Соникссон – это закономерная последовательность непредсказуемых случайностей

 


sonyksson

Меткиofftopic

Кара

Існують хитророблені люди. Їм спокійно не живеться, якщо десь щось пройшло так, що їм з цього нічого не перепало. От є в селі сусіди - роботящі непогані люди. Але... От захотіли вони поставить паркан - євро. Руки звідти ростуть - взяли й поставили. Але ота натура... Поставили на метр ближче до дороги. бо МАЛО! А за парканом ще й бетонний бортик зробили, там квіточки, зелень, помідори... Красиво. Але от тепер вони зажили - на метр збільшили площу свого подвір"я. Здорово просто. І пофігу.

А потім прийшла зима на Полтавщину. Якісна така зима, з хуртовиною, вітром, дощем, завірюхою. І накидало за дві доби добрячий рівень снігу. Це в містах комунальники і т.д., а в селі - тракторист Петрович, з яким сільський голова домовився прогорнути вулиці від снігу.

Довідка по умовах: пройшов сніжок, який був щасливо прикатаний і утрамбований автомобілями на асфальтовому покритті вузенької вулиці. Потім дощ і заморозки, які створили рівний і гладкий шар льоду, а зверху ще сипонуло важкого мокрого снігу.

Трактор мотало по усій вулиці так, що страшно було. І от тверезий і відповідальний тракторист Петрович доїхав у складних умовах до сусіди. Трактор добряче повело і ковшом пройшлося гарнюнько по красивих нових ворітцях. Оскільки роботи було ще багатезно, ситуація складна, тракторист повідомив сільського голову про інцидент і поїхав собі далі, вулиці чистити.

Гвалт, який підняв сусід через дві хвилини чуло все село. "Гроші! Совісті нема! Гроші! Навіть не зупинився! Гроші! Як так можна! Гроші!" - все це перемежовувалось хорошою лайкою і дзявуліло голоском сусідки. Самому Петровичу дзвонити не рішились (хоч до цього не раз разом за столом сиділи), а через родичів вимагали покрити збитки, прямо тут, налічкою, з урахуванням витрат на роботу, всіх компенсацій і т.д.

На що відповідь Петровича була просто і вичерпна: "Якщо їм так важливо, передайте, що мені дуже-дуже шкода. А також передайте, що сільський голова проінформований і за відшкодуваннями вони можуть звертатись через суд. Прийде землемір, поміряє де мала бути дорога і паркан, а там як суд скаже так і буде".

Сусідка ледве не луснула від вереску, аж собаки в будки поховались, сусід почервонів як буряк, мало не лопнув і... заткнулись. 

Вважали себе розумнішими і хитрішими за всіх навколо, а воно он як вийшло. Метр земельки у них так поки і є. На воротях красивезний слід від суворого тракторного ковша. А односельці з цікавістю чекають чергового снігопаду...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Такі кара!

 • (0/0)
Тут должен высказацца Вождь!!!
 • (+6/0)
 • (0/0)

"І от тверезий і відповідальний тракторист Петрович доїхав у складних умовах до сусіди "

-  ну. це однозначно - ПЕРЕМОГА ! ! !

 • (+1/0)

Ну, за Петровича (тракториста) !

 • (+1/0)
За Петровича!
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

А там шей весна покаже хто і де...

 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Так с быдлом и надо

 • (0/0)
правило гармонии ..)))
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

Малороси, підараси, ви ганьба української раси! Прийде час кари, вам піздець незабаром! (с)

 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Шикарная история, такая колоритная!

 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

:)

 • (0/0)

 Комментарий?


 


Заначка

Стоимость Вашего блогаblog_cost.jpg

Стоимость блога
http://football.hiblogger.net/authors/sonyksson
составляет 29 115 $


Посчитать стоимость моего блога!


Карта візитів

free counters 

ОБОЗ.ua