nazarco

Знову скандал

Листом від 30 квітня 2011 року ФК «Карпати» повідомив Дирекцію ОПФКУ «Прем’єр-Ліга» про подачу протесту на матч 27-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд «Прем’єр-Ліги» «Металіст» Харків – «Карпати» Львів, який відбувся 30 квітня 2011 року у Харкові, на підставі порушення командою «Металіст» пп.20 та 21 Статті 13 Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОПФКУ «Прем’єр-Ліга», що регламентує одночасне перебування на футбольному полі легіонерів у складі команд.

Починаючи з 46 хвилини, а саме після заміни Олійника на Крістальдо склад команди «Металіст» став таким: Дішленкович, Папа, Березовчук, Обрадовіч, Вільягра, Девіч, Едмар, Валяєв, Крістальдо, Хав’єр, Тайсон. З цих 11 футболістів 6 (шість) – Папа, Обрадовіч, Вільягра, Крістальдо, Хав’єр та Тайсон не є громадянами України.

Окрім того, згідно п.21 Статті 13 Регламенту, «обмеження, передбачені пп.10,11,20 цієї статті не поширюються на футболістів, котрі розпочинали участь у змаганнях з футболу серед професіональних клубів України в якості футболістів-легіонерів, якщо в подальшому вони набули у встановленому чинним законодавством порядку громадянства України, відповідають вимогам статті 17 Статуту ФІФА та брали участь принаймні в 30% офіційних і/або товариських матчів у складі Національної збірної команди України».

Таким чином, обмеження на одночасне перебування на полі футболістів-легіонерів стосуються також ще двох футболістів - Дішленковича та Едмара, - котрі на сьогодні є громадянами України, але розпочинали участь у змаганнях з футболу серед професіональних клубів України в якості футболістів-легіонерів та з моменту набуття ними громадянства України не брали участі в жодному офіційному чи товариському матчі Національної збірної команди України, на відміну від того ж Девіча, котрий, отримавши громадянство України, зіграв за Національну збірну понад 30% матчів у її складі. Відповідно, з 46 хвилини і до кінця матчу (на 70-й хв. футболіста-легіонера Обрадовіча замінив футболіст-легіонер Ткачов) на полі у складі команди «Металіст» одночасно перебували 8 футболістів, на яких поширюються обмеження, встановлені п.20 Статті 13 Регламенту, що дає підстави до застосування п.10 Статті 13 Регламенту, а саме «зарахування технічної поразки (0:3)».

ФК «Карпати» очікує на розгляд протесту та винесення законного рішення у відповідності до вимог положень Регламенту.

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.uaРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 83

Ух ты, круто.

там все сложно,не думаю,что впаяют тех.поражение

Дишленкович по ходу взял гражданство Украины еще в МД,перед ЧМ(кстати тупейшее решение),а эти поправки в регламент были внесены уже с нового сезона,так что они только на Едмара влияют

хз , я шось не дуже волочу в регламенті , чекаєм Дрьому , він в нас супир-пупир лоєр , він всьо розрулить ))) і запасаємся попкорном , Лозанна форева !!!

скандальчик-ну максимум на минут 10 в эфире Денисова,хотя Зенит же наказали

кста,я у него как-то про Дишленковича спрашивал.так он мне тоже отвечал,что на него этот прикол не катит,он уже был гражданинов Украины в начале чемпа,это 100%,потому что помню,что он отказалься от сербского гражданства перед ЧМ

думаю нічого з цього не вийде.Пригадую із Кварцяним подібна історія в 1 лізі траплялась, це сосувалось молодого гравця, який повинен був перебувати на полі ( якщо помиляюсь - виправте). Йому теж відмовили в апеляції.
а Зеніту впаяли ...
Дык Зениту со второй попытки. В первый раз штрафом отмазались.
Як на мене то не тре було того піднімати, вигравати тре на полі
а нахуя тоді регламент ???
ну впринципі та, штраф тре впаяти добрий але анульовувати результат думаю не варто
а по регламенту місце проведення матчу визначається за наче 24 дні, точно не пам"ятаю. А арси 4 рази за 5 днів міняли стадіон. Останній раз 0 за день до матчу. Регламент - папірець...
Ярославский все купил!
Рекомендував цей запис

гандоны

Але пля, в нас шо не матч з Металістом то цирк якийсь
рейтинг піднімаєм )))
та вы блядь заебали играть лучше научитесь лошьё ок ок
та вы блядь заебали играть лучше научитесь лошьё ок ок
аще ахуели сталина на вас нет
Запили якихось декілька абзаців, читати неможливо :(
гандоны. все гандоны, и только я белый и пушистый.
ти білий і пушистий гандон? фу збоченець
говори блять адрес
пиздец тебе
Западенцы кипишуют)

Окрім того, згідно п.21 Статті 13 Регламенту, «обмеження, передбачені пп.10,11,20 цієї статті не поширюються на футболістів, котрі розпочинали участь у змаганнях з футболу серед професіональних клубів України в якості футболістів-легіонерів, якщо в подальшому вони набули у встановленому чинним законодавством порядку громадянства України, відповідають вимогам статті 17 Статуту ФІФА та брали участь принаймні в 30% офіційних і/або товариських матчів у складі Національної збірної команди України».

Дишля еще с прошлого чемпа украинец)))))). Итого четыре уже есть))Ребятам,заняться походу нечем

У змаганнях мається на увазі не того чемпіонату а взагалі упл
где из этого видно,что имеется??То,что написано в регламенте можно интерпретировать в любую сторону. щас давайте и это в Лозанну отправим))))ей-богу смешно
Шотам, МКГ на второе место уже вышел?
а што эта глоров должно волнвать кто куда вышел??
Карпаты идут лесом!
хз , зачекаєм трохи , а там побачим хто і кудою йде ...
Карпаты и лесом :) и хорошо будет, если их в пешее путешествие с эротическим уклоном не отправят :)
Металіст - Карпати 0-3!!!!!!!!!!!!!!!
Стас,тебе в детстве не рассказали,что розовые мечты чаще всего не исполняются?

 Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыМетки

Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua