"Что наша жизнь?Игра!"

 


mygame

Жовте море або повернення Царя на трон

 Все почалося ще задовго до стартового свистка на НСК „Олімпійський”… Все почалося навіть задовго до гри Франція-Англія... Особисто для мене все почалося приблизно о 14-ій годині дня, коли я поїхав забирати свій квиток до брата на роботу, поблизу метро „Печерська” і як я побачив кілька сот шведів, які саме звідти готувалися розпочинати свій славнозвісний марш. Приєднатися до них я не міг, але тим не менш я відчув наближення чогось грандіозного.

         Попередньо варто зазначити, що матч Франція-Англія, після довгих сумнівів я вирішив подивитися на самому НСК і, як виявилося нічого не втратив, оскільки гра була відверто нудна, англійці відверто розчарували, тому я думаю і у фан-зоні було б не набагато веселіше.

         Про що ще треба згадати, це про чудову, дійсно європейську організацію матчу – за допомогою підказок стюардів та волонтерів я уже через хвилини 2 після входу на стадіон сидів на своїх місцях і переглядав битву французів з англійцями. Найцікавіше, що нам випало сидіти поблизу шведського сектору підтримки, а тому навіть національний гімн Швеції біля нас співали гучніше, ніж гімн України.

         Ближче до початку матчу, над нами сіли троє датчан, чудові хлопці, з якими трохи побазікав про шанси їхньої збірної, про те, що незважаючи на те, що вони підтримуватимуть шведів, перш за все вони очікують гарного футболу. Ось власне і вони.

         А чи є сенс описувати події, що відбувалися у матчі? Напевно ні, цікавіше передати емоції, які супроводжували їх. Такі як відверта ненависть до шведів за їхній, за незнання фейрплею і радість, коли з облич як гравців так і вболівальників, Цар (критики якого після цього матчу немов випарувались) збив пиху і самовдоволення. Чесно, після голу шведів я сказав собі, що на наступних матчах на цьому стадіоні, на яких буду присутнім, буду вболівати проти них, проте, з часом приходіть розуміння того, що було б добре, як би вони відібрали очки у когось із „грандів” нашої групи.

         А ще був валідольний кінець, ще був гімн України, який весь стадіон затягував, як подяку нашим. І ось, фінальний свисток, скандування „Молодці!”, і до роздягальні йдуть герої матчу – Ярмоленко, Хачеріді і звичайно ж, Шевченко, по полю з криками радості бігає Блохін, який, здається весь матч не думав про тактичну сторону гри команди, ні, він був з ними на полі, мотивував їх.

         А ще був неймовірно цікавий після матч, коли натовп, під скандування та гудки машин, що проїжджали поблизу дійшов до метро „Кловська”. Чому я про це розповідаю? Бо уже у метро я допоміг двом групам шведів, пояснивши як саме їм треба добиратися до станцій „Поштова Площа” та „Тараса Шевченка” відповідно, допоміг абсолютно сам, підійшовши до них, коли побачив розгубленість в їх очах – їм на сьогодні достатньо негативних емоцій, нехай вони хоч не заблукають. Ще було цікаво, коли мама ( вони з батьком дивились кінець матчу в фан-зоні) на тій таки „Кловській” буквально тримала мене, аби я ще комусь допоміг, оскільки, насправді нічого крім добра і позитиву фани шведів не несли, то чому б до них ставитися не відповідно?

         А ще був вагон метро, який увесь співав наш національний гімн, скандував „Україна!” – дивно було розуміти, що ти ще досі не на стадіоні, а вже їдеш у метро. Взагалі, це все нагадувало якийсь сон, надзвичайно приємний, який триватиме ще мінімум 3 дні.

         А потім був дім, зірваний голос та гарячий чай, багато гарячого чаю. Ну і усвідомлення того, що це був мабуть найкращий, найнасиченіший день у моєму житті.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 39

Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

Дійсно супер атмосфера. Проте, біля мене сиділи кілька бидло-шведів і я не втратив нагоди трішки потролити, по-дружньому, звісно )

Біля нас було пару молодих вийобистих шведів, у одного кеди з принтом Ібри взагалі, але загалом все було досить навіть круто з ними, нормальні люди)
Та мене в приємно світлі вразили і шведи в Києві, і німці у Львові. Приємні люди. Та й дійсно радує, що поки що всіх вражає й Україна. Навіть відомий коментатор та екс-футболіст Стен Коллімор пише із Донецька, що все значно краще і взагалі не так, як прогнозували британські ЗМІ.
Рекомендовал эту запись

цікаво по викладених квитках вичитувати імена та прізвища)

ну, цей квиток придбав мій брат, син батька від першого шлюбу, тому тут особливо і вичитувати нічого
ну от бачиш, дізнався таку непотрібну приватну інформацію про тебе, хоч і не питав)) гарний з тебе розвідник вийшов би))
подожди, разве не ты в твиттере писал, что 5 лет ждал матч, а попасть на него не смог?
это Савик Шустер, наверное
пеле
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

А за шведів таки потрібно повболівати... Хоча б у матчі з англійцями;)

та да, насправді хочу, щоб вийшли наші з французами, але в моїх інтересах, аби Україна виграла у Франції в п'ятницю, зняла всі питання про вихід з группи і я зі спокійною душею пішов би на НСК дивитись матч Швеція-Франція)

это был просто фантастический матч, на котором удалось побывать. Но все таки очень надеюсь что это только начало))

Дуже на це сподіваюсь, дуже хочеться щоб наші якимось макаром зайняли перше місце в гурпі, хоча розумію, що це майже нереально, адже переможець групи в чвертьфіналі грає в тому таки Києві, і квиток на цей матч я також маю)
аналогично)) поэтому только первое место!!!
В тебе квитки по опції "всі групові матчі" на "Олімпійському"?
Всі групові + чвертьфінал
ну то на чвертьфіналі побачимосьЕх, як хотілося б, щоб там були наші...
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

А Шева дійсно молодець. Витягнув своєю головою збірну.

Это было...ЭТО БЫЛО!!! Скажем так, даже, если не дай бог, проиграем и французам и англичанам, мне вчерашнего хватит. это было нечто, незабываемо.

1) Шева. Как уже здесь кто-то написал, он заснул по гланды всяким злопыхателям.

2) Понравились Назик, Хач, Ярмола и Воронин. 

3) Рядом с нами сидели 5 бразильцев. Приехали спецом на Евро, поддерживают Украину, все в наших футболках. Украина им нравится больше чем, Австрия и Швейцария. Как они сказали здесь более ярко, эмоциональней. И Киев нравится очень.

4) В метро и на улицах тоже пели гимн и т.д. Домой попал в 8 утра. В Киеве ночью было невообразимо просто.

5) Шведы. Лично я насчитал 11 полных секторов+ по стадиону разбросано много. Сапортили очень хорошо, молодцы! После матчамне даже жалко их было,  такие поникшие, благо все наши поддерживали их. Вообще,  шведы крутыыыыыыыые))) Лично мне попадались все веселые, адекватные. Я теперь за них болеть буду. Да вообще за не фаворитов, типа испнцев, французов и т.д.  последние два дня показали, что все эти маэстро просто сникают на фоне нормальных мужиков с Ирландии, Швеции и Укриины и смотреть футбол с ними интереснее.

6) Друзья рассказывали, что в фан-зоне было больше людей чем на Помаранчевой. По ощущениям штук 200.

что-то еще хотел написать, но уже не помню)) 

С победой!:)

Я на Україна - Франція, у фан-зону хочу, але ж після неї ще піду на стадіон на Англія-Швеція, а до того часу ще треба футболку збірної нашої таки купити, дурдом якщо чесно трохи, але дуже приємний дурдом

Сподобався найбільше Хачеріді, сподобалося як частенько ми із 4-4-2 переходили на 3-5-2, з Гусєвим у півзахисті.

І да, з перемогою!) 

и Шевченко (этот бывший футболист - за заслуги) (с) Борис Тащиииии, Дремочка!
Воооот, первый раз НАСТОЯЩИЕ эмоции! :) Несуразно, непарламентерски. Даже впечатление, что он зажат от своих настоящих эмоций, но честно:)

http://www.profootball.com.ua/2012/06/12/taras_mihalik_ibragimovich_tolkalsya.html

вот нормальное, "не водяное" интервью Тараса. интересно)

З.Ы. Сорри, за спам)

Рекомендовал эту запись

Ех!!! Класні емоції! Гарно описав, відчув ще раз ту атмосферу!

Рекомендовал эту запись

ми поруч були, в мене 57 блок)

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

 Last FM


Last FM


Опрос

Який, на Вашу думку, найкращий альбом гурту "Океан Ельзи"?Опрос

Найкращий рок-гітарист еверОпрос

Кращий альбом 2000-х 

Я прошел "Тест на определение словарного запаса"

kot.jpgВАШ СЛОВАРНЫЙ ЗАПАС - Результаты тестаp4half.gifВаш словарный запас на высоком уровне! Великолепный результат. Вы ответили правильно на 30 вопросов из 35! Поздравляем!Пройти "Тест на определение словарного запаса" здесь

Me frego

 

392166408900323554.png

Те, що чіпляє мої слухові рецептори

Звідки

vipersig.jpg
Sign by Danasoft - Get Your Free Sign

Интересы

Календар
Январь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Хто є звідки

free counters


"Я міг би написати статтю"

Я міг би написати статтю,

щоб "срач" був на 500 коментів,

щоб писали, сперечались там,

приводили мільйони аргументів.

Я міг би написати статтю,

наприклад, про Динамо- Шахтар

Та тема заїжджена і, навіть для мене

коментів низький гонорар,

Я міг би написати статтю,

щоб флуд з неї пер, як з фонтану

та я не флудер,і цим самим,

введу я шановних блогерів в оману.

Я міг би писати спам,

про "вконтакте", магазини та порносайти

Та тоді не сподобаюсь я собі сам

Спустошаться тоді мого мозку гігабайти.

Я міг викласти баян,

Що бачили усі разів по сто,стоп'ятдесят

Та хіба це є власна думка,

Хіба заради цього тут блогери сидять.

Я міг би написати статтю

Про клуб свій улюблений, найбільш

Та здається "Вікіпедію" знають усі

То краще там про нього інформацію знайди ж

Я міг писати на блогах

Кожень день статті по реченню, два

Та здається не для цього

Блогами цікавиться моя голова.
 

ОБОЗ.ua