Football &(in) Тель-аЛьвів

Десант


Десант

Жолтама тюльпана

Пройшов товарняк нашої збродної, а тут ще жодного поста стовно цього. Навіть репостів думок авторитетних таксистів немає. Жодного страчу... тре виправляти ситуацію!

Хоча загалом і писати нічого. Україна провела матч для галочки, можливо підбрали не надто сильного суперника, аби хлопаки та і футбольна громадськість усвідомила, що вибір наших футбольних "гуру" був цілком адекватним та прийнятним із низки кандидатів на посаду головного поводаря головного зборища кращих футбольрів нашої неньки. Гаразд, але як далі з французами?... З такою грою вони просто зобов"язані зрівняти нас із землею і закопати глибоко у шахти нашого годувальника Донбасу.

Гра звісно гівно. У першому таймі настільки різала очі динамівська гра біля штрафної суперника, те все дрібушкання та намагання завести м"яч у ворота, що хотілось розбити пульт і вигукунти: "ТА БИЙ ВЖЕ, БЛЯДЬ, ПО ВОРОТАМ, СУКА!!!" Бракувало тут Алієва до повного комплекту. Взагалі не розумію кому потрібне це збіговисько пенсіонерів. Нє, я не кажу, що всі облажались і поздихали, доволі грамотно діяли в певних ситуаціях, грали на досвіді. Але ж йпт, хотілось більше якогось молодняку побачити. Гаразд, спишем все це на відбуття молодчиків у команду Яковенка, йому певно зараз більш потрібно.

Кого можна виділити? Напевно можна було б проаналізувати гравців керуючись клубами, в яких вони виступають.

Отже про динамівців, я малось сказав. Дрібушкали, багато зайвих передач, динамівська школа та перексерені конспекти Лобановського, які пожовкли та постирались із запацьканими пальцями Дем"яненка, Михайличенка та Буряка із Сабо... Ну а кого випускати? Кого брати? Мож когось підкинуть зі стану найсильної команди чемпіонату України? Когось у лінію атаки, ну хоча би півзахиників....Гай? Гай гуде, а поле блІдне...

З позитивної сторони відзначилась гречка. Впринципі нормально, хоча і не зовсім ідеально.

Шевчук та Кучер. Як на мене, то я ще раніше Шевчука списав як футболіста, який може грати на високому рівні за Шахтар. Бачу, що даремно. В клубі частенько підключається до атак та норм відробляє у захисті. Вчорашнього вечора він теж був досить активний на своєму фланзі. Хоча жодної користі в атаці я не спостерігав. Принаймні каші не зіпсував. А от його одноклубник Кучерятко - це повний абзац. В епізодах, коли він вступав у дію - можна було за серце хапатись. Це провал.

Кожанов та Федецький. Подібна ситуація, як і з попередніми двома гравцями. Федецький теж не без огріхів зіграв, але грубих помилок не допустив. Мало підкючався до атак, здебільшого діяв у захисті. Денис цей матч повністю провалив. Очікував більш гострих дій на фланзі. Явно розчарував.

Девіч та Олійник. Від Девіча вже давненько не бачив картинних падінь, симуляцій і розмахування руками із проханням до арбітра призначити штрафний, пенальті чи дати картку супернику. Це завжди мене бісило. Багато робив чорнової роботи, непогано взаємодіяв із колллегами. А от Олійник - просто загубився. Кілька разів був у центрі епізоду і здебільшого в кінцевому результаті виходив переможеним.

Селезньов, Кравченко, Ротань, Назаренко. Два останні гравці доволі непогано увійшли у гру. У Назаренка виявляється збереглясь непогана техніка, але думаю це просто суперник дозволив йому розгулятися на широку ногу. Ротань запам"ятався доволі гострим дальнім ударом. Селезньов - ... Яким це чином він зумів стати найкращим бомбардиром? Натуральний піжон. Дратував своїми виїбонами. Кравченко зіграв надто мало часу. Засвітився під час одного підкату.

Легіонери із Росії. Дикань та Воронін. Дикань як на мене зараз оптимальний варіянт для нумера їден на воротах збірної. Стабільний, надійний, професійний та досвідчений. Не знаю чому всі вихваляють Вороніна? Він вже всередині тайму явно підсів. Якби був суперник більш серйозніший він би взагалі випав з гри. Ну звісно, добре, що забив.

Тимощук. Пахарь. Відпрацював як завжди за себе і за сусіда. Справжній лідер команди. Чудовий гол.

Ну ось впринципі все. Аналізуючи дану гру можна зрозуміти, що нічого покищо не зрозуміло. Навіть важко оприділити найсильніший склад із того, що ми маєм. А маєм динамісько-дніпровську атаку, динамівсько-дніпровський півзахист, змішаний захист і Дикань. Чи є дана схема відлунням слова "невдача", та "нефарт" - побачим згодом.

Зрештою на що ми сподіваємся? Особисто я вбоіватиму та надіятимусь лише на вихід із групи на ЕУРО12... Рекомендовать запись
Оцените пост:

По пунктам:

1. Блохин пытался показать свою меганацеленность на атаку. в итоге вышел с 5-ю игроками, которые в обороне почти не отрабатывают. Мячи отбирать вообще некому, поэтому в первом тайме был громкий ужас.

2. во втором вышел Ротань и выиграл игру. Потому что тимощук уже был не один и мы начали отбирать мячи. Без Ротаня продолжалась бы та же мутотень.

3. Олейник, Гусев, Кожанов матч провалили. Тут большой привет тренеру. Он увидел, как опасна смена флангами крайков и решил это реализовать. Но это ведь не значит, что игрок должен играть на неудобном фланге постоянно. У Гусева родной правый фланг (как и у Кожанова), Олейник на левом фланге играет в разы лучше, чем на правом. При этом весь первый тайм Олейник провёл справа, а Гусев - слева. Нахера?

4. Зачем тройка Девич-Шева-Миля. Давно ведь видно, что именно Шева-Девич - охеренная связка, а Блохин им по сути только мешал Милевским.

5. Селя возмутил больше не пижонством, а тем, что не замкнул при втором голе, а пригнулся и тем, что запорол атаку имени Гусева. За такое надо яйца отрывать.

Ну а вообще сложилось впечатление, что Блохин ещё сам не знает, чего хочет. Уровень игроков намного выше, чем в 2006, глубина состава больше, техничных игроков в атаке прибавилось, вот он и думает, как играть.

 • (0/0)
Блохин не ещё сам не знает, он вообще не знает, и никогда не знал
 • (0/0)
по аналогии с "хочешь жить в мире - готовься у войне" - "хочешь быть зацикленным на обороне-....."
 • (0/0)
нормально, как для первого матча, кстати. при Калитке просрали бы процентов так 90%.
 • (0/0)
Не, ну Калитка - это же тренер целой плеяды великих детей Динамо и внуков конспектов Лобановского! С ним можна и Андорре просрать.
 • (0/0)
ЕУРО)))))))))))))))))))))
 • (0/0)
А мене більш за все вразила гра Узбекистану в пас, в один дотик. Особливо на фоні першого тайму це було найбільш помітно, коли в нас не виходило нічого, а суперник коротким пасом доходив до наших воріт і частенько пробивав. Пробивав! Чого нам дійсно не вистачало. Я вже і горлав і руками махав, "Та вдарте ви вже!!!", але почув мене мабуть тільки Толік =) А взагалі рано поки ще судити нашу збірну по одному матчу, тим паче проти такого суперника. От що ми покажем з Францією, те й буде показником в першу чергу нашого захисту та вміння реалізовувати моменти. Воронін молодчина! В другому таймі сидів з боку воріт суперника і зарядженість та наполегливість Андрія просто вражала, особливо на фоні Селезньова, ото вже бездарно зіграв бовдур.
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Бо тру!

 • (0/0)

У меня во время игры появилась такая чудная идея

Имхо,в нашей сборной всегда будет работать только тот фланг,на котором играет Гусев,неважно кто будет играть на противоположном,не знаю,вот во всех матчах с его участием так. Думаю,кто бы там не играл(Роббен,Малуда,Ди Мария) было бы тоже самое:)

Опять увидел центр Кучер-Хачериди,я думал что после Греции их двоих выпускать на поле(да что уж там,вообще вызывать)-это один из самых страшных грехов,видимо нет:)

А Селезневу за такую игру не дать в мору с ноги было бы неприлично.Помню с Бразилией получалась хорошая контратака и он сыграл тогда пяткой,как же это смешно тогда выглядело,думал,все,ему обьяснили,но,как обычно,у нас не делают выводы

 • (0/0)
Тю, мне Кучер наоборот понравился...
 • (0/0)
Тим що стримував напірні атаки гостей?
 • (0/0)
Милявского и Алиева - в пизду
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Сборная у нас - гавно.

 • (0/0)

 Опрос

Яка емблема краща?


Опрос

Рейтинг емблем українських клубів


ФК "Карпати" (Львів)


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки

Візіторс

free counters


Кумедні клуби...%

Архітектура та емблеми

Дзеркало
ОБОЗ.ua