Football &(in) Тель-аЛьвів

Десант


ФК "Львів" - живи (НІ!)


Напевно можна провести аналогії із моїм поверненням на бложики і темою даного псто:).

ФК Львів займе місце Вереса. Грубо кажучи футболісти обміняються футболками. І таким чином керівники ФКЛ у своїй біографії поставлять галочку, і відзначать, що керували (тренували) команду УПЛ. Відповідно складатиметься хибне враження здобутку командою такого результату, як особисте досягнення в тому числі. Звичайно, факт залишається фактом: є клуб УПЛ, є його керівники, які домоглися присутності даного клубу у чемпіонаті УПЛ. Але одна справа пройти усі щаблі з низів, і досягти успіху за рахунок спортивного аспекту, і зовсім інша - зайняти місце команди, яка не спроможна далі існувати. До речі це вже вдруге ФКЛ стає таким собі "нахльобніком".

З іншого боку не бачу в даній ситуації нічого поганого. Ба навпаки це користь не лише для ФКЛ і Вереса, але і для Карпат. Здорова конкуренція за головну команду міста, львівське дербі, жаркі холівари - все це круто! Однак чи зможе керівництво клубу витримати фінансове навантеження протягом тривалого часу? Інтерв"ю президента ФКЛ, який жаліється на відсутність будь-якої підтримки від влади виглядає не зовсім обнадійливо. Чи потягне клуб витрати на оренду Ашан-Арени? Чи повернеться в Добромиль у свої сільські пенати?...

Тим не менше, було б цікаво поспостерігати за місцевим дербі. Чи зможе ФКЛ скласти конкуренцію Карпатам? - Звичано! Будуть на ФКЛ ходити більше люду ніж на Карпати? - Звичайно, все залежить від успіхів команди. Наша (та й не тільки) кузьма глори ще ті.

І все таки круте рішення, щодо переформатування УПЛ прийняли, нє? Набридли сперечання щодо кількості команд у вищому дивізіоні. А так маємо і небагато команд і багато матчів, більша половина з яких грається із командами одинакового рівня. Цьогоріч вкотре у цьому переконуюсь.

Радий за вболівальників Вереса, тепер ця команда гратиме саме для них. І не потрібно буде фігачити за 200 км, аби підтримати улюблену команду. Навіть пох у якій лізі вона гратиме.

Одним словом ФКЛ звичайно гімно, але такий розклад мені подобається.

Всім привіт.


Відкрити | Комментариев 16

По чому шлако-блоки?


Так,так, так. Черговий шлак. Але цього разу шлаку аж занадто багато...

Я взагалі песимістично дивлюсь на початок кожного сезону, що впринципі є не випадковим. І мої невтішні надії на жаль виправдовуються.

Це напевно навіть і не до порівняння із напливом іспанців часів Йовічевіча-спорт-дира. Чого вартує одне запрошення Лукаса Переса. Чудову гру показав і Борха Гомес. Ну і Крістобаль сильно не псував гру.

Подивився я той перший матч і співчуваю тим, які витратили свій безцінний час на це дійство.

Федиріко Перрейра. Не помічав його раніше в УПЛ. "Заробив" собі пеналь.

Гвідо Кортеджано. Колумбас якийсь. Виглядав досить пристойно. Старався. Йшов у відбір і підключався до атак. Але не розумію чим він кращий за тутейших вихованців? хз

Маріо Аркес. Це бля йобаний піздєц. Провал центральної зони. Постійна втрата мяча, часті помилки. Ну хулі ж, знайшли з третього блядського дивізіону Іспанії...

Себастьян Рібас. Стиль гри нагадує Бланко-Лещука. Цупкий такий. Може зачепитись за мяч. Ця гра точно йому не піде в актив, але сподіваюсь з ним ще не все втрачено. Навіть Дебелко кілька своїх хвилин виглядав дещо краще...

Хорхе Карраскаль. А ось на нього я би глянув. Пацан 19 років, може щось покаже (та хуй там...:))

Ось і всі араби. Загалом - реальний шлак. Якщо і далі підуть такі ігри, то пердив вже точно забезпечений, прям зачекався вже. Одного разу вже обпеклися за часів Івана Голаца та їхнього балканського шлаку...

Що ж стосується старожилів клубу, то впринципі зіграли на рівні - не оплошали, ну і вище голови не стрибнули. До речі Голодюка свого часу не даремно спихнули у Ворсклу. Слабенько, дуже слабенько.

Не зрозуміло навіщо було відпускати Матвієнка та Боровика. Навіщо взагалі було змінювати тренера. Це в Дима якийсь фетиш з тими тренерами. Невже продовження контракту з Дулупом чи Йовічевічом коштував Диму дорожче аніж цьогорічна трансферна кампанія??? Він навіть зумів обісратися зі стадіоном. Хоча і на Верес, чи ймовірно Зорю можна буде якось сходити...

Ну і на сам кінець Димяра випустив один сюжетик на кшталт КісільовТВ. Таку собі розповідь про "пухнастість" керівництва клубу і окремих негідників футболістів, які сміють перечити господарю. Ось ссилочка кому цікаво: https://www.youtube.com/watch?v=WfRH4u0sZkQ

У мене наразі все, і я думаю гніво-псто ще буде...


Відкрити | Комментариев 3

Гніву псто


Давненько не писав, аж ось випала нагода. Шкода, що з приводу невдалої (м"яко кажу) гри нашої збірної. Нехай думки викладені мною керуються виключно емоціями та алкоголем, але все ж таки...

Обурює навіть не верески Вацка, щодо появи витірана Тимощука на полі, а, напевно, вибором і настроєм на увесь турнір футболістів.

Я не читав попередніх постів і думок інших блогерів, отже якщо повторюсь, - не ображайтесь.

Все по-порядку.

Гра із Німеччиною була непоганою. Програли по ділу, показавши прийнятну гру. Гру, яка залишала сподівання на чудовий підсумковий груповий результат.

З Пн.Ірландією був відвертий провал. Причина - настрій на гру, зосередженість гравців. Таких помилок ЧЄ не прощає. І як підсумок - швидесенька дорога домів.

І ось гра, яка нічого не вирішує, гра престижу (яка б вона не була, і як би іі не характеризували). Вибір тернера - майже всі ті ж самі із незначними змінами...

Зрозуміло, що ніякого толкового "престижу" чи "реабілітації" з цього всього не вийде. Якщо ж Фоменко визнав свою помилку у тренерських рішеннях та із значною критикою з боку журналістів з приводу вибору делегації заявлених футболістів, то можливо було би кардинально поміняти склад на цю гру? А саме випустити молодняк (який-не-який)? Зінченко, Бойко, Бутко, Буяльський, Рибалка, Мемешев (ага, ну звісно, його не взяв, краще, блядь, рекордсмен витіран Тимоха із 140 з хуєм матчами за зб.)...

Одним словом головна помилка Фоменка - це вибір гравців та настрій гравців, ну і клімат всередині команди.

Що буде далі? Шевченко? Важко сказати... Містер Е-Е-Е може щось і доб"ється, і таки позитивно вразить нас. Але поки без досвіду в якості головного тренера не можна наразі за щось критикуваи його.

Маркевич одразу дасть задню (якщо досі ще цього не зробив).

Хто там ще у нас є? Григорчук? Лужний? Грозний? Максимов? Ковалець? Головко? ... Не думаю, що є у цій зміні щось більш разюче відмінне за шило чи мило.

Є у мене пропозиція, можете фиркати та "танунахати". Йовічевіч! А чом би і ні?... Молодняк, завзятість, напористість, заряд.... - це все ці якості, які бракували нам на цьому ЧЄ у виконанні збірної!

Всім доброти, радості, миру та міцних нервів. Попри все будемо продовжувати підтримувати наших гравців!


Відкрити | Комментариев 21

Конкурс Емблем


Ну ось і підходить до завершення Конкурс Емблем серед аматорських команд України, який я організував у своїй спільноті у ВК.

Я радий, що мені вдалось здійснити цей задум. Багато команд погодились взяти участь (75 шт). Знайшовся спонсор, який забезпечить переможців призами.

Окрема подяка ФХБшникам, які зголосилися допомогти і виступити у ролі експертів. Я знав, що саме тут я зможу знайти достойних знавців футболу. Дякую за відповідальність та професійну оцінку Tyler Durden , =Борисыч= , laziosuperteam , Скаузер II

Що дав мені цей конкурс? Ну для себе я зробив висновок, що футбольна емблематика у нас знаходиться у плачевному стані. Ніхто чомусь не хоче заморочуватись із таким питанням, як емблема. Зрозуміло, що можливостей у сільських колективів зробити щось дійсно оригінальне, неповторне та якісне обмаль, але ж і прагнення відсутнє.

Крім того в черговий раз стикнувся із нашим українським менталітетом – рагулізмом. Як то кажуть: «пустиш свиню до хати, то вона на стіл лізе». Радує лишень, що адекватних та розуміючих людей більшісь.

На даний час проходить голосування для вибору найкращої емблеми. Залишилось 4 учасника, які розприділять між собою усі призові місця. Цікава думка ФХБ.

 

Яка емблема краща?
 

Відкрити | Комментариев 13

Пропозиція


Всім привіт. Давненько нічого не писав. Але все-таки намагаюсь час від часу сюди зазирати.

Є пропозиція для ФХБшників. Прийняти участь у ролі експерта в оцінюванні емблем футбольних команд України.

Критерії оцінювання: графіка, креатив, оригінальність, інформаційне та смислове навантаження. Одним словом обрати найгарнішу емблему серед учасників конкурсу.

Конкурс проводиться у спільноті ВК: http://vk.com/feed?section=comments#/club42452107?w=wall-42452107_7882%2Fall

Від експертів потрібно буде оцінити кілька емблем, проставивши певні бали під кожним голосуванням. І, при бажанні прокоментувати свій вибір. Ось і все.

Конкурс триватиме з 10 по 31 грудня.

Зголошуйтесь!


Відкрити | Комментариев 21

Хто на новенького?


Ану-мо поглянемо які команди будуть топтати еуропейські газони борючись у елітних дивізіонах своїх чемпіонатів.

Серед новачків, які вперше вибороли це право я виділив кількох.

В Серії А побачимо двох дебютантів. Це ФК «Карпі 1909» та ФК «Фрозіноне».

Капрі виступає на невеличкому стадіоні Stadio Sandro Cabassi, який вміщує понад 4 тис люду (населення однойменного міста із цетральної Італії близько 70 тис).

Щодо ФК «Фрозіноне», то у них просто шикарна емблема. Ну справжні «фашисти» із батьківщини фашизму:). «Канарейки» (а саме таке прізвисько у команди) виступатимуть на арені Matusa, який вміщує майже 10 тис вболівальників ( в основному за рахунок трибуни, що знаходиться за воротами і зробленої із металевого каркасу та довгих лавок для сидіння). Назва походить від довговічної рослини, оскільки сама будівля стадіону була збудована у далекому 1932 році.

Іспанську «Прімеру» поповнить каталонська команда «Жирона». Якщо звісно в останньому турі переграє скромний колектив «Луго», в оренді за який грає відомий за виступами за «Карпати» Борха Гомес. Домашня арена Estadi Montilivi досить «акуратненька» і нічим на мій погляд не поступається наприклад стадіо В.Лобановського у Києві. Вміщує майже 10 тис вболівальників. Як для стотисячного міста – досить непогано. Назва походить від району в якому і розташована сама будівля. А сама емблема – це фактично калька із герба та прапору населеного пункту.

У Франції команда «Газелек Аяччо» із Корсики здобула право виступати в Лізі 1. Гратиме на 6-титисячному стадіоні Stade Ange Casanova. Так-так, саме того Казанови:). Вигляд стадіо нагадує причесану бетонну глиби замість трибун, мабуть через велику кількість стоячих місць.

В «Бундеслігу» «влітають» аж два дебютанти: "Інгольштад" та "Дертштадтам". Більшість акцій ФК «Інгольштад» належать концерну Ауді. Нещодавно клуб переїхав на нову арену Audi-Sportpark Ingolstadt, яка вміщує понад 15 тис. вболівальників.

Що ж до Дертштадтама, то у нього буде трішки більша за вмістимістю арена - Stadion am Bollenfalltor із 16500 місцями.

Ще одну «зелену» команду в еліті ми зможемо спостерігати на полях наших сусідів поляків. ФК «Термаліца» із села Нечеча. Це єдиний вищоліговий клуб, який представляє населений пункт із населенням менше 1000 чол. (750 чол.). Гратиме на стадіоні Stadion Nieciecza KS, який вміщує близько 2 тис. А от що робить слон на емблемі – хз…:)


Відкрити | Комментариев 29

Реве та стогне...


А тепер у нас на черзі Дніпро.

Головними елементами, які вирізняють даний логотип з-поміж інших – це літера «Д», два м'ячі по боках і звичайно кораблик, або ж ладья.

Мені важко було знайти бодай одну команду, яка вирішила помістити на емблемі два м 'ячі саме у таких положеннях. Дуже незвично і, напевно, оригінально. Хоча я вважаю це абсолютно зайвим. Байдуже.

Щодо літери «Д», то це ще совкова мода. Багацько команд і досі мають на своїх гербах першу літеру із назви команди. А от шрифт яким написана головна літера дніпровців притаманна хіба що їхнім побратимам із Черкас, Смоленська, Рогачова.

А тепер щодо головного елемента емблеми – кораблика. Раніше я вже наводив дуже разючі схожості із двома іншими логотипами аматорських колективів із Франції та Греції. Французький клуб ESA Aytre та клуб із першої Афінської аматорської ліги Iasonas AO.

Покопався трішки глибше (хоча здавалося куди там глибше грецької міської ліги) і от що надибав…

Загалом клубів, які розмістили на своїх емблемах кораблики досить багато. Варто згадати шикарний фрегат на ірландському ФК Корк Сіті, або ж бразильському Васко да Гама. Але я підібрав лише такі, які більше схожі на нашу ладью. Думки одразу наштовхують звичайно на грецьких древніх мореплавців із їхніми веслярськими коритами, або ж вікінгів. AO Kavala та AOK Kerkyra:
 

Що саме цікаве в грузинів є теж схожі емблемки. Причому у FC Kolkheti-1913 Poti навіть еволюція емблеми фактично співпадає зі всіма змінами, які проводив клуб із Дніпропетровська.

Ще одні грузини FC Bakhmaro Chokhatauri поруч із емблемою «Дніпра» старого зразка.

Великий привіт спеціяльно для Коломойського передають футболісти Hapoel Acre FC із сонячного Ізраїлю.

Benfleet Football Club англійський клуб хоч формою не вдався, зате кольорами і стилем кораблика із літерою на вітрилах точно співпада із нашим.  Та ще одне чудове творіння від англійського клубу Gosport Borough F.C.

Ну і ще кілька корабликів. Поява даних транспортних засобів пояснюється здебільшого приналежністю клубів до портових містечок.

Ще от три емблемки як варіянти для ребрендінгу

А от регбійна команда має логотип старого зразка футбольного клубу

Точно когось забув. Може хтось згадає "корабликові" емблемки і кине в коменти. Навіть щось типу Ганзи Росток...


Відкрити | Комментариев 20

За рідним краєм і в небі сумно


Давненько не писав. Блоги стали мусоркою, зрозуміло. Отже накидаємо новенького гіменця...

Емблема донецького «Олімпіка». Новачок УПЛ і хтозна чи надовго затримається зважаючи на ситуацію, яка склалася в країні. Чудовий дебют на найвищому рівні. Маю надію, що все налагодиться і клуб надалі тішитиме місцевих вболівальників.

Тепер щодо самої емблеми. Нічого надзвичайного. Звичайний чорний кружочок із двох половинок всередині: однієї - з чорно-білих смужок та іншої - суцільного синого кольору.

Чи не єдина емблема, написи на якій зроблено російською мовою. Не зазнав спроб прітєснєнія. Шрифт теж простенький.

Щодо плагіатів та схожостей:

В Україні на любительському рівні існують дві команди, емблеми яких явно стиряні в донецької команди. Мабуть з уявою в них ще більш скудніше. Аматорський «Донбасс» із Новогнатівки, Волновахського району. Напевно зараз особливо мозолить очі всяким ватанам слово «УКРАИНА» на емблемі даного клубу. Теж без жодних «прітєснєній» усі слова на російській.

.

Інша українська команда із екзотичною назвою «Аккаржа». Представник Одеської області, Овідопільського району із села Великодолинське. Аккаржа – це залізнична станція, яка знаходиться біля даного населеного пункту. Можна було б придумати якогось паровозика, або шпали на емблемі клубу. Вочевидь аматори задовольнились плагіатом та яскраво-червоним кольором із розмитою назвою команди.

Є також ще один клуб аматорський із Києва, емблема складається фактично із плагіатів «Олімпіка» та «Таврії». Формою нагадує клуб із Сімферополя, а кольорами схожа на донецький. ФК «Ніка» Київ.

Взагалі стиль даної емблеми притаманний французьким клубам. Підібрав кілька варіантів дуже схожих. Все та ж кругла форма та вертикальні смужки всередині.

А ось чехи теж чимось нагадують емблемку Олімпіка

Навіть знайшлися клуби із Мальти

Ну і як тут без піндосів

А далі все скопом

Але як на мене найбільше схожостей є у англійського Джилінгема та шведського Табю.


Відкрити | Комментариев 15

Кому кури від беса?


Вирішив пошукати по альбомчиках емблеми, на яких зображено двоголового "ворожого" орла. Виявилось досить багацько таких клубів існує. Але жодного не знайшов із росії. 

Отже увесь перелік знайденого із коротеньким описом:


Відкрити | Комментариев 30

Битва племен


У світлі свіх подій, які відбуваються в Україні, вирішив пофантазувати і прикинути, як би розвивався футбол у невизнаних новоутворених самопроголошених ймовірних республіках. А саме якими могли б виглядати збірні племені Луганди та Донбабве. А показовішим міг би стати товаристський поєдинок мід цими командами.

Хто би міг захищати кольори цих збірних...


Відкрити | Комментариев 12

Конкурс прогнозистів УПЛ


Не втомилися слідкувати за рейтингами кандидатів?... Ось вам новий невеличкий викид циферок...:)

Отже напевно поясню сють свого експерименту (так, так, це був звичайний експеримент) зі прогнозів на матчі УПЛ.

Для тих хто не вкурсі: два останні сезони я ставив виключно (лиш в окремих випадках ігнорував це правило) на результат 1:0 в залежності від команд фаворитів, які зустрічаються. В підсумку - 2 місце в сезоні 2012-13; 1 місце в сезоні 2013-14.

Чому саме 1:0? Справа в тому, що з таким рахунком завершується найбільша частка усіх матчів УПЛ за сезон. Тобто з усіх 209 матчів такий рахунок був зафіксований у 41 поєдинках (у 27 матчах перемога дісталась господарям, а у 14 - гостям), а це 19%, тобто майже кожен 5 поєдинок.

З таким розрахунком, можна отримати гарантованих 41х5=205 балів у даному конкурсі.

Складність полягає у тому, що трапляються сенсації і не завжди можна оприділити лідера пари напередодні гри. Отже якщо враховувати підсумкову таблицю і місця команд, то з 209 матчів у 81 поєдинку (70 матчів вдома, 11 - гостьових) було зафіксована перемога команди, яка в підсумку посіла нижче місце у таблиці за свого суперника.

Але існують ще 3 бали за вірно відгадану різницю мячів. Тобто якщо відкинути 41  матч із 1:0, відкинути несподівані результати, то отримаєм додаткові аж 17 матчів, а отже ще 51 бал.

Ну і звісно при інших результатах, які завершились із різницею у 2 і більше забитих мячів із підсумковою перемогою фаворита будемо мати ще 44 матчі і відповідно додаткові 44 бали.

Чому я відкинув прогнози на нічию? Справа в тому, що тут цілком логічно відсутній принцип відгадування різниці забитих-пропущених мячів. Відповідно потрібно або відгадувати рахунок матчу, або ж тішитись лише 1 очком.

Крім того статистика показує, що в нічию команди грають найменше: 95 матчів (45,5%)  - П1, 49 матчі (23,5%) - Н, 65 матчів (31%) - П2.

І знову ж таки при стандартних ставках у 1:0, виходячи із вищенаведених цифр, які показують, що найчастіше перемагають команди вдома, варто робити ставку саме на господарів у випадках абсолютної або часткої рівності у парах.

Висновок - пропоную у даному конкурсі за вгадану нічию нараховувати по 2 бали...

Ну і на завершення ще кілька цифр:

Усього в цьому сезоні було забито 547 голів (309 командами господарів поля, 238 - гостями)

Середня результативність - 2,62 голи за гру.

Найбільшу кількість мячів - 10 було забито у матчі 12 туру між Динамо та Металург Д (9:1)

Найбільше забивали у 20 та 29 турах - по 24 голи.


Відкрити | Комментариев 19

Замах на Порошенка


Нахуй політоту...

Ажде вже дуже скоро Чемпіонат Світу в Бразилії, нє...

Надобраніч

Відкрити | Комментариев 4

Кримнаш


Напевне потрібно започатковувати нову рубрику (можете запропонувати назву), присвячену плагіатам до емблем наших футбольних клубів. А також розглядати натяки на плагіат, запозичення певних елементів і т.ін.

Ну що ж... на черзі черговий український клуб із Сімферополя - СК "Таврія"

Ця емблема була представлена футбольній громадськості в середині 2005 року. Хто посмів поцупити ідею розробки емблеми Таврії, або ж навпаки чи зуміли творці даного логотипу косо глянути на інші емблеми?

        

Перші клуби, які спадають на думку - це відомий белградський ФК "Црвена Звезда" та нещодавно реанімований та переформатований "Реал Фарма" з Одещини.

Щодо першого варіянту, то тут типовими є синій фон та вертикальні червоно-білі смужки. Зараз даний герб вже не є актуальним, адже після завоювання чергового титулу сербська команда почала виступати вже під іншим логотипом, викинувши сині кольори і причепивши дві зірки над червоно-білим щитом із зображенням звісно червоної зірки.

На рахунок "Реал-фарму " то тут очевидний плагіат із кольорами та діагональними смужками. Різниця лише в розташуванні, формі та присутністю інших певних елементів.

Свого часу інший плагіатор вирішив запропонувати ось таку роботу для ребрендінгу київського Динамо. Він був серед інших пропозицій до моменту затвердження теперішнього ДКашного ромбика.

А це вже піндоси явно стиряли ідею в українського клубу. ФК "Нешвілл". Виступає він у четвертому регіональному дивізіоні такої собі ліги National Premier Soccer League (NPSL).

Особливістю даної команди є те, що володіють даним клубом виключно місцеві вболівальники. Кожен може за певну символічну платню стати її членом. Ось такі любителі. Нещодавно вони таки змінили емблему на більш оригінальнішу та індивідуальну.

Повенемся до Таврії. Перед затвердженням остаточно варіанту емблеми проводилась оцінка концепців пропонованих логотипів. До слова перший варіант нагадує теперішню емблему ФК "Сошо".  Все ж зупинились на варіанті із зображенням Грифона із більш простими формами.

Грифон - основний символ герба "Таврії"- є однією з характерних і розповсюджених емблем Північного Причорномор'я. Вважається знаком об'єднання народів, культур і релігій. Грифон, як геральдична істота, з'єднує в собі ознаки мешканців усіх природних середовищ.

Цього "звіра" можна зустріти на різноманітних гербах. Щодо відомих футбольних клубів, то він зображений на емблемі ФК "Дженоа" та ФК "Оболонь".


Відкрити | Комментариев 14

Одеса-мама


Ех, Одеса! Чудове місто і люди тут чудові... Треба колись на шашличок приїхати, погостювати...

Пригадуєте плагіатики емблеми Чорноморця і розмови стосовно плагіату після ребрендінгу миколаївської "Енергії"?

Попорпався трохи по різних країнам і ось що нарив:

Але спершу попередня картинка:

СК "Енергетик" Павлодар (Казахстан) 2 дивізіон

ФК "Фарул" Констанца (Румунія) 2 дивізіон

Ну і вже згадана СК Енергія із її невизначеністю...

Не обійшлося тут і без піндосів. В юнацькій лізі США міста Шарлотт виступає така ось командочка.

В Словаччині теж є відверто схожа емблема. Лише характерні полоси та назва - ось і всі суттєві зміни. Навіть колір той самий. Моряки напевне...

FK Svit Batizovce (III. liga-Vychod Slovakia). 3 ліга - це вам не хухри-мухри!

Якщо ж повернутись до України, то тут мабудь по різним селам можна повишуковувати перероблену "чорноморську" емблему.

А от серед них всіх я би виділив ФК "Славію" із міста Рівне. Це аматорський колектив, який виступає в чемпіонаті області. До слова дворазовий чемпійон. Офіційний сайт (якщо можна його таким назвати) пише, що зараз цей клуб сконцентрований виключно на футзалі. На скільки достовірна інфа - хз...

Щодо емблеми - то напевно більш плагіатнішого варіянту ще не бачив. Тут і стиряний лігочемпійонівський мячик, і чесно стиряна чеська назва (хоча "Славій" і без того не бракує), ну і емблемка врешті решт. Добре, що додумались прибрати чайку з верхньої частини логотипу:).

Помічений один екземплярчик у сусідній Білорусі. Такий собі ФК "ЮА-Строй-Житковічі".

Командочка із якогось села, виступаюча на аматорському рівні. Зате місцева "ультра" реально на рівні. Глянув фотки - прифігів. Респект чувакам support your lokal team.

Ще одна майже піндосія, але не зовсім. Канадська команда Кінгстон. Звичайні любителі і очевидні плагіатори.

Тепер про братів наших менших. Тут завелись не просто плагіатори, але і явні окупанти емблеми великого одеського клубу…

1. ЛФК «Спартак» Калінінград. Любителі, які виступають у чемпіонаті міста.

2. ФК «Едельвейс» Чехов. Теж любителі із чемпіонату міста. Зараз команда має назву «Едельвейс-Олімпійський»

3. Грязовецька федерація футболу. Даний чемпіонат проходить у два кола за участю 5-6 команд у двох лігах.

4. ФК «Тюмень». Клуб другого дивізіону чемпіонату рашки. Хоч і кольори та типового для емблеми Чорнорорця великого м’яча посередині немає, зате обриси дуже нагадують логотип одеської команди.

З не менш братнього Бурунді є така команда CDIF-BURUNDI. Жодної інфи по даному клубу не знайшов. А емблемка явно стиряна…

Ще одна маловідома команда ФК «Тапал». Базується вона на Філіпінах.


Відкрити | Комментариев 21

Хочеццо!


збс


Відкрити | Комментариев 13

Майдануті


Майдан не розійшовся, він буде жити і жив, як це не дивно вже давно:). Тільки от у іншому трошки вигляді.

Є така в Молдавії богом забуте село під назвою Чок-Майдан. Відносно недавно там згуртувався футбольний колектив, з однойменною назвою, звісно аматорський. Загалом сам клуб повитий якимись партійними принципами, ідеологіями, одним словом хз що там за молдаванські порядки із їхньою "Единой Гагаузией". 

Ще одні любителі "помайданити" знайшлись у 35тис містечку в Афганістані. Майдан Шахр зібрав футбольну команду. Звісно, що у світлі постійних напружених подій у країні ніхто ніяких серйозних футбольних заяв чи амбіцій не пред"являє. Звичайна купка любителів футболу. Така от фотка:

У Польщі є містечко Майдан Сінявський. Там теж любителі. Футзалісти. Але серйозні, навіть мають власний сайт http://lksmajdansieniawski.futbolowo.pl/

До речі слово "майдан" в Індії означає арена і використовується в назвах до різних спортивних споруд. Правда знайшов лише одну таку арену - Tilak Maidan Stadium. Досить такий симпатичний стадіончик

А як щодо України? Тут є теж щось схоже. Неподалік Києва є невеличке місечко Майданівка і там є своя футбольна команда, яка виступає у чемпіонаті бородянського району. Але схоже, що ніхто із місцевих, судячи із плагіатної емблеми і тої єресті, яка написана на неофіційній сторінці команди щодо політичних подій у країні, не підтримує все те, що відбувалося(-ється) на київському Майдані.

     

Одним словом фсім "Майдану", посони!


Відкрити | Комментариев 9

Нацрада [UPD_2.0]


Інформаційна боротьба між двома державами досягла свого нелогічного піздєца.

Зрозуміло, що як одна, так і інша сторона випльовує викид за викидом. Але чи приносить це користь нашому населенню?

Тепер напевно кожен здоровомислячий не те що фільтрує ту чи іншу інформацію, він взагалі перестав дивитися зомбоящик. Навіть певні відеоролики в неті можна піддавати сумнівам.

Зараз черговий плювок у відповідь від нашої влади...

У відповідь на відключення (не заміну, а власне відключення, і то лише в аналогу) українських каналів в Криму нацрада прийняла рішення призупинити в Україні трансляцію ряду російських телеканалів.

Пруфчик з оф сайту: http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/22015.html

Цей крок можна розцінити привівши наступну фразу: "сам дурак".

Я вважаю, що такі способи, як відключення чи блокування каналів є деструктивними і ведуть до загострення ворожнечі між простими людьми, які мають право вибирати які канали і в який час їм дивитись. Фактично, такими діями ми можемо розповсюдити ще більший стан напруження та агресії у всі без вийнятку регіони України.

Разом з цим, не треба недооцінювати інформаційну залежність мешканців, яка різко загострилась в останні кілька місяців. «Недоприйнята» денна чи вечірня інформація може позбавити людини почуття захищеності у своїй власній квартирі. А це, в свою чергу, потенційно може привести до виходу таких людей на вулиці, пошуку однодумців, гуртування людей проти такої політики і так не надто любимої нової влади. Чи власне це зараз потрібне тим гарячим головам, які домагаються заборони?

Думаєте у Львові не буде незадоволених? ДОХУЯ! Вже були прецеденти. Завершилось усе швидким відновлення мовнення цих каналів.

Що ж тоді робити? Можливо спробувати провести телемости, якісь он-лайн дискусії із чиновничками держав. Аби остаточно розтавити усі крапки над "і", аби нарід, відкинувши усі загнивші пластинкові зомбосюжети зумів зробити для себе свій висновок. Тільки на жаль на це жодна із сторін не піде. І нарід далі сратиметься на мітингах чи в неті. А такий розбрат якраз на руку окупантам.

Ось вся нелогічність дій теперішньої влади.

І саме гімняніше в даній ситуації буде те, що "крайніми" назвуть операторів мовлення, які до того ж втратять певну кількість абонентів.

Чекаю 19:00. Що далі буде...

_____________________________________________________

Наразі відключення не відбулось. Для чого було піднімати кіпіш? Зайвий викид на ПКВС уже відбувся. Самі ж собі підісрали, браво, їблани!

_____________________________________________________

Таки відключили. Усім дякую за увагу!


Відкрити | Комментариев 54

У всьому винен майдан


Взагалі думаю для декого саме слово "майдан" викликатиме відразу, срачку і геморой....:)

Черноморец покинуло пятеро ведущих исполнителей

"Учитывая чрезвычайно сложную общественно-политическую ситуацию в Украине и в Одессе, отсутствие конкретики со стороны ФФУ и Премьер лиги в сроках определения начала весенней части чемпионата страны, ФК Черноморец был вынужден пойти навстречу настойчивым просьбам иностранных футболистов команды и членов их семей, которые крайне обеспокоены за свою безопасность, а также за перспективы полноценной игровой практики в ближайшее время. В связи с этим, наш клуб принял решение прекратить действие контрактов по соглашению сторон со следующими игроками: Пабло Фонтанелло, Маркус Бергер, Андерсон Сантана, Франк Джа Джедже, Лоренцо Риера"

Фсім майдану, поцони!

п.с. МАЙДАН


Відкрити | Комментариев 9

5 канал


Вирубали!

Немає ні із ОРТПЦ, ні на Т2, ні на супутнику.

Є норм трансляція в ютубі https://www.youtube.com/watch?v=lPPxZl43u04

Поки писав, час від часу пробивається.

Чи можливо це зробити цільово лише з одним каналом? Теоретично можна, але це вимагає певних зусиль.


Відкрити | Комментариев 12

Ковель. Повернення.


Сказати про те, що ця новина мене здивувала - це не сказати нічого. Відверто кажучи для мене, як вболівальника Карпат це стало справжнім шоком. Навіть не знаю і дуже важко спрогнозувати як він заграє у своїй новій-старій команді.

Часті травми, які залишали його довгий час поза футболом, часті гулянки по нічним клубам, напевно важкий характер, нестабільність у грі, зміна позицій на полі - це все те, що може завадити (завадило) йому розвиватися як футболісту.

Шансів на те, аби повернути свою оптимальну форму мінімальні. Пригадую його дебют та розквіт у зелено-білій футболці. Здавалось, що це чи ненайкраща знахідка селекціонерів клубу. Талановитий, перспективний, цупкий, швидкісний, із потужним ударом та чудовим гольовим відчуттям... Мабуть згодом молодий нападник переоцінив свої можливості, зазнався, зазвіздівся, заходів більшого... і в результаті отримав у повній мірі по заслузі за свою зухвалість...

У момент "втечі" напевно мало хто його жалів. Не шкодували і після його невдач у Сатурні. Не співчували його травмам. Та насміхалися після розформування Сатурну....

Я був у числі тих, які не бажали хорошої долі для білоруса.

Що тепер? Тепер особисто у мене банальна цікавість. Дуже цікаво буде подивитись на його моральний стан. Саме подивитись, адже якщо гравець повернувся до Димінського, значить у голові у нього щось не "альо" він настроєний серйозно. І цей моральний стан відіграватиме чи не найголовнішу роль власне саме на футбольному полі. Тиск буде надзвичайним. Впевнений, що вболівальники його не приймуть. Все залежатиме від його гри, ну і звісно певних вчинків...

Варто було би сходити на дубль. Скажем так -  глянути у вічі.

.


Відкрити | Комментариев 6

Футбол 2


Усім більше футболу!

"Футбол 2" вже з 4 лютого в аналогу.

Якщо комусь цікава заміна по певних містах - прошу писати в приват:)


Відкрити | Комментариев 30

Снукер


Інформація до відома

Любителі снукеру мають змогу переглядати різноманітні турніри цієї гри на ТВ. Я лише щойно це зауважив.

Трансляції проходитимуть на телеканалі XSPORT (колишній "Хокей")

Канал є на супутнику (кодування BISS, коди можна знайтив неті), DVB-T2 та в кабельних мережах.

Так що енджой, чишо...:)


Відкрити | Комментариев 8

Рейтинг емблем українських клубів (версія ФХБ)


Багато бурління та обговорення викликав попередній пост з так званим рейтингом емблем українських клубів. З геральничної та естетичної точки зору у кожного можуть бути свої власні погляди. Цікаво як складеться ситуація після нового голосування саме тут, на наших бложиках....

Єдиним зауваженням, проханням до всіх, які забажають поставити галочку за емблему клубу, яка найбільше йому сподобалась, аби кожен не голосував за свій локал-клюб чи глор-клюб. Надіюся на Вашу чесність :)...

Рейтинг емблем українських клубів
 

Відкрити | Комментариев 37

Підсумки


Пост напевно більше розрахований для публікації на ХБ, де він загубиться посеред численних спамо- та, подібних до моїх, гамнозаписів. Із заїждженою темою, яка з'являється щоразу напередодні початку Нового Року. Підсумки!

Як минув цей 2013 рік? Для мене особисто дуже вдало. Навіть охуєнно вдалим, продуктивним і надзвичайно важким.

Чи варто перечисляти всі мої досягнення та успіхи? І так думаю буде всім похуй. Лише кілька тез:

- купівля 3-х кімнатної квартири;

- стадія завершення в ній повного ремонту;

- переїзд;

- ремонт ходової мого авта;

- нові, набагато кращі умови праці;

- якщо не повна, то часткова аполітичність, не зважаючи на останні бурхливі події в країні;

І ще саме цього року я зрозумів, що наш народ не заслуговує кращого життя. Майдан-хуйдан, все це звісно дуже добре. Люд вийшов висловити протест, але разом з тим не може власноруч навести лад у себе. Вже кілька десятиліть поспіль люд виходить зі своєї квартири, бачить все ті ж засрані під'їзди, виходить на вулицю і йде по засраним тротуарам, бачить дороги з величезними ямами, обдовбаними бордюрами і засіяними бичками газонами, озирається на облуплені будинки і думає про те, якби йому влізти в переповнену маршрутку, аби доїхати та встигнути на працю.

А далі ввечері збиратися з родиною і хаять діючу владу, обговорюючи останні новини про несправедливість суддів, безкарність мажорів та некваліфікованість міліції. Це звісно все правильно. Правильно, що нарід виходить на майдани. Але чому ж ніхто не виходить на протест у своїх містах висловлюючи невдоволенням станом справ на місцях? Де ті всі патріоти та крикуни? Ми ж маємо змогу обирати місцеву владу із лЮбої саме нами партії. Так чому ж не висловлюємо саме їм свою позиції, не висуваємо своїх претензій? Чи ново-старомодне гасло "Слава Україні" одразу усіх заспокоює і затуманює очі, які відмовляються бачити увесь цей срач навкруги?

Повертаючись до теми посту, хочу знову зазначити, що цей рік став для мене визначальним для роз'яснення усіх цих проблем, а саме у поглядах та менталітеті місцевих жителів. Велике значення відіграв факт різниці у поколінні. Справа в тому, що оте, минуле покоління гідне миритися з багатьма побутовими проблемами. Совкове ж покоління більш активніше, але їх вистарчає лише на балаканини на лавочках під під'їздом. Моє покоління, яке звикло до комфортного життя із кольоровим телебаченням, інтернетом, різноманітними гаджетами... може і повинно змінювати ситуацію. І власне починати слід із проблем на місцях.

У моєму будинку багато "визвалітєлів". Отримують немалу пенсію, мають різноманітні пільги в тому числі і за комунальні послуги. Я вкотре переконався наскільки це безнадійне та втрачене покоління. Я був в шоці із їхньої байдужості! Мав змогу спілкуватися майже зі всіма мешканцями мого під'їзду. Заклики до рішучих дій для вирішення спільних проблем, які всіх нас оточують згуртувавшись зводились до банальних жартів та безглуздої бездіяльності. Вони звикли, що всім їм повинна забезпечити держава.

Вони ладні "витірать тряпочкой труби", які течуть, "подставлять тазікі" під струмінь води, стікаючий з даху, ніжитися під холодними батареями і жити у срачі. І все це активно обговорювати їз такими ж як і вони.

12 заяв у ЖЕК, 2 записи у журнал ЖЕКу, 6 дзвінків у теплоенерго, звернення у Самопоміч, 2 дзвінки на гарячу лінію Міської Ради, 2 дзвінки у КабМін України (так, і туди я зміг додзвонитись) і численні особисті відвідини начальника ЖЕКу привели до повного виконання усіх моїх вимог! Це однозначно, нехай і маленька, і не надто суттєва у мастштабах всесвіту, але таки моя особиста перемога.

За 9 місяців ЖЕК "розродився" відремонтувати змійовик (який, за словами самих меншканців не працював 4 роки). Через цілий тиждень замінили фактично усі труби опалення у підвалах усіх під'їздів. Повністю компенсували мені витрати на ремонт даху.

Нехай я увесь цей процес назву своїм "майданом". Це моя боротьба з владою. Це відстоювання своїх прав. Нехай занадто тривала, але цілком гуманна. І допоки кожен не буде відстоювати своє право на нормальне життя на місцях, йому немає що робити серед борців проти безчинства президента та інших його соратників.

Знаєте інші, кращі, більш дієвіші методи - поділіться!

А молодому поколінню побажаю не слухати гучних гасел із високих трибун, навчитись думати власною головою і адекванто оцінювати ситуацію, яка складається в першу чергу навкого самих себе. Старшому поколінню побажаю наснаги та віри у власні сили, стати оплотом рішучості та впевненості, стати прикладом для своїх дітей. Ну а "визвалітєлям" і совковоподібним амебам - поскоріше здохнути міцного здоров'я.

З наступаючим Новим Роком! Нехай у всіх Вас усе буде гаразд.


Відкрити | Комментариев 37

ппц


Вчера вечером Аякс вполне неожиданно обыграл Барселону (2:1), но было в этом матче и то, что омрачило праздник голландских болельщиков.
 
Во время празднования второго гола Аякса один из фанов сорвался с высоты пяти метров и получил серьезные травмы головы. Сообщается, что у болельщика осколочные повреждения черепа.
 

Відкрити | Комментариев 5
Назад | ВпередОпрос

Яка емблема краща?


Опрос

Рейтинг емблем українських клубів


ФК "Карпати" (Львів)


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки

Візіторс

free counters


Содержание страницы

Кумедні клуби...%

Архітектура та емблеми

Дзеркало
ОБОЗ.ua