Football &(in) Тель-аЛьвів

Десант


Десант

Кумедні клуби...% (ч.5)

Частина 5. Франція

Шукайте ж.... жабу!!

Чемпіонат Франції з футболу (фр. Le championnat de France de football) або Ліга 1 (фр. Ligue 1) - вищий дивізіон системи футбольних ліг Франції. У змаганні беруть участь 20 клубів Ліги 1. Після кожного сезону клуби, що зайняли три останні місця, переводяться в Лігу 2, а їхні місця займають три найсильніші команди Ліги 2. Команди, які за підсумками сезону зайняли перші три місця отримують право виступати у Лізі Чемпіонів. Нижчі за ними три місця – для участі у Лізі Європи. У другому (Ліга 2) та третьому (Національ) дивізіоні виступають теж по 20 команд.

Чемпіонат Франції з футболу (фр. Le championnat de France de football) або Ліга 1 (фр. Ligue 1) - вищий дивізіон системи футбольних ліг Франції. У змаганні беруть участь 20 клубів Ліги 1. Після кожного сезону клуби, що зайняли три останні місця, переводяться в Лігу 2, а їхні місця займають три найсильніші команди Ліги 2. Команди, які за підсумками сезону зайняли перші три місця отримують право виступати у Лізі Чемпіонів. Нижчі за ними три місця – для участі у Лізі Європи. У другому (Ліга 2) та третьому (Національ) дивізіоні виступають теж по 20 команд.

Перший чемпіонат Франції був проведений у сезоні 1932-33 і називався він - Національний чемпіонат, з 1933 р. до 2002 р. - Дивізіон 1 і в 2002 році дивізіон був перейменований в Лігу 1. Лише за режиму Віші у 1943-44рр, коли футбол в країні був заборонений, Франція не переживала жодних спортивних емоцій.

Загалом у країні «гальських півнів» досить мало клубів, на емблемах яких зустрічається саме ця свійська тварина. Лише кілька клубів, які важко віднести до цілком професіональних можуть похвалитися зображенням півня на своїх емблемах.

Маючи навіть реноме («жабоїдів») любителів делікатесного їдла у вигляді жаб’ячих лапок, фактично жоден клуб, на відміну від чемпіонату Швейцарії, не наважився помістити на емблему зображення цієї («багатостраждальної») чудесної, лагідної тваринки.

 Взявши до уваги вищий дивізіон, в очі кидається лише один колектив, який вирізнявся би своїм кумедним лого. Мова йдеться про Лорьян (або ж Лорьєн, як варіант написання). Цілком логічним є те, що на емблемі клубу із риболовецького міста красується власне риба. Але вона виглядає якось абсолютно не природно. Яка єхидна така усмішка та і форми якісь дивні. Хто їм це малював?... Ще один цікавий факт. Після виходу команди до Ліги 1 цей колектив знайшов прихильників і в Росії. Ось їхній фан-сайт: fc-lorient.ucoz.ru

 Ось в принципі і все, що стосується професійних клубів. А от на аматорському рівні тут є багато чого цікавого. Зокрема це стосується 5 дивізіону, який розділений по регіонам Франції, а також іншими регіональними першостями.

 Своєю оригінальністю вирізняється емблема клубу SC Selongey, на якій зображені білі полоси на червоному фоні, що складають абревіатуру від повної назви клубу. Чимось навіть нагадує те, як стікає  кров по халаті «живодьора» на бойні биків. Лячно, нє?....

Ще один цікавий логотип клубу  UA Cognac . Місто яке вони представляють являється батьківщиною коньяку. Такі собі французькі бухарі. Як на мене, досить скромний логотип у цього колективу. Гроно вина – надто банально. Краще запропонували б обрис фігурної флящини. Ато виглядає на купку козячих кізяків (якщо перевернути догори дригом).

А от емблема любителів FC Soleil Bischheim  показує, що або вони після ігор ригають такими от «формами», або ж суперники харкають на них і це відображено на футболках гравців, і що у свою чергу змусило власників зупинитись на такому варіанті лого. Існує варіант, що вболівальників нудить від виступів їхніх улюбленців…

А от клуб SR Creutzwald не соромиться показувати своє істинне обличчя. Винахідливий їжак, який задовольняє себе нічим іншим, як м’ячем доказує, що гравці такі самі спритні та розумні, як ця «пухнаста» тваринка. Думаєте в самого м’ячика немає відповідного отвору? Гляньте на емблему клубу Entente Perrier Vergиze, де круглий щей кінчає зеленою струєю…

 Історія виникнення емблеми аматорського клубу AGJA Bordeaux-Cauderan досить цікава та буденна. Працівники клубу вирішили створити банер на підтримку свого колективу. Написали великими буквами назву, але він виявився настільки гімняним, що не сподобався місцевому магнату, власнику двох місцевих газетних кіосків, що наказав закинути банер у підвал свого будинку. А вілла знаходилась неподалік свинної ферми, звідки віяло смородом та різноманітними нечистотами. Тому і не дивно, що саме там зграя мух обісрала той плакат. І якось випадково натрапивши на ту гадость власник вирішив все-таки зупитинись на існуючому варіанті включаючи комашину «писанину». 

Ще одні аматори FC Olympique Biscorrosse намагаються пояснити, що вони аж ніяк не являються прихильниками беретів та світськими панами, дотримувачами моди, просто це означає, що клубу кришка! Усе просто та очевидно.

 Важко уявити відомих майстрів своєї справи, які обділені своїм улюбленим ремеслом. Так само, як і футболіста без футбольного поля, глядачів та м’яча. А тепер уявіть собі голодного до божевілля чувака, який дуже заскучив за футболом. Саме такими божевільними являються гравці клубу FC Sиvre et Maine, яких лише раз на рік випускають із своїх палат, до того ж навіть без намордників. Вони ж бо жваво брикають та бігають за круглим шкіряним бальоном.

 Футболісти команди Aizeray Yzeure FC настільки захопились перегляданням славнозвісної книги «Камасутра», що вирішили літери із абревіатури повної назви команди викласти із людішок, що знаходяться у відповідних позах. Дуже чітко видно, що перший чувачок пропонує дещо посмакувати наступному, який доречі не проти, прийняти пропозицію і знаходиться у позі готовності. Наступні два персонажі розігрують позу під назвою «копен дупен». Третій так переїбанив останнього, що той покотився у хаотичному «колобковому» стилі.

Досить симпатичний та кумедний хлопака зображений на емблемі клубу AS Chadron Saint Martin de Fugйres. Скоріш за все він абсолютно не зображує футболіста, який грає у футбол, це швидше за все футболіст, який попішає в туалет. З таким обличчям та матнею тільки в парашу і бігати…

Перше враження, яке складається, дивлячись на емблему клубу FC Coltines, на якій зображена коса полягає у тому, що склад команди наповнений косарями. Але ж ні, вони не косять пшеницю, не попивають водицю, а вони жорстко скошують гравців на полі. Існує версія, що сама смерть покровительниця клубу, принаймні талісман під час гри цієї команди бігає у чорній свиті з косою…

Перші жертви вже є. Це клуб, який піддається на такі знущання та гноблення, Independante Mauronnaise. На фото зображено що залишається від гравців команди після таких дербі. Ще одним нещасним суперником, якому доводиться щотижня шукати нових гравців із здоровими ногами являється клуб FC Sangatte.

Думаєте космос населяють зелені чоловічки? Ні. Такі простенькі та очевидні речі знає мабудь і сам Черновецький. Доречі він виявив бажання спонсорувати клуб FC Artense, але за браком квитанції із податкової він не зміг цього зробити. До того ж статус йому забороняє ставати власником іноземного клюбу. Він пішов іншим, хитрим шляхом, аби ніхто не здогадався. Думаєте коштовності, які були викрадені у дочки відомого мера-космонавта безслідно щезли? Вони пішли власне на підтримку та розвиток французького аматорського клубу, який із поваги та вдячності за такий «благородний» крок розмістив на емблемі фотографію Леоніда Черновецького…

Навіть на теренах мальовничої Франції існує бикота, яка вирішила створити футбольну команду. Називається вона US La Francheville із однойменного міста. Дивізом клубу є «розмаж їбало в кров». Лохота негодує (а якщо серйозно, то один цікавий факт – на гербі міста зображене дружнє рукостискання, ось такий от парадокс…)…

Думаєте фан-клуби Андрія Шевченка існують лише на теренах СНД? Не тільки! От навіть у Франції, де наш співвітчизник не виступав знайшлась купка фанів його футбольної особистості. Вони спеціально об’єдналися і створили аматорський колектив, який носить назву  FC Bretteville sur Laize.

