sergiy

ТРК "Футбол" - 3 роки!

А молодці вони!

Хто б що не казав, особливо напевно багатьох цікавить думка людей, що сидять вдома біля свого ПК і катають коменти на все підряд, а самі насправді нічого в житті ще не зробили :)

Звичайно у них є багато недоліків, та в кого їх нема. Але найголовніше - продукт вони подають. Футбол на будь-який смак. Та й передач достатньо. А чи було таке 3 роки тому?! І порівнюючи зі Спортами, вони таки орієнтовані на глядачів, хоч і кабельних мереж. Але всі знають, що цей спосіб більш ефективний, який вже давно визнали у світі.

І канал розвивається. І ті ж самі коментатори теж виростуть. Почитайте історію розвитку футбольного ТВ на каналі BSkyB, і чи знав тоді на етапі заснування хтось Е. Грея і чим всім подобалась манера його коментування. Головне, що слухають і дивляться.

І ще - от не знаю, яка людина О.Дєнісов, а керівник команди він хороший. На ТВ завжди показує своє шанобливе ставлення до кожного члена компанії, будь то журналіст чи коментатор, чи редактор новин. Значить цінить їх, і розуміє - що без людей, найціннішого ресурсу - нічого не вдасться! А скільки є прикладів керівників, що думають, що вони царі, і всі їм щось винні, і що успіх приносять вони самі.

Про відношення до Динамо окрема тема, я б по Шахтарю так само можливо б гнав. Та й треба відпрацьовувати гроші, які отримує :)

А загалом для всіх адекватних людей вдосталь матеріалу - від самого футболу і до своєчасних новин і репортажів. А аналітику кожен вже й сам собі може зробити.

В принпипі Футбол піднімає все вище планку своєї професійності. Жаль нема поки конкурента, тоді б процес ще покращився. Почекаємо,  думаю колись з'явиться.

А так вітаю, добре, що є можливість дивитися футбол на українському каналі! А значить - подяка каналу Футбол і його команді!

      Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 28

Рекомендовал эту запись

 Опрос

18 лютого 2014


Опрос

19 лютого 2014


Опрос

26 лютого 2014


Красивый календарь


Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua