Блог

 


Дядя Мартин

Меткиofftopic

ШТОБЛЯТЬ?!

http://uagolos.com/studenty-rozpochnut-navchannja-u-zhovtni/

Міністерство освіти і науки України підтримало пропозицію прем’єра Криму Анатолія Могильова щодо перенесення початку навчального року на місяць пізніше. Тепер українські студенти розпочнуть навчання у жовтні.


Пропозиція пана Могильова була мотивовано двома намірами. По-перше, вважає прем’єр, студенти зможуть відпочити на морі за нижчими цінами, ніж це можна було зробити в розпал відпочинкового сезону. Та і часу для відпочинку виявиться більше. А по-друге, продовживши курортний сезон, можна залучити до Криму більшу кількість відпочиваючих.

Прес-служба Ради міністрів АРК Криму повідомила, що пан Могильов висловлює подяку Міністерству освіти і науки України за підтримку корисної для Криму ідеї.


У Міністерстві повідомляють, що дозвіл відтермінувати початок навчального року для студентів не зобов’язує жоден вищий навчальний заклад починати навчання у жовтні. Кожен ВНЗ самостійно вирішуватиме, як спланувати навчальний рік.

Відомство Табачника повідомляє, що яким би не було рішення кожного ВНЗ щодо початку навчального процесу, повинні бути дотримані нормативні об’єми навчального часу. Також було зазначено, що відтермінування початку навчального року не торкатиметься студентів першого курсу (терміни вступної кампанії не можуть бути змінені). Рішення кожного ВНЗ має бути зроблено з участю його дорадчих органів та органів студентського самоврядування.
 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 17

если допустить, что программа не будет сокращатся (конечно не будет), то будет сдвиг на один месяц, тобишь июнь, а ооооочень у многих - июль, будет в жопе. и это без практик и прочей дряни. так нахуя тогда городить? вузы их проигнорят просто
при нынешней власти, что-то проигнорить сложно: или финансирование урежут или пальцы

Звучить то все якось дуже дивно...) Типу "Зачекайте пацанчики, ми ше кішені не набили, а ви і так вчитися не хочете".

Хоча мені все одно, і так 16 вересня на навчання

Новость от 24-го числа. Я больше нигде про это не читал, утка скорее всего.
не утка, я даже по ТВ видел.
Так это для Крымских или для всех ВУЗов?
Для всех вроде бы.
Може воно і добре, що я в Росії зараз...
Пиздь из Стасон, хурь всех лопатами
Эээм... Мне-то уже все равно, но это какой-то пздц

"А по-друге, продовживши курортний сезон, можна залучити до Криму більшу кількість відпочиваючих."

ШТО

ШТО

ШТО

ШТО

ШТО

Татары недополучают за лето, хуле))
после того, как весной наш один из проректоров во время постснегопадов написал у себя на странице фб - "пацаны, если кому далеко ехать, или сложно - не едьте на пары, я вам все прощаю", и при этом ни одного приказа по вузу не вышло, то я уже ничему не удивляюсь
Это ты процитировала его? Так и было написано?)
не дословно, но идея такова
под Европу подстраиваются)
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube. Good luck ;) XRumer20170718

 


ОБОЗ.ua