Ще одна кумедна емблема із центрального регіонального чемпіонату Франції. Це клуб AS Meyssac . Таке враження ніби в тої бзджоли яйця відпали і покотилися, а вона побігля вслід за ними.

Клон омського «Газмяса» футбольний клуб ES Gueretoise, який сильно пручається і не піддається супернику, але нічого путнього в нього не виходить. Існує і аналог Гатальського, худорлявого волохатого прища, який виконує роль польового гравця.  Його образ назавжди увіковічений на емблемі клубу. А отже страждання та знущання, які він терпів від грізного тренера не були марними…

Назва ще одного аматорського колективу повністю відображає сутність самих керівників клубу. Нічим іншим, як хамством не назвеш відверту крадіжку логотипу лігочемпіонівського м’ячика для своєї емблеми із мінімальної переробкою зі зміною кольору однієї із зірочок. Що ще скажеш – це SC Le Ham.

Знаю, що у сови великі очі, але щоб настільки… Мабудь маєте нагоду бачити сраючу сову, яку, судячи із розгорнутих крил, зганяють з горщика. Ось такий він клуб ACSJ Erchin.

Як мені шкода вболівальників «Шахтаря». Стільки бабла пішло на вдосконалення нової емблеми, скільки ж бабліща заробив дизайнер, а скільки пафосу…. А поміт скільки ж було огидних слів та порівнянь. Саме простіше зробили керівники клубу SC Fontaine Notre Dame , які дешево, фактично без лишніх затрат на акварель сворили емблему для свого клубу. Вийшло по-моєму суперово. Бійтеся, гранди!

 Ну нарешті славнозвісні Равшан та Джумшут вирвались із полону набридливого та надокучливого «нацайніка», прихопивши із собою «яйця долі». Швиденько розбагатіли і взяли собі під опіку футбольну команду, що складалась із гастарбайтерів. Емблема клубу US Saint Maximin в даному випадку була універсальною і слугувала інструкцією для будівництва котеджів та засадження трави на футбольному полі…

 Красномовним жестом та цитуючи колобка, жаба, яка зображена на емблемі клубу FC Laissaud показує свою похуїстичність на самих французів, любителів смачно поїсти. Впринципі сказати стосовно цього більше нічого…

 

Футбольні команди, які мають дитячі емблеми:

Плагіат:

1. Перше місце серед плагіату емблеми футбольного клубу, який стиряли дуже багато колективів Франції являється іспанська Барселона. Їх насправді більше 10. Думаю не варто їх тут виставляти, надто масивним вийде малюнок. Тому пропоную просто повірити на слово:)

2. Лондонський "Арсенал" та його клони. займають почесне друге місце:

3. Віртуальну бронзову медаль заслужено отримує італійський "Ювентус". Багато бабла виклало керівництво клубу на розробку нового дизайну емблеми. Цим якісно та кмітливо скористались французькі аматорські колективи:

4. Іще кілька клубів, пов"язаних з англійським чемпіонатом:

5. Кілька клубів, які зазирають на італійців:

6. Не забули тут і про Португалію, а саме клуб "Спортінг" (Лісабон):

7. Інші деякі клуби:

  

  

Реальні французькі тіффозі. Прихильники клубу ФК "Шева" :)


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
я думав ти про Шахтар з Карпатами))
 • (0/0)
чого так подумав?
 • (0/0)
ну, кумедний тренер і президент
А-а, ну так суть в даному пості трішки інша.
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Запись для сбора рекомендаций. Всё как любит большинство блоггеров- мало текста, много картинок
 • (0/0)
вважаєш мало тексту? - справа твоя. Скажу лиш, що інформацію збирав і писав усе це більше тижня.
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
ёжик с мячиком - жесть)))
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

wow

 • (0/0)
плагиат-супер,супер,супер!!
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)

 Опрос

Яка емблема краща?


Опрос

Рейтинг емблем українських клубів


ФК "Карпати" (Львів)


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки

Візіторс

free counters


Кумедні клуби...%

Архітектура та емблеми

Дзеркало
ОБОЗ.ua