docs-giftbox-red-v05ng.gif
prospect  10.06.2011 21:09:37
Меткиofftopic

для усіх небайдужих

Держава – це жива істота. А її громадяни – це кровоносні судини, клітини, органи. Якщо хоч найменша та незначна частина людського організму викликає недомагання, то слабне та мучиться вся система, хвороба дає про себе знати кожному елементу. Україна ж нині серйозно хвора – і не видно шляхів оздоровлення нашої гордості та любові. Немає, чомусь, войовничих лейкоцитів, що могли б подолати заразу та врятувати організм від тотального знищення та смерті. Але це означає тільки одне – якщо захисників немає, то їх необхідно створити… ними потрібно стати.

 Останні роки Україна методично та стабільно страждає від влади, великих корпорації, керівники котрих, користуючись усіма благами владних структур та простих людей, що від невір’я у кращу свою участь свідомо опускаються до рівня крадіїв, корупціонерів, відверто відмовляючись від розуміння та впровадження своєї національної свідомості, тим самим виконуючи глобальну програму знищення українського суспільства та українського етносу взагалі. Свідомо погоджуючись на свою незавидну роль, українці все більше і більше віддаляють момент реальної незалежності України. Цілком можливо, що ця сама незалежність є утопією, помилкою, однак раз ступивши на звивисту стежку суспільного спасіння вже неможливо відмовитись від власних слів та повернути щаблі історії на десятки років назад. Хоча б тому, що правлячі гілки ніколи не погодяться вже з своєю ж роллю у ті незаплямовані часи Радянського Союзу. Зараз повторення вже неможливе – хоча б з тієї причини, що погодитись на менше добровільно ніхто ніколи не захоче. Тому необхідно їх заставити, змусити покоритись на волю народу, котрий, що не кажи, але заслуговує на кращу участь. Котрий через постійні страждання та потребу викручуватись із безвихідних ситуацій у світі сприймається не інакше, як варвари, дикарі, небезпечні та недоброзичливі люди, що є докорінною неправдою. Українець із зарплатною в 800гривень все-одно насправді є більш доброзичливим, ніж німець, із 4-5 тисячами євро місячних доходів.

Якщо бути  відвертим, то навіть пес бездомний в Україні володіє більшим набором людяності аніж такий самий пес в Європі. Він там ніколи не підійде до тебе, не дасть себе попестити. Він просто знає, що чекати чогось хорошого від людини неможливо. А в Україні бабуся на автобусній зупинці може із жалю віддати бідній, голодній собаці половину щойно купленої ковбаси. І невже вона не заслуговує кращої участі, аніж 1000гривень пенсії, що розходиться на таблетки та квартплату що теж постійно безбожно підіймається. Я зрозумів би ще, якби дане підняття було б чимось обґрунтоване, однак, коли уся цінова політика диктується сталевою волею МФВ, в голову закрадається думка, що нас хочуть ще більше ошукати.

”Нам стало краще жити! Невже ви цього не відчули?”– казав Азаров у своєму нещодавньому інтерв’ю. Так. Ми дійсно відчули, хлопці, що ВАМ стало краще жити. Недарма ж сьогодні на донеччині проживає 18 мільярдерів замість 5, що були там до приходу Віктора Федоровича на пост президента.

”У 2012 році нам всім буде набагато краще жити. Ви вірите, що буде краще? Повірте мені, нам дійсно буде краще”– а це вже Янукович виступав на конференції в Сумах. Якщо у 2012 році їм буде ЩЕ КРАЩЕ, то України, певно, вже не стане. Особливо, враховуючи, що вона вже зараз на грані дефолту.

В чому основна проблема українців? На мою скромну неавторитетну думку – це самоіронія у питаннях національності та неможливість само ідентифікації українцем. Ми можемо називати себе слов’янами, росіянами, малоросами, поляками, проте соромимось казати, що ми українці. Я запитував на своїй сторінці, чи є у людей національна свідомість. Якщо немає, то необхідно її привити. Необхідно зробити все можливе та неможливе, щоб наші люди хотіли жити в цій державі. Щоб наші люди хотіли змін та намагались робити кроки назустріч здоровому глузду, а не ховатись по норам, хвилюючись за власну шкуру та бажаючи погодитись на участь маленької людини, лиш би залишили в спокої. Та це ж, в біса, стратегія поважної влади – займатись гонінням верхушки будь-яких суспільних протистоянь, опозиції, конкурентів, просто людей, що не хочуть дивитись із ними в один і той же бік. Коли проста людина бачить, як жагих до боротьби нищать, спрацьовує інстинкт самозбереження. Та я мушу вас розчарувати – ВОНИ не зможуть заспокоїтись, поки всі ми не будемо працювати на їх заводах, філіях заводів. Не зупиняться, поки повністю не знищать малий та середній бізнес. Поки не залишиться жодної людини із прагненням вільнодумства. Поки не створять аксіому – в цій країні лише їм можна працювати, а інші мусять працювати на них. Ця перевернута система суспільних відносин Європи ніколи б не прижилась у нас, як і ніколи б не прижилась у нас демократія, і ВОНИ це дуже добре знають. Натомість, це б знищило останні проблиски чогось самобутнього, що лишилось в українцях.

А мені б хотілось, щоб мої діти, онуки гордо називали себе українцями. І не просто називали, а гордились, що їх породила така держава. Держава, що звучить в світі, як один із лідерів по усім макроекономічним показникам, у тому числі і за показником рівня життя населення. Держава, котра в першу чергу думає про те, щоб її громадянам було добре, а не про задоволення бажань звихнутих чиновників. Держава, котра, долаючи усі проблеми, закалялась би, як сталь у вогні. Держава, котра-таки уміє літати. Котра, однак, давно забула про це…

І от я, людина, котра за період навчання в університеті доводила доцільність співпраці із Російською Федерацією. Що все життя писала вірші та прозу російською мовою. Що носить російську фамілію та є напівросіянином. Що завжди скептично ставилась до власних патріотичних прагнень…. Ось я і обрав свій шлях у цьому суспільстві.

В мене є необхідні вміння та комунікативний апарат підняти Україну із руїн. В мене є наукові розробки та проекти використання наших переваг на противагу іншим гравцям міжнародної арени, що могло б викликати бум українізації та підняти нашу державу на раніше недоступні навіть у мріях позиції. Однак все це можливо лише за однієї умови – якщо в мене буде допомога, якщо нас буде багато. Якщо разом ми таки зможемо відродити національну українську свідомість.

Дану співдружність я створив з метою поширення різноманітних фактів свавілля влади, розкриття фінансових питань їх діяльності, створення фото та аудіо підтверджень неправомірності дій усіх верств чиновників, міліції, лікарів, учителів, викладачів, додавати власні наукові розробки ,статті, інформацію про різноманітні події, давати власні прогнози та намагатись ці прогнози впроваджувати в життя. Працюючи спільно, в одній команді, я впевнений, що ми зможемо виконати задумане, за що колись суспільство скаже нам щире та голосне дякую.

Я, в свою чергу, присягаю вам, що

- Ніколи не буду ставити власні інтереси вище інтересів державних;

- Буду йти до кінця, навіть якщо я залишусь один і більше ніхто не захоче підтримувати безглуздого вченого-економіста, що вирішив піти проти цілої армії;

- Ніколи не прийматиму завідомо неправильні рішення лише з тієї причини, що вони – мої власні. Завжди буду прислуховуватись до думки громади.

- Зроблю все, що залежить від мене для залучення все більшої і більшої кількості людей до нашої спільноти.

 

Однак, я хотів би попросити і вас, шановних членів спільноти – розповідайте про неї своїм друзям, батькам, дітям, наставникам. Копіюйте це повідомлення та пересилайте усім небайдужим, або навіть байдужим, котрих ще є шанс врятувати. Тому, що, я впевнений, дуже багатьом людям є що сказати з цього приводу.

Зі щирістю, Павло Кузьмін

 

http://vkontakte.ru/suspilnyj_poriatunok

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 106 Стр.  1  2 

Не вірю ні в які спільноти і порятунки, якщо на їх емблемі нема сокири або вил. Час красиво будувати речення і бити копитом у груди закінчився. Бла-бла-бла вже можна залишати вдома. Або дійте або не тіштесь марними клятвами, обіцянками і лозунгами
а це не має жодного відношення до пустих слів, клятв та вміння гарно будувати речення. за цими словами стоїть рішучий намір дії, дії щодо перевернення принципів цього суспільства
принципів... ти вважаєш, що більшість не розуміє що коїться навколо? Хочеш відкрити очі, що медицина тримається на останніх корінчиках радянської освіти, що силовики давно є пристанищем убогого розумом закомплексованого бидла і бандитів в законі? Що реформи освіти плавно роблять із людини зомбовану неграмотну потвору (тримаються ще останні оплоти знову ж таки радянського фундаменту)? Що Україна поділена сім"ями, що корупція на усіх рівнях, що економіка регулюється не ринком, а дядями в кабінетах? Що корочка дозволяє плювати на закони, а суди давно викликають посмішку у своїй чесності? Це комусь невідомо чи як? Резонансних подій вистачає, усій країні з усмішками плюють в обличчя влаштовуючи показові суди з умовними строками із відстрочкою у десятки років... Справа хороша з одного юоку, хоч чимось займатись треба, все ж краще ніж тільки в інеті базікати...але толку я не бачу
утопия
Утопія - це сидіти і дивитись, як ми плавно перетворюємось на придаток до нашої еліти
Утопия - верить что наш народ сделает что-то. Такой жалкой, терпеливой нации еще поискать нужно (ну разве что страны четвертого мира, которые и те уже устроили революцию по всей Азии и части Африки). Кстати, мы не "плавно перетворюємось", а уже давно дешевая рабочая сила на планктациях этих олигархов, которые работают как лошади. Даже этот факт не возмущает наш "сильный духом" народ.
Утопия плюс полное непонимание проблемы. "Украина в руинах" — это ж фейспалмище)) Страна третья в Европе по количеству иномарок премиум-класса (после Германии и России), а оно вон чо, руина оказывается.
и все эти иномарки стоят в парках разных бизнесменов и олигархов. показатель ну пиздец
как ты думаешь, сколько обладателей таких иномарок на блогах?
В Нигерии миллионеров больше, чем в Швеции. Где лучше живут люди?
Я не уявляю що має статись, щоб люди перейшли від слів до справи. Та й якої справи? Що ми можемо вдіяти? Навіть з розумним і цілеспрямованим лідером народ не зміг би зробити нічого проти влади.
ЗМІГ БИ! ТОМУ, ЩО ВІН ЗДАТЕН ЖИТИ КРАЩЕ,НІЖ РОБИТЬ ЦЕ СЬОГОДНІ. Але я нікого не змушую і силою не тягну у спільноту. Я знаю, що потрібно робити з економічної, соціальної, політичної точки зору. я впевнений, що знайдуться люди, що захочуть мене продовжити, поправити, а згодом ми зможемо демонструвати факти. справжні факти свавілля влади, котрих я сам знаю дуже багато. Як на рахунок записаної на диктофон розмови із Головою Адміністрації де він відверто каже про корумпованість свою? + багато інших, меньш або більш високих пташок, + фото, + відео, + впровадження нашого неабиякого потенціалу наукового, котрий сьогодні гальмується напливом самодурів та просто людей "при грошах", що отримують вчені ступені без жодного власного внеску у науку. А люди, що дійсно здатні зробити цю державу трішечки кращою уходять в тінь, або виїзджають закордон по стипендіям, грантам, просто працювати. І в результаті немає кому стояти на інтересах власної держави. власного суспільства. І після цього ми ще хочемо, щоб у нас була національна свідомість? простіше відразу підняти руки вгору та віддати себе олігархам, Росії, Європі, будь-кому, хто захоче поживитись нашими можливостями...
Факти свавілля - це ніщо. Навіть якщо влада не вирішить усунути будь-яку персону, що має компромат, то всі судові установи й так корумповані.
Надо съебывать отсюда
найбільш простий спосіб втекти від проблеми. однак як ти зможеш втекти від себе? Хоча, щось мені підсказує, що саме ти ніколи не задумувався і не задумаєшся над тим, щоб виїхати закордон, а ці слова - просто віяння часу...
Если будет возможность - сьебусь
Кстати, кому как не тебе знать, что не МВФ диктует свои условия, а только Правительство перед МВФ. Т.е. повышение стоимости услуг во всех сферах - это не требование МВФ, а условие, которое выдвинуло сама Украина.
Саме так. прикриваючись МВФ вони роблять, що хочуть. Прикриваючись відрахуваннями обов'язкових платежів населення, отримують ці кошти, тому, що сьогодні усі стратегічні об'єкти вже не державної власності, а приватні... що казати - навіть "ТЕРМІНАЛ" при митниці, коли відбувається оформлення вантажів належить приватній конторі і відрахування йдуть приватній особі.
Виктор Андреич, зайдите под своим логином.
І при чому тут Ющенко?
Так это же его стиль. Разом нас багато, вси на майдан, голосуйтэ за мэнэ, и вся хуйня.
Ні, ну Пасічник тут точно не в тему.
Выберите меня президентом, и будет все ок)
а що ж ти можеш запропонувати?
Напишу позже
Рекомендував цей запис

Украине пиздец. А знаешь почему? Потому что у нас нет национального единства. ИДЕИ. В США европейцы, евреи и негры верят в свою исключительность и делают все во благо государства. А у нас славяне ненавидят друг друга. Запад считает восток тупым быдлом и кацапами, восток считает запад тупыми западенцами и гастарбайтерами. И при этом у власти бандиты, которые в 90-ых были быстрее всех. ну нету у такой страны будущего. Мы - похуисты. И изменить это не способна даже революция, это мы прошли в 2004.

єдинство потрібно сформувати. але не з тобою і не твоїми молитвами
Паша, понимаю все, но.... тут нужны не слова, а переворот. кровавый переворот и гражданская война, после которой останется миллионов 10-15 населения, но они будут наиболее приспособлены к жизни и готовы начать все с нуля. а сейчас, когда страной фактически командует человек, который своему сыну готов перерезать "от уха до уха", если тот станет свидетелем его преступления, Украина де-факто банановая республика. не по уровню - по форме правления. здесь нужно очищение кровью и только кровью.
знаєш, мені б не хотілось, щоб лилась українська кров. мені взагалі не хотілось би кровопролиття. але я знаю, що ця шайка просто так від влади вже не піде - вона кліщем там сидить. тому виривати треба буде з мясом
а кому бы хотелось? но ведь грязные руки не помыть без воды, верно?
а украинская кровь литься не будет. Будет литься жидовская кровь. При власти ведь одни жиды. Миллионеры - сплошь жиды.
Насправді, я б в інтернеті так багато не писав, через його тотальну контрольованість( і да, це не параноя, є певні факти). Щодо влади - необхідний військовий переворот, щоб у нас знайшлися чесні генерали армії( так не міліція), а такі є, і захопили владу, очистили цю всю гниль і підготували Україну до справді демократичних виборів.

Стр.  1  2 Опрос
Как закончит нынешний сезон Волынь?


Продаю доску

Продаю необрезную доску, ольху, дуб, сосну, 1-3 сорт, возможна сушка материалов, возможны большие партии.

Пишите на мейл Pasha_Luzk_88@ukr.net


стоимость блога
Стоимость Вашего блога blog_cost.jpg

Стоимость блога
http://football.hiblogger.net/authors/prospekt
составляет 10 070 $


Посчитать стоимость моего блога!

тест

Я прошел "Тест на определение словарного запаса"

kot.jpg ВАШ СЛОВАРНЫЙ ЗАПАС - Результаты теста p5.gif Ваш словарный запас на очень высоком уровне! Превосходный результат! Вы правильно ответили на 32 вопроса из 35! Поздравляем! Пройти "Тест на определение словарного запаса" здесь


Я вконтакте, если кому интересно

http://vkontakte.ru/id50023687 только предупреждать, что это с блогов:) абы кого не добавляю)


Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Метки
ОБОЗ.ua