Strelok007

Карпати-Боруссія (фото)

Ех, а щастя було так можливо. Ця фраза начеб-то і досить часто лунає, особливо це стосується наших команд. Але вчора був особливий випадок. Вдумайтесь тільки як змінювався рахунок: 0-2, 3-2, 3-4! Не так вже й часто взагалі таке побачиш у сучасному футболі, а тут ще й в матчі з нашою командою (для наших це взагалі рідкість, щось подібне хіба було у 2004 році у матчі Динамо-Байєр). Що тут ще сказати. Розказувати перепетію гри не має ніякого змісту, та й бажання. Але якби там не було, таке надовго запам'ятається і залишається лише подякувати хлопцям за їх самовіддачу, волю, характер, неймовірне бажання й поспівчувати їм за таку драматичну кінцівку, мені здається, вони заслуговували більшого. Щоб не було далі, Карпати вже недарма потрапили в груповий турнір Ліги Європи. Браво, Карпати, браво, Олег Георгійович! Хочеться лише побажати такої ж самовідданої гри і більшої прихильності тітоньки Фортуни у наступних матчах!

P.S. Карпати прямо український Вердер якийсь (навіть кольори однакові!): третій матч поспіль у єврокубках завершується з драматичною і неповторною розв'язкою.

P.S2. А атмосфера вчора на стадіоні була просто неймовірна, це словами не передати, там треба просто бути, щоб це відчути, якби банально це не звучало!  Навіть не жалкую, що довелося переплатити баригам за квитки.

Наш фан-сектор
Німецькі фан-сектор (сорі за якість)
Гудбай, Батіста:)
Рахунок став 1-2
2-2!
На жаль, це не остаточний рахунок...


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 17

1) новое табло у вас та и не появилось, думаю что с новым будете уже на новом стадионе играть

2) Игра хорошая, но пропускать на последних минутах - это бич всех украинских еврокубковых команд. Если и дальше будете участвоввать в еврокубках, то переростете)

и вопрос. не кажется ли тебе что человек, который пришел на фан сектор должен шизить "за всю хурму" а  не фоткать "какие  мы крутые"?! ну это так, не в обиду..

я не в фан-секторе был, а рядом с ним - это первое! Второе - я вчера себе голос сорвал! И третье - мобильник не мешает мне стоять на ногах большую часть матча и орать!!!
ок
Бораша!!!
Лолшто?
тут пару смыслов.
Просвети!
Рекомендовал эту запись

не отчаивайся, Юра, эти 3:4 значат куда больше, чем Днепр-Гамбург или Металл-Дория.

Наверное ты прав, всё же там были несколько другие чувства, по телеку ведь смотрел, а тут живьём да еще и в родном городе такое показывает родная команда. Еще год назад я себе и близко такого представить не мог. Кто бы только мозги Дыминскому вправил, команду ведь надо развивать, тем более как показали эти игры - потенциал огромен, а то как-то стрёмно за будущее.
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
шкода фотки не дуже якісні, а так цікаво)
Просто я телефоном фоткав...
та я поняв

 Часы

Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Метки
ОБОЗ.ua