лівфін 08.06.2011 в 21:59


Ну це ж футбол.юа...


Обезглавленная сердечными проблемами Жерара Улье Астон Вилла нацелена не на кого-нибудь, а на самого Рафу - лучшего тренера мира по версии редакции Football.ua.

 

Источник в клубе поведал Sky Sports, что покинувший Интер испанец, за несколько месяцев сколотивший приличное состояние на увольнениях, является главной кандидатурой, которая рассматривается боссами Виллы.

Бирмингемцы уже провели переговоры с выдающимся стратегом и искусным тактиком. Бенитес даже успел расписать бюджет на новых игроков в случае своего назначения и предоставил его руководству Вилланов.

Спустя год Рафа может вернуться в Англию. Целый год АПЛ пришлось обходиться без одного из лучших менеджеров в своей истории. Согласно последним букмекерским котировкам, экс-наставник Ливерпуля - фаворит на должность тренера Астон Виллы.
 
----------------------------------
 
Ну взагалі, вони в чомусь праві - тактик від дуже крутий, один з найкращих. Тобто все правильно сказали, тільки треба зазначити, що не найкращий менеджер :)
 
А взагалі хочеться знову подивитись Рафу у справі, але йому краще було б повернутись в Іспанію, як на мене. 
 
До речі, якщо б при Бенітесі працював Комоллі, то хтозна де б був Ліверпуль зараз. Але з іншого боку - Король не був би на троні :) Так що все що не робиться - робиться на краще. Але я ніколи не буду тримати зла на Рафу - його помилки можна забути, згадуючи лише один вечір...


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 36
когда он объявил об уходе?
Ні.
Бедный Бирменгем.
це сарказм якщо ти не зрозумів :)
Хулі сарказм робить на такому сайті? Це ж не блог, а найпопулярніший футбольний сайт в Україні!
в них дохуя новин в такому стилі, мені взагалі іноді здається, що вони там щось курять перед тим як писати новини і онлайн-трансляції
Особисто мене ці слова трохи розлютили. Тактик він, звісно, "не дуже" але подібне читати не надто приємно... А Бенітесу я вдячний не лише за один вечір, а за всі шість років: були підйоми, були спади, але кожен сезон був по-своєму особливий. Щодо "вечора" - мені здається, це був не футбол... Те, що творилось тоді - це щось більше, вище аніж просто футбол:)
блеять менеджер не дуже*
Згоден, але все ж його вина - це трансфери... З іншого боку він привів Рейну, Лукаса і Торреса.
Бля, Лукаса, который только в этом сезоне пару раз неплохо сыграл, ты вспомнил, а охуенных типов, типа Шаби и Дирка забыл.
та розбирати помилки Рафи зараз сенсу вже немає. Попри всі гарні справи, він і налажати встиг багато, особливо в останній два роки. Але для мене Бенітес завжди буде не просто "один з", а окрема сторінка в історії ЛФК
Проблемы? Не заходи на сайт.
Ні, проблем нема. А на сайт я заходжу не більше, ніж раз на місяць.
та это неприкрытый стёб с их стороны))поверь)
Ну це пизда. Мені соромно за свою країну, якщо в ній такий сайт найпопулярніший.
Годский недолюбливает Бенитеса и так бы хвалить он бы его точно не стал:)
у них же Ваня Гомиков работает - английский вариант Коха и стеснительный вариант Скалузера
На стьоб явно не схоже! Власне, я уже й не дивуюся, оскільки головний редактор той ще футбольний експерт...!
Это трололо, инфа 100%.
Таки так, але ж так охуєнно виглядає, коли наче очікуєш адекватних статей :)
у них теперь клоун из семества пернатых працюе, теперь смехохуечек навалом. толстота
? ты о ком?

Они ж стебутся...
ТЫ всё так серьёзно вопринимаещь?
P.S. Беня - лох.
Легкая ирония к новостной ленте. Франков у себя в редакционке и матов не стесняется, и про письки поговорить.
ебанутые, инфа 100%
Тю ,так это стеб. А по поводу твоего негодования, то как по мне лучше такие новости чем сухие отчеты. Все нормально, а ты фейланул, признай)
Ее... що? Ну я якби і думав, що це сарказм, просто незвично бачити таке на норм сайті. Ну ок, на не норм, а просто такому популярному.
меня тошнит от твердых заметок. даже желания читать новости нет. а это - в самый раз. хотя людей без чувства юмора больше)
лол,сарказм:)
Они уже последние 3 года так гонят с него