Це вже не смішно...


Зараз у матчі Гана-Німеччина грають два брати Боатенги - Кевін-Прінс у складі африканців, а Джером за німців. Ви десь таке бачили, щоб два брати виступали за різні національні збірні?


Открыть | Комментариев 21

Фан-зона вечірня


Зразу попереджаю якісь фоток та ще...

А вам не здається, що Марадонна зробив правильно, що не викликав Дзанетті і Камбіассо? Зрозуміло, що це дуже спірна думка, проте я все ж спробую її пояснити. Дзанетті капітан і справжній харизматичний лідер Інтера, до того ж класний гравець. Думається, основна причина його невиклику не професійні, а саме людські якості. Марадонні не потрібен ще один харизматичний лідер, який може тиснути на гравців своїм авторитетом, ти самим конкуруючи з самим Дієго Армандо та й гострюючи психологічний мікроклімат. Хав'єр лідер за характером і він вже далеко не юний гравець, якого вже не перевиховаєш і уявити його в ролі простого виконавця складнувато. Що стосується Камбіассо - то ут все зрозуміло. Камбіассо і Маскерано - два однопланові гравці, яких одночасно тримати на полі не зовсім правильно. А Маскерано капітан, тому зрозуміло, що він буде основним по замовчуванню. Чи варто тоді тримати Камбіассо дублером Хав'єра? Можливо і є якийсь в цьому зміст, але чи погодиться він сам з цим - адже він як не як основний гравець і переможець цьогорічного Кубку чемпіонів? В результаті може виникнути ще одни конфлікт - для чого це збірній?

А в принципі за весь груповий турнір Аргентина склала враження команди, яка, граючи,  отримує справжнє задоволення від гри. Кожному голу вони радіють неначе це вирішальний гол, забитий в фіналі. Особливо це стосується Дієго Армандо. Дуже приємно, що забив Палермо. Взагалі, мені дуже імпонує те, коли гравці у такому поважному віці, як 36 років, ще знаходяться у хорошій формі. Таким вже не треба грошей, такі гравці вже грають заради задоволення від гри. Не варто забувати, що він до цього грав в збірній аж десять років тому. І лише в 2009 році його знову викликали в збірну і він віддячив за довіру тренеру голом в компенсований час збірній Перу у відборі, тим самим принісши перемогу 2-1. Та й вчорашнім голом він довів, що вже недарма знаходиться в збірній. І це радує.


Открыть | Комментариев 21Часы

Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Метки

Содержание страницы
ОБОЗ.ua