Перейти на Хайблоггер

Загальні правила.

Футбольні блоги Хайблоггера (http://football.hiblogger.net/) – це тематичні інтернет-блоги, створені для спілкування вболівальників, обміну цікавою інформацією та публікації статей.

Правила Футбольних блогів Хайблоггера (далі – Правила ФХБ) створені для впорядкування спілкування на нашому ресурсі та є обов’язковими до виконання для усіх, пов’язаних із ФХБ.

1. Реєстрація.

Проходження реєстрації автоматично означає Вашу згоду з правилами. Якщо Ви зареєструвалися на блогах до моменту появи цих Правил, але після появи лишаєтеся з нами, то автоматично погоджуєтеся з Правилами ФХБ. Користувач несе повну відповідальність за інформацію, яку він публікує на ФХБ, згідно із законодавством України.

2. Обмеження.

Всім учасникам ресурсу football.hiblogger.net/ забороняється:

2.1. Розміщувати об’єкти, які містять порнографію, насилля над тваринами та інший заборонений законодавством України контент;

2.2. Публікувати тексти, призначені для SEO-заходів;

2.3. Робити малоінформативні записи , які складаються з посиланнь чи кількох реченнь;

2.4. Використовувати ненормативну лексику або образи у назвах постів та іменах (ніках);

2.5. Публікувати заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.

2.6. Публікувати будь-які повідомлення чи інші дії, які заборонені законодавством України;

2.7. Викладати пости з явною метою образи когось із блоггерів;

Принципові пункти:

2.8. Рішення щодо відповідності опублікованого контенту даним вимогам приймає Модератор і/або Адміністратор. В їх повноваженні редагувати, приховувати чи видаляти об’єкти;

2.9. Усі власні претензії і розбірки блоггери проводять винятково у відповідних блогах зацікавлених сторін або через приватні повідомлення;

2.10. Рішення модераторів користувачі повинні обговорювати із самими модераторами, і лише у випадку недосягнення консенсусу – із адміністрацією. Дії Модераторів та Адміністраторів не повинні обговорюватися на стартовій сторінці або в коментарях – це некоректно. Для скарги є відповідний пункт у діях модераторів;

2.11. Новачки ФХБ можуть публікувати другий запис не раніше, як через 15 хвилин після першого.

3. На ресурсі вітаються:

3.1. Знання граматики;

3.2. Повага та толерантність до інших користувачів ресурсу;

3.3. Коментарі по темі;

3.4. Змістовні статті про футбол та цікаві дискусійні матеріали.

4. Специфіка тематичних футбольних блогів:

4.1. ФХБ – тематичний ресурс, тому ми будемо контролювати наявність офтопів, флуду та записів з малою інформативністю. Це не означає, що користувач ФХБ (далі – Блоггер ФХБ) не має права поділитися з громадськістю цікавою інформацією про інші види спорту, музику, кіно, навчання і т.д. Це означає, що такі записи будуть публікуватися у відповідному офтопному полі на стартовій сторінці ФХБ (http://football.hiblogger.net/), а автор матиме право на не більше, ніж 3 записи офтопу в стрічці Останніх записів (18 записів). Конкретно, ми маємо на увазі таке:

4.1.1. Офтопні записи на ФХБ – записи, які:

а) містять інформацію про інші види спорту;

б) описують неспортивні явища – кіно, музика, політика, навчання і т.д.

в) містять прохання до інших блоггерів допомогти (щодо комп’ютера, навчання, пошуку чогось в інтернеті й т.д., т.п.);

г) містять запозичені з інших ресурсів статті, фото і т.д. – копіпаст.

Автори Офтопних записів мають право публікувати їх лише в офтопне поле стартової сторінки, тиснучи відповідну кнопку (чекбокс) «Офтоп» при публікації запису.

5. Модераторіал.

5.1. Модераторами ФХБ є блоггери, вказані тут – http://football.hiblogger.net/moderators/. Їхні дії можна переглянути/опротестувати там же.

5.2. Модератор має право зносити записи із стартової сторінки, коли:

а) Запис напряму суперечить Правилам ФХБ;

б) це Офтопний запис, який не був опублікований у належному полі Офтопу (у такому випадку автору блогу виноситься Попередження, повторне публікування Офтопу в загальний список останніх записів карається баном на 1 день);

5.3. Модератор має право видалити запис, коли запис містить образи інших блоггерів, спам, відверто суперечить Правилам.

5.4. Модератор має право забанити блоггера:

а) на 1 день за невидалення Офтопного запису, якщо до цього було написане попередження;

б) на 3 дні у випадку неодноразових скарг від блогерів на образи від конкретного користувача;

в) на 1 тиждень у випадку, коли блоггер через пост образив інших блоггерів і відмовився прибрати/видалити пост з образами; на 1 тиждень у випадку повторення пункту а) після бану на 1 день.

г) на 1 місяць за злісне й неодноразове порушення Правил ФХБ, хамство по відношенню до інших блоггерів, перманентний флуд, флейм, спам;

д) за злісне флудерство, засмічення стартової Адміністратор безповоротно видалить блог порушника.

5.5. Модератор зобов’язаний на сторінці Модераторіалу (http://football.hiblogger.net/moderators/) аргументувати будь-яке рішення поміткою «флуд», «спам», «порушення умов публікації», «невидалений офтоп» і т.д. Виняток – коли флудер засмічує стартову сторінку 10 і більше записів відразу. У випадку неодноразового (3) неаргументування дій Модератор буде попереджений Адміністратором. Якщо й після цього 3 і більше записів не матимуть аргументації дій Модератора, Адміністратор матиме право зняти з нього повноваження.

5.6. Блоггер може оскаржити рішення Модераторів перед Адміністратором, але в першу чергу потрібно вирішувати всі суперечки між собою!

5.7. У випадку, якщо хтось образив блоггера, він має право забанити його на своєму блозі. Якщо ж інший блоггер продовжить ображати його в чужих записах, блоггер має право поскаржитися на нього Модераторам. За це блоггер-образник спершу буде суворо попереджений, а у випадку повторення – забанений на 3 дні. Є принципова різниця між образою в блогу автора й на чужих блогах. У першому випадку блоггер може забанити його в себе, в іншому – йому допоможе адміністрація.

5.7. Адміністрація може позбавити Модератора прав модерування в будь-який момент, проконсультувавшись із скаржником та іншими модераторами.

Винятки:

Обмеження не стосуються об’єктів, до яких немає публічного доступу (френдс-онлі – записи тільки для друзів, закриті спільноти і т.д.).

Адміністрація залишає за собою право:

- Редагувати і видаляти публічно доступні об'єкти користувачів, якщо ці об'єкти не відповідають основним вимогам і тематиці ресурсу;

- Відключати користувачів, що порушують Порядок і Правила;

- Змінювати дані Правила.

Закон України "Про захист суспільної моралі" від 20 листопада 2003 року

HiBlogger.Net © 2006-2019 Контакты, Правила, Предложения, замечания и идеи, Частые вопросы, Задать вопрос по Хайблоггеру

Наши сайты: Обозреватель, УаПортал, Мобильник, Киев2000

ОБОЗ.ua