Football &(in) Тель-аЛьвів

Десант


Десант

Архітектура та емблеми. Частина N. Греція та Кіпр

Архітектура Греції та Кіпру дуже насичена та багатогранна. З одного боку це величні храми, руїни пишних палаців та їх руїни, з іншого боку статуї та скульптури міфічних богів, героїв, атлетів. Вирішив і їх згадати у даному описі.

1. Клуб був створений групою з 12 молодих друзів 25 березня 1914 і отримав назву на честь бога війни Ареса, у зв'язку з недавньою переможної балканської війною, а також через те, що в грецькій міфології Арес - це божество, яке знаходиться в конфлікті з Гераклом, міфологічним персонажем, на честь якого був названий їх головний суперник футбольна команда Іракліс, який теж представляє місто Салоніки. Триразовий чемпіон Греції, Володар Кубку.

2. Грецький бог Аполлон. Бог мистецтва та науки, охоронець вогню, стада, покровитель муз та медицини, пророк. Його, як найгарнішого бога зображали на будинках, храмах. Його статуї були вилеті з бронзи та інших металів, а також із білого мармуру. Одна із найвідоміших статуй знаходиться у Ватикані. Футбольні клуби, які взяли ім'я цього бога базуються в Афінах, Салоніках та на Кіпрі у місті Лімассол
3. Відомий у Греції священник Констянтин (Konstantinos Oikonomou o ex Oikonomon), проповідник, філософ та науковець 19ст. Народився у невеличкому містечку Царіцані. Його погруддя встановили на центральній площі. Місцевий футбольний клуб “Оікономос” Царіцані використовує його зображення. Клуб засновано у 1953 році. Минулоріч здобув право виступати у 3 дивізіоні.
4. ФК«Діагорас» заснований 1905 року і названий на честь давньогрецького борця 5 століття до н. е. Діагора Родоського. На емблемі клубу зображено його та двох синів, які теж були олімпійцями, після чергового тріумфу на іграх. Перший свій матч команда провела ще в добу османського панування, невдовзі до здобуття незалежності Додеканесом, в 1912 році. В період Балканських воєн не було проведено жодного матча, а грати з іншими грецькими клубами команда не мала змоги до 1947 року. Між тим 1929 року команда була розпущена через фінансові труднощі і знову створена 1945 року, незадовго до возз'єднання із Грецією. В період 1986—1989 років Він «Діагорас» грав у першому національному футбольному дивізіоні Альфа Етнікі (нині Грецька Суперліга). 1987 року клуб досяг півфіналу Кубка Греції, поступившись команді «ОФІ» Іракліона.
5. Гордий лев стародавнього міста Амфіполіс, що неподалік Серреса. Скульптура датується приблизно 4 ст. н.е. Саме місто зазнало чималих руйнувань після завоювання римлянами, а згодом і болгарами. Футбольний клуб “Пансерраїкос” був заснований у 1964 році. Йому цілком притаманно називатися командою-ліфтом. Колектив постійно балансує між першим та другим дивізіоном.
6. Відомий грецький герой. Людина надзвчайної сили та відваги. Скульптури Геракла досить поширені. Навіть в Євпаторії є його образ на березі Чорного моря. У вигляді, зображеному на емблемах однойменного футбольного клубу “Іракліс” (Салоніки) та “Панахаікі” (Патри) існує багато копій видатного скульптора Лісіппа “відпочиваючий після подвигу Геракл”. “Іракліс” - володар кубка 1976 року, виступає у 3 дивізіоні. “Панахаїкі” підвищився у класі і тепер виступає у Бетта Етнікі (Д2).
7. Біла вежа в Салоніках. Знаходиться на березі Егейського моря. Спочатку побудована турками як оборонна споруда, Біла вежа стала сумновідомою в'язницею і місцем масових страт. Вона була істотним чином реконструйована і побілена після того, як в 1912 році місто перейшло під владу Греції. Колишня «Кривава вежа» перетворилася на «Білу вежу», яку ми знаємо сьогодні. Вона стала символом міста, а також символом грецького суверенітету Македонії. Місцевий клуб грає у 6 дивізіоні, регіональній лізі. Заснований у 1928 році. Найкращі часи команди припали на 40 роки, коли колектив виступав у вищій лізі чемпіонату Греції.
8. Царська гробниця в Пейя. Визначне місце невеличкого містечка поблизу Пафоса. Дуже популярне місце серед наречених. Футбольний клуб Кінарас створений у 2003 році. Виступає у другому дивізіоні. Свого часу за цей колектив грав відомий український півзахисник Дмитро Михайленко.
9. Скульптура Дискобол. Переможець змагань із метання диску зображений у момент розмаху перед киданням. Автор Мирон. Ім'я атлета, зображеного у скульптурі, не збереглось. Не зберігся й оригінал Дискобола, він був загублений у Середні віки. Футбольний клуб «АСИЛ ФК Лиси» Ларнака, який запозичив образ даної скульптури виступає у третьому Кіпрському дивізіоні. Значних успіхів не досягав. Найкращий результат за всю історію існування клубу — це 6 місце у вищій лізі Кіпру.
10. Руїни Парфенону — головний храм Афінського акрополя, присвячений богині Афіні Парфенос, покровительці міста та всієї Аттики; визначна пам'ятка давньогрецького мистецтва. Був зведений до 438 року до н. е. за 10 років. Зазнав руйнування 1687 року під час облоги Акрополя венеціанцями періоду війни з турками. Футбольний клуб “Еносіс”із міста Паралімні (Кіпр) заснований у 1939 році. Команда вищої ліги чемпіонату Кіпру. Кількаразовий володар Кубку країни.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

лев якийсь переляканий

  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)

Ратуша у місті Козані (Греція) і однойменний футбольний клуб 3 дивізіону.

  • (0/0)

Міст у Арті візантійської доби. Футбольний клуб "Анагеннісі Артас", який виступає у чемпіонаті міста.

  • (0/0)

ФК Ламіа Греція

  • (0/0)

 Опрос

Яка емблема краща?


Опрос

Рейтинг емблем українських клубів


ФК "Карпати" (Львів)


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки

Візіторс

free counters


Кумедні клуби...%

Архітектура та емблеми

Дзеркало
ОБОЗ.ua