kinopoisk.ru-fight-club-2547--w--1024.jpg

вгадай блогера за постом

ЧЕМПИОНАТ ЕВРОПЫ ПО ФУТБОЛУ - 2024г

Гр. А

Югославия
Бавария
Каталония
Западная Молдавия

Гр. В

СССР
Сицилия
Австро-Венгрия
Гренландия

Гр. С

Чехо-Словакия
ГДР
Венецианская Республика
Графство Йоркшир

Гр. D

Республика Саар
Северный Кипр
Гасконь
Лапландия


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 33

вгадай блогера на фото

з прапором.

xx3tmKVXj-E.jpg


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 14

Провокатори на службі диверсантів

http://zaxid.net/news/showNews.do?lvivske_pidpillya&objectId=1351146

Теракти, в результаті яких були важко поранені двоє львівських міліціонерів, вкрай загострили питання громадської безпеки у місті. Практично усі правоохоронні органи міста і представники влади закликають львів’ян виявляти особливу пильність у цій ситуації.

Втім, не секрет, що серед львів’ян є і такі, хто бажає дестабілізації та паніки. Як правило, це дрібні провокатори з незрозумілими джерелами доходу, але у певні критичні моменти їхні дії можуть завдати непоправної шкоди.

Ми вирішили на конкретних прикладах показати діяльність таких людей.

***

Чоловіка, якого побили у ніч з 9 на 10 травня у Львові за те, що розгулював містом із комуністичним прапором та георгіївською стрічкою звати Дмитро Лященко. Він разом із жінкою на ім’я Олена Бойко, яка представляється журналісткою комуністичного видання «Галицький яструб», неодноразово намагався влаштувати провокації із комуністичною символікою у місті, попередньо афішуючи це у соцмережах.

Реакція львів’ян на подібні акції була загалом очікуваною. Зокрема у випадку, якийтрапився 10 травня, чоловік, схоже, свідомо спровокував те, щоб його побили, адже перший раз, приблизно о 23:00 9 травня громадські активісти передали його міліції, де з ним провели профілактичну бесіду, переконали залишити прапор у райвідділі та відпустили. На відео, яке зняли активісти «Варти 700» у той вечір, видно, що із провокаторами поводились толерантно.

«Сначала был классный флэш-моб. Теперь везут в браслетах в воронке», – відзвітувався Лященко у Facebook про своє затримання.

Однак після цього він не пішов додому, а знову, випивши для хоробрості, вийшов із прапором у місто. І дістав своє... Уже згодом його подруга оприлюднила відео із лікарні, заявляючи, що Лященку ніби то вибили око. Хоча за словами речника МВС Львівщини Світлани Добровольської, серйозних ушкоджень він не отримав.

Не складно здогадатися, що подібні провокації навмисно робляться для того, щоб дати привід російським ЗМІ писати матеріали із заголовками на кшталт «Во Львове журналисту выбили глаз за поддержку ветеранов войны», або ж «Во Львове журналист остался без глаза, защищая ветеранов».

Для того, щоб покарати за розгулювання містом із комуністичною символікою в Україні тоді не було законних підстав, адже ще не був підписаний закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки». Саме через це правоохоронці обмежилися лише профілактичною бесідою та відпустили провокаторів вночі 9 травня. Порошенко підписав закон лише 16 травня.

Дмитро Лященко переїхав до Львова у січні цього року з Кривого Рогу та поселився у квартирі своєї подруги Олени Бойко, яка розділяє його погляди. До цього, каже, у себе в Кривому Розі виходив щороку на 9 травня з прапором і ніхто йому не забороняв цього робити.

Першу провокацію у Львові вони збиралися влаштувати напередодні 23 лютого на Високому Замку. Лященко розповсюдив інформацію у соцмережах про те, що збирається вивісити там комуністичний прапор. Але це так і не вдалося зробити через цілодобове патрулювання громадських активістів.

