rinaq

Чому дівчат чи жінок не сприймають серьйозно коли вони вболівають за якийсь футбольний клуб!

Насправді це дуже дивне явище...Мабуть,це з древніх віків зберіглося.Адже давно був час коли жінок не сприймали як членів суспільства!Вони були на рівні худоби!Але це не так!Жінки мають таке саме право вболівати за клуби,зокрема обговорювати новини на футбольних сайтах...Але мене особисто дивує зневага деяких користувачів,їх неадекватна реакція на пости,коменти...Таких неадекватних користувачів більшає з кожним разом..

Доречі,це мій перший запис...

Чи сумісні поняття футбол і жінка? Напевно це щось подібне до такого протиставлення чоловік і педикюр. Хоча деякі чоловіки, як не дивно його теж роблять. Втім, як і жінки, які дивляться футбол. Напевно невдале порівняння. Так що ж рухає жінками, які свідомо ходять на стадіони, щоб покричати в натовпі чоловіків з пивом в руках? Адже важко не погодитися, що не жіноче це справа. Але з другого боку нас завжди приваблювали галасливі місця, де максимум видовищ і веселості, а ще багато-багато чоловіків:може хтось і йде на стадіон в надії зустріти свою долю, але думаю, більшість явно приходять за компанію з коханими, як говоритися, підтримати і в горі, і в радості. Може бути саме такий чином ми доводимо свою любов і відданість. Неначе іншого способу немає.Боєве розфорбування у вигляді прапора, герба і іншої нісенітниці на щоках і на лобі - можна вважати як макіяж індійця. Врешті-решт, нам не звикатися 

Багато чоловіків хотіли б, щоб жінки розуміли і розділяли їх любов до такої гри, як футбол. Або хоч би просто не заважали дивитися його. Річ у тому, що жінки просто не розуміють цю гру. Або не знають як правильно її "приготувати", іншими словами не знають тонкощів правил.А якщо ми деколи і сідаємо дивитися, то постійно допитуємося, так був гол чи ні, чому суддю називають пі: і взагалі, що це за матерню назву "офсайд": Невже цей вид спорту настільки недосягаєм для жіночого розуму?



Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 205 Стр.  1  2  3 

ну так якщо ти "КРОТ"....

Барышня! Если бы он был КРОТ, я бы повесился в сортире. А так он вполне адекватный бобер. С барышнями большие проблемы! Не знает куда от них прятаться. А ваще он мальчик добрый и хороший, но...ехидный.

весь в отца;)

Лена! Как ты можешь про старого друга так... И ваще ты тут и молчишь!!!!

я написала в асю - ты не отвечаешь.

ясно..:)

Папа - бобер, а сын крот? Это прям из книги о Павлике Морозове...

Гришка! Ты читать разучился? Мы свою семью кротизмом не опозорим!

Та откуда я знаю, может не вся ваша семья потеряна для общества. Вдруг у вас жена нормальная? Или теща?

Теща не может быть нормальной по определению. А жене жить хочется! И вообще жену нужно правильно воспитывать. Я воспитал правильно и она есть образец бобрихи!


Стр.  1  2  3 
 




Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua