Блог Lionelll о футболе!!!

От любителя футбола!!!


Lionelll
Настроение: гневное

Про Львовских беркутцев.

Карпаты сыграли договорняк.Ультраса получили посамое нехочу.В суматохе через беркутов под машину насмерть попал парень...
Слова учасника

На цей матч я чекав з великим нетерпінням, адже був певен, що "Карпати" продовжать свою безпрограшну серію і знову покажуть змістовний і якісний футбол. А передумови для цього були. Хто бачив ігри проти "Динамо", "Зорі" та "Закарпаття", той може розділити моi думки, адже, здавалось, "зелено-білі" знайшли свою гру і вболівальники будуть мати приводи для радощів.

Але приблизно через годину після початку матчу я зрозумів, що моi думки і враження хибні. В сьогоднішньому поєдинку команда Яремченка не показала нічого, окрім неповаги до своiх фанів і грубоi гри проти суперника. І в більшості прихильників склалося, певен, правильне враження : гру куплено. І, погодьтесь, цей факт є дуже ймовірним. "Карпати" не проявили ніякого бажання і звели всі своi зусилля, які вони приклали в попередніх матчах , на нівець. Але ми зараз говоримо не про матча про те, що спричинив черговий ганебний вчинок, тобто продаж матчу, нашого любого президента Петра Димінського (не від однієi людини чув, що вони або iхні знайомі ставили велику суму у букмекерських конторах саме на рахунок 1-2. Один з них поставив 400 гривень. Погодьтесь, свідома людина не викинула би такі гроші на вітер).

Отже після другого пропущеного голу (варто відзначити помилку оборонців, які зіграли на рівні п'ятикласника) все стало зрозуміло. Наш фанатський сектор більше не міг терпіти такого знущання з боку своiх футболістів і не один раз заряжав: "Ви нас продали" і "Матч куплено". Звісно, після цього в хід пішли і запалення фаєрів, згодьтесь, уже звичне явище для украiнського футболу, яке в багатьох містах сприймають як належне, і вирвані стільці - явище, яке також уже не є новизною для Украiни. Після цього хлопці заспокоiлись і, незважаючи ні на що, далі почали палко підтримувати свою команду.

Після цього до нас на сектор піднявся якийсь правоохоронець з високим званням, попросивши утихомиритись. А через хвилину чи дві я побачив на верху нашого сектора безліч "беркутівців", які явно не мали наміру локалізувати цей конфлікт. Вони почали спускатись вниз і в цей момент мені стало страшно, адже я стояв з самого краю і до мене йшли 5 вороже настроєних працівників наших доблесних і чесних органів правопорядку.Звісно, в мене не було іншого виходу, як тікати, адже "космонавтам" нічого не поясниш. Пробігши декілька метрів разом з іншими хлопцями ми зрозуміли, що беркути також на місцях не стоять. Звісно, фанати намагались відбиватись від нещадних ударів кийками і жбурляли у акабів стільці. І в один момент мені чомусь згадався сумнозвісний "Хілсборо". Не знаю, що би було зі мною, якби мій товариш не відтягнув правоохорнця, який просто вдавляв мене в огорожу між секторами через яку я намагався пролізти. Скоро "праізвол мєнтів" перекинувся і на простих уболівальників.... Не одну порцію ударів кийками отримували і жінки, і старші людини і просто невинні прихильники футболу, які прийшли в цей вечір підтримати свою команду. А уже через декілька хвилин вболівальники в паніці кинулись до виходу, адже беркут наступав і бив всіх, не дивлячись на стать чи вік. На щастя, вдалось уникнути давок, які могли б спричинити смерть не однієi людини. Уже знаходячись за межами стадіону мені вдалось нарахувати понад 100 людей в касках, які тримали своi кийки напоготові, а через декілька секунд вони рушили з місця, більше я не бачив нічого, адже людська течія знесла мене і я мусів бігти. І все-таки без жертв не обійшлось: один з простих уболівальників, який рятував свою шкуру, потрапив під колеса автомобіля... Все, що я бачив - це калюжа крові, заплющені очі цього чоловіка і поламана дудка яка лежала на його грудях. І, скажіть мені, хто буде відповідати за смерть цієi невинноi людини? Після цього довелось зустріти багатьох товаришів з поламаними щелепами, ребрами і великою к-стю забоiв.... На них страшно було дивитись... А здебільшого це хлопці віком 16-20 років. А чи змогли б беркути напади на нас без своiх кийків? Думаю, відповідь очевидна.

Также можете прочитать беспредел в Польще! А еще в памяти финал КУ.
Беспедел в Польше http://white-blue.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=1108

А вот и видео: правда качество хреноватое http://football.sport.com.ua/news.php?id=41619&page=2
Вот где будет проходить Евро-2012.Ребята...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 29

((((((((((

Тебе смешно? А другие люди пострадали... А того парнишку ваще нету!

смешной да)Этож твоя статья в полной перепечатке

та знаю, але то значення немає... сумно мені і болить все....

співчуваю(...

А что мне добавить? Матами покрыть мусоров? - забанят. Написать свою мысль о этом? - Итак все знают. Не нравиться ? - не читай, не заставляю!!!

я это ВСЁ вчера прочитал и обсудил с АВТОРОМ!я не собираюсь кого то клеёмить и кричать"ВОР",не это главное,главное останеться за кадром и оно очень печально это главное(А тебе просто совет возьми и внизу приписочку в редакторе сделай - вот мол ребятки,вчера ночью никто не оценил и ссылку на автора.Так было бы честнее .

Я нашел это в таком виде на гостевой Винницкой Нивы!

http://blogs.football.ua/authors/arsenalfc/34827.html это было здесь вчера ночью,читай коменты

Я не видел!

бывает)

по крайней мере некрасиво,из твоего здесь только первый абзац и ссылка спиз..нная из комента.)А самому чего то кроме - "Сыграли договорняк" не придумать?

Это не я писал! И не претендую на такое... Там внизу есть ссылка. Я просто хочу чтобы люди знали правду, И что я могу добавить? - Я думаю тут лучше помолчать...

ссылка там не на автора ,а на статью в про ситуацию в Польше...мені дійсно шкода людину що постраждала

Слыш! - Давай закроем тему? Какая разница???

никакой ,я уже закрыл эту тему для себя

Реально жалко становится людей, которые пришли просто ПОБОЛЕТЬ ЗА СВОЮ КОМАНДУ. И то, что Lionelll сам почти ничего не написал- ет уже неважно

+1

Да, "весело" там во Львове...

Нужно как то останавливать этот бред! А то убили пацана и никто не отвечает!

А точно его убили?

Я думаю что да, какой смысл фанам Карпат врать? Это дело явно скрываю, значит кому то выгодно... Так как и скрыли жестокое убийство двух фанов Шахтера в Москве!

Так живёшь и не знаешь, где можешь коньки отбросить.

сумно(

Я не верю что фана убили.

Почему?

ТАКАЯ информация всплыла бы

А когда Донецких фанов убили то только по радио сказали...

То было далеко, давно и неправда :)


 Мой хомяк

Опрос

Кто лучший президент футбольного клуба в Украине?Опрос

Выйдет ли Нива в 1 лигу?Часы-кот


Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки
ОБОЗ.ua