Регистрация  Забыли пароль?

Товариство вболівальників "Фанатський рух"

Солідарність, та толерантність до блоггерів.


Важливо
1. Поважайте свого опонента, супротивника. Не дозволяйте собі його ображати у коментах, які читають усі блоггери.
2. Поважайте команду, за яку ві не вболіваєте. Не ображайте чужі фанатські почуття.
3. Не припускайте у своїх постах, коментаріях расизму та відкритого ображання людей якої небудь національності.

При бажанні розміщуйте свої публікації у "Фанатському русі".

Последние посетители сообщества
Нет данных

О сообществе
Товариство футбольних фанатiв в Iнернетi

ИнформацiяМетки

Интересы

Модератори

Календар
Ноябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

-txn- пишет в fanatruh  14.01.2008 19:34:04

Про причини провалу «Динамо» Київ

Багато людей були здивовані провалом київського «Динамо» в Лізі Чемпіонів та в Чемпіонаті України, проте ті вболівальники та футбольні фахівці, які не обмежуються просто переглядом матчів, але й аналізують стан команди та причини певних подій, передбачали такі невдачі київського клубу. Для прикладу наведу цитату А.Франкова з спецвипуску «Лига Чемпионов 2007/08»: «…Хочется верить во что-то светлое, но я искренне удивлюсь, если «Динамо» в нынешнем своем состоянии будет всерьез цепляться за места, обещающие продолжение борьбы в Лиге…»(поч. вересня 2007р.) Такі передбачення ґрунтувались на тому, що за останні роки люди, які не займаються самообманом (як в Д.К.), побачили в «Динамо» серйозну кризу, що охопила не тільки власне команду, що виходить на поле, але й інші клубні ланки.

Причини цієї кризи в пресі широко обговорювалися (неправильна селекційна політика, поганий та непрофесійний менеджмент, необґрунтоване «наслідування традицій Лобановського» тощо). Безперечно, все це правильно, проте існує й інша, загальна причина, яка, на мою думку, зумовила всі інші – фінансова неспроможність власників «Динамо» підтримувати гру команди на певному гідному рівні. Наведу деякі докази ціього:

  1. Ігор Суркіс нарікав на погану роботу селекційної служби «Динамо». Але хіба купляла б ця служба гравців типу Ірімії, Марковича, Черната, Каддурі та інших футболістів з трансферною вартістю 1-5 млн. $, якщо б власники команди дозволяли підбирати гравців за 10-30 млн.!»?

  2. Можливо, якщо б раніше, замість Михайличенка, Сабо, Буряка та Демяненка, виділили кошти на якісного закордонного тренера і на кількох кращих гравців, то «Динамо» не опустилося б так низько.

Саме тому, на мою думку, київське «Динамо» не зможе в найближчий час вернутись на рівень 1997-2000рр. Мало того, воно почне тотально програвати в Україні «Шахтарю», і, можливо, «Дніпру» (якщо «Дніпро» продовжить підсилюватись якісними футболістами). Мабуть, вихід з цього один – намагатись власникам «Динамо» залучити фінансовими шляхами значних інвестиційних вливань.

 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Хто був здивований,а хто ні!)))

Мдаа...

Динамо , после развала коммуны, было №1 в Украине. Но ведь вечно это не могло продолжаться, когда-то должен был наступить кризис - он и наступил. Не могу понять, что тут удивительного.

Вспомните Спартак в России. Только у них случилось все пораньше, чем у нас. А теперь вспомните, когда Спартачи последний раз были чемпионами России??? Гегемония одного клуба рано-или-поздно заканчивается.

Діло говориш, то є так!


ОБОЗ.ua