sergiy

"Відкриття НСК Олімпійський"

  З відкриттям Олімпійського!!!

  Він побудований, відбувся перший концерт і готуємось до першого футбольного матчу!

  А тепер плавно переходжу до того, що накипіло. Люди, культура… Ми звикли списувати все на політиків, на сусідів, будь-кого, та не на себе.

  Одразу скажу, не люблю людей, які не вміють думати та людей, які думають, що вони розумніші за інших.

  Ще позавчора був на Олімпійському, бачив, що готовність його явно не 100%. Робоче сміття, пил навколо, недороблені туалети, непофарбовані стіни. І так ще багато деталей, основна суть зводиться до дизайну. Мені наприклад зрозуміло, що терміни піджимали, а треба було здати. Для чого?! По-перше – це політичне рішення, але головне - щоб побачити, у чому ж є проблеми. А як інакше перевірити всі недоліки?!

  Але не всі такі. Для декого це був жах сьогодні… Йдемо далі. Нам пора вчитись жити не на шару. Працював стюардом, і хоч ти й розумієш, що маєш всіма способами сприяти бажанням відвідувачів, але це перебір. Більшість людей отримали квитки безкоштовно. Кожному презентували на стільчику пакетик з ліхтариком, підстилкою для сидіння та кепкою. Так от про ”розумних”. Десь посеред шоу мужчина підходить до мене з 4 квитками і каже, що на 2 сидіннях їм не поклали подарункові набори і щоб йому негайно поставили. Такого ясно, що бути не могло, він взагалі був лише з дружиною, а 2 квитки у сусідів взяв. Коли він вдруге підійшов з цих проханням, до того ж дуже серйозно вимагав, вирішив найти йому таки ті пакети. Знайшов. Радість його була наче в дитини. Ну хай радіє, що ”розвів” стюарда. У багатьох крамницях у США є правило, що можна повернути будь-який товар. Чому вони так роблять?! За теорією ймовірності, таких покупців немає й 5%. Добре, що у нас таке правило не діє :)

  Ну от що зробити з людьми і їхньою орієнтацією у просторі?! Тобі подарували ВІП-квиток, на ньому чорним шрифтом написано 1 рівень, сектор 71. Ні, ти чогось не розібралася, хтось сказав, і пішла на 3! рівень у 64 сектор. Тобі пояснюють, що ти маєш знову спуститись вниз, а у відповідь чуєш нецензурні слова і скарги. І хто винен?! Потім показуєш їм їхній сектор, проводиш, і ні слова подяки.

    

  Що робити з ходінням по секторах?! Маєш квиток у такий то сектор, ряд, місце – радій, що потрапив на шоу! Ні, все мало… Треба піти, спробувати пролізти на інший, а як не вийде  - включити всі хитрощі і випрошувати… Люди не розуміють, що це придумано не просто так, щоб їх обмежити, від цього залежить і їхня безпека, і оточуючих. А нащо думати про таке?! Ми ж хочемо!!!

  А туалети! Ну не чисто там було, точніше не прибрано від залишків ремонтних робіт, але це не означає, що тепер можна робити тут смітник, і загаджувати все навколо. Цього ніякими штрафами не навчиш, така культура у людей… Хоча запрацює система камер подивимось, як люди будуть тоді реагувати.

        

  На рахунок пожежі. Не треба перебільшувати і робити з цього бозна-що. Був свідком подій, розповідаю: на початку шоу з даху стадіону випустили декілька фейерверків. За хвилину помітив жінку, яка піднявши руку показувала у напрямку даху. Побачивши тліючий матеріал над освітлюючими приладами під дахом, інформацію передали відповідним службам, і за 5 хв. з допомогою вогнегасника загорання було зупинено. Для уточнення – матеріал, який загорівся накривав прожектори від опадів. Головне, що всі служби спрацювали швидко і якісно. Людей, які знаходились  ВІП-ложі на час поки матеріал тлів було піднято і виведено з місць, що знаходились під місцем загоряння. А запалювання фаєрів на стадіоні може мати набагато гірші наслідки, хоча з цього ЗМІ не розпалюють таких гострих сюжетів у новинах.

  Цензура з виступом президента на ТБ - от проблема!

  Чув комусь не сподобалось те, що біля сектору Д на місці бігових доріжок за годину до шоу знаходились гірки з різнокольоровими підстилками?! А  ви знаєте, що їх би може й раніше розібрали, але о 3 дня, коли їх розпаковували по мішечкам, а вони знаходились на центрі поля, пішов дощ, і все промокло. Тому їх і віднесли в ту сторону, щоб вони хоч трохи просохли. Перед тим, як робити поспішні висновки, подумайте про те, що цьому могла передувати якась обставина.

            

  По організації самого шоу і роботи на Олімпійському! Знаєте, дуже прикро читати відгуки у яких критикують виступи під час відкриття, не ідеальну роботу стюардів, працівників фаст-фудів і т.д. А ви знаєте, що всі ці люди працювали задарма, щоб дійство таки відбулось?! А діти, які місяцями репетирували у вільний свій час заслуговують тільки найкращих слів! Ми це зробили своїми силами! І мені сподобалось! А тим хто не розбирається в мистецтві – так не коментуйте тоді, і не створюйте негативних настроїв у суспільстві. Так, нам обіцяють певну оплату за цю роботу, але поки її нема. І більшість людей працювало з безкорисливих мотивів, і робили свою роботу якнайкраще, і далі чути таке від тих хто 2 годинки потусувався на стадіоні, а далі в мережі всіх критикує – це свинство! Краще б подумали чим самі допомогли. Ми всі говоримо, що хочемо в Європу, хочемо сервіс. На Олімпійському до цього зробили перший крок. НЕ можна досягти всього відразу. Ми вчимось, ми перші. І я впевнений, що за деякий час рівень обслуговування буде на такому ж високому рівні, який потрібен для стадіонів класу Еліт!

  Наостанок велика подяка тим хто вчора активно приймав участь у тому, щоб шоу-відкриття відбулось, а також всім тим відвідувачам, які знаходили у всьому позитив і давали мотивацію працювати! Разом ми зможемо провести якісні зміни!

              

  Ми побудували Олімпійський! Було грандіозне відкриття! Виступала Шакіра! Прекрасний фейеверк! Позитивні емоції! Насолоджуємось враженнями до наступного походу на НСК!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 40

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Меня прикольнуло, когда многие стюарды не знали куда идти прессе. А так все норм, но до уровня ДА нужен опыт
Так на «Динамо» до сих пор не знают
з цікавості: ложа А, місця для преси під навісом чи ще якесь місце?!
в 68?!) в принципі не й усі знали, інформація приходила порціями)
ну сектор я знав, просто спочатку став питати швидко куди піти, і не могли поянсити Потім вже все було більш менш нормально
Рекомендовал эту запись

А вот День Запорожья был реально говнянным - власть все сделала по минимуму)

на празднование дня города обычно ходят малолетки и пенсионеры с детьми. ты к какой категории относишься?
там не было ни первых, ни других. была молодежь.
Рекомендував цей запис

я тебя понять могу. Но по поводу постилок - извини это ни в какие ворота не лезет. Это хорошо что эту кучу успели собрать до начала открытие, в противном случае наверно эти бы коробки просто накрыли простыней?? Что и было сделано с некоторой частью.

А  ви знаєте, що їх би може й раніше розібрали, але о 3 дня, коли їх розпаковували по мішечкам, а вони знаходились на центрі поля, пішов дощ, і все промокло.

Ну так это проблема уже того, кто решил эту кучу посреди поля вывалить.

Но наверно лучше сейчас уже организаторы поймут где что нужно поправить и уже к матчу с Германией все будет ок.

Чесно - я погоджуюсь з тим, що організація могла бути НАБАГАТО кращою. Але тут у мене одночасно виникає протилежна думка - знаючи у які стислі терміни велась підготовка, і що вдалось зробити, то треба подякувати всім хто доклав до цього руки, щоб шоу відбулось на досить високому рівні. Ну от захотілось 8 жовтня... нащо це і кому потрібно - це вже зовсім інша тема...
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

нічо не бачив, але не помиляється той, хто нічого не робить

золоті слова. головне зробити правльні висновки. чекаю на Німеччину!
в каком секторе работал?
y 64.
а тююю, Герц, то ты)))
а я на входе в желтой футболке и кепке "Волонтер" стоял:)
круто! а ви шось роздавали?!

лично я нет,мы стояли и объясняли людям,куда идти

просто другие волонтеры работали у метро и т.д.,что они делали,я не знаю

зы:а кудой народ попер на поле,когда Шакира выступала?Я так и не понял,как они изначально прорвались

 Чув комусь не сподобалось те, що біля сектору Д на місці бігових доріжок за годину до шоу знаходились гірки з різнокольоровими підстилками?! А ви знаєте, що їх би може й раніше розібрали, але о 3 дня, коли їх розпаковували по мішечкам, а вони знаходились на центрі поля, пішов дощ, і все промокло. Тому їх і віднесли в ту сторону, щоб вони хоч трохи просохли. Перед тим, як робити поспішні висновки, подумайте про те, що цьому могла передувати якась обставина. - Блядь, а прогноз погоды нахуя человечество придумало? Обставина блядь.

як усе, надіялись пронесе:) а дощ випав у самий потрібний момент. хоч під шоу не було, добре шо не 9 жовтня)

Ну да, вокруг дожь будет, а чашу стадиона пронесет)) Вот и пронесло, что внизу образовалось столпотворение, а волонтеры раздающие атрибутику бросали в толпу пачки с кепками как скоту. Не хотел уйти со стадиона с отттоптаными ногами, поэтому как и множетсво других остался без своей законной кепки и фонарика, благо по дороге на секор парень вытащил пакован поджопников и удалось по одному всем взять.

Рекомендовал эту запись

С открытием нас всех. Надеюсь на германию всё исправят. К стати о Германии. Не в курсе где и когда начнется продажа тикетов?

Поки ні. Ще багато служб стадіону взагалі не функціонують. Хоча тікети ніби федерація буде продавати, не раніще, ніж за 2 тижні, як усе...
Ну перед матчем стюарды раздавали листовки с напоминанием о матче во круг стадона, даже сайт какой-то на них был, но как-то она в карман бросилась, а потом затерялась. Ладно, ближе к делу буду мониторить это дело.
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Все таки какой же у нас народ быдлячий ещё.


 Опрос

18 лютого 2014


Опрос

19 лютого 2014


Опрос

26 лютого 2014


Красивый календарь


Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua