза 10 секунд).

Увага! Якщо ви футбольний вболівальник, відправте ЕсЕсЕс за номером 10630, спрогнозуйте результат цього матчу та отримайте чудові призи - автомобільний журнал "На всі сто", або путівку на "Формулу-холідей"!

Опасний момент, хтось із німців б’є по воротах Кана, і м'яч у сітці!

Який чудовий удар, це був Красімір Балак! і ось вже бундесвер попереду, поки що мінімально, але це вже повинно буди дзвіночком для розслабленої оборони Чехіі - так грати не можна, бо можна і програти. А, якщо почнуть грати краще, то можуть і виграти. Але це вже з розряду науковоі фантастики.

(Во время очередной атаки немцев происходит переключение на параллельный

матч, Ван Нистельрой собирается пробить пенальти).

Ну, я ж казав про дзвіночок! Ось вам і пенальті! Нападник не залишив жодного шансу

воротарю збірноі Чехіі. Отже 2:0 у цьому цікавому матчі. Виграють господарі - збірна Німеччини.

(Картинка снова переключилась на матч Чехия - Германия). І ось вже чехи великими силами пішли в атаку. Німці відчайдушно обороняються і при цьому порушують правила. Дуже небезпечний штрафний удар, а хто ж буде бити у чехів. (К мячу подходит Марек Хайнц). Бачу, що розбігаіться гравець із номером вісімнадцять. Але ж це Марек Хайнц, якого замінили наприкінці матчу. Отже, це мабуть була помилка португальських режисерів - скільки вже в засобах масовоі інформаціі говорилось про їх ляпи! Отже, рахунок скорочується, і збірна бундестагу виграє вже мінімально. Їм треба діяти уважніше, бо так цілком можна й догратися.

А тим часом спонсором нашоі трансляціїі - фірма Союз-Віктан, яка вже вдруге стає спонсором.

(Снова включение из Браги с матча Голландия - Латвия. Показывают второй

гол сборной Голландии).

Ви бачите, поки ми з вами відволеклися на рекламу чехи вже встигли зрівняти рахунок! і в цьому матчі все починаіться з початку. Неправі були скептики, коли казали, що чехи здадуться без бою.

(Пауза около минуты).

Тут мені режисер нашоі трансляціі Микола Рябов підказує, що це було пряме включення із Браги, зі стадіону....еееее....Брага.

Му..ни..ти...си..паль, де голландці вже виграють у збірноі Латвіі з непристойний рахунком 2:0. Дуже прикро, але, здається, що киівський динамівець Маріс Верпаковскис вже не стане цього року чемпіоном Європи.

Але будемо сподіватися, що наступного йому пощастить. От і закінчився перший тайм цього напруженого матчу. (на экране титр со счетом 1:1). Ви знаєте, а виявляіться, що рахунок-то рівний, значить пенальті не був зарахован! Мабуть через положення поза грою у когось із захисників бундес...еееее...тіму. Ну що ж, багато вже сказано про суддівськи помилки в цьому чемпіонаті: то Джі Джі Коліна щось там не зарахує, то Маркус Круг по побачить офсайду, то МільтОн Нільсен вчасно не підніме прапорець...

Отже команди вже в роздягальнях, відпочинемо і ми з вами.

Шановні прихильники футболу, от і починається другий тайм цього безперечно непересічного матчу. Команди вже на полі, і суддя готується дати сигнал про початок гри. Перший тайм пройшов цілком в рівній боротьбі, з великою перевагою підопічних Руді Фьоллера. Отже гра розпочалась. У перерві в обох командах було зроблено заміни. У чехів посилився захист, а у німців вийшов футболіст з російським прізвищем Подольский. Подивимось, як зіграє наш північний сусід. Дуже багато в заявці бундестіму натуралізованих вилупків...пробачте, вихідців із краін різного зарубіжжя. Тут є і поляки, і югослави, і серби з бакланцями, і, звісно, німці.

(Локвенц опасно бьет по воротам немцев).

Ось збірна Чехіі могла вже й вийти вперед, але у німців позаду дуже сильний футболіст - Оллі Кан, він у карколомному сейві відбив цей удар.

А бив...ееее....Братіслав Лохвентс - дуже гарний ветеран збірноі Чехіі. (Локвенц в игровом эпизоде неудачно ставит ногу и получает травму).

Німці дуже грубо зустріли когось з гравців збірноі Чехіі. Чи зможе він продовжити гру. Тренер гостей показує, що мабуть не зможе. Потрібна заміна. Ким може посилити гру Карл Брукер. В його розпорядженні багато хороших виконавців, наприклад Павло Недвед, який є чинним переможцем золотого м'яча. Або Карел Поборский. Або Володимир Шміцер. Кого ж з цих зірок івропейського футболу він випустить догравати цей цікавий матч. А ось ми з вами і не вгадали! Він випускає МілАна Бароша з лондонського Ліверпулю. Дуже цікавий тактичний ход! І головне, що дуже вчасний. Якщо ви вболівальник, ви маєте змогу спробувати вгадати результат матчу. Надішліть ЕсЕмЕс за номером 10630, та вгадайте путівку на всі сто, або автомобіль - формулу Холідей.

Збірна бундестагу посилює тиск на ворота чехів. Гра проходить, я к на шпальтах терезів, то з одного флангу, то з іншого, то з центру. Але захисні побудови чехів вже тріщать. Удар когось з німців, і м'яч потрапляє у стійку воріт, ще один удар, і м'яч знову відбито. Хто ж це був. Зараз подивимось на повторі. А був це воротар збірноі Чехіі!

Неперевершений Олівер Кан, як його ще звуть вболівальники та фахівці - Супер Оллі!

Нагадаю вам, що головним спонсором трансляції Евро-2004 є Союз-Віктан,

який завжди стає нашим головним спонсором вже вдруге.

Ось ми бачимо, що чехи перейшли в масований наступ (Барош один тащит мяч

через все поле, обыгрывает защитника, и забивает гол). І це відразу позначилось на результаті гри - вони вийшли вперед! Чудовий гол, це був....еееее...Так! Це був МілАн Барош, який щойно (16 минут назад) вийшов на поле, замінивши Карела Поборськи (который на самом деле дал ему голевой пас). Дуже вдало і вчасно зробив заміну наставник господарів. Але розслаблятися ще зарано, тому що до кінця гри, чесно кажучи, ще багатенько залишилось, тому треба тепер зосередитися на своіх воротах. Що чехи й зробили всім складом.

(Включение с матча Голландия - Латвия. Повтор гола Макая).

Щось сталося у Голландіі, зараз подивимось. Ми бачимо, що голландці не залишилися в боргу, і зуміли швидко відповісти на гол чехів. Отже хтось сьогодні має перемогти. Думаю, що помаранчеві навряд чи віддадуть свою перевагу, тим більш, до кінця гри лічені хвилини, точніше сказати не можу, бо арбітр скоріш за все десь додав. От і фінальний свисток, який сповіщає про феєричну перемогу збірної Чехії над бундестімом. Таким чином в цій групі вже все ясно, чехи забронювали собі перше місце, а за друге посперечаються німці та голландці, які перемогли команду киянина Маріса Верпаковскіса і тепер чекають результатів інших матчів, які відбудуться трошки згодом.

Отже, вітаю всіх прихильників збірною Чехіі з такою важливою та складною перемогою, а наш репортаж вже закінчено, до нових зустрічей на ваших екранах!

Манчестер - Інтер

- М'яч влучає в стінку воріт

- Джоркаєф Щось розбігався цей французський диригент!

- Якщо я не помиляюсь, помиляється Лі Діксон

- Гравці "Інерціонале"

- Набагато менше бігають насамперед англійські півзахисники, адже вони вже попереду

- Уже знаходячись у падінні, точніше падаючи на. газон.

- Тут він збивав Бенуа Кое не по правилам.

- Рой Кін,. на мій погляд, більш цікавий гравець попереду, ніж: Франческо Колонезе

- Практично однаковий час володіли м'ячем футболісти "Манчестеру" і "Мілану".

- Нікола Вентола був травмований і до того ж ще й лікувався

- Збивають Роберто Баджо - це дуже цікаво.

Франція - Україна

- У стартовому складі під 6-м номером був зазначений Василій Кардаш, але ми пильно подивились наполе і вирішили, що під цим номером грає Андрій Гусин.

- Упав і лежить Робер Пірес. Що, потрібна допомога арбітра?

- Щось зараз підказує Олег Лужний Юрію М... Андрію Гусину. (а зто был Ковалев)

- Це заповітна мрія чемпіонів світу - здобути перемогу у матчі з лідером групи - збірною України!

- Дуже небезпечно діяв Фаб'єн Бартез! Порушення правил не було.

- (Конец первого тайма) Сергій Попов. Уперше називаю це прізвище, адже у стартовому протоколі під 7-м номером значився Сергій Ковальов. То що ми нарешті розібрались зі складом нашої команди?.. Ні, доведеться в перерві ще уточнювати.

- Бачите, як добре відтягнувся Сергій Ребров!

- Дуже одноманітно діють чемпіони світу - усією командою пішли вперед.

- Олегу Лужному не сподобався мя'ч і він вибив його за межі поля.

- Сергій Ковальов, на жаль, не зможе продовжити гру. На заміну вийде Сергій Попов (а он уже на поле с первых минут). Ні, знову НАС ввели в оману - виходить Віталій Косовський

- Після того, як йому надали допомогу, на МАЙДАНЧИКУ знову з'явився Біксант Лізаразю.

- Грамотно, спокійно, впевнено Віталій Косовський віддає м'яч у боротьбу

- Так швидко розгортаються події сьогоднішнього матчу, що інколи не встигаєш охопити поглядом увесь стадіон.

- Ситуація у цій відбірковій групі стає загрозливою для Роже Лемера..

Iншi:

- це була передача пiд пас

- я гадаю, що якби м'яч влучив у штангу, то був би гол

- при такiй грi все може вирiшити один-єдиний гол (при счете 3:1)

- i ось замiна, але це вже, так би мовити, "тактична замiна", хоча я особисто не розумiю, що значить "тактична замiна"

- цiкаво вiн зупинив м'яч - задньою частиною спини

- ну тут його вже звичайно б'ють по головi... ногами

Наголошую ще раз:

Вельмишановні вболівальники я стараюсь в ході коментування матчу висвітлювати не тільки події на футбольному полі, але й деякі політичні новини і т.п, тому коментар може Вам здаватись нудним. Але де Ви ще в світі знайдете такого коментатора, який скажімо "безкоштовно" висвітлює й інші події в світі.

Мені приємно коментувати будь-який матч, співпрацювати з режисером трансляцій Миколою Рябовим (Шкода, що його немає на Чемпіонаті). Він, як і я завжди вчасно акцентує увагу на основних моментах матчу. Щодо того, щоб мене відсторонити від коментування - то тут на превеликий (Ваш) жаль нічого не вийде. Я - Заслужений Коментатор України, і сам вирішую чи буду коментувати матч чи ні. Вчорашній матч (Англія-Франція) я не коментував, оскільки готуюсь коментувати решту матчів групового турніру ЧЄ.

До зустрічі в ефірі сьогодні о 18.50...

Дивимось на секундомiр. 35 хвилина йде матчу. Рахунок, як i ранiше, нннуль, нннуль!

Дивимось на секундомiр. Йде 38 хвилина матчу. Рахунок, як i ранiше, нннуль, нннуль!

"Металург" Донецьк - "Дніпро"

- В стінці 5 дніпропетровців; це може бути небезпечно.

- Рахунок матчу 3-1. Глядачі вже побачили 3 голи в першому таймі і 2 в другому.

Одна половина поля зелена, а от інша виглядає не кращим чином.

- Ребров. так би мовити, часто має звичку подавати кутовий з лівого кута ігрового поля.

- Каха Каладзе чітко перетнув шлях м'ячу.

- Гус Хіддінк та Кларенс Зеєдорф, хоча обоє, як кажуть, голандці, але спільної мови у складі "Реалу" знайти не змогли

- У карколомному стрибку Бодо Ілгнер рятує цього разу вже ворота мадридського "Реала".

- Цього разу без порушення правил Олег Лужний виносить за межі поля Роберто Карлоса.

- У іспанському чемпіонаті "Реал" на багато очок. відстає: від свого постійного суперника... ледь не ворога -"Барселони".

- Іспанські журналісти звичайно знали Реброва, і Шевченка, але просили показати нас саме їх.

- Не важко сказати, чи було положення поза грою, але боковий арбітр це зафіксував

-Роберто Карлос перейшов до складу Реалу, а Каха Каладзе відправив м'яч за бокову лінію

- Такий сильний удар був у Роберто Карлоса, що від рук Олександра Шовковського кияни вибивають м'яч за межі поля.

- Непогана передача Віталія Косовського прямо в руки Бодо Ілгнера.

- Небезпечно зараз біля ворот Олександра Шовковського втомилися наші хлопці.

- Невдоволення на трибунах зараз зайве.

- Я впевненний, що якщо в по поліції це ще можна якось пояснити, то у людських вимірах повинна переважати честь і совість

- Флеш-інтерв'ю - це блискавичне інтерв'ю тривалістю 90 секунд. Надіюсь, Сергій Ребров прийде на нього.

Подготовил: Юрий Коротун.

 

 

 

Я НЕ ЗНАЮ, У МЕНЯ ЛИЧНО НАСТРОЕНИЕ ПРОПАДАЕТ СМОТРЕТЬ ФУТБОЛ  С ТАКИМИ КОМЕНТАРИЯМИ

Формула 1, Гран Прi «Монi Кур» у Францii
Дерепа : Добрий день шановнi вшанувальники спорту. Ми в останнiй час отримали дуже багато листiвок в iд цiлоi армii наших прихильнкiв, особливо вiд жiночоi половини, стосовно того, чому ми не коментуемо «Формулу 1». I ось ми вирiшили пiдготувати Вам приемний сюрприз i ранiше вийшли з вiдпустки, саме для того щоб разом з Вами стати свiдками цiей безперечно захоплючоi гонки. Разом зi мною , Сергiем Дерепою, коментувати буде звiсно Олексiй Семененко

Савелiй А також Сергiй Савелiй. Можна я теж щось прокоментую?

Семененко: Добрий день , шановнi глядачi. Ми якось зовсiм забули про тебе, Сергiю, звiсно ти нам, як нiхто iнший, домопожеш

Дерепа: Теперь про те, хто же фаворитом цiеi гонки. Як ти гадаеш, Сергiю?

Савелiй: А хто взагалi поiде сьогоднi?

Семененко: Так ту же кожний раз однi i тiж iдуть

Савелiй: Так що тут цiкавого? Могли би у повторi показувати нам одну гонку

Дерепа: Так вони у рiзних мисцях iздять кожного разу

Савелiй: А , ну тодi iнша справа, тепер зрозумiло

Семененко: Отже Поул Позишин виграв Ральф Шумахер , вiн i знаходиться ближче усiх до фiнiшной прямоi i саме тому i е головним фаворитом. На другому мiстi його колега про працi Хуан Пабло Монтойя. До речi, поясни нам , Сергiю, термiн «Поул Позишин» Не усi глядачi напевно знають, що це значить

Савелiй: З превиликим задоволенням Це означае , що вiн наполовину у позицii знаходиться, топто якось вигнувшись дуже.

Дерепа: Тепер i менi зрозумiло, спасибi, Сергiю. Через декiлька секунд, розпочнеться ця гонка. Болiди вже на стартi, пiд час самоi гонки ми познайомимо глядачiв з тим, хто за яки конюшнi виступае

Семененко: Отже, гонка вже ропзочалась, усе гонщики вимкнули одразу потужнi швидкостi. У яки шини ти би порадив обутися болiдам сьогоднi :у Мiшлен чи у Бриджстоун, Сергiю?

Савелiй: В загалi, це залежить вiд дуже багатьох факторiв. Я би порадив..... повтори ще раз, Олексiю, якi шини ти назвав

Семененко: Мiшлен та Бриджстоун

Савелiй: Тодi Бриджстоун

Дерепа: А чому саме у цi , а не у тi, iншi?

Савелiй: Тому, що саме Бриджстоун як нiколи iдеально пiдходять до умов цiей захоплючоi гонки

Дерепа: А я гадав, що тому, що ти гарно у «Бридж» граеш

Савелiй: Нi, я краще у „Дурака” пограю, ця гра менi бiльше пiдходить

Дерепа: За кермом «МерседесаМакларена» ми маемо честь спостерiгати одного з найвидатнiших гонщикiв Формули 1, фiнського пiлота......

Савелiй: Дозвольте менi його голосно назвати... Це Мiкка Хакiннен!

Семененко: Нi, Сергiю, ти нажаль помилився, це Кiм i Райконнен

Савелiй: А чому не Хакiннен?

Дерепа: Так його вже другий рiк нема з нами

Савелiй: Як швидко час спливае, я навiть i не помiтив. До речi, куди вiн подiвався?

Дерепа: Вiн ще того року у дикрет пiшов

Савелiй: Це як повинно було влитiти! Не позаздриш цьому безперечно талановитому вiд природи гонщику

Дерепа: Також дуже прикро, що в гонцi не приймають участь болiди вiдчизняних виробникiв, це би зробило цi змагання ще бiльш конкурентоспроможними

Семененко: До речi про грошi. Мiхаель Шумахер заробляе за рiк бiльше нiж 50 мiльонiв евро. I це ще не враховуючи i додатковi доходи за рекламу.

Савелiй: Ось би, нам коментаторам стiльки платили, ми якось краще би працювали. Менi, до речi, теж пропонували знятися у рекламi.

Дерепа: У якiй саме?

Савелiй: Потрiбно було жевательну конфету рекламувати, там ще такi слова наприкинцi були: «I Сергiю теж «

Семененко: И чого ми не тебе у ролику побачили, Сергiю?

Савелiй: Не змiг запам’ятати роль, годи вже беруть свое. Взяли когось iншого, по-молодше.

Дерепа: Дивно, що менi у нiй знятися нiхто не запропонував, я ж також Сергiй

Савелiй: Ти не так гарно пiд образ пiдходив

Дерепа: Да я би не вiдмовився вiд такоi суми, яку заробляе нiмецький пiлот. Отже Мiхаель Шумахер заiхав на Пiт Стоп. Подивимось як швидко механiки виконають свою роботу

Савелiй: Що вiн робить ?

Дерепа: Хто ? Не хвилюйся ти так, Сергiю.В чому справа?

Савелiй: Ну цей, як його.......... Шумахер

Дерепа: А що тут незвичного? Поясни спокiйно? Весь аж почервонiв.

Савелiй: А ти що не бачив??? Йому налили бензин, протерли машину, змiнили шини, а вiн уiхав швидко i навить не заплатив! И нiхто не наздогоняе його. Наших би сюди ментiв поколядувати запросили, вмить би зупинився i заплатив!

Дерепа: Що коiться, i це ще транслюють на весь свiт! Ну я Вам скажу........такого я ще вкотре небачив

Семененко: I це при тому, що вiн стильки грошей заробляе, мiг би кожному механiку ще на чай дати

Савелiй: I кожному менту i менi До речi, мiй «Мерс» вчора теж заправили, i я удрав не заплативши

Дерепа: Так в тебе ж машини нема, Сергiю, якщо вже десь не угнав

Савелiй: Це я так, пошуткував..... Ось подивiться, ось i покарання Шумахеру прийшло. «Пенальтi» написано, я ж казав, що йому це просто так з рук не зiйде

Семененко: Поясни нам усiм термин «Пенальтi», Сергiю, стосовно Формули 1 , а не футболу

Савелiй: Думаешь не знаю? Це повиннi двi машини дуже вузько паралельно стати, а той водiй, якому це покарання виписали повинен проiхати мiж ними не зачепивши, якщо проiде, то зараховуеться гол.

Дерепа: А якщо не проiде?

Савелiй: Що не зрозумiло одразу? То не гол.

Семенеко: Ось мимо нас на ерканi телевiзора промайнув також видатний гонщик Олiвье Панiс

Савелiй: Як-як ти його назвав???? Чи це менi вже почулося? Якщо би ти з англiйським вимовом сказав, було би цiкавiше

Дерепа: Сергiю, не при гладачах же........

Савелiй: Так я мав на увазi салат «Олiвье»

Дерепа: Тодi iнша справа. Також глядачам буде певно цикаво дiзнатися промiжнi результати Уiмбулдоньского турнiру з тенiсу, який у цi хвилини паралельно тривае у Англii. Зараз вiдбуваеться фiнальна зустрiч серед мужикiв мiж Марком Фiлiпоусiсом и Роже Федерером. Iде перший гейм першого сету, рахунок 30 : 15 на користь Фiлiпоусiса

Савелiй: Беззаперечна перевага, рiвно в 2 рази виграе гравець, не встигли ще i розпочати. Вкотре засмутив своiх прихильникiв наша тенiсна мегазiрка Андрiй Медведев, вкотре не пробившись до финалу цього безперечно найпрестижнiшого тенiсного конкурсу

Семененко: Так вiн i не виступав навiть Вiн тiльки зараз на футбольни зустрiчи за участю свого друга Андрiя Шевченка iздить

Cавелiй: Дозвольте одне цiкаве порiвняння ?

Дерепа: Ми тебе уважно слухаемо

Савелий: Менi форма цiей траси дуже нагадуе нашу рiдну i улюблену киiвську «Кiльцеву Дорогу». Але чогось все ж таки не вистачае

Семененко: I чого саме, Сергiю?

Савелiй: Так ви менi про це , нажаль, заборонили казати

Семененко: Ну i ладно, я кажуть гонщики: «проiхали». Щось ця гонка не дуже цiкава, як я ранiше гадав. Вона не вiдображае реальних подiй на дорогах: навiть жодного свiтлофору не побудували

Савелiй: Да,цiкавiше було б. Можна було б спробувати об iгнати на червоний, а тут нашi менти на стражi стоять, i треба викидати грошi на повнiй швидкостi пiд час руху, що також буде коштувати час. Не допрацювали органiзатори. Треба внести цю пропозицiю i запатентувати як «Ноу-Хау» Може нам за це щось i перепаде

Семененко: Глядачам буде дуже цiкаво дiзнатися як же перекладаеться з нiмецькоi мови прiзвище Мiхаеля Шумахера. А перекладаеться воно як «Сапожник»

Савелiй: Хочу також вiд себе додати, що також само перекладаеться з нiмецькоi мови i прiзвище його рiдного брата Ральфа

Дерепа: Це ти як завжди вiрно пiдмiтив. Ми просто дивуемося тобою.

Семененко: Ось ще один водiй заробляе штраф за пiдвщену швидкiсть пiд час заправки, на цей раз це «Стоп энд Гоу» штраф. Сергiю, поясни вже будь ласка i цей термiн, коль ти так все гарно знаеш

Савелiй: «Stop and Go»? Щось цього не пригадую. Можу лише пояснити , що означае « Wash and Go”

Дерепа: Нi, це нам не потрiбно. Я можу i сам пояснити Цей термин означае : «зупинився i поiхав» ................

Савелiй: До речi , вже вкотре хочу винести скаргу тим, хто розписуе болiди. Як можна вiдризнити болiд Шумахера вiд його колеги. Як його....... На лiтеру «В»

Дерепа: Ти мав на увазi на л iтеру »Б»? Барiккело?

Савелiй: Да саме його i мав. Понаписують на усяких незрозумiлих мовах, прочитати неможливо. I як iх вiдрiзнити? I так у кожнiй командi! Керiвники хоч самi вiдрiзняють своiх гонщикiв пiд час гонки? Хоч би призвище написали на машинi, чи табличку з прiзвищем тримали у руцi. Я саме це вже для футболу пропонував, щоб облегшити працю нам, журналiстам. А то просто геноцид з нами коять, не дають працювати i все тут. Вже легче одиннадцять гравцiв вивчити, нiж розiбратится, хто в який машинi сидить

Семененко: Хто б казав, Сергiю.....

Дерепа: Ненадовго повертаючись до перепетii подiй сьогодняшньоi гонки, хочу сказати, що усi спортcмени налаштувались лише на перемогу

Савелiй: Ось, тiльки поскаржився, так одразу i переклад дали i навiть ще на украiнськiй мовi. Це i е професiйний пiдхiд до працi. Отже у болiдi, котрий зараз усiм нам показують iдуть Олекс iй Семененко, Сергiй Дерепа та звичайно Сергiй Савелiй

Семененко:Сергiю, ти би хоч уважно читав, то показали не прiзвище тих, хто iде у болiдi, а тих, хто коментуе цей репортаж

Савелiй: Тодi пробачте, буду уважнiшим в слiдуючий раз Дозвольте, щоб якось виправити становище, вгадати, яке iм’я носить слiдуюче Гран Прi Формули 1 ?

Семененко: Спробуй, Сергiю, ми вiримо в тебе

Савелiй: Воно буде називатися «Педикюр»

Семененко: А чого саме так? Обгрунтуй детально свою думку нам i глядачам

Савелiй: Ну що тут незрозумiлого, Олексiю. Це Гран Прi iменуеться «Монiкюр», iсходячи iз логiки, чергове повинне називатися «Педiкюр»

Дерепа: Прихiльникам статистики пропоную занотувати слiдучу iнформацiю: що це ж по-перше 2 незалежних слова, а по-друге це назва мiстечка, у часi iзди вiд Парижу

Савелiй: Так що не вгадав? Прикро дуже..... Це вперший раз зi мною таке

Семененко: А слiдуюча гонка носить дуже красиву назву «Сiльверстоун»

Савелий: «Бриджстоун»,»Сiльверстоун »..Можна лише голову зломати с таких назв

Дерепа: Отже гонка вже досягае свого апогею. Через дек iлька кругiв буде вже i нам ясно, хто спромiгся виграти цей этап.

Семененко: Якщо ж дивится на цей сезон скрiзь цилiндр минулих сезонiв, то можна вiдмiтити, що вже не спостерiгаеться таке единовластво «Феррарi»», яке ми спостерiгали декiлька сезонiв поспiль

...............

Дерепа: Отже гонка завершена , i ми поздоровляемо Ральфа Шумахера з черговим виграшем Гран Прi. А ти куда зiбрався, Сергiю?

Савелiй: Iду брати флеш iнтревью у обох Шумахер iв. Це буде звiсно цiкаво усiм глядачам

Дерепа: Дуже вдала iдея Сергiю,сподiваемось , що ти прорвешся

Семененко: Куди вiн пiшов?

Дерепа: Ти що не чув? Вiн же усiм пояснив, що iде брати флеш iнтервью у самiх Шумахерiв

Семененко: Так ми же на Хрещатику 26, а не у Франции знаходимося, як же вiн iнтервью зiбрався брати?

Дерепа: I звiсно, я якось як завжди не подумав

Семененко: Чекай тепер на нього, це вiн вкотре на Майдан пiшов за пивом

Дерепа: На цiй мажорнiй нотi, дозвольте закiнчити наш репортаж i побажати глядачам як завжи усiляких успiхiв.Сподiваюсь, що до цих щирих побажань приеднуеться також i кудесник нашого коментаторського цеху Сергiй Савелiй. Хай Вам щастить!

Семененко: Бувайте здоровi
 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 9

Меня тоже...

Да сколько можно? Уже раз 10, если не больше, именно этот текст выкладывали на блогах.

Мені більше всього подобається про Джозе Алевеладе))))))))

За хороший коментар потрібно платити. А платити в нашій країні ніхто не хоче, от і маєм Дерепу..

ты не первый на блогах почитатель таланта этого гения микрофона

Ну я помню, как эти два дейтеля комментировали матч молодежки против то ли турков, то ли греков. Они так увлеченно и монотонно рассказывали как вчерась сыграло Динамо-3 во второй лиге, а тут опасный момент - человек вываливается один на один следует удар и попадание в перекладину. И вот когда мяч ударился в перекладину они замолкли про Динамо-3 и было отчетливо слышно, как звенит перекладина. 10-15 секундная пауза и Семененко: "так отож дынамо тры учора ..."

Короче гении коментаторского цеха, чего уж там греха таить.

да да саме цей текст ....,..баян

Сюди потрібно ще додати ЦИГАНИКА це також новий геній у цій справі...

 
Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua