трошки лірики )Открыть | Комментариев 16

йобаний стид


http://blog.isport.ua/lezel/football/28981.html

Открыть | Комментариев 9

Рашка просрала


Киев. Гидропарк. Венецианский пляж. Стадион «Укртелеком Арена»

Товарищеский матч Украина – Россия 3:2

Голы: Игорь Борсук 24, Пачев 30, Корнийчук 34 – Шайков 20, 27 Предупреждения: Шишин 34

хоча і в пляжник , хоча і товорняк ... але як то кажуть - дрібниця, але приємна )


Открыть | Комментариев 20

Львів , 9 травня


Нарив ось таку більш-менш адекватну думку навколо недавніх подій у Львові 

http://reznichenko-d.livejournal.com/217396.html

Открыть | Комментариев 39

Знову скандал


Листом від 30 квітня 2011 року ФК «Карпати» повідомив Дирекцію ОПФКУ «Прем’єр-Ліга» про подачу протесту на матч 27-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд «Прем’єр-Ліги» «Металіст» Харків – «Карпати» Львів, який відбувся 30 квітня 2011 року у Харкові, на підставі порушення командою «Металіст» пп.20 та 21 Статті 13 Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОПФКУ «Прем’єр-Ліга», що регламентує одночасне перебування на футбольному полі легіонерів у складі команд.

Починаючи з 46 хвилини, а саме після заміни Олійника на Крістальдо склад команди «Металіст» став таким: Дішленкович, Папа, Березовчук, Обрадовіч, Вільягра, Девіч, Едмар, Валяєв, Крістальдо, Хав’єр, Тайсон. З цих 11 футболістів 6 (шість) – Папа, Обрадовіч, Вільягра, Крістальдо, Хав’єр та Тайсон не є громадянами України.

Окрім того, згідно п.21 Статті 13 Регламенту, «обмеження, передбачені пп.10,11,20 цієї статті не поширюються на футболістів, котрі розпочинали участь у змаганнях з футболу серед професіональних клубів України в якості футболістів-легіонерів, якщо в подальшому вони набули у встановленому чинним законодавством порядку громадянства України, відповідають вимогам статті 17 Статуту ФІФА та брали участь принаймні в 30% офіційних і/або товариських матчів у складі Національної збірної команди України».

Таким чином, обмеження на одночасне перебування на полі футболістів-легіонерів стосуються також ще двох футболістів - Дішленковича та Едмара, - котрі на сьогодні є громадянами України, але розпочинали участь у змаганнях з футболу серед професіональних клубів України в якості футболістів-легіонерів та з моменту набуття ними громадянства України не брали участі в жодному офіційному чи товариському матчі Національної збірної команди України, на відміну від того ж Девіча, котрий, отримавши громадянство України, зіграв за Національну збірну понад 30% матчів у її складі. Відповідно, з 46 хвилини і до кінця матчу (на 70-й хв. футболіста-легіонера Обрадовіча замінив футболіст-легіонер Ткачов) на полі у складі команди «Металіст» одночасно перебували 8 футболістів, на яких поширюються обмеження, встановлені п.20 Статті 13 Регламенту, що дає підстави до застосування п.10 Статті 13 Регламенту, а саме «зарахування технічної поразки (0:3)».

ФК «Карпати» очікує на розгляд протесту та винесення законного рішення у відповідності до вимог положень Регламенту.

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua


Открыть | Комментариев 83

Зустріч команди після перемоги у Кубку Сонця


.


Открыть | Комментариев 52

Табачник поддержал установку памятника Сталину


Министр образования и науки Украины Дмитрий Табачник встал на сторону коммунистов Запорожья, установивших памятник Сталину, который в декабре 2010 года был взорван.
Об этом Табачник заявил вчера, выступая на круглом столе в Симферополе.

«Местная община имеет право строить за свои деньги памятник кому она захочет. Власть не имеет права запрещать людям поклоняться любым идеологическим канонам, хотя должна пресекать попытки навязывать эти каноны другим", - сказал министр.

Как сообщает Интерфакс-Украина, круглый стол на тему «Культурно-языковое многообразие Украины - фактор стабильности и опережающего развития» провела созданная по инициативе Табачника общественная организация Собор гражданского согласия.

«Наши оппоненты могут сколько угодно чувствовать несправедливость установки памятника Сталину, но пока они продолжают за средства государственного бюджета строить памятники, оскорбляющие чувства двух третей населения страны, они не имеют права учить других, кому следует поклоняться», - считает Табачник.


Открыть | Комментариев 95

лоханувся фраєрок


Ковель може повернутися в Україну

Екс-"карпатівець" Леонід Ковель може повернутися в Україну.

Про це він розповів провідному білоруському виданню "Прессбол".

"Я не шкодую про відхід з "Карпат". Футбол футболом, а гроші заробляти треба", - сказав він.

"Але якщо в "Сатурні" у мене не вийде, буду шукати іншу команду. До Білорусі, чесно кажучи, не хочеться", - зізнався форвард.

"Думаю, може, на Україні знову податися. Але знову-таки якщо нічого не вийде в Раменському", - цитує Ковеля видання.

а нахуя кому він тут потрібен?


Открыть | Комментариев 10Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыСодержание страницы

Метки

Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua