Емоції дня


             Два фантастичні матчі подарував вчорашній день, один - за грою, другий - за емоціями. Фактично, так само, як і днем раніше. Не буду приховувати, вболівав за німців, тому дуже радів їхній перемозі. Але все одно шкода аргентинців - такий погром - це занадто. В принципі все логічно: бундестім недарма називають машиноподібною збірною - жодних збоїв і поблажок супернику, максимальна концентрація до кінця гри. На мою думку, цю перемоги зумовили два фактори: перший - дуже сильна командна гра німців в поєднанні з високими індивідуальними якостями і другий - тренерський талант Йоггі Льова. Так аргентинців теж досить сильно командно грають, але все ж в них більше гра побудована на індивідуальностях, на індивідуальностях в атаці насамперед. Та й Дієго Армандо той ще тренер, але все ж я не хочу зараз сварити його, адже атмосфера і радість від кожного голу, забитого південноамериканцями справді вражала. Вони дійсно отримували справжнє задоволення від гри, а не виконували певний обов'язок. Проте такий футбол нажаль утопічний зараз.

     Щодо матчу іспанців з парагвайцями. То його можна було спокійно починати дивитись десь з хвилини 56, коли почався цирк імені Батреса з пенальті., а до того цей матч був справжнім УГом. Батрес в один момент нагадав про себе та ще і як! Так, пенальті були чисті, але перший треба було перебити, а потім треба було ще один ставити в ворота парагвайців та ще й Вілльяра можна було видаляти. Так, цю гру не назвеш видовищною, але які ж тут вирували емоції - розчарування від незабитих пенальті, гол іспанців майже в самому кінці, супершанс у південноамериканців врятувати гру вже в самому кінці, а ще ж був чистий незарахований  гол Парагваю в першому таймі і сльози Кардосо після матчу як квінтесенція цієї гри. Ух!

    Чудовий день, навіть такі примхи погоди, як короткочасні дощі не завадили насоджуватися цими матчами у фан-зоні. Людей принаймні вони точно не лякали. Дехто, вперше чомусь звернув увагу, сюди ходить навіть не матчі дивитись, а пограти в настільний чи реальний футбол пограти. Благо, можливості то тут непогані. Так то.

   А Європа таки справді жива. Неправий був Дієго Армандо щодо неї. Три європейські команди вийшли в 1/4, вони ж пройшли далі. А от в півфінал пройшов лише одна південноамериканська команда, при чому не Бразилія і Аргентина, а лише Уругвай. І фінал, схоже за все, буде європейським. Так що рано поховали стареньку Європу. Сподіваємося, що чвертфінали будуть ще цікавішими!


Открыть | Комментариев 14Часы

Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Метки

Содержание страницы
ОБОЗ.ua