Соникссон – это закономерная последовательность непредсказуемых случайностей

 


sonyksson
Настроение: Чудове!
Звук вокруг: Резонанс - Ворскла

Січеславський вояж (з запізненням на тиждень)

Писати багато не буду, бо втома дається взнаки, а обіцяний тур-звіт подорожі в Дніпропетровськбуде стислим та емоційним.

Солодкий ранковий сон вихідного дня обіцяв бути спокійним і величним... Усі заплановані справи почнуться за кілька годин, подушка обплутала павутинням вимкнену голову, тихенько крапає за вікном дощ... Тиша, спокій, розміреність... Фіг там!

Запланований вояж в місто на Дніпрі було завчасно відкладено через купу дрібних, але значущих справ. Ніхто нас не чекав, нікуди ми не збирались. Аж раптом... Мобільник заверещав мелодію вхідного виклику. Мозок не відразу розібрав, що це не колись улюблена, а нині ненависна "Солнышко моё, вставай!", виставлена на будильник. Хтось безкомпромісно добивався уваги.

"Пронто..." – видав голос без участі мозку. "Привіт! Не спиш?" – краще питання усіх часів і народів. "Є акредитація у прес-ложу Дніпро-Арени. На дві особи. Самому їхати ліньки. Ти відмінний водій. Всі фінансові питання вирішимо. Поїхали" – дала розклади трубка голосом одного з полтавських журналістів. Мозок уже вирішував усі проблеми. "Їдем. Я передзвоню" – і голова знову схилилася на подушку.

Фото: Артефакт (+0,3 до ЧСВ):

Порішав усі трабли за кільканадцять телефонних дзвінків. Набрав свого друга Олександра (харків"яни повинні його пам"ятати) і поїхав мити автомобіль. Згадав за Ігоря. Дав йому годину на збір. Виконано. Люблю авантюрні збори без підготовки.

Зайшли у спорт-бар до Мелащенка, забрали делегацію і рушили. Дорога протікала у цікавих бесідах і футбольних суперечках. Сік і якась фігня, схожа на баранки витонченої моделі, на заправці, рівне полотно дороги, періодичний зв"язок з Бобом...

Фото: Дівчата припинили виступ і кинулись до прес-ложі. дізнавшись що там гості з Полтави:

А потім рай скінчився. Японський варіант доріг тояма-токанава... Навіть зупинялися оглянути колесо після форсування однієї воронки від авіа-бомби. Дніпропетровськ зустрів кафешкою "Карпати" і хаотичним рухом по смугах автомобілів. Черговий досвід водія...

Знайти парковку біля Мост-сіті самим виявилося складнувато. Звернувся до якогось хлопчини, який за 5 грн через півхвилини вказав нам таємничий проїзд до вільного місця. І то добре.

Погнали шукати аборигена Боба. Як завжди лівий шнурок розшнурований, тут як тут гостинний господар. Під богемне обговорення архітектури і гопстопне оцінювання деяких інших аспектів міста прямуємо на стадіон. Адекватний цікавий дядько з СБ, жодних проблем з отриманням акредитацій (навіть Ігорю, який з документів мав лише якусь ліву пластикову картку) і ми вже на стадіоні. Не можу не відмітити шикарну мадемуазель на видачі корочок. Ех, чому футбол тоді виглядав важливішим?

Хороші місця, потрясаючий звук дніпрян, травма Вовкодава, голи Селезньова, промахи Єсіна і Осипенка (аааа, я скоро вже залишуся сам серед тих, хто захищає білорусів і їх підтримує!), сейв Лаштувки, фоткання на пам"ять...

Фото: історична зустріч блогерів (Атос, Портос, Араміс...):

В конференц-залі меморіальне "не стоит...", фото з Рамосом, зустріч з Тингаєвим, забута на стільчику кепочка. Кепочку, до речі, рятували об"єднані сили полтавської і дніпропетровської журналістики, обох прес-служб, за участі телебачення. Сьогодні річ, отримавши безцінну історію, повернулась до власника)).

Набили кендюхи в кафе, при цьому дико повеселив Боб, який зірвався з місця і понісся до височенного афроукраїнця у чудній біленькій сорочці. Баскетболіст мало не присів від несподіванки, коли Манчев у стрибку поплескав його по плечу. Пара реплік і Петтевей (це був, як виявилось, він) з полегшенням зітхнув. З боку виглядало приблизно так: "Сишиш, мабіла пазваніть єсть? – Нє, нема. – А ти с какого района? – Мєстний... – А Яшу Сіплого знаєш? – Канєха, недалеко живе (напруга спадає)! – Ну прівєт єму пєрєдавай! Дава, нє баісь, Пака..."

Фото: Січеславець виглядає ситим і задоволеним, хоча їсти як раз і не починав:

Прощаємось з гостинним Манчевим, пакуємось в лапочку і рушаємо додому. Дорога спокійна, а команд на літери С, Т і Л виявляється можна згадувати десятками! Шкода, що в голову вони лізуть тоді, як уже вилетів. А Тингаєв постійно виходив у фінал, відчувається відбиток професії. Ну і розповіді полтавського коментатора про "перли" в ефірі змушували заливатися сміхом. Згадали і шедеврального Ібрагея від Савіна.

До побачення, Січеслав! Привіт, дощова Полтава. І знову така м"яка і тягуча подушка...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 93

Рекомендовал эту запись

Ждем в Кривбассе :)

Нас там зустрічають по торсу і зарядом: "Мы вас повесим!"
шо??
Рекомендовал эту запись

наконец-то дождался. теперь и свою часть публикну к утру:) да, надо будет завтра Аарону сказать, что он "афроукраинец":)

Скажи, хай знає своє коріння)
если он еще играть будет. бедолага так вчера на паркет бебехнулся, что чуть колено не выбил. железные люди тоже ломаются, дад.
Ти бачив Тингаєва????Треба було розповісти, що знаєш чувачка, який класно коментує, себто про мене))))
Саше явно было не до этого - ему люто-бешено хотелось поужинать чем-то постным:)
Пост - это .... месяц без шашлыка и сала.....
бачив, руку тис, кепку з ним рятував, спілкувався, вечеряв, віз до Полтави.. Скажу, вихід є))
В машині віз до Полтави???Ти на фото той, що високий???
Арамис - Игорь?
Араміс - мушкетер)
ахахахах, Петросян ты наш с родины фейспалма :)
с победой, кстати :)
Портос - це авторитетний американський журналіст, так?
Портос - це мушкетер такий...
Я знаю.Дивився фільм Радянський, який знімався у нас.
Соник ну покажись уже ты наконец)
так я на всіх фото з блог-зльотів є...
я так и не понял где ты
Рекомендував цей запис
точно Савин!! Фамилия какая-то Лошадиная у него...вышли фотки все на мыло плиз...бо забуду и пропадут где-то. А Тынг сегодня Металл коментил я так понял...все включаем Милан
Ага. Ходят слухи, что он весь матч стадион называл "Металлист-Арена". Хорош+о, Ярик точно не слы+шал. он ведь когда-то дико возмущался..
А взагалі - нормальний такий хлопчина, цікавий у спілкуванні, без закидонів, простий
Рекомендовал эту запись
жду фоток.мыло в личке
ааа я думал в кепике ВОР СКЛА
ВОР СКЛА на Дніпро не їздив, за що я ним був вилаяний)
Виталик,не обруган ,а слугка похаян ;)...не скажу на все сто,что поехал бы,но обычно спонтанные выезды получаются...тем более в воскресенье у нас игра была на область Левадой...сегодня ответка
Рекомендовал эту запись

Бля, Боб еще больше зарос)

Ему в метро лучше не заходить - принимать люди в погонах будут
ну а что? меня уже то с Сигалом, то с Кобейном сравнивают. доставляет, чо:) правда, бороду позавчера ощутимо побрил.
с Малежиком тебя сравнивают!!!
Рекомендовал эту запись

Круто :)

ще й як!
Эх, абыдна, что "Ворскла" с "Днепром" не сегодня играет:(
та нормально, не останній же раз
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Ибо выезд !

таки так, "правильний виїзд"
дуже правильный...Тынгаев вышел на Леваде?
утром пиво перед матчем вредно:)...я чаем
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Сподіваюсь, Ви, шановна, від мене дуже довго ховатись не будете)
а Ви,мій дорогенький,не змінюйте планів в останню хвилину і знайти мене буде простіше:)
Рекомендовал эту запись

Боб хз чем, но Криса Андерсена напомнил.

самый прикол в том, что в баскетбол играю я обычно в повязке и с похоже зачесанным хаером:)

Блеать, я с первого раза прочитал "с зачесанным хером"
Рекомендовал эту запись

 Комментарий?


 


Заначка

Стоимость Вашего блогаblog_cost.jpg

Стоимость блога
http://football.hiblogger.net/authors/sonyksson
составляет 29 115 $


Посчитать стоимость моего блога!


Карта візитів

free counters 

ОБОЗ.ua