Соникссон – это закономерная последовательность непредсказуемых случайностей

 


sonyksson

Меткиofftopic

Новорічне

Стає вже якоюсь традицією, не знаю доброю чи ні, в новорічні свята тягать когось на буксирі.

Перший раз це було більше 5 років тому, коли я їхав у сильнючий снігопад напередодні нового року і помітив розгубленого чоловіка на опелі на узбіччі. Він не голосував, а просто стояв і дивився на проїжджаючі авто. Тормознув. "Не заводиться". Дав трос і з швидкістю 30 км на годину (швидше було ніяк, сніг був лапатий, густий і невпинний) протяг бідолаху через усе місто до його дому. Від грошей відмовився, чим ввів у ступор опелевода ще більше. Запам"яталася фраза на прощання: "Я не уявляв, що так в житті буває".

Наступний рік це була сім"я на старенькій червоній класиці, десь у Зажоп"ї, на пустій заметеній дорозі між двома населеними пунктами з низькою інтенсивністю руху. Мене туди потягло у відрядження, скоротить шлях. Тут все простіше - закінчилося пальне. Дотяг до АЗС кілометрів 20 і на розгублене "Скільки я винен?" відповів "Машинку заправ, дружину пожалій, вона змерзла". І знову погляд недовіри і нерозуміння.

Єдиний літній буксир був уже після зміни авто з малолітражки на СУВ. Рок-н-рольне свято за містом могло закінчитись не дуже вдало для молоді на Шевролетику - паркуючись у темряві влетіли у глибоку піщану яму, в коридорі між двома рядами автівок. Це був один з найскладніших випадків, оскільки тягти треба було добре, а допускати заносів не можна - між бортами і чужими авто було з десяток сантиметрів. Але це так, до слова.

Новий рік приніс черговий буксир...

До чого я все це пишу? Рік 2015 закінчувався черговою аварійкою на узбіччі. Легковик з причепом. Люди у камуфляжі якраз в"язали трос до свого авто. Зупинився. Здоровенний дядько здивовано запитав: "Ви що, до нас?". Кажу, якщо зможу чимось допомогти, то мабуть до вас. Їм треба було на Черкаси, в авто пробило прокладку. Запропонував відтягти до найближчого сервісу. Відмовились, але потиснули руки і сказали фразу, яка чомусь дорожча за усілякі фінанси і подяки: "Як приємно, що в Україні можуть не лише прапорці на дзеркала вішать". Через 15 хвилин повертався назад - машини вже не було. Вірю, що хлопці дісталися свого пункту призначення успішно.

Перший день 2016. Мороз, під горою стоїть на аварійках мікроавтобус... Ну, далі по схемі, дотяг до найближчої АЗС з кавою, бензином, шиномонтажкою та СТО. Мабуть, сховаю трос ще на рік.

Хтось може скаже, що дарма я не брав гроші чи бензин за втрачений час, припалені шини, перевитрачене пальне...

А я просто пам"ятаю, як наприкінці грудня, вже багато років тому, отак кілька чоловіків із проїжджаючої поряд Газелі ставили на колеса перекинуте в кювет авто. Як людина в формі, яка дуже поспішала у справах, стояла і терпляче на морозі перекривала трасу, щоб не сталася в тупані і дикій ожеледиці ДТП і ніхто не влетів у здоровенну вантажівку, яку таскало по усій дорозі, коли вона витягувала авто на рівну поверхню. Тоді на питання: "що я винен?" абсолютно усі потиснули руку і побажали не потрапляти в подібну ситуацію.

Хочу побажати усім у Новому Році залишатися у будь-яких ситуаціях людьми. Зараз у більшості дуже скрутне становище з фінансами, голова болить за свої проблеми. Але все ж існує щось у цьому світі, що дозволяє долати перепони і отримувати допомогу там, де не очікував. Фінанси займають значну частину нашого життя, але головним нехай і далі залишаються ті моральні якості, за які я щиро поважаю українців - Людяність, готовність прийти на допомогу, співчуття.

Нехай проблеми та негоди не роблять вам в житті погоди! Хай вам щастить! (с) Микола

З Новим 2016 Роком - роком надій на мир, стабільність, зміни

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендував цей запис
 • (+1/0)
Рекомендовал эту запись
 • (+1/0)
Рекомендував цей запис

Просто нет слов - красавчик! Человек с большой буквы "Ч"! Моё уважение! ;)

 • (0/0)
На дорозі без цього ніяк, ніколи не знаєш де застане халепа і знадобиться стороння допомога
 • (+1/0)
Не только на дороге!
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

залишатися у будь-яких ситуаціях людьми

 • (0/0)

Як приємно таке читати!

Дякую!

 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
а я за эвакуатор по 300 гривен выкидываю=)
 • (0/0)
європеєць!
 • (0/0)
мог бы и помочь=)...я сегодня в архиве уникальное фото нашел
 • (0/0)
=)ну и апогей

Тоді ще за Ворсклу уболівав!
 • (0/0)
уже нет?
 • (0/0)
Не знаю. Він останнім часом на домашках динамо частіше бував
 • (0/0)
Людяність ніколи не здешевіє. Добра Тобі.
 • (0/0)
Навзаєм!Як сама?
 • (0/0)

 Комментарий?


 


Заначка

Стоимость Вашего блогаblog_cost.jpg

Стоимость блога
http://football.hiblogger.net/authors/sonyksson
составляет 29 115 $


Посчитать стоимость моего блога!


Карта візитів

free counters 

ОБОЗ.ua