Соникссон – это закономерная последовательность непредсказуемых случайностей

 


Переживатєльно


Мені тут одна людина надіслала повідомлення, що давненько нічого не було в блозі...

Ну так от.

Я трішки в певному переживатєльному стані.

Коли лопається колесо на швидкості під сотню, а у тебе в салоні дружина, мама й діти, на зустрічній фура, попереду ринджигло з прицепом, а ззаду просто попутка, а на обочину не потрапити, бо треба стрибнути через дві асфальтові колії сантиметрів по 20 висотою (дякую, укравтодор, сука), то відчуття, скажу вам, невимовні. Дякую тату (Царство Небесне), що передав мені своїми генами спокій і виваженість. Хвилююче стає вже потім. Та й то, коли відкрив прайс на комплект шин...

А Ворскла здобула в суперники Арсенал, Спортінг і Кварабах. І невідомо, чи заворушаться оті усі богуші, дитятьєви та голодюки. Волнітєльно, казки ніхто не чекає, але сам факт!

Якось сам собою склався віршик (навіяло динамівським зарядом про сєпара Ігорька):

Заказав Сашок похавать

Лапки солов"їні

А зустрівся він з Кобзоном...

Слава Україні!

Цікаво, чи відбудеться перестановочка вернидуб-хацкевич? так все невизначено, інтригуюче...

Хочу на риболовлю. І буду. Там уже хоч і хвилююче, але позитивно...


Открыть | Неравнодушных 18

Цікаво


Хто з піднятих зомбі залишиться на ФХБ хоча б на місяць?


Открыть | Неравнодушных 54

Поле? Ну-ну (в)


Виявляється, газон з лисинами - це подія підвищеної небезпеки для глядачів, тому матчу не буде. Хтось мене питав, чому Шахтар викликає нудоту до спазмів у шлунку? Тому що треба бути прибульцем з Марса щоб не розуміти кому потрібен цей перенос - функціонерам чи одній гордій, справедливій, затхлій, але високопрофесійній команді.


Открыть | Неравнодушных 11

Нецензурно


1. До вечірньої новини я був відсотків на 90 за рішення усіх інстанцій щодо матчу в Полтаві. Не змогли підготувати газон - ваші проблеми, не захотіли грати на іншому стадіоні - ваші проблеми, отримали технарь - логічно, зняв власник команду з чемпіонату - туди йому й дорога.

АЛЕ.

Раптово на фоні цього планують заборонити і матчі в Одесі. Тобто, до цього моменту можна було, а тепер після Полтави стало ніззя? Після цього у мене виникають сумніви щодо "чистоти" прийняття рішення по Полтаві. Шахтар викликає відразу. Фу.

2. Сьогодні в Полтаві було гаряче. Поліція, швидкі, спецпідрозділи. Кілька років вже такого не було. Уже є відомості про постраждалих. Ненависть.

https://www.youtube.com/watch?v=YGFLdj22eck

3. Чому немає новин про Зозулю? Я хвилююсь

4. Як вам Тимощук? Молодець чи зрадник?


Открыть | Неравнодушных 43

З Новим Роком!


У кого є цікаві привітання з Новим Роком у формі віршованої смс? Вітається народна творчість, з інтернету стандартні не пропонувати. Кидайте в коменти. Ну і зі святом, так.


Открыть | Неравнодушных 13

Пост на видалення


Захотілось обговорити кілька футбольних тем.

1. Чому МЮ маючи один із найсильніших складів гравців у Європі і титулованого тренера, який отримав свої побажання по трансферам, виглядає, м"яко кажучи, невражаюче?

2. Що потрібно Ліверпулю для стабільності і нарешті крім деклараційної, ще й фактичну боротьбу за титул?

3. Чи досяг свого найвищого рівня Арсенал? Чи краще сказати - Венгер.

4. Яким шляхом має далі йти Динамо?

5. Чи дотягує зараз Зоря по рівню симпатії до Дніпра Кучеревського і Шахтаря Прокопенка?

6. Чи дасть ФХБ опублікувати цей запис з першого другого разу?

7. Хто з зірок естради чи сучасного російського/українського кінематографа виглядає найпривабливіше (фотки в коменти вітаються)?

8. Чи не перезапустити нам одну з ігор чи рубрик ФХБ?

9. Де дівся Віталя?

10. Хто цікавиться антикваріатом та нумізматикою?


Открыть | Неравнодушных 69

Залишу в відеотекуОткрыть | Неравнодушных 2

Ворскла-Ворскла...


Спіймав себе на думці, що не хочу виходу в єврокубки Ворскли в наступному сезоні. Або з іншим тренером. Три роки у команди рулює Сачко - ні почерку, ні малюнку, ні варіативності. Цей склад здатен грати сам. Що й безуспішно робить. Маючи пробоїну у вигляді втрати Даллку не придбати в міжсезоння жодного захисника, віддати конкуренту перспективного Ткачука - мені важко це назвати розумним менеджментом. А закидони Дитятьева після програшу Олександрії, мовляв, зп не платять, тому так і граємо, може засунути собі в дупло. 

Ганьба. Крапка


Открыть | Неравнодушных 16

Форма


На ФХБ було добрим смаком обговорювати новинки футбольної форми клубів. Натрапив на дві новини. Що думаєте?

Футбольный клуб "Депортиво Пинсон", выступающий в пятом дивизионе чемпионата Испании представил игровую форму, которой клуб отдал дань уважения местной агрокультурной продукции. Домашний комплект "Пинсона" украшен клубникой, гостевой – черникой.

А от зовсім протилежне "сприйняття":

Испанский футбольный клуб "Паленсия", выступающая в четвертом по силе дивизионе страны специально к плей-офф за выход в третью лигу презентовал новую форму, которую болельщики уже окрестили "самой странной в мире". 


Открыть | Неравнодушных 5

Суддівство на рівні фіналу


Скільки арбітрів не додавай, коли вони сліпі боягузи, кількість не допоможе.

Три відверті гри рукою в штрафній, і жодне чмо не відреагувало пенальті


Открыть | Неравнодушных 26

Нарешті!


Усю весну, гуляючи з дітьми чи не кожного дня в парку, намагався "приручити" одну з трьох білочок.

І от - нарешті! Нагодував з рук.


Открыть | Неравнодушных 14

Нарешті!


Усю весну, гуляючи з дітьми чи не кожного дня в парку, намагався "приручити" одну з трьох білочок.

І от - нарешті! Нагодував з рук.


Открыть

Він повернувся!


Пам"ятеєте голкіпера, що собою відбивав пенальті?

Тепер він рятує волейбольну команду!


View on YouTube

Для тих, хто забув, відео з пенальті:


View on YouTube


Открыть | Неравнодушных 4

Надпродуктивність (про недолітературу)


Випадково, ширяючи інтернетом, натрапив на автора Олександра Тамонікова - автора більш ніж 60 романів про расейський спецназ. "Грозові ворота" з Бондарчуком - по його творіннях.

Так от. Останній цикл цього автора - "Донбас". У 2015-16 вийшло в світ вісім(!) томиків повноцінної макулатури на цю тему. Ось одна з аннотацій: 

"Город Холмодол под Луганском контролируется ополченцами. Положение в населенном пункте тяжелое: постоянные артобстрелы, нехватка воды и продуктов питания. В городской больнице много раненых и тяжелобольных. Медикаментов нет – люди умирают. Российское правительство отправляет в Холмодол гуманитарный конвой с лекарствами и медицинским оборудованием. По дороге грузовики захватывает подразделение украинских нацистов. Машины минируют и отправляют к ополченцам, чтобы взорвать их на холмодолском блокпосте, а затем с минимальными потерями взять город. Группа российского спецназа под командованием майора Воронова срочно выдвигается к Холмодолу. Бойцам приказано отбить конвой и сорвать замыслы нацистов. Любой ценой…"

От так от. Надпродуктивний автор. І мабуть дуже якісний.

Варто оцінити інформаційну складову пропаганди - не лише ТВ, радіо, а й художня література. З розмахом.


Открыть | Неравнодушных 19

Кара


Існують хитророблені люди. Їм спокійно не живеться, якщо десь щось пройшло так, що їм з цього нічого не перепало. От є в селі сусіди - роботящі непогані люди. Але... От захотіли вони поставить паркан - євро. Руки звідти ростуть - взяли й поставили. Але ота натура... Поставили на метр ближче до дороги. бо МАЛО! А за парканом ще й бетонний бортик зробили, там квіточки, зелень, помідори... Красиво. Але от тепер вони зажили - на метр збільшили площу свого подвір"я. Здорово просто. І пофігу.

А потім прийшла зима на Полтавщину. Якісна така зима, з хуртовиною, вітром, дощем, завірюхою. І накидало за дві доби добрячий рівень снігу. Це в містах комунальники і т.д., а в селі - тракторист Петрович, з яким сільський голова домовився прогорнути вулиці від снігу.

Довідка по умовах: пройшов сніжок, який був щасливо прикатаний і утрамбований автомобілями на асфальтовому покритті вузенької вулиці. Потім дощ і заморозки, які створили рівний і гладкий шар льоду, а зверху ще сипонуло важкого мокрого снігу.

Трактор мотало по усій вулиці так, що страшно було. І от тверезий і відповідальний тракторист Петрович доїхав у складних умовах до сусіди. Трактор добряче повело і ковшом пройшлося гарнюнько по красивих нових ворітцях. Оскільки роботи було ще багатезно, ситуація складна, тракторист повідомив сільського голову про інцидент і поїхав собі далі, вулиці чистити.

Гвалт, який підняв сусід через дві хвилини чуло все село. "Гроші! Совісті нема! Гроші! Навіть не зупинився! Гроші! Як так можна! Гроші!" - все це перемежовувалось хорошою лайкою і дзявуліло голоском сусідки. Самому Петровичу дзвонити не рішились (хоч до цього не раз разом за столом сиділи), а через родичів вимагали покрити збитки, прямо тут, налічкою, з урахуванням витрат на роботу, всіх компенсацій і т.д.

На що відповідь Петровича була просто і вичерпна: "Якщо їм так важливо, передайте, що мені дуже-дуже шкода. А також передайте, що сільський голова проінформований і за відшкодуваннями вони можуть звертатись через суд. Прийде землемір, поміряє де мала бути дорога і паркан, а там як суд скаже так і буде".

Сусідка ледве не луснула від вереску, аж собаки в будки поховались, сусід почервонів як буряк, мало не лопнув і... заткнулись. 

Вважали себе розумнішими і хитрішими за всіх навколо, а воно он як вийшло. Метр земельки у них так поки і є. На воротях красивезний слід від суворого тракторного ковша. А односельці з цікавістю чекають чергового снігопаду...


Открыть | Неравнодушных 14

Новорічне


Стає вже якоюсь традицією, не знаю доброю чи ні, в новорічні свята тягать когось на буксирі.

Перший раз це було більше 5 років тому, коли я їхав у сильнючий снігопад напередодні нового року і помітив розгубленого чоловіка на опелі на узбіччі. Він не голосував, а просто стояв і дивився на проїжджаючі авто. Тормознув. "Не заводиться". Дав трос і з швидкістю 30 км на годину (швидше було ніяк, сніг був лапатий, густий і невпинний) протяг бідолаху через усе місто до його дому. Від грошей відмовився, чим ввів у ступор опелевода ще більше. Запам"яталася фраза на прощання: "Я не уявляв, що так в житті буває".

Наступний рік це була сім"я на старенькій червоній класиці, десь у Зажоп"ї, на пустій заметеній дорозі між двома населеними пунктами з низькою інтенсивністю руху. Мене туди потягло у відрядження, скоротить шлях. Тут все простіше - закінчилося пальне. Дотяг до АЗС кілометрів 20 і на розгублене "Скільки я винен?" відповів "Машинку заправ, дружину пожалій, вона змерзла". І знову погляд недовіри і нерозуміння.

Єдиний літній буксир був уже після зміни авто з малолітражки на СУВ. Рок-н-рольне свято за містом могло закінчитись не дуже вдало для молоді на Шевролетику - паркуючись у темряві влетіли у глибоку піщану яму, в коридорі між двома рядами автівок. Це був один з найскладніших випадків, оскільки тягти треба було добре, а допускати заносів не можна - між бортами і чужими авто було з десяток сантиметрів. Але це так, до слова.

Новий рік приніс черговий буксир...

До чого я все це пишу? Рік 2015 закінчувався черговою аварійкою на узбіччі. Легковик з причепом. Люди у камуфляжі якраз в"язали трос до свого авто. Зупинився. Здоровенний дядько здивовано запитав: "Ви що, до нас?". Кажу, якщо зможу чимось допомогти, то мабуть до вас. Їм треба було на Черкаси, в авто пробило прокладку. Запропонував відтягти до найближчого сервісу. Відмовились, але потиснули руки і сказали фразу, яка чомусь дорожча за усілякі фінанси і подяки: "Як приємно, що в Україні можуть не лише прапорці на дзеркала вішать". Через 15 хвилин повертався назад - машини вже не було. Вірю, що хлопці дісталися свого пункту призначення успішно.

Перший день 2016. Мороз, під горою стоїть на аварійках мікроавтобус... Ну, далі по схемі, дотяг до найближчої АЗС з кавою, бензином, шиномонтажкою та СТО. Мабуть, сховаю трос ще на рік.

Хтось може скаже, що дарма я не брав гроші чи бензин за втрачений час, припалені шини, перевитрачене пальне...

А я просто пам"ятаю, як наприкінці грудня, вже багато років тому, отак кілька чоловіків із проїжджаючої поряд Газелі ставили на колеса перекинуте в кювет авто. Як людина в формі, яка дуже поспішала у справах, стояла і терпляче на морозі перекривала трасу, щоб не сталася в тупані і дикій ожеледиці ДТП і ніхто не влетів у здоровенну вантажівку, яку таскало по усій дорозі, коли вона витягувала авто на рівну поверхню. Тоді на питання: "що я винен?" абсолютно усі потиснули руку і побажали не потрапляти в подібну ситуацію.

Хочу побажати усім у Новому Році залишатися у будь-яких ситуаціях людьми. Зараз у більшості дуже скрутне становище з фінансами, голова болить за свої проблеми. Але все ж існує щось у цьому світі, що дозволяє долати перепони і отримувати допомогу там, де не очікував. Фінанси займають значну частину нашого життя, але головним нехай і далі залишаються ті моральні якості, за які я щиро поважаю українців - Людяність, готовність прийти на допомогу, співчуття.

Нехай проблеми та негоди не роблять вам в житті погоди! Хай вам щастить! (с) Микола

З Новим 2016 Роком - роком надій на мир, стабільність, зміни

 


Открыть | Неравнодушных 21

Без шансів


А хтось цікавиться мотоболом хоч трішки?

Бо нема з ким в інтернеті і погомоніть на цю тему...


Открыть | Неравнодушных 18

Ковпачне


Важко бути уболівальником Ворскли


Открыть | Неравнодушных 43

Зануди


1. Україна отримала суперників по продажнорашистському чс.

- Хорватія. Думаю, перше місце. Якісний підбір гравців, цікава гра, досвід.

- Ісландія. Для мене дуже цікавий суперник. Чомусь здається, що будуть класні матчі

- Турція. Або 3:0, або 0:3. Думаю, завдяки генію Фоменко, 1:0 і 0:0.

- Фінляндія. Для нас будуть типу Молдови.

Вихід з другого місця і поїздка або в іншу країну або відмова їхати на згарище.

2. Ворскла другий матч замість торбинки м"ячів супернику, отримує очечко. Дві стартові нічиї з аутсайдерами - фейспалм. Але ЛЄ - наш показник сезону.

3. Цирк у виконанні Динамо у стартових турах - чи то гра на контору, чи роздовбайство, чи довбо...байство. Вилучення, вилучення і ще раз вилучення. Зате весело.

4. Шарафутдінов - глава футболу ДНР. Який коментатор, такий і футбол.

5. Коно програє дебют за гішпанців. Ну то таке


Открыть | Неравнодушных 22

Для дітей


Мав трохи вільного часу (ночами) і натхнення зробити забавку для діточок.

Вийшла ось така штучка. Рекомендую усім, хто прагне забавити чимось цікавим малюка, або як ідею для оригінального і дійсно корисного подарунка - розвиває моторику пальчиків, певною мірою задовольняє цікавість до усіляких бряцалок-блискіток-хряпалок-висюльок і дарує батькам гарантований час на відпочинок


Открыть | Неравнодушных 21

Погиб в неравном бою...


... мой телефон, верой и правдой служивший много лет SE C905.

И вот теперь стала проблема выбора. Или такой же из Китая и плакать от счастья и нирваны, как и положено консерватору, которому телефон нужен для "позвонить" и "сфоткать" (ко второй функции не цепляться, иногда мне так удобно), или влиться в ряды счастливых обладателей смартфонов.

Требования:

- камера не менее 8 МП

- экран не более 5''

- сбалансированный по цене проц (я пока не понимаю разницу в смарте между 2, 4 и 8 ядрами. Собеседник быстрее мою мысль понимает?)

- возможность установки карт памяти

- обязательно наличие GPS (A-GPS можно, но только при наличии модуля)

- ОС Андроид

- работа в режиме разговора и чтения не менее 2 дня (да, так надо)

- цена... ну пускай около 5к. Чем меньше, тем лучше.

Интересуют в первую очередь отзывы счастливых обладателей смартфонов. Укажите пожалуйста марку вашего карманного друга, его преимущества и недостатки. И какой бы взяли Вы. Яблоки, кирпичи и китайские непроизносимые буквосочетания не предлагать (произносимые - можно)

Особая благодарность владельцам Леново, Сони и Самсунг

Большое спасибо


Открыть | Неравнодушных 14

Коли гниль вражає мозок


01 ОКТЯБРЯ 2014

Ракицкий: после матча с Порту

- Как вам игралось на Арене Львов?

- Спасибо большое стадиону и Львову, что поддерживали нас. Очень приятно. Жаль, что не получилось их обрадовать победой.

Кучер:

 - Спасибо болельщикам, которые нас поддерживали. Хорошая атмосфера была на стадионе. Трибуны сегодня очень хорошо помогали.

06 НОЯБРЯ 2014

Луческу: после матча с БАТЭ

Отблагодарили публику за невероятную поддержку. Ждем теперь следующую игру. Будем надеяться, что такая же атмосфера будет на стадионе. 

Ордец:

 - Когда играл гимн Лиги чемпионов, мурашки бежали по коже. Болельщики всю игру нас поддерживали и гнали вперед, сумасшедшее было давление. Спасибо Львову. 

Пятов:

 - Победу мы дарим нашим болельщикам. Я им очень благодарен за то, что они приходят и поддерживают нас. Сегодня было комфортно и приятно играть. Чувствовалось единство, а атмосфера была домашней. Ради этого мы играем

======================================

21 МАЯ 2015

Срна

Мы играем практически год во Львове, мы привезли в этот город Лигу чемпионов, а львовяне болеют против нас. И в поединке против Динамо поддерживали столичную команду. Хотя мы ожидали этого. Со стороны львовской публики это очень некрасиво. Уверен, много городов Украины ждут Шахтер и готовы с удовольствием нас принять.

Ракицкий

 - Я больше не хочу играть во Львове! Это просто нереально, когда весь стадион болеет против нас: в матче с Динамо они поддерживали киевлян, а нас освистывали. То же самое делали сегодня. Надо отсюда уезжать!

Л. Адриано:

С такими фанами, которые приходят нас "поддержать", лучше забивать при любой возможности и еще больше их этим провоцировать! Хотелось бы, чтобы у нас была хорошая поддержка, но здесь такого не бывает...

Луческу:

К нам, наверное, относятся, как к команде из Донецка, у которого конфликт с Украиной. Это видно по публике.

*******************************************************

Лицеміри. Маразматіки. І ще дивуються, чому у Шахтаря за останні роки репутація гнилої команди.

Забули швидко всі ті дифірамби, всю ту підтримку. Грати у Львові проти Динамо і Шахтаря і сподіватися на тотальну підтримку. Чи то дурні, чи інших такими вважають.

У какаючої бібізяни взагалі провали у пам"яті, У Луча платинку заїло, Рак просто відірваний від реалій, а від Срни чекаю конкретики, яке місто з акредитованим стаідоном зараз у матчі проти Динамо буде переважно підтримувати клуб нитіків.


Открыть | Неравнодушных 105

Фішер?Открыть | Неравнодушных 15

Шалава-лава-лава-лава (с)


"Что это за руководители, которые отказались кормить ребят, которым 15-16 лет? Так таким руководителям надо яйца отрывать. А если это такие руководители, то мне с ними не по пути. Я подписывал контракт с Владимиром Семеновичем Бойко. Я сейчас руководят те люди, которых я ни разу не видел. Три человека пришли ко мне позавчера, три часа чего-то ждали…Я спрашиваю: "Чего вы тут стоите?" Отвечают: "Мы хотим поговорить". Говорю: "Я когда с проститутками договариваюсь, и то их предупреждаю сначала по телефону!" Ну, мы поговорили, я их выгнал и всё."

Я так зрозумів, Павлов був невдоволений, що йому зарані не передзвонили, як це роблять шльондрам? Ну в принципі він правий


Открыть | Неравнодушных 11

зануди (в)


Такий матч видався непоганий, а всі мовчать, ні срачу, ні 100500 постів з одного речення. зануди

Какаюча бібізянка мала вилучатися, але чомусь не вилучилась. Як і баланда. Цікаво послухати заунивну пісню Луческу, як судді вбивали молоду самобутню команду у важкий час.


Открыть | Неравнодушных 31
Назад | ВпередКомментарий?


 


Заначка

Стоимость Вашего блогаblog_cost.jpg

Стоимость блога
http://football.hiblogger.net/authors/sonyksson
составляет 29 115 $


Посчитать стоимость моего блога!


Карта візитів

free counters 

ОБОЗ.ua