sergiy

ТРК "Футбол" - 3 роки!

А молодці вони!

Хто б що не казав, особливо напевно багатьох цікавить думка людей, що сидять вдома біля свого ПК і катають коменти на все підряд, а самі насправді нічого в житті ще не зробили :)

Звичайно у них є багато недоліків, та в кого їх нема. Але найголовніше - продукт вони подають. Футбол на будь-який смак. Та й передач достатньо. А чи було таке 3 роки тому?! І порівнюючи зі Спортами, вони таки орієнтовані на глядачів, хоч і кабельних мереж. Але всі знають, що цей спосіб більш ефективний, який вже давно визнали у світі.

І канал розвивається. І ті ж самі коментатори теж виростуть. Почитайте історію розвитку футбольного ТВ на каналі BSkyB, і чи знав тоді на етапі заснування хтось Е. Грея і чим всім подобалась манера його коментування. Головне, що слухають і дивляться.

І ще - от не знаю, яка людина О.Дєнісов, а керівник команди він хороший. На ТВ завжди показує своє шанобливе ставлення до кожного члена компанії, будь то журналіст чи коментатор, чи редактор новин. Значить цінить їх, і розуміє - що без людей, найціннішого ресурсу - нічого не вдасться! А скільки є прикладів керівників, що думають, що вони царі, і всі їм щось винні, і що успіх приносять вони самі.

Про відношення до Динамо окрема тема, я б по Шахтарю так само можливо б гнав. Та й треба відпрацьовувати гроші, які отримує :)

А загалом для всіх адекватних людей вдосталь матеріалу - від самого футболу і до своєчасних новин і репортажів. А аналітику кожен вже й сам собі може зробити.

В принпипі Футбол піднімає все вище планку своєї професійності. Жаль нема поки конкурента, тоді б процес ще покращився. Почекаємо,  думаю колись з'явиться.

А так вітаю, добре, що є можливість дивитися футбол на українському каналі! А значить - подяка каналу Футбол і його команді!

      Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 28

Рекомендовал эту запись

Самое главное - это АПЛ :)

Рекомендовал эту запись

Самое главное - я его не смотрю!

значить маєш альтернативу...
НТВ с плюсами
ТК Футбол? Не, не слышал
+, коллега, вам
Рекомендовал эту запись
С такими коментаторами, как на этом чудо-канале, желаю им не дожить до 4-го ок
альтернатива?! беруть шо є...
хз. у меня ТК Футбол в ящике есть, но я предпочитаю смотреть в инете, с 10-секундным опозданием, но зато с хорошим коментарием и эмоциями, не переходящими рамки разумного.
я маю на увазі шо в Україні не так багато хороших коментаторів, тому беруть і вчать тих шо є...
Кого и чему они за три года научили? Сделали из них студейных задротов, которые даже матчи украинских клубов в еврокубках комментируют не со стадионов, а перед монитором в аппаратной? И это с таким-то бюджетом...
знову критика. ти напиши де у нас і хто толковий коментатор?! Джулая на Футбол не тягне, Босянка теж...а інших?! ніби й позабирали вже... хочеш шось змінити - тобі ж зробили конкурс коментаторів. приймав участь?! от люблю нашу країну. покритикувати, так всі за. те шо вони не раціонально використовують кошти - то вже друга справа, але я фінансових звітів не бачив, тому важко сказати...
Не, погоди, цитирую тебя: "...беруть і вчать тих шо є...". Так вот я и спрашиваю, кого и чему научили? Кто стал комментировать лучше, чем комментировал раньше? (я слышу только регресс Вацко) Что сделано для того, чтобы те прогрессировали? (на НТВ+, как я читал, над этим ведется разнообразная и кропотливая работа. Ведется ли она на Футболе? Уверен, нет).
значить погано вчать... лади, я в принципі коментаторами якраз найменше завдоволений на каналі... Михайлюк хіба шо не так напрягає..може для цього й придумали конкурс коментаторів, щоб вирішити цю проблему?!
Посмотри сейчас 2+2! После этих двух гениев ТК Футбол будет вызывать у тебя оргазм одними фамилиями комментаторов.
Жаль, что нету Футбол+ у меня, вот там самое интерестное показывают.
ага, Англія наприклад.
Рекомендовал эту запись
Да, без них за стол не сажусь, спаибо им =)
Рекомендовал эту запись
ну за такие деньги, как у Ахметки, блекджека и шлюх можно было бы запилить поболе. хотя этот канал чаще всего транслировал матчи моей команды, что есть похвально.
Шахтер??
внезапно Ворскла, да:)
таки така, ранні етапи ЛЄ вони показували.
Вот как раз передач толковых там нет. Посмотри на НТВ "Три репортера", "Футбольный клуб", "Международную панораму" и сравни.
в мене таке відчуття, що я виступаю в ролі представника каналу) я написав - що вони розвиваються. Скільки НТВ працює?! думаю набагато більше... а про передачі - вони поки епізодичні... хоча наприклад і студії Лайв таки є, і підсумки чемпіонатів робили окремими передачами, та й після ігор єврокубків студії працювали... не все одразу...
ок, извини конечно) просто я хочу видеть передачи об украинском футболе на уровне НТВ , а пока вижу только Вацко и Сабо в аналитике

 Опрос

18 лютого 2014


Опрос

19 лютого 2014


Опрос

26 лютого 2014


Красивый календарь


Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua