Регистрация  Забыли пароль?

Karpaty-Lviv пишет в kl  19.06.2009 15:22:32

Вікно в Америку

Сьогодні на львівському стадіоні СКА відбуввся незвичний для України матч,в якому Львівські Карпати-2 приймали команду Крила з Чікаго (США).

СКА СУМА *Крила*була заснована в США у 1952 році,при спілці Української діаспори. В основному команда сформована з гравців 89-91 років народження.Виступає вона у аматорській лізі США , в якій всі команди складаються виключно з Українців Американського походження.

В рамках свого турне західною Україною,команда Крила запланувала три міжнародні товариські зустрічі,крім Львівських Карпат-2 ,це будуть першолігові клуби Фк Львів, та Волинь Луцьк.

Що до самого матчу , то як і очікувалось впевнену перемогу здобули Карпати. Забивши чотири голи у першому таймі, і пять у другому, Львівська команда перемогла з рахунком 9-1.

В другому таймі у складі Карпат появився Самсон Годвін,який тривалий час скитався по орендах. Набравши кілька лишніх кілограмів Самсон став чимось подібний на Роналдо (звісно не за манерою гри). Міг Сьома і відзначитись  забитими голами, але в вирішальний момент починав демонструвати *дива техніки* і губив мяч.

У складі Крил виділявся  Павло Фафендик,який доречі і став автором єдиного гола Американців.