Опрос

Дизайн блога?
Мітки

TIME

"PrognoZZZ" Правила ТА Умови!


 В конкурсі можуть прати участь всі бажаючі,але подавати заявку потрібно до останнього чилса місяця,оскільки ми кожно місяця будемо вибирати чемпіона,але оскільки зарас середина Січня то зробимо виключення, щоб взяти участь в чемпіонаті в Січня потрібно подати заявку до 15:00  в пятницю.Думаю Ви зрозуміли що якщо ви не встигли подати заявку на Січень то будь-ласка до 31 Січня подайте заявку на Лютий :-)

 В чемпіонаті будуть брати не всі матчі,а тільки найбільш цікаві.Гра яка буде брати участь в конкурсі буде анонсуватись не пізніше як за 24 години на товаристві PrognoZZZ .

 Оцінюватися прогнози будуть так:

мінімальна  перемога однієї з команд - 1 бал,

перемога однієї з команд з різницею в 2 мячі і більше - 2 бали

нічя - 1 бал.

 Ставки можна робити ще 15 хвилин після свистка,але тоді бали діляться на 2. Наприклад ви поставили на мінімальна  перемога однієї з команд, тоді якщо ви були праві заробляєте 0.5 балла, якщо поставили на більш результативну перемогу то відповідно 1 бал.

 Якщо в кінці місяця в 2 учасників балів порівно то переможець той хто зробив меншу кількість ставок.

 В кінці кожного місяця визначається чемпіон,а балли учасників будуть оновлятися залежно від обставин :-)

 Чекаю запитань та пропозицій!


Відкрити | Коментів: 21

Ще один конкурс!!!


В мене тільки що зявилася ідея...Зробити ще один конкурс,але це вже не блог-ліга,не конкурс публікацій.Хочу зробити конкурс прогнозів.Думаю ідея буде цікава навіть для тих хто бере участь в блог-лізі та і для тих в кого немає просто часу щось писати та довго сидіти над матеріалами.Тут виграє той,хто вміє аналізувати склади,тактику та настрій команд і ще для цього потрібно бути везучим звісно) ПРАВИЛА ТА УМОВИ І ПРО ОЦІНЮВАННЯ ПІЗНІШЕ,ЯКЩО КОГОСЬ ЗАЦІКАВИТЬ!ТО ЩО?

Відкрити | Коментів: 17

Смішний футбол)Відкрити | Коментів: 2

20 неможливих промахів! (Супер)Відкрити | Коментів: 4

Про метро,Спартак і Анрі)))Супер!Відкрити | Коментів: 8

Це всім потрібно!


Кожен з нас і без футболу чимось цікавиться.Це ігри,кіно,музика...І цього добра в інтернеті куча,просто потрібно знати звідти його скачати!Ось тут пропоную поділить хорошими сайтами які у вас є! Ось мої два улюблені де я скачую дуууже багато добра - www.tfile.ru та www.epidem.ru Чекаю ваших!

Відкрити | Коментів: 13

Тільки не треба гнати!


Як ми знаємо на місце керманиче збірної України сьогодні було призначено Михайличенка.Зарас звісно будуть думки "спеціалістів" то добре чи погано і так далі...Не думаю що зарас щось можна сказати молодіжка не головна команда і робити якісь прогнози тут недоцільно.Та і в Михайличенка як і в Блохіна були високі досягнення. Так що час покаже...ЧЕКАЄМО РЕЗУЛЬТАТІВ


Відкрити | Коментів: 7

Улюблена емблема


У кожного футбольного фана або просто людини яка цікавиться футболом є своє улюблена емблема клубу,або просто яка дуже подобається йому.Прошу написати яка ваша улюблена емблема,але незалежно за який клуб Ви вболіваєте.Це моя улюдена,незнаю чому,але емблема Валенсії мені найбільше подобається.


Відкрити | Коментів: 19

Допоможіть!


Я тут працюю над дизайном свого блога і мені потрібно зняти галочку з "не повторяти картинку" як мені це зробити?Коли я просто нажимаю на галку то вона не знімається...(((

Відкрити | Коментів: 7

Привіт!


Всім привіт!Цей блог створив для вираження своїх думок та спілкування з іншими цікавими особистостями.В ньому буду писати про футбол та музику,або ви самі скажіть на які б теми ви хотіли читати,чи ви обираєте тільки футбол?

Відкрити | Коментів: 6
ОБОЗ.ua