Football &(in) Тель-аЛьвів

Десант


Десант

Архітектура та емблеми. Частина N. Австрія

Важко однозначно сказати чи викликала в мене велике захоплення Австрія, після віртуальної подорожі цими краями. Сподобались замки. Як ззовні, так і зсередини. Але чесно кажучи сподівався, що власники футбольних клубів більше звернуть увагу на архітектуру тої чи іншої місцевості і помістять на гербі свого футбольного клубу символ рідного міста. Таких знайшлось не так багато...

1. Міські ворота у Шваненштадті. Збудовані у 1900 році. Назва міста з німецької перекладається як «лебедине місто». Футбольний клуб був заснований у 1946 році. Розпочинав виступи у регіональній лізі аж до 2000 року. З того часу почався злет команди і вже через 5 років команда здобула право виступати у другому дивізіоні. У 2008 році, фінішувавши на 7 сходинці клуб був розформований. Ліцензія була продана іншому новоствореному клубу SC Magna Wiener Neustadt.
2. Вежа церкви у місті Хіппах. Перша згадка про цю церкву датується ще 13 століттям. Сам шпиль був возведений набагато пізніше, у 15 ст. З того часу кілька разів перебудовувався та реконструювався. Місцевий футбольний колектив грає у 4 дивізіоні. Заснований у 1973 році. Значних висот не досягав.
Замок у Вьосендорфі. Збудований ще у 11 ст. Кілька разів перебудовувався. Двічі був зруйнований під час першої та другої світових війн. У 1991 році під керівництвом мера міста була почата реконструкція даної архітектурної пам’ятки і завершена у 1999. Зараз там знаходиться музей, бібліотека, кафе та… відділення Райфайзен банку. Місцевий однойменний футбольний клуб грає у регіональній лізі (5 дивізіон). Заснований у 1920р. Під час грамодянської війни у лютому 1934 клуб був розформований, а вже у 1945, після 2СВ команда відродилась. У 1976 році СК Вьосельдорф об’єднався із своїми прямими конкурентами по лізі ФК Брунн. Після цього було кілька спроб підвищитись у класі, були знайдені спонсори. Але нічого путнього з цього не вийшло. Єдине досягнення – це завоювання кубку регіональної ліги у 1994 році.
4. Замок у Гьоссінгу. Збудований у 1157 році, мав вигляд звичайного дерев’яного форту. Протягом певного часу дана будівля була кілька разів зруйнована та перебудована. Вже після 1777 року замок втратив своє стратегічне значення як добре укріпленої війскової оборонної споруди. З того часу почалось руйнування замку, адже обслуговування коштувало доволі дорого. Через століття були спроби реконструювати замок. Тим не менш роботи так і не завершили через інфляцію та значні витрати на війну. І лишень у 1980-х роках під керівництвом родича засновника самого замку дана архітектурна пам’ятка була приведена до ладу. Футбольний клуб SV Gussing заснований у 1919 році. Команда із регіональної ліги.
5. Замок у Форхтенштайні. Збудований у 15 столітті лордами Маттерсбург. У 1450 році через відсутність спадкоємця чоловічої статі будівля перейшла у власність династії Габсбургів. Після цього замок ще кілька разів міняв власників. Замок відомий своїм сховищем скарбів, яке навіть після 2СВ залишилось недоторканим . А це найбагатша колекція зброї, військові трофеї часів війни із турками, чудові картини, дорогоцінності, прикраси, середньовічні меблі, а також портрети сім’ї Естерхазі, родичі яких на даний момент є власниками цього замку. Місцевий клуб грає у тій самій регіональній лізі, що і SV Gussing. Значних успіхів не досягала.
6. Муніципалітет у Фрауенталь-ан-дер-Ласниц. Головна будівля невеличкого містечка, чисельністю у 3 тис осіб. Однойменний футбольний клуб заснований у 1973 р, виступає на аматорському рівні.
7. Руїни замку в Тьорлі. Замок був побудований у вигляді шахової фігури у 1464 році. Виконував функцію оборонної споруди, а також своєрідного блок-поста. У 1630 та 1740 рр перебудовувався, завдяки чому став не набагато більшим. З кінця 18ст. втратив своє значення і почав руйнуватися. Футбольний клуб функціонує з 1934 року. Напіваматорська команда виступає у регіональній лізі. Двічі клуб здобував право підвищитись у класі і двічі звідтам вилітав.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

брутто є. с.

  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)

.

  • (0/0)

 Опрос

Яка емблема краща?


Опрос

Рейтинг емблем українських клубів


ФК "Карпати" (Львів)


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки

Візіторс

free counters


Кумедні клуби...%

Архітектура та емблеми

Дзеркало
ОБОЗ.ua