Ліворуч - Дмитро Лященко, праворуч - Олена Бойко

«Незалежний журналіст не може бути членом будь-якої партії»

Подруга Лященка Олена Бойко каже, що з 2004 року була членом Комуністичної партії України. А у 2011 році вишла через те, що почала працювати у комуністичному виданні «Галицький яструб», яке називає агенцією журналістських розслідувань. Хоча голова Львівського обкому КПУ Юрій Ткаченко не зміг підтвердити цієї інформації, мовляв, не пам'ятає усіх членів партії.

«Нас вчили, що незалежний журналіст не може бути членом будь-якої партії. Журналіст повинен висвітлювати як мінімум дві точки зору, якщо є якийсь конфлікт чи протистояння. На жаль, ці традиції журналістики втрачені», – зазначила Бойко.

Про те, що видання «Галицький яструб» є рупором комуністів, у жовтні 2012 року відкрито заявляв голова Львівського обкому КПУ Юрій Ткаченко в інтерв'ю виданню «Галінфо».

Олена Бойко у своєму резюме стверджує що закінчила факультет журналістики Львівського університету ім. І. Франка 1983 – 1987 роках.

Насправді ж у цей час вона відбувала покарання у Качанівській колонії №54 у Харківської області за крадіжку. Цю інформацію підтвердили джерела ZAXID.NET у міліції. Зокрема, Бойко була заарештована Червоноградським ГУВС Львівській області 10 жовтня 1983 року та звільнена у жовтні 1987 року. Її судимість була погашена через три роки після відбуття покарання, тому юридично вона не має судимості. Але ми наводимо цю інформацію для того, щоб показати, що Бойко не могла одночасно сидіти в тюрмі та здобувати вищу освіту.

Інформацію про свою судимість вона заперечує. Каже, що жодного разу навіть повз Червоноград, де її засудили, не проїжджала. 

«Журналістка» Олена Бойко

Так звана журналістська діяльність Олени Бойко більше схожа на влаштування провокацій у закладах громадського харчування, ніж на розслідування. Як осьінцидент у закладі «Час поїсти» на вул. Староєврейській, коли Бойко посварилася із офіціантом і це стало основою її телесюжету.

А ось випадок, коли Олена Бойко безпідставно називає себе журналісткою «Інституту розвитку регіональної преси», роблячи «репортаж» із квіткового магазину про те, чи на 23 лютого там купують квіти.

Останнім часом вона представляється журналістом комуністичного інтернет-видання «Галицький яструб», де займається тим, що не має нічого спільного із журналістською діяльністю – влаштовує акції до пам’ятних дат СРСР, проводитьпсевдосоціологічні опитування, у яких акцентує, що в Україні люди всім незадоволені, а в СРСР було солодко жити. 

Також вона представлялася журналісткою ZIKу, хоча ніколи там не працювала.

«Журналістка» Олена Бойко

Вона неодноразово була помічена у організації провокацій у Львові із комуністичною символікою. Зокрема, вона була причетна до провокації із розгортанням комуністичного прапора на Пагорбі Слави 9 травня 2013 року, попри те, що депутати Львівської міської ради та суд напередодні заборонили використовувати комуністичну і нацистську символіку на території міста.

Судячи із відео, оприлюдненого на її сторінці в YouTube, вона також розгулювалаЛьвовом із червоним прапором і 9 травня минулого року.

 

 

«Хотів переконатися, що Львів – це не фашистське місто»

Як з’ясувалося, Дмитро Лященко, також лише прикривається журналістським посвідченням комуністичного видання «Галицький яструб». «Маю журналістське посвідчення, пишу знімаю, викладаю матеріали на YouTube», – розповів він ZAXID.NET.

Але працює, очевидно, тільки у святкові дні, коли потрібно влаштувати якісь провокації, бо знайти на сайті видання «Галицький яструб» матеріали авторства Дмитра Лященка не вдалося.

Він розповів, що заробляє на життя ремонтами – працює облицювальником. Але відмовився назвати кілька адрес, де він востаннє робив ремонти.

Щодо свого побиття, то переконує, що не хотів нікого спровокувати, коли 9 травня вночі вийшов із радянським прапором на вулицю, хоча розумів, чим усе могло закінчитися.

Фото, зроблене у вечір перед побиттям

«Може, це було очікувано. Ми верталися зі свята та зайшли до магазину, щоб купити пива. Я думав, що Львів – адекватне місто і мене ніхто не буде мотузити за цей прапор. Навпаки хотів переконатися, що у Львові це не можливо, що це не таке фашистське місто, як його позиціонують», – розповів Лященко.

За словами Бойко, це був флешмоб. Хоча про те, що його учасники ледь трималися на ногах вона не згадує.

«Ми вийшли з прапором абсолютно умисно. Це був флешмоб, щоб показати, що Львів – не «бандерштат». Ми хотіли показати, що у Львові нормально ставляться до прапора», – розповіла Бойко про цьогорічний випадок із прапором, який закінчився побиттям.

Як би це не було дивно, але Лященко, так само як і Бойко відхрещується від звинувачень у підтримці комуністичної партії та пропагуванні комуністичної символіки.

«А хто вам сказав, що я підтримую комуністичну партію? Я принципово не входжу у жодну з політичних сил. Я йшов із прапором перемоги. Як на мене, жодного стосунку до комуністичної партії цей прапор не має», – стверджує він. 

Лященко у лікарні після побиття

Те ж саме каже і про георгіївську стрічку, мовляв, для нього це лише символ перемоги.

Додамо, що після інциденту 9 травня Дмитро Лященко став спеціальним кореспондентом російського каналу "НТВ" у Львові.

«Я не схвалюю побиття, і не схвалюю провокацію»

Львівський правозахисник, проректор Українського католицького університету Мирослав Маринович вважає, що реакція львів’ян була надто різкою. Однак законних способів покарання таких людей в Україні немає.

«Бити людину в будь-якому разі недопустимо. Це суперечить основному закону, який в нас є. Тому я не схвалюю побиття людини в будь-якому випадку. Що стосується цього чоловіка, то він знав якою буде реакція і хотів зробити це виклично. Можливо, навіть за певними домовленостями із якимись агентами ФСБ. Неважливо, чи то він робив із якихось переконань, чи йому заплатили, але в будь-якому разі, поки цей закон не прийнятий то, відповідно, не можна його притягти до відповідальності», – зазначив Маринович.

Він навів приклад Німеччини, де людей, які б там пройшлися із нацистськими символами, одразу затримала поліція і вони отримали б відповідне покарання. Поки в Україні ми не можемо це зробити легально, але правозахисник вважає, що з боку львів’ян реакція мала б бути не такою.

«Я особисто зробив би йому шпіцрутен. Але не в прямому розумінні, бо це теж побиття, а шпіцрутен ганьби. Коли б люди протестували проти його дій, але робили це у гідний спосіб. Так, щоб цей чоловік відчув, що в цьому місці комуністичні символи не приймаються. О 12 годині ночі я не знаю, як би мали реагувати львів’яни, але якщо це є вдень, то мали б словесно йому доводити, що так робити не можна», – сказав Маринович.

Він наголосив, що не схвалює побиття цього чоловіка, але також не схвалює провокацію, яку він влаштував. На думку Мариновича, поліція мала б його затримати за створення провокативної ситуації, що зрештою, було зроблено, але чоловік вдруге свідомо пішов на провокацію після того, як його відпустили.

Ми надіслали запит у головне управління СБУ у Львівській області з проханням прокоментувати, чи займається відомство попередженням таких випадків і чи тримає на контролі людей, які схильні влаштовувати провокації у Львові. Однак отримали відповідь, що така інформація не підлягає розголошенню.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 18

Що рекомендую подивитись

На 9те травня я зазвичай дивлюсь який-небудь тематичний фільм. Я колись робив пост чи навіть два з такої нагоди. Про "Catch 22" і "Летят журавли" точно писав.

Цього ж Дня Перемоги чи Дня Скорботи я перемагав величезну купу дров на селі та сумував разом зі своєю спиною  наступного ранку. Тобто не до кіно було. Аж раптом я згадав, що минулого року я почав жити по-новому. Зокрема по-новому відкрив для себе українське кіно.

Раніше українське кіно це було що? Довженко і "Тіні забутих предків". Здавалося б загальновизнані події у світовому кінематографі, але водночас прокляття і гальма для їх місцевих наступників. Не уявляєте моє здивування, коли я натрапив на Володимира Денисенка та його фільм "Совість" 1968 року. Велике українське кіно(Параджанов назвав "Совість" найсильнішим фільмом в історії українського кіно) про жахи війни, яке я порівняв би хіба з "Иди и смотри", було зняте завдяки студентам і майже за безцінь. В Союзі фільм звичайно заборонили, копія ледь збереглась, але судячи з усього ніхто особливо не переймається, щоб фільм все ж дійшов до широкого загалу.  

Коротше маст сі. Якість на трекері правда слабенька.

http://www.kinopoisk.ru/film/472237/

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4294438

Також у Денисенка є дуже непоганий фільм про оборону Києва "На київському напрямку":

http://www.kinopoisk.ru/film/46270/

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4808312

І про бандерівців. Цей ще не бачив, але читав, що сценарій порізали, а на зйомках були присутні кгбісти. Фільм відмовиливись показувати вже в незалежній Україні, на що ображався син Денисенка:

http://www.kinopoisk.ru/film/464930/

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3869115


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 7

без мата


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 5

а про футбол

нє тут-то било. і тут клята новоросія.

http://novorossia.su/ru/node/8860

Константин Долгов пояснил свою позицию по поводу невозврата футбольного клуба «Шахтер» на территорию Новороссии.

«Когда-то была такая команда в Донецке — ”Шахтер”. Всенародно любимая. Кубковая, зубастая. Но однажды страну предали? и пришли девяностые. А вместе с ними пришел человек по имени Ринат. И отжал не только газеты-заводы-пароходы-шахты, но и футбольную команду».

По мнению Долгова, пока «кто-то гнул спину на Рината за копейки», прибавочная стоимость позволила капиталисту отгрохать стадион и купить сотню-другую бразильцев стоимостью свыше 10 млн евро.

«И самое главное — был Ринат за единую Украину. А потому название ”Шахтер” было не комильфо. И решил он переименовать команду в ”Шахтар”. А потом Донбасс восстал и прогнал в шею ненавистных олигархов и прочую шелупонь. И Рината тоже прогнал. Вот и играет в чемпионате украинского рейха команда под названием ”Шахтар” Львов. Да и Бог с ней», — считает Долгов.

«А народную команду ”Шахтер” мы обязательно возродим. И играть в ней будут донецкие хлопцы, умирать будут на поле - за честь клуба, за родной край, за выстраданную в боях Новороссию», — подводит итог Долгов. 


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 11

захарченко (upd)

наче пішов у відставку, але такого нагородив:

http://expert.ru/russian_reporter/2014/39/nachalnik-donbassa/

наприклад:

— Вы когда-нибудь чувствовали себя рабом?

— Два раза в жизни. Первый — когда не смог наказать человека, который сбил на моих глазах другого человека. Я прошел все инстанции, но не получилось — его оправдали. И я понял, что для системы я — раб.

— А вы думаете, в России все по-другому?

— Нет… Скажу даже больше. Ошибка России в том, что многие из вас — россиян — воспринимают нас как людей, которые от нищеты и от голода взялись за оружие. На самом деле Донбасс — один из богатейших регионов Украины. И дай бог каждому региону России жить так, как жил при Украине Донбасс. Мы жили богаче и дружней россиян.

або 

— Дай свою руку, — говорит он, и я протягиваю руку. Он поворачивает ее ладонью вверх. — Проживешь долго. Гарантированно долго.

— А вы?

— Я рос среди цыган и неплохо гадаю по руке. Но себе на руку я не могу смотреть. Почему ты решила, что можешь меня понять, разговаривая со мной?

— Это не первый наш разговор.

— Я помню.

— В Доме правительства в июле я подошла к вам, думая, что вы охранник Стрелкова. У вас была загипсована рука. Я спросила, не больно ли вам.

— А я ответил: «Нет». Мы тогда находились у Бородая — Стрелков и я. И мы с ним… очень плотно ругались по поводу сдачи Славянска. У нас был просто дикий скандал. И перед тем, как оттуда выйти, я произнес фразу: «Вы, Игорь Иванович, для нас по-другому пахнете».

— Потому что он из Москвы?

— Нет.

— Почему?

— Потому что для меня… — у него раздуваются ноздри, — снести девятиэтажки на окраине Донецка — дико.

— А он снес девятиэтажки?

— Мы ему не дали их снести.

— А он хотел?

— Да.

— Потому что он реконструктор и смотрит на войну как на игру?

— Потому что, по его мнению, обороняться в развалинах удобнее. Потому что он тут не живет. Но я прекрасно понимаю, что ты сейчас пытаешься сделать — выяснить, что я о нем думаю. А вот это — уже мое личное.

чи

— Вы верите в Бога?

— Да.

— Бог видел парад пленных?

— Да. Он видел парад и он видел на нем меня. Бог видел, как я в тот момент грешил.

— А вы грешили?

— Конечно. Но я скажу одно. Этот парад перевернул сознание всего мира. И в первую очередь сознание тех людей, которые посылают сюда своих сыновей. У многих я вызвал антагонизм. Многие хотели порвать меня как бобика… Я был самым несчастным человеком на этом параде. На самом деле я в тот день напился. Но обратите внимание на то, как после парада изменилась конъюнктура политическая — даже в России. Все поняли, что идет война, а не АТО.

і самий пиздець:

— Российская армия вам не помогает?

— Это второе большое заблуждение россиян. В России много либеральных течений. И вот когда за этими течениями наблюдаешь, то начинаешь понимать, что та победа, которую мы завоевали… Не будем об этом. Чтобы ты понимала — с момента подписания мной соглашений пятого сентября и по второе октября мы отвоевали тридцать восемь населенных пунктов.

— То есть вы нарушали перемирие?

— Нет! Ни в коем случае! Мы стреляли в ответ! Всегда и постоянно. Ни разу — первые.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 3

мітинг

а в нас шуфрича побили ((((

хоча наче більшість і ))))


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 1

псакі прівєт

.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 6

затми героев кинолент

.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 7

Йосип Бродський

соромно за своє невігластво, але лише сьогодні прочитав:

         На независимость Украины
   Дорогой Карл XII, сражение под Полтавой,
   слава Богу, проиграно. Как говорил картавый,
   "время покажет Кузькину мать", руины,
   кости посмертной радости с привкусом Украины.
   То не зелено-квитный, траченный изотопом,--
   жовто-блакытный реет над Конотопом,
   скроенный из холста, знать, припасла Канада.
   Даром что без креста, но хохлам не надо.
   Гой ты, рушник, карбованец, семечки в полной жмене!
   Не нам, кацапам, их обвинять в измене.
   Сами под образами семьдесят лет в Рязани
   с залитыми глазами жили, как при Тарзане.
   Скажем им, звонкой матерью паузы медля строго:
   скатертью вам, хохлы, и рушником дорога!
   Ступайте от нас в жупане, не говоря -- в мундире,
   по адресу на три буквы, на все четыре
   стороны. Пусть теперь в мазанке хором гансы
   с ляхами ставят вас на четыре кости, поганцы.
   Как в петлю лезть -- так сообща, путь выбирая в чаще, 
   а курицу из борща грызть в одиночку слаще.
   Прощевайте, хохлы, пожили вместе -- хватит!
   Плюнуть, что ли, в Днипро, может, он вспять покатит,
   брезгуя гордо нами, как скорый, битком набитый
   кожаными углами и вековой обидой.
   Не поминайте лихом. Вашего хлеба, неба,
   нам, подавись мы жмыхом и колобом, не треба. 
   Нечего портить кровь, рвать на груди одежду.
   Кончилась, знать, любовь, коль и была промежду.
   Что ковыряться зря в рваных корнях глаголом? 
   Вас родила земля, грунт, чернозем с подзолом. 
   Полно качать права, шить нам одно, другое.
   Это земля не дает вам, кавунам, покоя.
   Ой да Левада-степь, краля, баштан, вареник!
   Больше, поди, теряли -- больше людей, чем денег.
   Как-нибудь перебьемся. А что до слезы из глаза --
   нет на нее указа, ждать до другого раза.
   С Богом, орлы, казаки, гетманы, вертухаи!
   Только когда придет и вам помирать, бугаи,
   будете вы хрипеть, царапая край матраса,
   строчки из Александра, а не брехню Тараса.

Метки: offtopic
Открыть Комментариев 4

Підстави

раніше я дуже сумнівався, що сепаратисти самі обстрілюють житлові будинки. схилявся до версії, що вони стріляють звідти по нашим, а потім туди вже прилітає від укр. армії.

ставимо швидкість на 0,25 і дивимось:

явно (як на мене) видно: щось прилітає знизу.

від грація. зі звуком артилерії:


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 47

соціальні мережі - зло


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 53

а почитайте молодих стрєлкова і бородая


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 3

Моторола

Відсвяткував весілля, а 12 червня дав інтерв'ю газеті "Завтра". Читати можна все або лише останній абзац.

«ЗАВТРА». Расскажи вкратце народу, кто ты и откуда? 

МОТОРОЛА. То Лайф ньюс, то НТВ-ки, то Россия-24…Теперь свой корр мучает.  Нашли телезвезду… Гена, на передовую мне надо. Интервью кому? Газета Проханова? Ладно, давай, спрашивай, только быстро. Откуда я? Из республики Коми.  Как меня зовут - не скажу. Кому надо, тот знает.  Чё ещё? А… да, морпех. Контртеррористическая операция в Чечне. Два раза по полгода. Всё. Вкратце. Рассказал.

«ЗАВТРА». Как ты здесь оказался?

МОТОРОЛА. Как оказался? (Смеется).Сел на поезд и приехал. Не вникал. Русские здесь, вот и приехал. Говорил уже: как только полетели коктейли Молотова на Майдане в сотрудников милиция, мне стало ясно – всё, это война. После того, как нацики заявили, что за каждого своего будут убивать десять русских, - ждать, когда угроза станет реальностью, смысла я не видел.

«ЗАВТРА». То есть, понял: надо возвращать "Украину" России. Юго-восток - это наша земля, русская, она должна быть освобождена от оккупации. Проект Украина не состоялся, хотя времени на то, чтобы он состоялся было предостаточно. Либо великая единая страна, способная себя защитить и дать каждому возможность развития, либо раздробление (как это случилось с СССР), вырождение и оккупация. Я правильно понимаю?

МОТОРОЛА. Правильно. С поправкой. Не надо возвращать никого никому. Россия и Украина два разных государства.  Люди уже приняли решение. Пусть те, кто хочет быть украинцами, живут на Украине. А наши пусть живут, как они хотят. Они хотят жить в Донецкой народной республике, далее – вместе, в своём государстве, в Новороссии. У меня нет никаких политических целей, кого-то к кому-то присоединить. Смешно это. И не нужно. Моя задача – защитить народ, который сделал свой выбор.

«ЗАВТРА». Чем эта война в Славянске принципиально отличается от войны в Чечне и других войн?

МОТОРОЛА. Чем? Это не война, это – геноцид. В самом прямом смысле. Укры не воюют, они убивают мирных жителей. Знают: победить в военном смысле не способны. Они будут убивать беззащитных, если мы отступим. Они могут только это: убивать безoружных и беззащитных. Уроды. В Чечне была нормальная антитеррористическая операция: уничтожение групп наёмников – арабов, чеченцев, европейцев. Именно наёмников. Местное население не страдало. А здесь совсем другая ситуация. Реальный геноцид. Уничтожение народа, целенаправленное уничтожение  мирного народа. Видео, фото – всё есть. Пострадавших много, простых мирных жителей. Люди  здесь  борются за свою землю, за своё право жить по своим законам, а не по законам, продиктованным теми, кто хочет этих людей уничтожить. Перепахать, смешать с землей. Используя штурмовую авиацию (Су-27, сбрасывающие запрещенные конвенцией ООН кассетные бомбы), минометы 120 мм, вертолёты (Ми-24), дальнобойные орудия 152 мм, танки. Укры их используют против "сепаратистов", когда бьют по жилому сектору? Значит, для них все здесь живущие – "сепаратисты" и всех они будут уничтожать. Не выборочно – всех. Уже уничтожают, сам видишь. Геноцид.

«ЗАВТРА». На твой взгляд, не политика, а военного – чём всё это закончится, и как долго будет длиться? Раньше ты говорил, что эта война минимум на четыре года. И сейчас так считаешь?

МОТОРОЛА. Длиться, я думаю, это будет долго, очень долго.  Четыре года или дольше, не знаю. Знаю, что это надолго. Чем закончится? Нашей победой, это однозначно. Потому что за нами правда. За нами Бог.

«ЗАВТРА». На каком рубеже мы остановимся? Всю Украину будем брать?

МОТОРОЛА. Я не знаю, как захочет народ. Только волей народа мы живём. Мы не укры, никому ничего не навязываем. Пусть люди решают, как и в каком государстве им жить. Наше дело защитить выбор людей.

«ЗАВТРА». Бойцы Бая дезориентируют укров, идут в бой со словами "Аллах акбар!", чтобы думали, будто на нашей стороне воюют страшные чеченцы, которых здесь не было и нет. Я заметил, на "Аллах акбар" ты всегда отвечаешь: "Господи, помилуй!". Всегда идёшь в бой с этими словами?

МОТОРОЛА. Всегда. Если не вслух, то про себя произношу. Прошу Господа, чтобы простил нам грехи наши, помог в бою.

«ЗАВТРА». Своих погибших бойцов ты всех помнишь? Ты молишься за них?

МОТОРОЛА. Помню. Помяни, Господи Боже наш, в вере и надежде живота вечного преставльшихся рабов Твоих,  братьев наших, яко Благ и Человеколюбец, отпущай грехи и потребляй неправды… (Долго смотрит мне в глаза. Никогда я не забуду этот насквозь просвечивающий душу, иконно-строгий долгий взгляд) .  Я стараюсь молиться… Есть люди, которые молятся за них каждый день.

«ЗАВТРА». А кто из русских святых и русских полководцев тебе по духу, по характеру, по биографии тебе ближе всего?

МОТОРОЛА. Вопрос… Не знаю. На героев, прославленных в истории, я никогда не равнялся. Не вникал. Мы идём в бой под знаменем Святого Георгия. Сопоставлять себя с великими полководцами – это смешно. Ориентироваться на кого-то из них…нет, мне и в голову не приходило. Конечно, плох тот солдат, который не мечтает стать генералом. Но, я не знаю на кого я хотел бы быть похож. На самого себя, и я себя уже реализовал.

«ЗАВТРА». Что ты будешь делать после этой войны? Кто ты по гражданской профессии?

МОТОРОЛА. Я спасатель. Аттестованный. И ещё мраморщик-гранитчик. И экструдерщик. Чем заниматься буду после войны? Как чем – пить буду. (Смеётся) На самом деле это шутка, не люблю пить. Сына воспитывать буду, пять лет ему. Вот сегодня звонил жене, с сыном поговорил, нормально у них всё. Хочу шесть сыновей и одну дочку. Вот этим и займусь после войны. Буду детей делать и воспитывать их. В духе морской пехоты.  И всем бойцам своим, погибшим, как мраморщик – памятники сделаю.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 17

Павліки Морозови

Коц обурюється, що в Краматорську здають сепаратистів.

Питання.

Рідна вам людина (брат, сестра, дядько, тітка, двоюрідні родичі тощо) активно допомагала сепаратистам (укр. армії). Не тільки продуктами, сигаретами, амуніцією, грошима, але й збирала дані про позиції укр. військ (сепаратистів). Ви підтримували протилежну сторону, але тишком-нишком. 

Одного дня містечко, де ви проживаєте, раптово переходить під контроль укр. армії (сепаратистів). З'являються заклики передавати відповідним органам інформацію про людей, які активно співпрацювали з сепаратистами (укр. армією). Рідна вам людина не відмовилась від своїх переконань, але вирішує не висовуватись до кращих часів (повернення попередньої влади). 

Як ви вчинили б по відношенню до своїх близьких?


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 44

Сєнцов

хтось дивився Гамера? 

http://www.kinopoisk.ru/film/635489/


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 13

"Ноны" ополченцев бьют по колонне бронетехники киевской хунты.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 1

що стосується скакання

а популярна штука, виявляється. 


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 38

Квоти на ЧС

  

побуду капітаном.

азіати, африканці і конкакаф стабільно привозять на чс по одному туристу, тому за їх рахунок можна сміливо відкривати ставку південній америці, а решту розігрувати в плей-офф. також можна подарувати одну путівку новій зеландії.

європейцям із зменшеням команд стало складніше виходити з групи, хоча може це з неєвропейськими чс пов'язано.

наступного чс ставте на прохід двох азіатських збірних. 100%. або не ставте. на європейських чс вони ще не виходили. у конкакаф, до речі, теж проблеми в європі. 

Легенда: ЧС 00 - це 2010 звичайно, а "нульові" - без набраних оч. або забитих м'ячів. 


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 3

Я ушел. Мира и добра всем:и украинцам и русским,в первую очередь оставайтесь людьми.

.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 31

Союз народних республік

завтрашня гучна заява порошенка ймовірніше буде про продовження перемир'я та консультацій, а подальшими переговорами ми фактино визнаємо це...утворення. 

пиздець пиздець пиздець


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 23

Вікінг

МОСКВА, 23 июня. /Корр. ИТАР-ТАСС Наталья Баринова/. Российская компания "Дирекция кино" планирует снять исторический фильм "Викинг". Эта картина претендует на финансовую поддержку Федерального фонда социальной и экономической поддержки отечественной кинематографии.

 

По словам продюсера Анатолия Максимова, действие фильма будет происходить в раннем Средневековье. "Такие фильмы, как "Игра престолов", "Властелин колец", поддерживают интерес к этому времени во всем мире, - заметил он. - Наша лента позволит нырнуть в глубины собственного прошлого".

 

"Многим кажется, что Россия начиналась с империи в XVIII веке, а до этого были только былины, - подчеркнул Максимов. - Мы хотели снять интересную картину, живую, практически документальную, мы базируемся на "Повести временных лет". Главные роли в фильме исполнят Максим Суханов и Данила Козловский.

 

"Наш фильм - долгострой, но мы пытаемся построить его красиво", - добавил продюсер. Он заметил, что работа над фильмом длится несколько лет, уже завершен кастинг, выбраны все места съемок, сшита большая часть костюмов.

 

Общая стоимость проекта - 1,225 млрд руб. Создатели картины ранее уже получили от Фонда кино 232 млн руб., в настоящее время они просят еще 190 млн руб. Лента создается совместно с Первым каналом.

 


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 9

клозе vs роналдо

роналдо(19 ігор):

марокко, чилі(2), нідерланди, туреччина(2), китай, коста ріка(2), бельгія, німеччина(2), японія(2), гана.

пенальті(1).

плейофф(3+4+1).

"очкові"(2+5+2).

клозе(20 ігор):

сауд. аравія(3), ірландія, камерун, коста ріка(2), еквадор(2), аргентина(3), австралія, англія, гана. 

пенальті(0).

плейофф (0+1+3+0).

"очкові"(2+4+1+1).

кмітливі люди помітили:

15 гол роналдо забив гані в німеччині.

15 гол клозе забив гані в бразилії.


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 13

Цікаво

Питання до всіх, хто підтримує і співчуває днр/лнр.

Назвіть трійку тамтешніх діячів, яким ви найбільше симпатизуєте? І чому?


Метки: offtopic
Открыть Комментариев 52
Назад | Вперед
Содержание страницы
ОБОЗ.ua